New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
ata: pm ment

Jó ez a futás stat. nagyon várom az esti meccset.
a jósom csak annyit kérdezett, hogy a két csapat közül van-e amelyik feketében játszik, mert azt látja, hogy a fekete ruhások ürölnek, a pirosak meg lógatják az orrukat.
Kájzerszóze
Zavart érzek az erőben, fehér felső, arany naci lesz ma a viselet 😊

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
ata: pm ment

Jó ez a futás stat. nagyon várom az esti meccset.
a jósom csak annyit kérdezett, hogy a két csapat közül van-e amelyik feketében játszik, mert azt látja, hogy a fekete ruhások ürölnek, a pirosak meg lógatják az orrukat.

Ennyi, mai woodoo kiadásunkat olvastátok, harcra fel, miszen this is PO baby!!!!!!!!!!!!!!!

WHO DAT!!!!!



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
http://data.hu/get/4619564/saints49ers.doc
Petya
ez igen! az insideres elemzés megrémített, nagyon durva.

a meccs egyik kulcsa lesz, hogy milyen mélységben tudja majd az SF D ezeket a számokat erodálni

több mint 12 éve
Petya 181 — Eagles fan
Sziasztok!

Egy kis előzetes csokor az általam legjobbnak tartott forrásokból, amik a következők:

1., Basic preview statokkal
2., ESPN Insider 10 observations
3., ESPN Insider cikk (ha van)
4., Greg Cosell notes from the previos game+cikk (ha van)
5., Andy Benoit filmroom analysis+Prisco's under the the radar matchups+Andy B. másik analysis
6., Grantalnd.com's Bill Barnwell preview (both sides of the ball+spec team)
7., Pro Football Focus articles (3 things to watch, 4 observations+cikkek ha vannak)
8., Footballoutsiders.com preview by the numbers
9., FO's Mike Trainer diagramms - play analysis
10., National-football-post's Matt Bowen cikkek
11., Depth chartok (NFL.comról, nem feltétlenül a legfrissebbek!).

http://data.hu/get/4619564/saints49ers.doc

Enjoy!


P.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Moore, Gilmore out, Harper, Meach probable, Cassillas Q. Vilma fullom edzett. Nincs nagyon más mit mondani.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Nfl.com címlap: Experts predict 49ers' win

A cikkben: 5-en a NO-ra, 3-an a SF-ra voksolnak.

NO COMMENT!Szilgyo
ja hát az enefelpontkom a Nemzeti(zöld) Sport szintjén van 😊 ettől függetlenül helyesek a tippek 😀

nincs harag, lényeg hogy tudjunk beszélgetni, még ha elméleti síkon is van néha a társalgás 😊

ne sérüljön le senki és korrekt fújást(enyhe hazai belefér 😛)petey
szerintem is oké a tipp, bőven elégedett vagyok 5 vokssal 😛

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Nfl.com címlap: Experts predict 49ers' win

A cikkben: 5-en a NO-ra, 3-an a SF-ra voksolnak.

NO COMMENT!Szilgyo
ja hát az enefelpontkom a Nemzeti(zöld) Sport szintjén van 😊 ettől függetlenül helyesek a tippek 😀

nincs harag, lényeg hogy tudjunk beszélgetni, még ha elméleti síkon is van néha a társalgás 😊

ne sérüljön le senki és korrekt fújást(enyhe hazai belefér 😛)

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
nfl.com szar formában van a héten.
atapapa
Harmadik címmel, a harmadik értelmezésben van kint ugyanaz a Steve Wyche cikk 😀

A hét elején arról szólt a mantra, hogy a Saints szétveri a 9ers D-t, meg minden, most már Aldon Smith eszi meg a Breest 😊

Nem érdekes, ez a PR gépezet, kell a hype a meccs előtt.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Greer mondjuk nem maga érdemelte ki ezt a sok passzt, hanem az a tény, hogy nagyon sokszor (mindig) az első számú elkapókat ő őrzi.Gyurma Pappa
Persze, még csak sugallni se akartam ezt. A védelem oldaláról nézve bal oldali (ugye a jobbkezes irányítók első számú célpontja jellemzően a jobb oldalon áll fel) és első számú CB egy olyan csapatban amely ellen az egyik legtöbb passzkísérlet születik, egyértelmű hogy oda fog menni a legtöbb dobás, még ha ő is a legjobb cornerünk.
Nfl.com címlap: Experts predict 49ers' win

A cikkben: 5-en a NO-ra, 3-an a SF-ra voksolnak.

