New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Szerintem meg pont azért a Saints meccs az érdekesebb a városnak, mert ez lehet az idei utolsó Saints meccs a Superdome-ban. Mondjuk van olyan forgató könyv, hogy a főcsoport döntő is itt lesz 😛Gyurma Pappa
Támogatom ezt a forgatókönyvet! 😊zemanla
Ezzel én is kiegyeznénk, csak a Giants legyen az ellenfeletek...
(kicsit elegem van a fikaszínűek dominanciájából 😊 )
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Mondjuk Diaz azért jobb 😊
Gyurma Pappa
:cool:
Azt tudtam, hogy te bírod a filmet

Alacsony hőfokon elindult a szájkarate, Evans mondta Suh-ról hogy ugyan dirty, de kiemelkedően jó játékos.

Ezt két éve nyertük
http://www.nfl.com/voting/protectors/2011/YEAR/0?module=HP11_content_stream_voting_prilosec

Elvileg a lejáró szerződések kimúlásával jövőre 106 millió lesz a sapkában. A maradék 18 millióba kéne beszorítani Brees, Nicks, Colston és a többiek bérét...

Egy kis zanza az idei év irányítóinak teljesítményéről (a piros keret az én művem 😉)

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Egy kissé nyálkás, de érdekes cikk a Saints vélhetően következő vezéréről.
http://espn.go.com/espnw/more-sports/7420539/new-orleans-saints-rita-benson-leblanc-stands-crowd-nfl-suits
Lesz nekünk is egy Christina Pagniaccink (Akinek így nem ugrik be: Cameron Diaz A minden héten háborúból)

Pletykaszinten szállingóznak a hírek az MVP-szavazásról, nagyon egyértelmű lesz, nem úgy ahogy szeretnénk...
Azért a fox bepróbálkozott
http://msn.foxsports.com/nfl/story/Drew-Brees-not-Aaron-Rodgers-is-true-NFL-MVP-010512
Ők rendre rossz lóra tesznek velünk, már 2006-ban is volt egy cikkük ilyen címmel: Sorry LT but Brees is MVP

A sérültek helyzete változatlan tegnaphoz képestatapapa
Hogyne ugrana be 😀 Mondjuk Diaz azért jobb 😊

Az MVP szavazásról nem is voltak kétségeim.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Egy kissé nyálkás, de érdekes cikk a Saints vélhetően következő vezéréről.
http://espn.go.com/espnw/more-sports/7420539/new-orleans-saints-rita-benson-leblanc-stands-crowd-nfl-suits
Lesz nekünk is egy Christina Pagniaccink (Akinek így nem ugrik be: Cameron Diaz A minden héten háborúból)

Pletykaszinten szállingóznak a hírek az MVP-szavazásról, nagyon egyértelmű lesz, nem úgy ahogy szeretnénk...
Azért a fox bepróbálkozott
http://msn.foxsports.com/nfl/story/Drew-Brees-not-Aaron-Rodgers-is-true-NFL-MVP-010512
Ők rendre rossz lóra tesznek velünk, már 2006-ban is volt egy cikkük ilyen címmel: Sorry LT but Brees is MVP

A sérültek helyzete változatlan tegnaphoz képest

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Az az érdekes, hogy az összes SEC-államban nyert a BCS. La.-ban közel 60-40 az arány, de igazán ott néznék meg városokra lebontott szavazatokat, lehet hogy NOLA környékén kék lenne a térkép, míg Baton Rouge-nál lenini vörös 😊

ha valaki le akarja cserélni a hátterét

http://prod.static.saints.clubs.nfl.com/assets/images/fan-zone/wallpaper/champ_1920_1080.jpg
http://prod.static.saints.clubs.nfl.com/assets/images/fan-zone/wallpaper/champ_1024_768.jpg

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Szerintem meg pont azért a Saints meccs az érdekesebb a városnak, mert ez lehet az idei utolsó Saints meccs a Superdome-ban. Mondjuk van olyan forgató könyv, hogy a főcsoport döntő is itt lesz 😛Gyurma Pappa
Támogatom ezt a forgatókönyvet! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Szerintem meg pont azért a Saints meccs az érdekesebb a városnak, mert ez lehet az idei utolsó Saints meccs a Superdome-ban. Mondjuk van olyan forgató könyv, hogy a főcsoport döntő is itt lesz 😛

