New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Elég derék Loomistól, hogy 6 év alatt háromszor is elmondhatta magáról, hogy a holtszezon legjobb FA-igazolását a Ligában ő hajtotta végre: Brees, Sharper, Sproles. Az első egyértelmű, a másik kettőbe persze bele lehet kötni Favre és Joseph miatt.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
És akkor a rekordgyűjtemény
atapapa
Hát ez nem semmi alapszakasz volt! Büszke vagyok :cool: TWO DAT!clbass
És Brees lesz a legtöbbször 2. helyezett az MVP választáson 😛

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
És akkor a rekordgyűjtemény
atapapa
Hát ez nem semmi alapszakasz volt! Büszke vagyok :cool: TWO DAT!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
És akkor a rekordgyűjtemény

A Saints által felállított új NFL-rekordok
1. Legtöbb yard egy szezonban: 7474 (korábban 7075, St. Louis, 2000)
2. Legtöbb first down egy szezonban: 417 (korábban 398, Kansas City, 2004)
3. Legjobb harmadik kísérlet: 56.7% (ezt hivatalosan nem vezetik, csak 1991-től nézik, az előző csúcs: 56,1% Indianapolis, 2006)
4. Legtöbb passzolt first down egy szezonban: 280 (korábban 259, San Diego, 1985)
5. Legtöbb sikeres passz egy szezonban: 472 (korábban 450, Indianapolis és New Orleans, 2010)
6. Legtöbb hazai pályán szerzett pont: 329 (korábban 292, St. Louis, 2000)
7. Legkevesebb fumble egy szezonban: 6 (korábban 7, Kansas City, 2002)
8. Legtöbb touchback egy szezonban: 68

Brees által felállított új NFL-rekordok
(szezon)
1. Legtöbb passzolt yard: 5467
2. Legtöbb meccs egy szezonban legalább 300 passzolt yarddal: 13
3. Legtöbb meccs egy szezonban legalább 350 passzolt yarddal: 8
4. Legtöbb egymást követő meccs legalább 300 passzolt yarddal: 7
5. Legtöbb meccs legalább 30 sikeres passzal: 9
6. Legtöbb meccs legalább 20 sikeres passzal: 16 (ez igazából a saját rekordjának beállítása)
7. Legtöbb sikeres passz: 468
8. Legjobb sikeres passzok aránya: 71,23%

Több szezont érintő NFL-rekordok
1. Legtöbb szezon legalább 400 sikeres átadással: 4
2. Legtöbb egymást követő szezon legalább 350 sikeres átadással: 6
3. Legtöbb egymást követő meccs legalább 20 sikeres átadással: 36

Egyéb
Legtöbb all-purpose yard egy szezonban: Sproles, 2969

Franchise-rekordok
1. Legtöbb TD: 66
2. Legtöbb XP: 63
3. Legtöbb átlagyard playenként: 6.7
4. Legtöbb yard futásonként: 4.9
5. Legtöbb passzkísérlet: 662
6. Legkevesebb labdavesztés fumble-ból: 5
7. Legkevesebb labdaeladás: 19
8. Legjobb puntátlag: 46.9
9. Legtöbb sikeres harmadik kísérlet: 118

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Én egy nagyon jó meccset várok, sok ponttal, mindkét oldalon. Nem lesz ez olyan könnyű, hiszen tudjuk ez már a playoff, ahol bármi megtörténhet! Szerintem jobban fognak "figyelni" magukra a Lions játékosai. Amit Gyurma írt az O-ról, itt tényleg a lépésről-lépésre kell haladni és nem eladni a labdát! Nyerni kell!!!

GO SAINTS! WHO DAT!?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Kiemelném azokat amik kevéssé igazak:
1. A Detroit OL-e nem rossz. Nagyobb nyomás alatt azonnal összeomlik, futást blokkolni 100ból egyszer tud.
2. továbbá a futás a tűrhető szintet megüti Na ez minden csak nem tűrhető. Ha 2 yardot haladunk akkor hipphipphurrá van. Futásban a liga egyik leggyengébb csapata Na ez így már helyes.
3. Összességében úgy gondolom, hogy a Detroit D jó Fogalmazzunk úgy,hogy képes jó játékra. Sajnos a futás és a screen elleni védekezés tragikus,de a GB ellen semmit nem tudtak levédekezni.

