New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Clbass: Gratulálok én is, sok boldogságot, jó egészséget kívánok!!!


Én is Giants-fan leszek a héten, hajdu megmérgezett a teóriájával. beszélek is a jósommal, az a tuti 😀



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Kicsit meglepődtem. A Primetime-ban meg voltam győződve, hogy Tebow mindent visz. Ehelyett maradt Brees az első. Nem sok, 5 év kellett a ligának, hogy észrevegye Breest, lol.Gyurma Pappa
Erről egy picit Brees is tehet. A tavalyi alapszakaszt úgy kezdtük, hogy minden Brees-től volt hangos, Manninggel és Bradyvel (vagy előtt) emlegették, de nem volt képes ott folytatni, ahol az SB-n abbahagyta. Rodgers képes volt rá, látjuk (és szavazatokban mérhetjük) is a permanens hype eredményét.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 612 — Egyéb témák lakó
Kicsit meglepődtem. A Primetime-ban meg voltam győződve, hogy Tebow mindent visz. Ehelyett maradt Brees az első. Nem sok, 5 év kellett a ligának, hogy észrevegye Breest, lol.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
5 pont hogy mi miért lehetünk esélyesek
http://49ers.pressdemocrat.com/2012/01/inside-the-49ers/five-reasons-the-niners-have-a-good-chance-to-beat-the-saints/petey
Nem akarom flame-be borítani a 49ers topikot, megteszem a sajátunkkal 😀

Kezdem azzal, hogy az egész cikk egy szép wishful thinking.

Konkrétan felröhögtem az első ponton. A cikk írója kb. egy Saints meccset nem látott, javaslom neki a Vikings ellenit.

A kolléga tuti nem nézte a Lions elleni meccset se . Graham 55 yardot csinált, Sproles 80-at hozott kombóban. Ja, hogy két WR került 100 yard fölé?

A futás sztorival még egyet is értek részben, de ahogy kifejtettem a 9ers topikban: nem lehet erre egyértelműen következtetni. Minden bizonnyal Ivory nem fog 112 yardot futni, mint a Carolina ellen...

Teljesen biztos vagyok benne, hogy nagyon kemény meccs lesz, sőt, abban is biztos vagyok, hogy nem fogunk 600+ yardot csinálni. Korábban már utaltam rá, sokkal kevésbé tartok a 49erstől, mint a Lionstól, mert úgy gondolom, hogy a O fel tudja venni bármelyik D-vel a versenyt, viszont fordítva nem így gondolom, D-nk eléggé ki volt szolgáltatva CJ-nek. A 49ers O nagyon komolyan nem ijeszt meg, és minden bizonnyal nem lesz a shootout a meccs.

És nem, nem állítom, hogy simán nyerünk, meg ledöngöljük a SF-ot, de úgy gondolom, hogy nyerni fogunk. Ez egy vélemény a sok közül, csak én meg is mondom, hogy miért gondolom így 😀Gyurma Pappa
szerintem annyira nem vészes a cikk, persze vitathatatlanul optimista 😀
A front7 kegyetlen jól működik náluk, a 3-4 ellen Brees hajlamos szenvedni, de bizakodásra adhat okot hogy valóban több jó passrusht is megfogtunk idén.
Talán az egyik legérdekesebb párharc lesz a Graham-Willis, ha van LB aki lépést tud tartani Jimmyvel, az PW.
Hogy egydimenziósak leszünk-e támadásban.... Meglátjuk hogy miként védik le a passzt. Az szvsz egyértelmű, hogy ilyen hatékony passzjáték hiányában nem átlagolna néhány futónk 5 yardot. Ha egy-két nagyobb playt benyel a védelmük (40+ yardos passzplayekben az 5 legrosszabb között vannak) és agresszívan támadjuk a secet, akkor megnézem majd hogy miként tartják meg a futást.
A labdára viszont nagyon kell vigyázni, 20 feletti interceptiont szedtek le idén, és mivel képesek hosszan birtokolni a labdát, minden eladott labdával hatványozottan szopatnánk magunkat.