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Csak tudnám, minek kellett pont erre a szarra lecserélni a pregame chantot... tincitánci tánczenekar.
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Érdekes kérdés, szerintem amúgy a National Championship meccs. De ha úgy tennénk fel a kérdést, hogy a Saints vagy az LSU veresége lenne nagyobb csalódás, akkor szerintem inkább az előbbi (nem lebecsülve az oroszlánokat). Amúgy jók ezek az ESPN-es szavazások, kár hogy a világ többi része nincs annyira részletesen lebontva.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
öveket bekapcsolni
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d825b7eb7/Sound-FX-Drew-Brees?module=HP11_cp


egy jó kérdés

Superdome-ban nagyüzem van. 1-én volt Saints-meccs, tegnap Sugar Bowl, szombat PO, hétfőn nagydöntő...

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d825b833b/Brees-pwned-Stafford egy jópofa kis video 😀 egyébként a hétvégi meccsről annyit ,hogy személy szerint én csak a Stafford-Johnson párostól félek.De remélem ,hogy a védelem össze szedi magát és szedegetjük majd a lasztikat lefele 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Moore, Casillas és Gilmore nem edzett ma. Szvsz Moore-ra ezen a héten se számíthatunk :/atapapa
Nem is sajnálom, pihenjen, egy esetleges SF meccsen sokkal fontosabb szerepe lenne.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Brees a hónap támadója az NFC-ben. A másik három hónapot Rodgers vitte.

A futás tényleg nagyon pörög, nem is mertem elkiabálni, sok szakíró nem csak azért van tőlünk elájulva, mert talán mi érkezünk a legjobb formában a PO-ra (8-ból 4 firkász az SI-tól ránk tett http://sportsillustrated.cnn.com/2012/football/nfl/01/04/playoff.predictions/index.html?eref=sihp&sct=hp_t11_a3 ), hanem mert a futás is megy és ez a hidegben jól jöhet. Rossz hír viszont, hogy a futás elleni védekezésünk még mindig gáz, ötös átlag... Az a szerencsénk, hogy mivel az O gyártja a pontokat, az ellenfeleket is passzra szorítjuk: ellenünk volt a legkevesebb futáskísérlet az alapszakaszban. De egy SF ellen, nagy szélben, brutális run D-vel kegyetlenül megszívhatjuk (ha eljutunk oda)
Eszerint miénk a legjobb pass proetection. 2006 óta a 3. helynél nem végeztünk rosszabbul.
http://newyorklife.stats.com/fb/protection.asp?type=overall&year=2011

Moore, Casillas és Gilmore nem edzett ma. Szvsz Moore-ra ezen a héten se számíthatunk :/

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Ha egyre nagyobb igény lesz a passzra épülő játékosanyagra, akkor annál könnyebb lesz embert találni a jó futáshoz. De most se sok kell ahhoz, hogy egy Houston Schaub nélkül, egy jó game managerrel bajnokesélyes legyen, de én nem lepődnék meg azon se, ha a 49ers odaérne végül. A rájátszást ugye télen vívják és hiába passzbarát a liga, ha az időjárás nem az.atapapa
Én se lepődnék meg azon, ha a 49ers odaérne, de mondok egy érdekességet. Jelenleg, a 12 rájátszásba jutott csapat közül a legmagasabb futásonkénti átlaggal a NO rendelkezik (4,9), és csak a Texans futott többet yardban. A 49ers 0,8 yarddal kevesebbet futott alkalmanként, és csak meccsenként 3,8-cal volt több próbálkozásuk, mint nekünk. Igazából a PO-ba jutott össze futó csapatot lekörözzük futásban is, csak a Texans nem, ugye.

A helyzet az, hogy a hírek (a hype) nagy része Brees miatt van a csapat körül, de igazából az indok nem is az lenne, hanem Sproles, Thomas és Ivory. Sproles 6,9-et tudott próbálkozásonként, ezzel a "teljes idős" RB-k között a legjobban teljesített, de Thomas 5,5-e és a Ivory 4,7-e is bámulatos, egyébként Ingram 3,9 sem rossz, eltekintve, hogy mire használtuk.