Sztem egyértelmű Saints győzelem,csak a különbség kérdéses sajnos.Bazzani
1. Nem magamtól mondom: összesítésben, passz védelemnél egy szinten vagytok a Falcons-szal. A futás más történet.
2. Azért a futásonkénti 4.3 yard nem nevezhető rossznak, ezzel majdnem top 10 a csapat. Csak keveset futtok, és sokszor egyértelmű, hogy futás lesz.
3. Ettől még úgy gondolom, hogy ez egy jó D. Ha nem a zebrákkal vannak elfoglalva a játékosok, meg kicsit fegyelmezettebbek, akkor úgy gondolom, hogy bőven a mi D-nk feletti játékot tudnak. Ezt az előző meccsünk után is fejtegettem: a legnagyobb gond, hogy nincs fegyelem a csapatnál, ezért is van a sok bünti, meg a sok rossz játék.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Igen, nagy kérdés hogy mit kezdünk Johnsonnal. Szerintem az első meccsen akkor sokkal jobban ment összességében a védekezés, amikor a meccs utolsó szakaszában nem tripláztuk állandóan. Ezen kívül az lesz a sorsdöntő, hogy a mi támadófalunk és az ő védőfaluk (különösen a két fal közepe) mit kezd majd egymással. Már Fairley is a szezon egyik legrosszabb meccsét hozta ki Nicks-ből, Suh-val együtt nem lesz ott nagy ficánkolás.

Más: egy hete elkezdtem kiértékelni a tippversenyt, ami alapján már majdnem végeredményt hirdettem, mert valaki több ponttal vezetett, de így a végére nagyon összesűrűsödött az eleje, és bizony az fog dönteni, hogy kapunk-e jelentősebb díjat. Szerintem Brees-nek odaadják az OPOY-t, de várjuk ki a végét.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kiemelném azokat amik kevéssé igazak:
1. A Detroit OL-e nem rossz. Nagyobb nyomás alatt azonnal összeomlik, futást blokkolni 100ból egyszer tud.
2. továbbá a futás a tűrhető szintet megüti Na ez minden csak nem tűrhető. Ha 2 yardot haladunk akkor hipphipphurrá van. Futásban a liga egyik leggyengébb csapata Na ez így már helyes.
3. Összességében úgy gondolom, hogy a Detroit D jó Fogalmazzunk úgy,hogy képes jó játékra. Sajnos a futás és a screen elleni védekezés tragikus,de a GB ellen semmit nem tudtak levédekezni.

Sztem egyértelmű Saints győzelem,csak a különbség kérdéses sajnos.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Csak hogy meglegyen: magyar idő szerint vasárnap 2:00-kor kezdődik a meccs.

WHO DAT!

