New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem senki se vonta kétségbe a fumble-t (vagyis de, ám vele PM-ben lebeszéltem a dolgot 😛)
A garantált 21-7-t viszont kétségbe vonom, a mellékelt kép alapján szvsz jogosan. Sípszó nélkül Meach meg a két falember és Graham nem így nézelődött volna, hanem ők is a labdára (vagy inkább már a labdás emberre) rontanak.atapapa
De 10yardot akkor is haladunk kb. nem?

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Lassan csak eljutunk oda,hogy fumble sem volt.Bazzani
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=446001#p446001Wyatt
Végre! Mostmár csak az kell,hogy nekünk fújtak a bírók és jajjszegény Saints.Bazzani
Ezt most rossz helyre írod, itt mindenki elismerte, hogy az a fumble fumble volt, és gáz, hogy belesípoltak. Ata annyit mondott, hogy nem biztos, hogy TD ha nem fújnak bele, mert akkor a Saints O sem sétálgat csak.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Szerintem senki se vonta kétségbe a fumble-t (vagyis de, ám vele PM-ben lebeszéltem a dolgot 😛)
A garantált 21-7-t viszont kétségbe vonom, a mellékelt kép alapján szvsz jogosan. Sípszó nélkül Meach meg a két falember és Graham nem így nézelődött volna, hanem ők is a labdára (vagy inkább már a labdás emberre) rontanak.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lassan csak eljutunk oda,hogy fumble sem volt.Bazzani
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=446001#p446001Wyatt
Végre! Mostmár csak az kell,hogy nekünk fújtak a bírók és jajjszegény Saints.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lassan csak eljutunk oda,hogy fumble sem volt.Bazzani
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=446001#p446001

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lassan csak eljutunk oda,hogy fumble sem volt.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
ha megnézitek a jelenetet, amint megszólal a síp, a legtöbb játékosunk elkezd sétálni, ahogy Meachem is a pálya azon szélén, ahol a visszahordás megtörtént volna. Most nem mondom azt, hogy ha nincs síp, akkor a visszahordásnál esetleg nem blokkolják ki, de hogy nem lett volna 100%-ra garantált a 7 pont, az biztos.
atapapa

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
2. Hidd el,marhára zavaró,hogy rendszeresen (döntő szituációkban) a kárunkra tévednek a bírók. Honnan tudod biztosra megmondani,hogy 21-7ről is nyertetek volna? Honnan tudod,hogy akkor is nyertek,ha nem adják meg azt a necces first downt? Ezek tévedések,még azt is mondanám hogy benne van. DE amikor a bíró a tőle egy méterre történő dolgok közül CSAK a Lions kárára történőt látja meg és megad egy olyan TD-t amit a hülye is lát,hogy nem az hát az bizony érdekes. Szerencsére visszafújták.
Bazzani
Nem tudom, azért írtam oda, hogy "úgy gondolom". 😊 Hadd legyen már véleményem. 😊

A Colston TD-s sztorinál én sem értettem, hogy miért adták meg (mondjuk a facemask jogos volt), de szerencsére visszafújták.

Ha már ata megemlítette, megjegyzem, a SB run nagy része azért, elegáns ellenszélben ment. Volt pár hasonló élményünk, és a "hangulat" a rájátszásra javult fel.

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ember, van aki nem emlékszik a Redskins meccsre? 😀
http://www.youtube.com/watch?v=v9qhEZEN_6s
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Eddig egyszer néztem vissza az egész meccset, a fumble-hoz két kiegészítésem lenne
1. ha megnézitek a jelenetet, amint megszólal a síp, a legtöbb játékosunk elkezd sétálni, ahogy Meachem is a pálya azon szélén, ahol a visszahordás megtörtént volna. Most nem mondom azt, hogy ha nincs síp, akkor a visszahordásnál esetleg nem blokkolják ki, de hogy nem lett volna 100%-ra garantált a 7 pont, az biztos.