A Lionstól én is jobban féltem, nem csak a rossz matchup miatt, hanem a Seattle miatt is 😊 Így a one and done bélyege már nem fenyeget, azt meghagytuk Ryannek.
A kulcs az lesz szerintem, hogy mennyire tudjuk megfogni a futást, és hogy ki ad el kevesebb labdát.
Olyasmi meccsre számítok, mint amilyen az előszezoni meccsünk eleje volt a kezdőkkel, gyötrelmes, minden pontnak örülős, orrvérzős szenvedés. Brees-nek alig volt ideje megválni a labdától, szerencsére az akkori OL-teljesítmény leggyengébb főszereplője már nincs a keretben (Stinch)

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 319 — Invisible man
Viszont a védelem nagyon nem tudott mit kezdeni Johnsonnal. Matthew99
Ata írta eredménykövetőben, hogy levédethetné a "két emberen simán elkapást" 😀Gyurma Pappa
Hát igen, párszor megcsinálta amit más nem szokott. Szerencsére rajta kívül nagyon nem talált meg rendszeresen Stafford.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 612 — Egyéb témák lakó
Viszont a védelem nagyon nem tudott mit kezdeni Johnsonnal. Matthew99
Ata írta eredménykövetőben, hogy levédethetné a "két emberen simán elkapást" 😀

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 319 — Invisible man
Tegnap felvételről néztem meg a meccset. Az első félidőben izgultam, de aztán jött a támadósor és nem hagyott kétséget. Viszont a védelem nagyon nem tudott mit kezdeni Johnsonnal. De ha továbbra is ezt csinálja Brees és a futók akkor nagy dolgok jöhetnek ki. Én nagyon várom.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
CB Jabari Greer had 2 interceptions in the fourth quarter to tie a franchise record for interceptions in a postseason game, matching the mark of Sammy Knight (2000 vs. St. Louis).
Greer also had 4 passes defensed and shared the team lead with 7 tackles.Kiss
Thomas mellett ő volt a meccs másik embere, egyértelmű

Egyébként olyan vicces olvasni az eredménykövetőt már évek óta, amikor az ellenfelek/semleges csapatok szurkolói Thomasról (és tavaly óta Ivoryról) leolvadó szerelésekkor szidják a védőket a misstackelök miatt, és csak mi tudjuk, hogy talán ebben valami szerepe a támadónak is lehet 😊

Ez az én titkos projektem 😊hajdu
Ezt az információt azért a NY-kal is osszuk meg 😉atapapa
Tudják, hogy nyerniük kell a hétvégén. 😊hajdu
.... és meg is lehet! 😉 (újabb néhány Giants szurkoló a hétre a saint fanok közül)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
CB Jabari Greer had 2 interceptions in the fourth quarter to tie a franchise record for interceptions in a postseason game, matching the mark of Sammy Knight (2000 vs. St. Louis).
Greer also had 4 passes defensed and shared the team lead with 7 tackles.Kiss
Thomas mellett ő volt a meccs másik embere, egyértelmű

Egyébként olyan vicces olvasni az eredménykövetőt már évek óta, amikor az ellenfelek/semleges csapatok szurkolói Thomasról (és tavaly óta Ivoryról) leolvadó szerelésekkor szidják a védőket a misstackelök miatt, és csak mi tudjuk, hogy talán ebben valami szerepe a támadónak is lehet 😊

jah 😀

A NY már az előző meccsükön is jobb volt, de akkor.... hm nem jött ki nekik a lépés
Nem passzbarát időben nyerhet a NY, ezért is drukkoltam ma nekik.atapapa
Ez az én titkos projektem 😊hajdu
Ezt az információt azért a NY-kal is osszuk meg 😉atapapa
Tudják, hogy nyerniük kell a hétvégén. 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 612 — Egyéb témák lakó
5 pont hogy mi miért lehetünk esélyesek
http://49ers.pressdemocrat.com/2012/01/inside-the-49ers/five-reasons-the-niners-have-a-good-chance-to-beat-the-saints/petey
Nem akarom flame-be borítani a 49ers topikot, megteszem a sajátunkkal 😀

Kezdem azzal, hogy az egész cikk egy szép wishful thinking.

Konkrétan felröhögtem az első ponton. A cikk írója kb. egy Saints meccset nem látott, javaslom neki a Vikings ellenit.

A kolléga tuti nem nézte a Lions elleni meccset se . Graham 55 yardot csinált, Sproles 80-at hozott kombóban. Ja, hogy két WR került 100 yard fölé?