Ugye mi lehet a gond: rossz időben tudni fogják, hogy sokkal többet akarunk majd futni, így ezek a számok olvadni tudnak (csak hogy képzavarral éljek). Viszont azért Brees pontosságával egy-egy PA-ra ezt ki lehet használni.

Szóval: valahol jogosnak érzem, hogy hype-olnak minket, viszont PONT ezért félek a Lionstól. Szerintem közel tudnak olyan jól játszani fedett helyen, mint a Saints, és többször kifejtettem már: a papírforma, meg a statisztika azért van, hogy megboruljon, meccsről-meccsre is akár.

Tehát a fentiek ellenére is, tartok a szombati meccstől. (Előre szólok, ha véletlenül feltévednék eredménykövetőre, SENKI ne lepődjön meg, legjobb barátom kislánya megszületett, és szombatra tette a mulatságot 😊 )

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
A PR szerintem azért nem nőtt látványosan, mert (még) nincs meg a kritikus mennyiségű minőségi QB. Megnéztem 2003-tól a TOP5 QB PR átlagát, a kiugró 2004-es évtől eltekintve trendszerűen nő a 96-os értéktől az idei 107,3-ig. (95,96, 103,74, 95,32, 94,10, 99,70, 97,12, 103,30, 100,10, 107,26)
tomi-tomi
Nem is gondoltam hogy nem fog növekedést mutatni, hiszen ott a tábla: a ligaátlag is nőtt, miért pont a top 5 ne nőtt volna. Annál érdekesebbek a számaid abból a szempontból, hogy a ligaátlag 2003 óta összesen csak két szezonban csökkent az előző évihez képest, míg az általad idézett számok szerint a top5 négy alkalommal is visszaesett az előző szezonhoz viszonyítva.

Hozzáteszem, nem hiszem hogy hirtelenjében sok nagyon jó irányító lesz majd a ligában, akik miatt nem is lesz érdemes top 5-ről, hanem inkább top 10-ről beszélni az irányítókat tekintve. Lesz a mostani drafton is néhány nagy ígéret, de 2004-től összesen 13 irányító tudott 100 feletti ratinget produkálni egy szezonban, ebből a 13-ből csak hatnak sikerült egynél több szezonban, ebből a 13-ből ma 9 kezdő irányító (ha Manninget nem számoljuk, akkor nyolc). És ebből a 14-ből Rodgers jött ki a legkésőbb (2005).
http://www.pro-football-reference.com/play-index/pgl_finder.cgi?request=1&match=single&year_min=2004&year_max=2011&season_start=1&season_end=-1&age_min=0&age_max=99&league_id=&team_id=&opp_id=&game_type=R&game_num_min=0&game_num_max=99&week_num_min=0&week_num_max=99&game_day_of_week=&game_location=&game_result=&is_active=&is_hof=&c1stat=pass_rating&c1comp=gt&c1val=100&c2stat=pass_att&c2comp=gt&c2val=150&c3stat=&c3comp=gt&c3val=&c4stat=&c4comp=gt&c4val=&order_by=pass_rating
Vagyis az elmúlt 6 év draftjáról érkező irányítók közül egyik se tudta elérni a bűvös százast és eddig Cutler és Stafford az a két játékos, aki e 6 év terméséből 4200 yard fölé ért egyszer-egyszer (igaz, Stafford nagyon).
http://www.pro-football-reference.com/play-index/pgl_finder.cgi?request=1&match=single&year_min=2006&year_max=2011&season_start=1&season_end=-1&age_min=0&age_max=99&league_id=&team_id=&opp_id=&game_type=R&game_num_min=0&game_num_max=99&week_num_min=0&week_num_max=99&game_day_of_week=&game_location=&game_result=&is_active=&is_hof=&c1stat=pass_yds&c1comp=gt&c1val=4200&c2stat=&c2comp=gt&c2val=&c3stat=&c3comp=gt&c3val=&c4stat=&c4comp=gt&c4val=&order_by=pass_yds

A lényeg, hogy én azért tartom fontosabbnak a PR átlagát és kevésbé ijesztőnek a sok yardot, mert a sok yardból még nem lesz feltétlenül sok pont (és kevés Int), még nem biztos hogy hatékony lesz a foci.