2. Saints-szurkolóként nekünk is volt hasonló élményünk, nem tudom emlékeztek-e a Washington elleni csodára a 2009-es menetelésből, ott a hosszabbítás elején csinált két védő a szélen egy fumble-t az elkapón, amit ha rögtön észrevesz a bíró, akkor a labdát megszerző játékos teljesen zavartalanul tudott volna bevinni az end zone-ba, de csak visszanézés után adták nekünk a labdát és jöhettünk a labdaszerzés helyéről.
Drew Brees led the Saints to an NFL-postseason-record 626 yards and an NFL-postseason-record-tying 34 first downs in the Saints' 45-28 victory over the Lions. Brees, who passed for 404 yards in a postseason loss at Seattle last year, threw for 466 yards in the win over Detroit; he joined Dan Marino and Peyton Manning as the only players in NFL history to pass for 400-or-more yards in each of two different postseason games (with Brees being the only player to do so in each of two consecutive postseason games).

In addition, Brees has not been intercepted in any of his last five postseason games, and now possesses a streak of 215 consecutive postseason passes without throwing an interception. And yes, that's yet another NFL postseason record.kishaszi
Kis túlzással ha Brees visszavonulna most, a rekordok könyvébe elég lenne beírni ezt: összes pozitív passzrekord: Drew Brees.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lehet ekézni a Saintset, hogy nyomtak a bírók minket, de tök jó, hogy beismerik a Lions szurkolók is: nem ezen múlott. Nyilván nem a bírók nem volta képesek levédekezni Meach-et...

Ettől függetlenül én kérek elnézést, bár továbbra is úgy gondolom, enélkül is megnyertük volna ez a meccset, 21-7-ről is.Gyurma Pappa
1. Ez a Saints egyelőre jobb csapat. Brees 33, Stafford 23. A jövő elméletileg a miénk.
Persze erre semmi garancia nincs.

2. Hidd el,marhára zavaró,hogy rendszeresen (döntő szituációkban) a kárunkra tévednek a bírók. Honnan tudod biztosra megmondani,hogy 21-7ről is nyertetek volna? Honnan tudod,hogy akkor is nyertek,ha nem adják meg azt a necces first downt? Ezek tévedések,még azt is mondanám hogy benne van. DE amikor a bíró a tőle egy méterre történő dolgok közül CSAK a Lions kárára történőt látja meg és megad egy olyan TD-t amit a hülye is lát,hogy nem az hát az bizony érdekes. Szerencsére visszafújták.

3. Ezt a Lions DL-t egyetlen holding nélkül levédekezni több mint kétséges. Volt olyan amikor a Brees felé tartó védőnk mezét hátulról tépte a falember, de volt ott mindenféle holding.

4. Gratulálok a győzelemhez, megérdemeltétek.

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Jó, mert én is így láttam, hogy határeset és nem találtak rá döntő bizonyítékot...

Még annyit, hogy nálam Pierre a meccs embere!! :cool:
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Amit megakarok kérdezni, hogy szerintetek Stafford run TD-je az volt??
krixtofer
határeset, de nem lehet volt rá elég bizonyíték, hogy visszafújják.

Egyébként kivételesen megvédem a bírók a fumble-nél, ugyanis ez egy olyan helyzet, amikor az egyik bíró belesípolt, már jóval a recovery előtt, ez sima tévedés. Ha nagyon nekünk akartak volna fújni, akkor incomplete adják az egészet, és kész.

Colston 1st downjánál egyet kell értenem a Lions szurkolókkal, az biza nem volt meg, de ilyenkor két dolog: 1. piros? 2. volt még 82 yard megállítani a Saints O-t.

A holding egy olyan dolog, amit amíg a világ a világ elég szubjektíven hol bedobnak, hol nem. Igazából volt egy olyan tervem (mivel megéreztem, hogy ez lesz), hogy időkóddal felírom a be nem dobott, de min. gyanús holdingokat, de túl "fáradt" voltam hozzá. Ha lesz időm a héten, megcsinálom, igazából én is kíváncsi vagyok.

Lehet ekézni a Saintset, hogy nyomtak a bírók minket, de tök jó, hogy beismerik a Lions szurkolók is: nem ezen múlott. Nyilván nem a bírók nem volta képesek levédekezni Meach-et...

Ettől függetlenül én kérek elnézést, bár továbbra is úgy gondolom, enélkül is megnyertük volna ez a meccset, 21-7-ről is.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amit megakarok kérdezni, hogy szerintetek Stafford run TD-je az volt??
krixtofer
Nem.
Az összes többi ítélet rendben volt.