A futás sztorival még egyet is értek részben, de ahogy kifejtettem a 9ers topikban: nem lehet erre egyértelműen következtetni. Minden bizonnyal Ivory nem fog 112 yardot futni, mint a Carolina ellen...

Teljesen biztos vagyok benne, hogy nagyon kemény meccs lesz, sőt, abban is biztos vagyok, hogy nem fogunk 600+ yardot csinálni. Korábban már utaltam rá, sokkal kevésbé tartok a 49erstől, mint a Lionstól, mert úgy gondolom, hogy a O fel tudja venni bármelyik D-vel a versenyt, viszont fordítva nem így gondolom, D-nk eléggé ki volt szolgáltatva CJ-nek. A 49ers O nagyon komolyan nem ijeszt meg, és minden bizonnyal nem lesz a shootout a meccs.

És nem, nem állítom, hogy simán nyerünk, meg ledöngöljük a SF-ot, de úgy gondolom, hogy nyerni fogunk. Ez egy vélemény a sok közül, csak én meg is mondom, hogy miért gondolom így 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
a Bourbon Street a győzelem után


Pierre tegnap a 121 yardjából 115-t kontakt után szerzett (Gyurma kedvéért :mad😊

Ha már annyit áradoztam arról, hogy mennyire nehéz idegenben egy dómcsapatnak, akkor azért jelzem, hogy Vegas szerint mi vagyunk az esélyesek. Ugyan nem sokkal, de ez mégis nagy szó, mert
Saints only SECOND road favorite in Divisional Round of playoffs since 1982 (other: Cowboys -3.5 at Carolina in 1996)

Szép nap lesz a mai, így érzem magamat...

... de megérte 😊

több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
csahogy nagyobb legyen a buli, ide is bereklámozom a szombati meccsünket 😀
leszerveztem egy közös szurkolói nyilvános kivetítős meccsnézést a budapesti Sugár Bowling & Pub-ba!!!
beszéltem Dénessel, a Pub vezetőjével és azt ígérte, hogy 22:00-tól, a Real meccs után átkapcsol nekünk a Sport1re! 😀

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
CB Jabari Greer had 2 interceptions in the fourth quarter to tie a franchise record for interceptions in a postseason game, matching the mark of Sammy Knight (2000 vs. St. Louis).
Greer also had 4 passes defensed and shared the team lead with 7 tackles.Kiss
Thomas mellett ő volt a meccs másik embere, egyértelmű

Egyébként olyan vicces olvasni az eredménykövetőt már évek óta, amikor az ellenfelek/semleges csapatok szurkolói Thomasról (és tavaly óta Ivoryról) leolvadó szerelésekkor szidják a védőket a misstackelök miatt, és csak mi tudjuk, hogy talán ebben valami szerepe a támadónak is lehet 😊

A Lambeau-ra gondoltam.
hayden
jah 😀

A NY már az előző meccsükön is jobb volt, de akkor.... hm nem jött ki nekik a lépés
Nem passzbarát időben nyerhet a NY, ezért is drukkoltam ma nekik.atapapa
Ez az én titkos projektem 😊hajdu
Ezt az információt azért a NY-kal is osszuk meg 😉

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
CB Jabari Greer had 2 interceptions in the fourth quarter to tie a franchise record for interceptions in a postseason game, matching the mark of Sammy Knight (2000 vs. St. Louis).
Greer also had 4 passes defensed and shared the team lead with 7 tackles.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
A Lambeau-ra gondoltam.
hayden
jah 😀

A NY már az előző meccsükön is jobb volt, de akkor.... hm nem jött ki nekik a lépés
Nem passzbarát időben nyerhet a NY, ezért is drukkoltam ma nekik.atapapa
Ez az én titkos projektem 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A Lambeau-ra gondoltam.
hayden
jah 😀

A NY már az előző meccsükön is jobb volt, de akkor.... hm nem jött ki nekik a lépés
Nem passzbarát időben nyerhet a NY, ezért is drukkoltam ma nekik.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 612 — Egyéb témák lakó
Giants megcsaphatja a GB-t?hayden
Igen. A regular season találkozásuk alatt is, igen nagy mák kellett a GB-nek a győzelemhez.

több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Nos, van egy jó hírem és egy rossz hírem
A jó, hogy idén ugyan csak 5-3 az idegenbeli mérlegünk, de összességében 18-6 a mérlegünk a Superdome-on kívül az elmúlt 3 évben az NFL-ben, ami ha jól tudom a legjobb idegenbeli mérleg ebben az időszakban az egész NFL-ben