NO COMMENT!Szilgyo
nfl.com szar formában van a héten.
Amikor Robinsonra dobtak idén, akkor az az irányítónak 59,3-as passer ratinget hozott, ez a 7. legjobb mutató az egész ligában. atapapa
Robinson idén/idénre hatalmasat fejlődött. Hogy fogtuk a fejünket a pick után - bár tartom, h egy-két körrel hátrébb is belefért volna, most meg stealről beszélhetnénk - de lassan nem kell magyarázkodni. GW mondta mindig, hogy a legatletikusabb DB a keretben, és csak tanulnia kell...úgy látszik akart is.
Ami még feltűnt vele kapcsolatban az az, hogy a screent már többedszerre cefet jól védekezi, de mostanában a játék minden elemében rendben van. Jó kis project CB lett! Csak így tovább!clbass
bámulatos reakcióideje van és nagyon jól kerüli ki a blokkokat. engem csak az idegesít, amikor GW egész meccsen 10 yardra tartja a LOS-tól, pont őt sokkal többször kéne press coverage-ben használni

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Amikor Robinsonra dobtak idén, akkor az az irányítónak 59,3-as passer ratinget hozott, ez a 7. legjobb mutató az egész ligában. atapapa
Robinson idén/idénre hatalmasat fejlődött. Hogy fogtuk a fejünket a pick után - bár tartom, h egy-két körrel hátrébb is belefért volna, most meg stealről beszélhetnénk - de lassan nem kell magyarázkodni. GW mondta mindig, hogy a legatletikusabb DB a keretben, és csak tanulnia kell...úgy látszik akart is.
Ami még feltűnt vele kapcsolatban az az, hogy a screent már többedszerre cefet jól védekezi, de mostanában a játék minden elemében rendben van. Jó kis project CB lett! Csak így tovább!
több mint 12 éve
Szilgyo 14
Nfl.com címlap: Experts predict 49ers' win

A cikkben: 5-en a NO-ra, 3-an a SF-ra voksolnak.

NO COMMENT!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Porter nem fogja tudni kapitalizálni a 2009-es hőstetteit, nem csak az idei éve szar, hanem a tavalyi sem volt nagy szám. Greer mondjuk nem maga érdemelte ki ezt a sok passzt, hanem az a tény, hogy nagyon sokszor (mindig) az első számú elkapókat ő őrzi.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Aki holnap benne van egy közös pesti meccsnézésben, az jelezze nekem PM-ben, tájékoztatom a részletekről



Az egész NFL-ben melyik CB-re próbáltak idén a legtöbbször dobni? Greerre, 121 alkalommal ment felé a labda, és ebből 67 elkapást engedett.
Amikor Robinsonra dobtak idén, akkor az az irányítónak 59,3-as passer ratinget hozott, ez a 7. legjobb mutató az egész ligában. Talán csak azért nem ő kezdett Porter helyén egy hete, mert még nincs annyi tapasztalata a rájátszásban?
Ugyanis Porter elég vacak évet fut, ahhoz képest pedig borzalmasat, hogy FA lesz és elvileg a nagy zsozsóért hajt most. A rá dobott 73 passzból 52 elkapás lett, ami a harmadik legrosszabb arány a CB-k közt.
Harper tegnap már edzett, vele kapcsolatban is akad egy érdekes adat: a szezon első négy meccsén 204 yardot szereztek róla elkapásban, az utána következő 13 meccsen pedig összesen 180-t.

