New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
ki lehetne kényszeríteni (akár szoros eredmény mellett is), hogy Smith passzolgatni kezdjen.
Gyurma Pappa
Idén jutott életében először 3000 y fölé (az ő szponzorának kisebb összegű csekket is elég lett volna küldeni mint DB-nek 😊 ), de ennek ellenére erre azért kiváncsi leszek, hogy fog sikerülni. Annyira meg fogja becsülni a tojást, hogy szerintem ebben ne nagyon bizzatok. Cspatszinten is a D# egyértelműen amiben mi bizhatunk "When the New Orleans Saints come marching into town, they’ll do so with one of the most prolific offenses in NFL history. But they haven’t faced a defense like the 49ers just yet." "“We’ve got a pretty good defense. What we do well is something that we’ll continue to stick to."

Ez jól hangzik, de lehet, hogy inkább lassan kezdenék. Sok screen, gyors slantek, szép 4-5 yardos playek, némi futás, főleg toss playek (WCO 😛).
Gyurma Pappa
Sztem vmi hasonlót várhattok tőlünk, de ezt a WCO-t ne hangoztasd, mert Helmut Zimmer orrba gyűr 😀

Egyébként "edzőfejjel" gondolkodva ez a meccs hatalmas. Gyurma Pappa
Én is ebben bízom, Harbaugh biztos tartogat meglepetést számotokra, vigyázzatok, hogy jókor dobjátok a piros zászlót!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Egyébként "edzőfejjel" gondolkodva ez a meccs hatalmas. Na, az alábbiak csak teóriák, és persze nagyon el vannak nagyolva, csak érzékeltetni akarom, hogy kb. mekkora sakkjátszma is van az egész mögött.

A Saints védelmének két dolga van: némileg leszabályozni Gore-t, és nem megenni a PA passzokat. Na, ha én lennék a 49ers OC, akkor ezt tudnám, és bizony kőkeményen nekiugranék Smith-szel a védelemnek.
A O-nál ugye pumpálni a passzokat, majd amikor kinyílnak, akkor lehet futni. Ez jól hangzik, de lehet, hogy inkább lassan kezdenék. Sok screen, gyors slantek, szép 4-5 yardos playek, némi futás, főleg toss playek (WCO 😛).
Szerintem GW-nek is "finomabb" módba kellene váltania, mindenki úgyis a sok blitzre számít, lehet inkább azzal kellene foglalkozni, hogy az amúgy sem túl robbanékony 49ers O-t tovább lassítsa, és a LOS-en védekezni. Ezzel ki lehetne kényszeríteni (akár szoros eredmény mellett is), hogy Smith passzolgatni kezdjen.

Mielőtt valaki beletrollkodik: az összes meccsben van agyjáték, de ez egy rájátszás meccs, itt nem lehet finomkodni, itt alakítani kell valami nagyot. Erre akartam utalni 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt

Megnéztem a tavalyi meccsünk összefoglalóját, amit ugye a legvégén egy FG-vel nyertünk meg, viszont nem emlékeztem hogy 4-0-ra nyertük a TO-csatát.
Az idei adatok viszont nem ígérnek sok jót ebből a szempontból. Azt tudtam, hogy a Frisco sok labdát szerez, de azzal nem voltam tisztában, hogy alig adják el a lasztit.
A legkevesebb labdát adták el idén a Ligában, összesen 10-t, 5 fumble és 5 int (Brady tavaly 4 interceptionnel lett MVP 😊). Smith passzainak összesen 1,1%-a lesz csak int, amivel ligaelső, még Rodgers-t is veri (1,2%).
Viszont ennek a kockázatmentes játéknak is megvan a hátránya a kevés dobott TD-vel, ugye a 49ers red zone O elég halott. Smith passzainak csak 3,8%-a TD, míg Brees-nél ez 7%.
Ami még kimaradt nekem, hogy Smith 5 comebacket vezetett idén, amiben holtversenyben szintén első. Ez még akkor is dicséretes, ha a védelme a 2. legkevesebb pontot engedte és rendszerint végig a meccsben tartotta a csapatát.