A rossz hír hogy a rájátszás más műfaj
2000-től számolva a PO-ban 28 alkalommal játszott dome (vagy zárható tetővel rendelkező) csapat idegenben, és ebből 22-t bukott a dome-csapat, pedig ebből a 22-ből 10-t másik dome-ban vagy "zárható" stadionban rendeztek.
Az talán nem is újdonság senkinek, hogy a Saints soha nem nyert PO-meccset idegenben


Most volt sajtótájékoztató, Moore Q szombatra, kedd-szerda-csütörtök edzés, a csütörtöki edzés után megyünk SF-ba, és ott még pénteken nyomunk egy tréningetatapapa
Jó lenne ha hűtőkonténerben, szélgépek között edzenének...hayden
Kalifornia nem hideg, kb. ugyanolyan az időjárás a két városban most. Elég lesz szabadtéren edzeni. A szél gond lesz, ha lesz, tavaly az ottani szeptemberi MNF-en is voltak emiatt problémáink.

Közben a one and done atlanta miatt át is írhatjuk a dóm-csapatok mérlegét 6-23-raatapapa
A Lambeau-ra gondoltam.

Jó volt a meccs? Giants megcsaphatja a GB-t?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nos, van egy jó hírem és egy rossz hírem
A jó, hogy idén ugyan csak 5-3 az idegenbeli mérlegünk, de összességében 18-6 a mérlegünk a Superdome-on kívül az elmúlt 3 évben az NFL-ben, ami ha jól tudom a legjobb idegenbeli mérleg ebben az időszakban az egész NFL-ben

A rossz hír hogy a rájátszás más műfaj
2000-től számolva a PO-ban 28 alkalommal játszott dome (vagy zárható tetővel rendelkező) csapat idegenben, és ebből 22-t bukott a dome-csapat, pedig ebből a 22-ből 10-t másik dome-ban vagy "zárható" stadionban rendeztek.
Az talán nem is újdonság senkinek, hogy a Saints soha nem nyert PO-meccset idegenben


Most volt sajtótájékoztató, Moore Q szombatra, kedd-szerda-csütörtök edzés, a csütörtöki edzés után megyünk SF-ba, és ott még pénteken nyomunk egy tréningetatapapa
Jó lenne ha hűtőkonténerben, szélgépek között edzenének...hayden
Kalifornia nem hideg, kb. ugyanolyan az időjárás a két városban most. Elég lesz szabadtéren edzeni. A szél gond lesz, ha lesz, tavaly az ottani szeptemberi MNF-en is voltak emiatt problémáink.

Közben a one and done atlanta miatt át is írhatjuk a dóm-csapatok mérlegét 6-23-ra

több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Nos, van egy jó hírem és egy rossz hírem
A jó, hogy idén ugyan csak 5-3 az idegenbeli mérlegünk, de összességében 18-6 a mérlegünk a Superdome-on kívül az elmúlt 3 évben az NFL-ben, ami ha jól tudom a legjobb idegenbeli mérleg ebben az időszakban az egész NFL-ben

A rossz hír hogy a rájátszás más műfaj
2000-től számolva a PO-ban 28 alkalommal játszott dome (vagy zárható tetővel rendelkező) csapat idegenben, és ebből 22-t bukott a dome-csapat, pedig ebből a 22-ből 10-t másik dome-ban vagy "zárható" stadionban rendeztek.
Az talán nem is újdonság senkinek, hogy a Saints soha nem nyert PO-meccset idegenben


Most volt sajtótájékoztató, Moore Q szombatra, kedd-szerda-csütörtök edzés, a csütörtöki edzés után megyünk SF-ba, és ott még pénteken nyomunk egy tréningetatapapa
Jó lenne ha hűtőkonténerben, szélgépek között edzenének...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nos, van egy jó hírem és egy rossz hírem
A jó, hogy idén ugyan csak 5-3 az idegenbeli mérlegünk, de összességében 18-6 a mérlegünk a Superdome-on kívül az elmúlt 3 évben az NFL-ben, ami ha jól tudom a legjobb idegenbeli mérleg ebben az időszakban az egész NFL-ben