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Hát a védelemnek nagyon össze kell kapni magát, de sürgősen!
Egyébként élvezhető kis meccs volt. Igaz, hogy a Lions "csak" az első félidőben volt "partiban" úgymond, de akkor is veszélyesek voltak. Mondjuk én azt hittem az első félidő alapján, hogy a végletekig szoros lesz, de szerencsére nem így lett. Az O-nak gratulálok, bár Colston a fumble-nál nagyon könnyelműnek tűnt, és akkor hirtelen eszembe jutott az első meccs a Packers ellen... Szerencsére utána megállíthatatlan volt, csakúgy mint a többi reciever. Különösen tetszett Arrington. Feltűnt még nekem, hogy jol blokkoltak a futások ellen.
Amit megakarok kérdezni, hogy szerintetek Stafford run TD-je az volt??

Go SAINTS! WHO DAT!?
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Drew Brees led the Saints to an NFL-postseason-record 626 yards and an NFL-postseason-record-tying 34 first downs in the Saints' 45-28 victory over the Lions. Brees, who passed for 404 yards in a postseason loss at Seattle last year, threw for 466 yards in the win over Detroit; he joined Dan Marino and Peyton Manning as the only players in NFL history to pass for 400-or-more yards in each of two different postseason games (with Brees being the only player to do so in each of two consecutive postseason games).

In addition, Brees has not been intercepted in any of his last five postseason games, and now possesses a streak of 215 consecutive postseason passes without throwing an interception. And yes, that's yet another NFL postseason record.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt




Grat a Detroitnak, csak egészséget tudok nekik kívánni, és akkor a siker se fog elmaradni ezzel a kerettel a jővőben.
Jelentem, a tavalyi seb begyógyult, ezt a statisztikát pedig egy hét múlva se kéne elrontani (még ha ma nem csak rajta múlt)
In 7 career playoff games with the Saints, Brees has 16 TD passes & 1 INT

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
a védelem nem volt olyan rosszKiss
Hát ezt másképp értékeltük 😂clbass
hja faszságot írtam így utólag vissza olvasva, töröltem is gyorsan 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Jó meccs volt, bár a védelem némi aggodalomra ad okot. Divisional Round!!!!! 😀clbass
amire számítottunk 😀 49ers ellen kíváncsi vagyok mit tud a def.WHO DAT!!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
a védelem nem volt olyan rosszKiss
Hát ezt másképp értékeltük 😂
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Jó meccs volt, bár a védelem némi aggodalomra ad okot. Divisional Round!!!!! 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azt hiszem kibaszott jó meccs lesz a Saints-Niners.
Gyorsan egy adat, 616 yardot termlet az offense, ennyit soha egyetlen csapat sem szerzett rájátszás meccsen.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
.... és mi az a Képes Sport???? Valami soccer szaklap? Értenek is hozzá! 😛zemanla
Ezt mondom én is; fordított lesz az eredmény. 😛 (18 éve nem volt kezemben Képes Sport, csak azt tudom róla, hogy itt adják ki.)tomi-tomi
Bárcsk már ott tartanánk, hogy erről megy a szájkarate! 😊zemanla
Nos, ebben tökéletesen egyetértünk!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
A Képes Sport belezavarodott, hogy Amerikában a pályaválasztót írják hátulra. 😉tomi-tomi
.... és mi az a Képes Sport???? Valami soccer szaklap? Értenek is hozzá! 😛zemanla
Ezt mondom én is; fordított lesz az eredmény. 😛 (18 éve nem volt kezemben Képes Sport, csak azt tudom róla, hogy itt adják ki.)tomi-tomi
Bárcsk már ott tartanánk, hogy erről megy a szájkarate! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Így számoltam én is! 😂zemanla
A Képes Sport belezavarodott, hogy Amerikában a pályaválasztót írják hátulra. 😉tomi-tomi
.... és mi az a Képes Sport???? Valami soccer szaklap? Értenek is hozzá! 😛zemanla
Ezt mondom én is; fordított lesz az eredmény. 😛 (18 éve nem volt kezemben Képes Sport, csak azt tudom róla, hogy itt adják ki.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)