Kétlem, hogy a run Off-ben lenne annyi tartalék ligaszinten.tomi-tomi
Ha egyre nagyobb igény lesz a passzra épülő játékosanyagra, akkor annál könnyebb lesz embert találni a jó futáshoz. De most se sok kell ahhoz, hogy egy Houston Schaub nélkül, egy jó game managerrel bajnokesélyes legyen, de én nem lepődnék meg azon se, ha a 49ers odaérne végül. A rájátszást ugye télen vívják és hiába passzbarát a liga, ha az időjárás nem az.

Más: friss SI-címlap a négyből

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A PR szerintem azért nem nőtt látványosan, mert (még) nincs meg a kritikus mennyiségű minőségi QB. Megnéztem 2003-tól a TOP5 QB PR átlagát, a kiugró 2004-es évtől eltekintve trendszerűen nő a 96-os értéktől az idei 107,3-ig. (95,96, 103,74, 95,32, 94,10, 99,70, 97,12, 103,30, 100,10, 107,26)
Kétlem, hogy a run Off-ben lenne annyi tartalék ligaszinten.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Ata! Lenne egy kérdésem.
Miért velünk akartál legkevésbé játszani a lehetséges variációk közül?Bazzani
Mert egészségesen ti vagytok támadásban szvsz a legkiegyensúlyozottabb csapat, és ami ennél is fontosabb: a védőfalatok talán ott a legdominánsabb, ahol Brees komfortzónája van: középen. És hiába van nálunk a legjobb guard-duó, már Fairley is képes volt komoly zavarokat okozni az előző meccsen, amíg le nem sérült.

Szabályváltozások. Jelentősen csökkentették a passzjáték kockázatát. Még az elkapás kritériumának szigorítása is inkább a támadóknak kedvez. Sokkal több fumble lehetne, mint amennyi sikeres elkapás meghiúsul. (nagyon ütős volt a yard/meccs grafikonod!)
A védelmekben kevesebb csodafegyver van, imitt-amott lehet találni egy-egy Revis-t. Sokkal inkább rendszerrel, összeszokottsággal tudják kezelni a támadókat. Lehet, hogy a teljes felkészülési szezon is kevés lesz nekik. Nem biztos, hogy érdemben javulni fognak a védelmek.
Az edzői stábok ki tudják már használni (eléggé felkészültek, kellő tapasztalat gyűlt össze sok csapatnál) szinte az összes potenciált a csúcsfegyvereikből.
Szvsz hosszú távon is maradhat a tendencia. Alapvetően évi egy-két kiemelkedő QB érkezése kell hozzá, annyit meg kitermel az NCAA. A Liga pedig érezhetően támogatja a támadó focit, ezt sokkal könnyebb eladni a TV társaságoknak. Az új szerződések után kötve hiszem, hogy visszalépnének erről az útról.tomi-tomi
Nagyrészt egyetértek, bár az idei passzolt yardnövekedésnek a szabályok változása nem lehet oka szvsz, az már korábban jelentkezett

átlagos PR az elmúlt 20 évben


Ez is mutatja, hogy idén hiába passzoltak meccsenként 8 yarddal többet, mint tavaly, ettől még az átlagos PR csak 3 tizedet nőtt.
2006 és 2007 között 10 yarddal ugrott az átlagos passzolt yard meccsenként, viszont 2,5-del emelkedett az átlagos PR.
Hasonlóan 2003 és 2004 között: egy év alatt a passzolt yard/meccs emelkedett 10 yardot, a PR pedig több mint 3-t.

Egyre többet passzolnak a csapatok, de ennek hatékonysága ezzel nem nő arányosan. 2007 óta 15 yarddal passzolnak többet, viszont a PR csak 1,6-tal több.