A védelmeket is összevetettem kicsit
A mi védelmünk a passzok 1,1%-ból csinált int-t, amiben ligautolsók vagyunk, az SF a passzok 4%-t szedi le, így 4. legjobbak ebben. A passzokból bekapott TD-k arányában alig van különbség a két D között. A run D-ről már írtam pár napja, ők messze a legjobbak ebben, mi pedig nagyon nem.
Fontos, hogy ezek csak statisztikák, a legjobb példa hogy NFL-rekordnyi kevés fumble-t buktunk az alapszakaszban, erre az első PO meccsen jött rögtön kettő.

Brees egyik szponzora, a Verizon csak úgy mellékesen meglepte Brees alapítványát egy csekkel, amit 5476 dollárra töltött ki 😊
Nem tudom mennyire jinx, de egyes pletykák szerint már most azon gondolkodnak a klub háza táján, hogy ha nyerünk és a GB ellen kell játszani, akkor felutaznánk északra a meccs előtti hétre hogy szokjuk a klímát, Brees suliját, a Purdue-t emlegetik lehetséges célpontként.
Még egy utolsó pletyka: Williams ismét elhagy minket, most Fishert követné az új álláshelyére. A NOLA-hoz kötődő Jack Del Rio lenne az utódja, akinek van is háza a városban.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Amikor Higgins a pályán volt, odafordultam Zemanla felé: Ki ez az ember? Ennyit a "szakértelmemről" :cool: Persze láttam hogy felvettük PS-ből, de csak ennyi, erre rögtön kapott 30 snapet. Az egyetemi fociban a másodosztályban vitézkedett, szvsz inkább elkapó mint blokkoló TE.

Harbaugh vagy ködösít, vagy totál hülye vagy pedig (ez a legvalószínűbb) próbál nagyon udvarias lenni: he said the Saints are "scary good." Says Saints LBs are the best they have facedatapapa
Így volt, szó szerint! 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
😊 :/ Akkor köszi. Nincs több kérdésem... 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Amikor Higgins a pályán volt, odafordultam Zemanla felé: Ki ez az ember? Ennyit a "szakértelmemről" :cool: Persze láttam hogy felvettük PS-ből, de csak ennyi, erre rögtön kapott 30 snapet. Az egyetemi fociban a másodosztályban vitézkedett, szvsz inkább elkapó mint blokkoló TE.

Harbaugh vagy ködösít, vagy totál hülye vagy pedig (ez a legvalószínűbb) próbál nagyon udvarias lenni: he said the Saints are "scary good." Says Saints LBs are the best they have faced

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Egy szakmai kérdés, hogy szerintetek kivel járunk jobban a további meccseken? Gilmore vagy Higgins? Tudom teljesen különböző stílusú játékosok, a jövő Higgins-é viszont Gilmore sérült. Az a kérdésem, hogy melyikőjük inkább blokkoló és amolyan "Graham" stílus?? ( 😀 igen nálam ő külön faj 😀 ) Tudom Gilmore a blokkoló TE, csak kiváncsi vagyok. Gilmore felfog épülni a 9ers ellen?? ( Mert ugye akkor a kérdésem kicsit felejthető... 😊 )
Meg ugye ott van még Humphrey is. Vele most mi van? Na és ki fog menni a TE-k közül majd? D. Thomas alapember, tudom, no meg Jimmy 😊
Tudom kicsit furcsa a kérdés, de remélem érthető. 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Egy egészen jól összerakott írás a szombatiról
http://aol.sportingnews.com/nfl/story/2012-01-09/niners-enjoy-bye-but-draw-matchup-nightmare-in-saintsatapapa
egész jó, bár Vernon Davist hiányolom a Saints LB-k ellen.
ezt meg nem értem teljesen: Coaches also can help neutralize Willis' speed by handing off often to Darren Sprolespetey
Sproles gyorsabb, mint Willis 😀 ez tény, bár én sem értem, mit akart a fentivel mondani az író