Igazából a meccs kulcsa az lesz, hogy melyik D fog először jobban játszani. Nem is feltétlenül TO-hoz kötném ezt, hanem inkább stopokhoz. Ha én lennék a HC, akkor tuti olyan game plannel állnék ki, amiben sok-sok Ivory-Thomas-Sproles szerepel, sok screen passzal a futások mellett, meg nagyon sok meggyőző PA-nel, delay futással, end arounddal, 5-6 perces TD drive-okkal. Ez nem az a meccs lesz, ahol kellenek Brees 40+-os bombái.
A D-ben igazából a legfőbb feladat a fentiek megakadályozása. Megatront nehéz lefogni, de a többiek (főleg a két TE) ugyan veszélyesek, de kezelhetőek. A Detroit OL-e nem rossz, így én arra helyezném a hangsúlyt, hogy minél kiegyensúlyozottabb legyen a D, szerintem az átlagnál kevesebb blitz lenne a célravezető. Futásban a liga egyik leggyengébb csapata, mondjuk meccsenként csak a TB próbálkozott kevesebbet, viszont a 4.3-as átlag nem mondható rossznak, így azért figyelni kell erre is.
Összességében úgy gondolom, hogy a Detroit D jó, yardokban egy szinten vannak velünk, viszont sokkal több INT-et szereztek (FF-ben ugyanúgy állunk, de ők többet szereztek meg abból is). A O-juk pedig a miénk egy kicsit gyengébb kiadásban, pontosabban Staffordnak nincs annyi célpontja, továbbá a futás a tűrhető szintet megüti, de ebben azért jobban vagyunk (a 4,9-es átlag leírva nem tűnik sokkal többnek, viszont 80-nal több próbálkozásból már azért meghatározó). Ha Brees nem kezd el INT-eket dobálni, és a védelmünk legalább olyan szinten felszívja magát, ahogy tette ezt a Falcons ellen, akkor nyerni fogunk. Ami még mellettünk szól, nem elhanyagolható érzelmi töltet: mi egy nagyon egyértelmű meccset hoztunk, míg a Lions egy igen komoly vereséget szedett össze. Kérdés, hogy miként tudnak építkezni ebből, az ő szempontjukból ez lehet előny, de hátrány is.

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825a02db/article/rodgers-preps-flynn-calls-plays-during-backup-qbs-big-day?module=HP11_headline_stack

csak hogy ne is lehessen kérdés 😀Gyurma Pappa
Lassan úgy vagyok, hogy nyerje inkább Rodgers az MVP címet, csak hagyják már abba ezt az egyoldalú tömjénezést. Komolyan vicc már :mad: az az ember egy zseni! a partvonalról - mégegyszer - a parvonaról is neki köszönhető a siker. COY-t is neki az MVP mellé! Ráadásul kiemelt hír 😂 Ez volt a tegnap este legfontosabb eseménye :cool: Mindenidők legjobb O-ját meg meg se említik :/
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Ezekből semmit nem von le hogy Flynn ma parádézott. JayB
ez von le igazán belőle. 480 yard/6 TD, a 3. irányító, aki ezt a kettőt a maga neve mellé tudta íratni egy meccsen a Liga történetében. Most inkább nem részletezem, hogy mi mire jutottunk, amikor Brees nem játszott 2 éve az utolsó alapszakaszmeccsünkön.

De Rodgers fog nyerni, efelől nincs kétségem. Csak szorosabban, mint nyert volna néhány hete.atapapa
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825a02db/article/rodgers-preps-flynn-calls-plays-during-backup-qbs-big-day?module=HP11_headline_stack

csak hogy ne is lehessen kérdés 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ezekből semmit nem von le hogy Flynn ma parádézott. JayB
ez von le igazán belőle. 480 yard/6 TD, a 3. irányító, aki ezt a kettőt a maga neve mellé tudta íratni egy meccsen a Liga történetében. Most inkább nem részletezem, hogy mi mire jutottunk, amikor Brees nem játszott 2 éve az utolsó alapszakaszmeccsünkön.

De Rodgers fog nyerni, efelől nincs kétségem. Csak szorosabban, mint nyert volna néhány hete.

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Mindenféle hazabeszélés nélkül jó helyen lenne Rodgersnél az az MVP cím. Mindenidők legjobb irányítómutatóját hozta össze, ha ma játszik meg lett volna az 5000 yard és lehet még Brady TD rekordja is, az sem elhanyagolható hogy abszolút #1 mérleggel áll a csapata. Ezekből semmit nem von le hogy Flynn ma parádézott. Brees teljesítményét is nehéz szavakba önteni, nem sok év lenne amikor nem ő lenne a megkérőjelezhetetlen MVP de idén ez nálam Rodgersé.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
vassadi írt egy érdekeset, miszerint Flynn lehet, hogy összehozott egy MVP címet Brees-nek. 😊Zsoca
Itt nem mertünk ennyire bátran fogalmazni, de többen is utaltunk ráatapapa
ja látom bocsi, figyelmetlen vagyok. nézek 3 meccset, írok 5 helyre.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
vassadi írt egy érdekeset, miszerint Flynn lehet, hogy összehozott egy MVP címet Brees-nek. 😊Zsoca
Itt nem mertünk ennyire bátran fogalmazni, de többen is utaltunk rá