Szerintem előfordulhat egy olyan lehetséges út is, hogy a csapatok védelmei egyre jobban felkészülnek a passzra, és aztán jön 3 év, amikor csak futócsapatok nyernek (persze jó passz elleni védekezéssel), mert a run D-t elhanyagolják

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Amit ebből ki akarok hozni, és nem csak Breesre kihegyezve: nem a liga lett szarabb, vagy a védelmek lettek gyengébbek, hanem van egy olyan generációja a QB-knek, és jön egy olyan generációja a QB-knek (Luck, anyám, ő is van olyan pontos mint egy íjász), akik közül Manning, Brady és Brees a legöregebbek hozzáteszem, amely generáció amellett, hogy jól passzol, okos is, és olyan színt visznek a footballba, amit még senki más.
Gyurma Pappa
Jó téma ez, az ünnepek alatti semmittevésben sokat gondolkodtam rajta, van pár feltevésem ezzel kapcsolatban.
Az egyik az, hogy a védelmek jártak a legrosszabbul a lockouttal, különösen a passzvédelmek. Ennek a hipotézisnek a cáfolatára nem is kell sokat várni, jövőre nincs lockout, a D-k kapnak elég időt az összecsiszolódáshoz, majd meglátjuk a passzjátékok mennyire hasítanak.
Aztán az is megfogalmazódott bennem, hogy egy olyan szezon tanúi vagyunk, amikor több csúcs-QB is több csúcsfegyvert kapott a kezei alá. Brady: Welker mellé a két klasszis TE, Brees: Colston mellé a foghatatlan Graham (de Sproles-nak is hatalmas szerepe van ebben az ugrásban), Rodgers: Jenkins, Nelson, Finley mind potenciális pro bowler, plusz a rutinos Driver. Stafford: a keze alatt dolgozik az az elkapó, aki még annak idején a liga egyik legrosszabbul passzoló csapatában is leszedett 1300 yardot és aki szerintem a legértékesebb nem irányító támadójátékos. De a keze alatt van az első körben húzott Pettigrew, akitől már az NCAA-ben is mindenki rettegett, csak sérülékeny volt.

Nem akarom az irányítók teljesítményét inflálni, de néhány QB körül őrült arzenál koncentrálódott idén.

És végül: nem minden a passzolt yard. Passer rating alapján nem sokkal voltak rosszabbak az elmúlt évek sem QB-szempontból
Idén 4 QB zárt 100 feletti QBR-rel
2010-ben: szintén 4
2009-ben: 5
2008-ban: 1
2007-ben: 3atapapa
További tényezők lehetnek még.
Szabályváltozások. Jelentősen csökkentették a passzjáték kockázatát. Még az elkapás kritériumának szigorítása is inkább a támadóknak kedvez. Sokkal több fumble lehetne, mint amennyi sikeres elkapás meghiúsul. (nagyon ütős volt a yard/meccs grafikonod!)
A védelmekben kevesebb csodafegyver van, imitt-amott lehet találni egy-egy Revis-t. Sokkal inkább rendszerrel, összeszokottsággal tudják kezelni a támadókat. Lehet, hogy a teljes felkészülési szezon is kevés lesz nekik. Nem biztos, hogy érdemben javulni fognak a védelmek.
Az edzői stábok ki tudják már használni (eléggé felkészültek, kellő tapasztalat gyűlt össze sok csapatnál) szinte az összes potenciált a csúcsfegyvereikből.
Szvsz hosszú távon is maradhat a tendencia. Alapvetően évi egy-két kiemelkedő QB érkezése kell hozzá, annyit meg kitermel az NCAA. A Liga pedig érezhetően támogatja a támadó focit, ezt sokkal könnyebb eladni a TV társaságoknak. Az új szerződések után kötve hiszem, hogy visszalépnének erről az útról.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ata! Lenne egy kérdésem.
Miért velünk akartál legkevésbé játszani a lehetséges variációk közül?