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Egy egészen jól összerakott írás a szombatiról
http://aol.sportingnews.com/nfl/story/2012-01-09/niners-enjoy-bye-but-draw-matchup-nightmare-in-saintsatapapa
egész jó, bár Vernon Davist hiányolom a Saints LB-k ellen.
ezt meg nem értem teljesen: Coaches also can help neutralize Willis' speed by handing off often to Darren Sproles

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
http://www.youtube.com/watch?v=grKW8JCc_9M

L-S-U!JJ
sajnos felmosták velünk a Superdome-ot. Most azt írnám, hogy a Bama az a csapat, amelytől a legkevésbé fáj (LSU-n kívül bárkivel szemben nekik szorítok), sőt, már úgy álltam a döntőhöz hogy rossz szájízzel nem állhatok fel, de ilyen zakó után más a leányzó fekvése.atapapa
Kirby Smart said Gregg Williams of Saints helped with plan to contain option plays.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Egy egészen jól összerakott írás a szombatiról
http://aol.sportingnews.com/nfl/story/2012-01-09/niners-enjoy-bye-but-draw-matchup-nightmare-in-saints

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
http://www.youtube.com/watch?v=grKW8JCc_9M

L-S-U!JJ
sajnos felmosták velünk a Superdome-ot. Most azt írnám, hogy a Bama az a csapat, amelytől a legkevésbé fáj (LSU-n kívül bárkivel szemben nekik szorítok), sőt, már úgy álltam a döntőhöz hogy rossz szájízzel nem állhatok fel, de ilyen zakó után más a leányzó fekvése.atapapa
reggel úgy megörültem, hogy bealudtam 😊

majd azért megnézem, mert mégiscsak meg kell nézni...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
http://www.youtube.com/watch?v=grKW8JCc_9M

L-S-U!JJ
sajnos felmosták velünk a Superdome-ot. Most azt írnám, hogy a Bama az a csapat, amelytől a legkevésbé fáj (LSU-n kívül bárkivel szemben nekik szorítok), sőt, már úgy álltam a döntőhöz hogy rossz szájízzel nem állhatok fel, de ilyen zakó után más a leányzó fekvése.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
http://www.youtube.com/watch?v=grKW8JCc_9M

L-S-U!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825d7986/article/how-49ers-defense-can-contain-saints-prolific-offense?module=HP11_content_stream
egyébként futás elleni védekezésünk elég szépen fel javult idén ebben reménykedek nagyon a 49ers ellen bár más kategória lesz de hátha most is működne.Kiss
ez sajnos nincs így, ahogy utaltam is rá nemrég. Ötös átlaggal engedjük a futásokat, ami elfogadhatatlan. Sokakat megtéveszt hogy total yardban viszonylag keveset futottak ellenünk, de ez azért van, mert szinte mindig vezetünk, nem is kicsivel és az ellenfelek rá vannak kényszerítve a passzjátékra (ezért ellenünk volt az NFL-ben a legkevesebb futáspróbálkozás).
A Frisco ellen viszont nem lesz nagy előny és nem várhatjuk hogy Smith-nek kelljen visszahoznia őket a meccsbe.