A rossz hír hogy a rájátszás más műfaj
2000-től számolva a PO-ban 28 alkalommal játszott dome (vagy zárható tetővel rendelkező) csapat idegenben, és ebből 22-t bukott a dome-csapat, pedig ebből a 22-ből 10-t másik dome-ban vagy "zárható" stadionban rendeztek.
Az talán nem is újdonság senkinek, hogy a Saints soha nem nyert PO-meccset idegenben


Most volt sajtótájékoztató, Moore Q szombatra, kedd-szerda-csütörtök edzés, a csütörtöki edzés után megyünk SF-ba, és ott még pénteken nyomunk egy tréninget

több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Végre! Mostmár csak az kell,hogy nekünk fújtak a bírók és jajjszegény Saints.Bazzani
Van egy ötletem. Miért nem siránkozol a Lions topikban? Idejössz és úgy picsogsz mint a menstruáló barátnőm. Nem vonta senki kétségbe a fumble-t és azt se, hogy sok rossz ítélet született, azonban nevetségesnek tartom, hogy ezeken pörögsz ahelyett, hogy azon gondolkoznál, hogy a két TO-ból miért sikerült 0 pontot szereznie a Lions O-nak a liga 24. védelmünk ellen. Gondolom ezt is a bírók csalták el...hayden
Megbeszéltünk atával valamit,nem volt benne semmi rossz hangnem.
Erre idejössz és beszólsz ilyen stílusban.
1.Rendben, nem jövök ide többet.
2. Volt aki kétségbe vonta a fumblet.Bazzani
Persze, csak miután huszadjára sem vagy hajlandó elfogadni a másik érveit és olyanokat írogatsz, hogy "Végre! Mostmár csak az kell,hogy nekünk fújtak a bírók és jajjszegény Saints." Én nem azt mondtam, hogy ne gyere ide, de ha nem tudsz irónia és sértődöttség nélkül válaszolni, teljesen feleslegesen kezdesz bele egy vitába.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=446001#p446001Wyatt
Végre! Mostmár csak az kell,hogy nekünk fújtak a bírók és jajjszegény Saints.Bazzani
Van egy ötletem. Miért nem siránkozol a Lions topikban? Idejössz és úgy picsogsz mint a menstruáló barátnőm. Nem vonta senki kétségbe a fumble-t és azt se, hogy sok rossz ítélet született, azonban nevetségesnek tartom, hogy ezeken pörögsz ahelyett, hogy azon gondolkoznál, hogy a két TO-ból miért sikerült 0 pontot szereznie a Lions O-nak a liga 24. védelmünk ellen. Gondolom ezt is a bírók csalták el...hayden
Megbeszéltünk atával valamit,nem volt benne semmi rossz hangnem.
Erre idejössz és beszólsz ilyen stílusban.
1.Rendben, nem jövök ide többet.
2. Volt aki kétségbe vonta a fumblet.

több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Lassan csak eljutunk oda,hogy fumble sem volt.Bazzani
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=446001#p446001Wyatt
Végre! Mostmár csak az kell,hogy nekünk fújtak a bírók és jajjszegény Saints.Bazzani
Van egy ötletem. Miért nem siránkozol a Lions topikban? Idejössz és úgy picsogsz mint a menstruáló barátnőm. Nem vonta senki kétségbe a fumble-t és azt se, hogy sok rossz ítélet született, azonban nevetségesnek tartom, hogy ezeken pörögsz ahelyett, hogy azon gondolkoznál, hogy a két TO-ból miért sikerült 0 pontot szereznie a Lions O-nak a liga 24. védelmünk ellen. Gondolom ezt is a bírók csalták el...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Szerintem senki se vonta kétségbe a fumble-t (vagyis de, ám vele PM-ben lebeszéltem a dolgot 😛)
A garantált 21-7-t viszont kétségbe vonom, a mellékelt kép alapján szvsz jogosan. Sípszó nélkül Meach meg a két falember és Graham nem így nézelődött volna, hanem ők is a labdára (vagy inkább már a labdás emberre) rontanak.atapapa
De 10yardot akkor is haladunk kb. nem?Bazzani
most ezen elfilozofálhatunk, talán 10-t, talán 50-t, talán 2-t vagy talán Meach eljátssza azt a playt, amit hajdu most linkelt: labdavesztés után a védő kezéből kiszedte a labdát és TD-re vitte 😊
De a 21-7-t felejtsük már el