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Amit ebből ki akarok hozni, és nem csak Breesre kihegyezve: nem a liga lett szarabb, vagy a védelmek lettek gyengébbek, hanem van egy olyan generációja a QB-knek, és jön egy olyan generációja a QB-knek (Luck, anyám, ő is van olyan pontos mint egy íjász), akik közül Manning, Brady és Brees a legöregebbek hozzáteszem, amely generáció amellett, hogy jól passzol, okos is, és olyan színt visznek a footballba, amit még senki más.
Gyurma Pappa
Jó téma ez, az ünnepek alatti semmittevésben sokat gondolkodtam rajta, van pár feltevésem ezzel kapcsolatban.
Az egyik az, hogy a védelmek jártak a legrosszabbul a lockouttal, különösen a passzvédelmek. Ennek a hipotézisnek a cáfolatára nem is kell sokat várni, jövőre nincs lockout, a D-k kapnak elég időt az összecsiszolódáshoz, majd meglátjuk a passzjátékok mennyire hasítanak.
Aztán az is megfogalmazódott bennem, hogy egy olyan szezon tanúi vagyunk, amikor több csúcs-QB is több csúcsfegyvert kapott a kezei alá. Brady: Welker mellé a két klasszis TE, Brees: Colston mellé a foghatatlan Graham (de Sproles-nak is hatalmas szerepe van ebben az ugrásban), Rodgers: Jenkins, Nelson, Finley mind potenciális pro bowler, plusz a rutinos Driver. Stafford: a keze alatt dolgozik az az elkapó, aki még annak idején a liga egyik legrosszabbul passzoló csapatában is leszedett 1300 yardot és aki szerintem a legértékesebb nem irányító támadójátékos. De a keze alatt van az első körben húzott Pettigrew, akitől már az NCAA-ben is mindenki rettegett, csak sérülékeny volt.

Nem akarom az irányítók teljesítményét inflálni, de néhány QB körül őrült arzenál koncentrálódott idén.

És végül: nem minden a passzolt yard. Passer rating alapján nem sokkal voltak rosszabbak az elmúlt évek sem QB-szempontból
Idén 4 QB zárt 100 feletti QBR-rel
2010-ben: szintén 4
2009-ben: 5
2008-ban: 1
2007-ben: 3

Csináltam egy érdekes listát
http://www.pro-football-reference.com/play-index/pgl_finder.cgi?request=1&match=combined&year_min=1960&year_max=2011&season_start=1&season_end=6&age_min=0&age_max=99&league_id=&team_id=&opp_id=&game_type=R&game_num_min=0&game_num_max=99&week_num_min=0&week_num_max=99&game_day_of_week=&game_location=&game_result=&is_active=&is_hof=&c1stat=rec_yds&c1comp=gt&c1val=6000&c2stat=&c2comp=gt&c2val=&c3stat=&c3comp=gt&c3val=&c4stat=&c4comp=gt&c4val=&order_by=rec_yds
A kérdés, hogy Colston miben kakukktojásatapapa
az egyetlen 7. körös? 😀Gyurma Pappa
Colston a liga történetének egyetlen elkapója, aki az első 6 évében legalább 6000 yardot szerzett és ezen időszak alatt egyszer se volt pro bowlos

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Csináltam egy érdekes listát
http://www.pro-football-reference.com/play-index/pgl_finder.cgi?request=1&match=combined&year_min=1960&year_max=2011&season_start=1&season_end=6&age_min=0&age_max=99&league_id=&team_id=&opp_id=&game_type=R&game_num_min=0&game_num_max=99&week_num_min=0&week_num_max=99&game_day_of_week=&game_location=&game_result=&is_active=&is_hof=&c1stat=rec_yds&c1comp=gt&c1val=6000&c2stat=&c2comp=gt&c2val=&c3stat=&c3comp=gt&c3val=&c4stat=&c4comp=gt&c4val=&order_by=rec_yds
A kérdés, hogy Colston miben kakukktojásatapapa
az egyetlen 7. körös? 😀

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Számomra inkább az az érdekes, hogy 4 éve is az AFC-ből a San Diegot fogadtuk és Denverbe mentünk, és jövőre is ez lesz. Pedig fordítva kellemesebb lenne.atapapa
NA! Pont ez nézegetik a SF topikban is. Bár ott annyiban más, hogy a GB bekever. Na mind1, nem tudom mi alapján határozzák meg.