Hogy egy kicsit magamat is cáfoljam és valamiből erőt merítsünk 😊, a run D-t mintha jellemezné egyfajta kettősség. Azért voltak olyan meccseink, amikor kimondottan futócsapatoknál is megöltük a futást már az első pillanattól, egyáltalán nem nagy előnynél, pl. a Titans ellen, amikor CJ-nek már voltak jó meccsei.
A másik hogy ebben az 5 yardos átlagban nagy szerepe van hogy futásból mi nyeltük be szinte a legtöbb nagy playt a ligában. Szinte minden meccsre jutott egy 20-30 (vagy még több) yardos futás, de gyakran ezeken kívül megfogtuk a jó futókat is. Például a Jaguars ellen Mojonak volt 11 futása, ebből kettő kísérlet 60 yardot hozott és okozott komoly károkat, a maradék 9 kísérletéből pedig összesen 24 yardra futotta neki, egyáltalán nem tudták mozgatni a labdát a földön. Tehát gyakran meglódultak ellenünk egy-egy playben a futók, viszont az nem volt jellemző hogy a meccs elejétől hosszú drive-okkal Brees-t a padon tudták volna tartani.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
szerintem annyira nem vészes a cikk, persze vitathatatlanul optimista 😀
A front7 kegyetlen jól működik náluk, a 3-4 ellen Brees hajlamos szenvedni, de bizakodásra adhat okot hogy valóban több jó passrusht is megfogtunk idén.
Talán az egyik legérdekesebb párharc lesz a Graham-Willis, ha van LB aki lépést tud tartani Jimmyvel, az PW.
Hogy egydimenziósak leszünk-e támadásban.... Meglátjuk hogy miként védik le a passzt. Az szvsz egyértelmű, hogy ilyen hatékony passzjáték hiányában nem átlagolna néhány futónk 5 yardot. Ha egy-két nagyobb playt benyel a védelmük (40+ yardos passzplayekben az 5 legrosszabb között vannak) és agresszívan támadjuk a secet, akkor megnézem majd hogy miként tartják meg a futást.
A labdára viszont nagyon kell vigyázni, 20 feletti interceptiont szedtek le idén, és mivel képesek hosszan birtokolni a labdát, minden eladott labdával hatványozottan szopatnánk magunkat.

A Lionstól én is jobban féltem, nem csak a rossz matchup miatt, hanem a Seattle miatt is 😊 Így a one and done bélyege már nem fenyeget, azt meghagytuk Ryannek.
A kulcs az lesz szerintem, hogy mennyire tudjuk megfogni a futást, és hogy ki ad el kevesebb labdát.
Olyasmi meccsre számítok, mint amilyen az előszezoni meccsünk eleje volt a kezdőkkel, gyötrelmes, minden pontnak örülős, orrvérzős szenvedés. Brees-nek alig volt ideje megválni a labdától, szerencsére az akkori OL-teljesítmény leggyengébb főszereplője már nincs a keretben (Stinch)atapapa
Ja, kicsit korán reggel túlreagáltam a dolgot, de azért hadd ne gondoljam már komolyan, hogy Bushrod és Nicks majd azért doublezi az egyik védőt, hogy egyedül hagyja a C-t. Nem szeretem az ilyen cikkeket, amik ennyire konkrét dolgokat írnak le, mert feltételezik, hogy a másik oldal tök hülye, és nem tudja ugyanezt. Ez meg baromság.

Az INT-ktől én is félek, de az ilyen high risk - high profit PASS D-k ellen Brees jó szokott lenni. A másik oka, amiért sok INT-et szednek, az a jó pass rush. Na, én bízok a OL-ben, lehet túlságosan is, de a tapasztalatok azt mutatják, hogy van rá okom. Nyilván, fordított előjellel így gondolja a 49ers is.

Mindegy, ki fog derülni, kinek van igaza.

BTW, ha fordított hasonló cikket olvasok, arra is hasonló a reakcióm.Gyurma Pappa
mivel 49ers beatwriter írta ezért elég "önfényezős". mellesleg, mint NFL publicista, nehezen hiszem el, hogy ne látta volna egy meccsetek sem.
annyit, hogyha Justin SMith nem duplázzák, akkor tényleg gond lehet. az egész szezont 4 DL rushal nyomtuk, szinte blitz nélkül, és mindig odaértünk a QB-hoz szinte. így 1 hét pihi után, plusz idővel felkészülni arra számítok hogy Fangio kitalál valamit. de ilyen misstackle hegyek sem lesznek, mint amit bemutattak az Oroszlánok.