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
13-3-mal zártunk! Esküszöm most esett le... 😀 Visszanéztem direkt mert emlékeztem, hogy én kijelentettem a Kosok elleni vereség után, hogy annyival zárunk! Jé, és bejött... 😀 Ja, 1798. hozzászólás... 😀 😀
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
LSU :cool:atapapa
én is pacsiztam egyet virtuálisan 😊 Flynnt pont követtem még NCAA-ben, mondjuk azóta nem sok meccset néztem 😊Gyurma Pappa
akkor január 10-re szabadnapot kell kivennedatapapa
adok magamnak 😛 egyébként tervben van... elintézve, úgyis d.e. orvoshoz megyek az asszonnyal 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Rodgers arca nem teljesen őszinte amikor őt egész évben az égig magasztalják, erre jön a backup QB és 480y + 6td-vel franchise rekordot dönt 😀
clbass
LSU :cool:atapapa
én is pacsiztam egyet virtuálisan 😊 Flynnt pont követtem még NCAA-ben, mondjuk azóta nem sok meccset néztem 😊Gyurma Pappa
akkor január 10-re szabadnapot kell kivenned

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Rodgers arca nem teljesen őszinte amikor őt egész évben az égig magasztalják, erre jön a backup QB és 480y + 6td-vel franchise rekordot dönt 😀
clbass
LSU :cool:atapapa
én is pacsiztam egyet virtuálisan 😊 Flynnt pont követtem még NCAA-ben, mondjuk azóta nem sok meccset néztem 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Rodgers arca nem teljesen őszinte amikor őt egész évben az égig magasztalják, erre jön a backup QB és 480y + 6td-vel franchise rekordot dönt 😀
clbass
LSU :cool:

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ennyit az elméletemről... rohadt lábujjGyurma Pappa
Most imádkozni kell Ivory testi épségéért. Ha bírja szuflával, akkor nem lesz gond

Majd ha lesz egy szabad félnapom összeírom az idei rekordokat 😉
Addig is köszönöm a fiainknak ezt a varázslatos alapszakaszt, a 8-0-s rohanással valahol a 2009-es alapszakasz mellé emelkedett.atapapa
Sajnos Jimmy-ét lehúzhatod. A végén a Pats direkt ráment a rekordra...egy passz grononak, majd 3 térdelés. Sajnálom Jimmy-t, de Grono is megérdemelte.
Ingram meg :o Ivory egészsége kulcskérdés lesz PO-ra. Növelheti az értékét ata 😛
Szvsz Rodgers-nek most kéne elveszíteniei az MVP versenyt, úgy h pályán se volt. Abban a csapatban Flynn is 400+ yard 5TD :oclbass
Annyira direkt, hogy kapásból az ultimate fegyver, Brian Hoyer passzolt neki 😀

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
És lényegesen csökkenti a félelmeimet a Lions esetleges látogatásával kapcsolatosan...
én kicsit jobban örülnék ha a falcons ellen játszanánk ,de ha a Lions lesz az ellenfél akkor is nyerni kell...szerintem ők jobban tartanak tőlünk, mint mi tőlük.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rodgers arca nem teljesen őszinte amikor őt egész évben az égig magasztalják, erre jön a backup QB és 480y + 6td-vel franchise rekordot dönt 😀
Drew Brees for MVP!!!clbass
Mondjuk az mókás, hogy Staffordnak sem sok kellett így a Marino-féle rekordhoz...

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Rodgers arca nem teljesen őszinte amikor őt egész évben az égig magasztalják, erre jön a backup QB és 480y + 6td-vel franchise rekordot dönt 😀
Drew Brees for MVP!!!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Rodgers MVP-harcban meglévő előnyén valszeg nem sokat növelt az a tény, hogy Flynn ma 400 yardnál és 5 TD-nél jár.atapapa
És lényegesen csökkenti a félelmeimet a Lions esetleges látogatásával kapcsolatosan...