Más. Szerintem az nfl.com egyik legfurább műsorszáma, a Shame Report, amiben most Dave Dameshek a szájára vette, gyakorlatilag az összes QB-t az nfl-ben. A faszinak sokszor van igazsága a dolgokban (most a héten pl. teljesen egyetértettem vele, hogy Suh azért nem volt akkora császár, sőt, hogy utánozza Rogers TD táncát), de itt a QB kérdésben fura megszólalásai voltak. Egyrészt igaza van abban, hogy Brees rekordját dehonesztálja, hogy Brady is megdöntötte, meg hogy Eli és Stafford is közel jártak, ebben nem is vitatkoznék vele. Abban már kétségeim vannak, hogy Brees azért ne legyen MVP, mert kikaptunk a Ramstől és a Bucstól. Igazából csak a Rams elleni meccset lehet az ő nyakába varrni, a Bucs ellen a védelem betlizett (nagyot). Abban meg semennyire sem értek egyet, hogy Brees és a többi top QB miatt ekézze a többieket, pl. Romo-t, aki élete egyik legjobb évét futotta, Freemant, aki szerintem konkrétan egy óriási edzői bakisorozat áldozata lett (több passzkísérlete volt a 16. héten, mint Rodgersnek!), vagy Flacco-t, aki meg minek passzolgasson, ha a védelem + a futás megoldja helyette.

Amit ebből ki akarok hozni, és nem csak Breesre kihegyezve: nem a liga lett szarabb, vagy a védelmek lettek gyengébbek, hanem van egy olyan generációja a QB-knek, és jön egy olyan generációja a QB-knek (Luck, anyám, ő is van olyan pontos mint egy íjász), akik közül Manning, Brady és Brees a legöregebbek hozzáteszem, amely generáció amellett, hogy jól passzol, okos is, és olyan színt visznek a footballba, amit még senki más.

És tudjátok mi a legszebb az egészben: hogy ettől simán lehet, hogy a Ravens vagy a 49ers fogja nyerni a SB-t, a hagyományos, erőfocival...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Azonos konfban azt hiszem különveszik, hogy a csapat az ellenféllel a helyezése miatt vagy a divízió miatt találkozik és ekkor nincs rotáció home-away kérdésben. Pl. 2006-ban a Phili mint NFC East-es ellenfél jött hozzánk, 2007-ben meg a csoportelsők találkozójára jöttek ide.
2007-ben a Bears-hez mint csoportelsők mentünk, 2008-ban szintén náluk NFC North-os ellenfélként vizitáltunk.
A Green Bay idén a North miatt volt a sorsolásban, jövőre pedig mint div. elsők fogunk találkozni.

Számomra inkább az az érdekes, hogy 4 éve is az AFC-ből a San Diegot fogadtuk és Denverbe mentünk, és jövőre is ez lesz. Pedig fordítva kellemesebb lenne.



Csináltam egy érdekes listát
http://www.pro-football-reference.com/play-index/pgl_finder.cgi?request=1&match=combined&year_min=1960&year_max=2011&season_start=1&season_end=6&age_min=0&age_max=99&league_id=&team_id=&opp_id=&game_type=R&game_num_min=0&game_num_max=99&week_num_min=0&week_num_max=99&game_day_of_week=&game_location=&game_result=&is_active=&is_hof=&c1stat=rec_yds&c1comp=gt&c1val=6000&c2stat=&c2comp=gt&c2val=&c3stat=&c3comp=gt&c3val=&c4stat=&c4comp=gt&c4val=&order_by=rec_yds
A kérdés, hogy Colston miben kakukktojás

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Egyébként ez a sorsolás, hogy készül vagy mi alapján állítják össze (vagy a gép?), hogy például megint a Lambeau-ra megyünk a Packers ellen?krixtofer
Jó kis leírás: http://bowl.hu/functions.php?name=html&h_op=Showcat&stid=10hajdu
Igen, azt tudom, hogy mi alapján van a sorsolás. De én arra gondoltam, hogy a helyszíneket (Otthon-Idegenben), hogy döntik el? (Bocsánat, ha kicsit félreérthető volt) 😊 Köszönöm!krixtofer
Ez egy jó kérdés, az SF topik is pont ezt nézi, de elvileg ahol a legutóbbi összesorsolásnál idegenben voltál, ők jönnek hazaira.

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Egyébként ez a sorsolás, hogy készül vagy mi alapján állítják össze (vagy a gép?), hogy például megint a Lambeau-ra megyünk a Packers ellen?krixtofer
Jó kis leírás: http://bowl.hu/functions.php?name=html&h_op=Showcat&stid=10hajdu
Igen, azt tudom, hogy mi alapján van a sorsolás. De én arra gondoltam, hogy a helyszíneket (Otthon-Idegenben), hogy döntik el? (Bocsánat, ha kicsit félreérthető volt) 😊 Köszönöm!