mindegy is, senki nem tudja mi lesz. a Steelersnek is le kellett volna mészárolni a Bronkókat, ugye.. 😉

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825d7986/article/how-49ers-defense-can-contain-saints-prolific-offense?module=HP11_content_stream
egyébként futás elleni védekezésünk elég szépen fel javult idén ebben reménykedek nagyon a 49ers ellen bár más kategória lesz de hátha most is működne.Viszont nekünk nagyon jól kell futni meg lehet még őket is lepni azzal ,hogy nem csak egy Brees van a pályán hanem igen is ott van Sproles,Thomas vagy éppen Ivory.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Hogy egy kicsit fényezzem a franchise-t
Classy move by the Greg Bensel and the Saints PR staff, not filling a prime press box seat at Saturday night's game in honor of the late Detroit beat man Tom Kowalski, who died unexpectedly in August, but leaving this notice in his place: "The New Orleans Saints honor the memory of Tom Kowalski.''

Peter King nyilvánosságra hozta az All-Pros és az egyéb elismerésekre vonatkozó szavazatait, AP-ba csak Nicks-t szavazta be tőlünk, Brees-t pedig az év támadójának választotta. Megjegyezte ő is, hogy az MVP-szavazás aránya várhatóan az All Pro számait fogja tükrözni, meg azt a közvetett véleményt is, hogy ha az első meccs végén GB-ben Ingram az utolsó másodpercben megfutja a TD-t (és ütjük a GB-t), akkor lehet hogy azonosak lennének az esélyek.
Azért kicsit vicces, hogy ezzel nagyjából elismerik: konkrétan egy Brees-től független playen múlik a cím...

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Hogy semleges példát hozzak fel. A tegnapi esetnél számomra az volt a megdöbbentő, hogy a főbíró mozgásán egyértelműen látszott, hogy ő lateral-nak látta a passzt (hátrébb lépett, hogy teret engedjen a "bunyónak", nem előre, mint play végénél), esze ágában nem volt leállítani a játékot.
Szerintem ez a két eset így együtt biztos, hogy lépésre készteti a ligát. Ki, mikor fújhatja le a játékot, meddig engedjünk ilyen kétesnek látszó szituációt stb.tomi-tomi
Hűű azért ez gyakorlatban elég nehéz. Figyelni kell majd, hogy honnan jön a fütty? Nagyon nehéz szitu ez, és szerintem egyelőre nincs jobb szabályozási lehetőség.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szegény Bazzaninak csak igaza lett!
tomi-tomi
nos, gondolom ő nem így szerette volna 😊atapapa
Ezt már az nfl.com-os összefoglalóban is mondták, csak nem mertem beírni 😊

Egyébként valahol tényleg nehéz megmondani, hogy hol kezdődik a határ a bírói balfékség és a szándékos kicseszés között. De ugyanígy nehéz megmondani, hogy egy adott csapat mikor hülye és mikor szerencsétlen simán.Gyurma Pappa
Hogy semleges példát hozzak fel. A tegnapi esetnél számomra az volt a megdöbbentő, hogy a főbíró mozgásán egyértelműen látszott, hogy ő lateral-nak látta a passzt (hátrébb lépett, hogy teret engedjen a "bunyónak", nem előre, mint play végénél), esze ágában nem volt leállítani a játékot.
Szerintem ez a két eset így együtt biztos, hogy lépésre készteti a ligát. Ki, mikor fújhatja le a játékot, meddig engedjünk ilyen kétesnek látszó szituációt stb.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Clbass: Gratulálok én is, sok boldogságot, jó egészséget kívánok!!!


Én is Giants-fan leszek a héten, hajdu megmérgezett a teóriájával. beszélek is a jósommal, az a tuti 😀Kájzerszóze
Egy kis woodoo jól jönne! 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Szegény Bazzaninak csak igaza lett!
tomi-tomi
nos, gondolom ő nem így szerette volna 😊atapapa
Ezt már az nfl.com-os összefoglalóban is mondták, csak nem mertem beírni 😊

Egyébként valahol tényleg nehéz megmondani, hogy hol kezdődik a határ a bírói balfékség és a szándékos kicseszés között. De ugyanígy nehéz megmondani, hogy egy adott csapat mikor hülye és mikor szerencsétlen simán.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
szerintem annyira nem vészes a cikk, persze vitathatatlanul optimista 😀
A front7 kegyetlen jól működik náluk, a 3-4 ellen Brees hajlamos szenvedni, de bizakodásra adhat okot hogy valóban több jó passrusht is megfogtunk idén.
Talán az egyik legérdekesebb párharc lesz a Graham-Willis, ha van LB aki lépést tud tartani Jimmyvel, az PW.
Hogy egydimenziósak leszünk-e támadásban.... Meglátjuk hogy miként védik le a passzt. Az szvsz egyértelmű, hogy ilyen hatékony passzjáték hiányában nem átlagolna néhány futónk 5 yardot. Ha egy-két nagyobb playt benyel a védelmük (40+ yardos passzplayekben az 5 legrosszabb között vannak) és agresszívan támadjuk a secet, akkor megnézem majd hogy miként tartják meg a futást.
A labdára viszont nagyon kell vigyázni, 20 feletti interceptiont szedtek le idén, és mivel képesek hosszan birtokolni a labdát, minden eladott labdával hatványozottan szopatnánk magunkat.

A Lionstól én is jobban féltem, nem csak a rossz matchup miatt, hanem a Seattle miatt is 😊 Így a one and done bélyege már nem fenyeget, azt meghagytuk Ryannek.
A kulcs az lesz szerintem, hogy mennyire tudjuk megfogni a futást, és hogy ki ad el kevesebb labdát.
Olyasmi meccsre számítok, mint amilyen az előszezoni meccsünk eleje volt a kezdőkkel, gyötrelmes, minden pontnak örülős, orrvérzős szenvedés. Brees-nek alig volt ideje megválni a labdától, szerencsére az akkori OL-teljesítmény leggyengébb főszereplője már nincs a keretben (Stinch)atapapa
Ja, kicsit korán reggel túlreagáltam a dolgot, de azért hadd ne gondoljam már komolyan, hogy Bushrod és Nicks majd azért doublezi az egyik védőt, hogy egyedül hagyja a C-t. Nem szeretem az ilyen cikkeket, amik ennyire konkrét dolgokat írnak le, mert feltételezik, hogy a másik oldal tök hülye, és nem tudja ugyanezt. Ez meg baromság.

Az INT-ktől én is félek, de az ilyen high risk - high profit PASS D-k ellen Brees jó szokott lenni. A másik oka, amiért sok INT-et szednek, az a jó pass rush. Na, én bízok a OL-ben, lehet túlságosan is, de a tapasztalatok azt mutatják, hogy van rá okom. Nyilván, fordított előjellel így gondolja a 49ers is.

Mindegy, ki fog derülni, kinek van igaza.

BTW, ha fordított hasonló cikket olvasok, arra is hasonló a reakcióm.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Szegény Bazzaninak csak igaza lett!
tomi-tomi
nos, gondolom ő nem így szerette volna 😊

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Na akkor tekerjünk még egy utolsót azon a fumble-os történeten 😂

....However, during the play and before Detroit recovered the fumble, another official blew the whistle believing it was an incomplete pass. Because the ruling on the field was a fumble, and the whistle came before the recovery, the play is dead because of the inadvertent whistle and the Saints should have retained possession of the ball. New Orleans would then have had the choice to put the ball in play at the spot where possession was lost or to replay the down. Inadvertent whistles are not reviewable.atapapa
Szegény Bazzaninak csak igaza lett!
Btw ezt alkalmazta tegnap Winter, aki először láthatta valóban bíróként, hogy melyik csapat szerez meg egy fumble-t. S hogyan.😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)