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Egyetértek Ata-val, bár én bízok Daniel-ben és szvsz nem lenne más a játék. ( Na jó egy nagyon picit lehet változnának a play-ek) 😊

Petey! Bocs, kicsit túlreagáltam, értem én amit akarsz mondani, de abban a szövegkörnyezetben meg amúgy is, ahogy írtad teljes máshogy jön le. Na mindegy. NEM CSAK BREES VAN!!! 😀 ( Amint tudjuk egyik csapatsportban sincs ilyen, hogy "csak" 'ő' meg 'ő' van.... Még, ha kicsit másabb értelemben gondoljuk is. ) 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
The Saints play PS3 football; the 49ers play Atari.
atapapa
A következőket nagyon pozitív értelemben mondanom. Nem volt túl régen, hogy pont ezt írtam itt a topikban: a jelenlegi 49ers a klasszikus (nem szeretem az erőfoci szót) futball képviselője, egyfajta "őskövület" a ligában. Engem nem nagyon izgat fel ez a stílus, sőt kimondottan untat néha, de azt elismerem, hogy tud nagyon hatékony lenni. A 9ers olyan szinten játssza, ami már tényleg hatékony. Igazából azért is találom nagyon érdekesnek ezt a meccset, mert úgy gondolom, hogy egyfajta "erődemonstráció" is lesz: működik-e még a Brees & Co. által képviselt (nem a legjobb szó talán) modern futball ellen a klasszikus fegyverarzenál, a kőkemény védelem és a következetes, fizikális, biztonságos támadás. Nem gondolom, ha a Saints nyer a hétvégén, akkor ez lesz a világvége (én annyira nem aggódok az offseason miatt, az ilyen átigazolásos sztorik ilyen korán, elsősorban az ügynökök "ügyeskedései" az árfejlhajtásra, Loomis jó GM, és amíg Breesben van szufla, addig itt akarja tartani), de azt gondolom, ha a 49ers nyer, és esetleg nyer a GB ellen (ha úgy alakul), és mondjuk a SB-n pedig mondjuk ütik a Patset, akkor sok csapat fog elgondolkodni azon, hogy nem akar sokat fizetni irányítóknak, mert ha Alex Smith (bocs petey, ez a véleményem) SB-t tud nyerni, akkor majdnem minden, nem tök hülye, fél vak iránytó tud nyerni (ahogy mondjuk az öreg Trent is nyert a Ravens-szel). Ha Ravens - 49ers döntő lesz... akkor nincs is mit mondani, még ha Flacco azért sokkal jobb irányító is, mint Smith.

Természetesen, komolyan úgy vélem, hogy a Saints jelenleg jobb csapat, és jelenleg minden tekintetben, még egy ilyen félelmetes D ellen is meg van az edge (a Texans ellen nyomtuk talán az idei legnagyobb comebacket, ezt úgy teljesen félvállról idevetem, bár nem volt nekik Foster, de nem ezen múlott). Ezt félig szurkolóként, félig nem úgy is így gondolom.

Ettől függetlenül simán lehet, hogy a 49ers nyer, azért is mert, ahogy már korábban volt róla szó: Harbaugh egy nagyon jó edző, hasonlóan nagy edző, mint nálunk Payton.Gyurma Pappa
Én ettől a meccstől függetlenül drukkolok annak, hogy futásorientált, kemény védelemmel megáldott csapatok (végső)sikert érjenek el a közeljövőben. Szeretem a cizellált passzjátékot, különösen akkor, ha az jó futással párosul, de kicsit kezd fárasztó lenni, hogy boldog-boldogtalan dobál, ha kell, ha nem.
A mostani hétvégéről nekem a 2006-os NFC-döntő ugrik be a Bears ellen, ugye akkor is az egyik legjobb O harcolt a legjobb D ellen és elég csúnya lett a vége. Ismertek, nem szoktam túlértékelni magunkat, szeretek óvatosan fogalmazni, de szerintem jobb csapat vagyunk a San Francisconál. Ha Dómban játszanánk ellenük, nem lenne kérdéses számomra a vége, idegenben, szabadtéren - ahol Brees tényleg nem akkora király - viszont bármi lehet (ne legyen).
Pont azelőtt az emlékezetes Bears-meccs előtt hatalmas adok-kapok ment a médiában, hogy mennyire számít a hideg és a szabadtér, amire a mieink persze hogy azt mondták, hogy nem, de Payton azért csak leírta a könyvében, hogy miután leégtünk Chicagóban, tudta hogy csak akkor van esélyünk az SB-re, ha hazai pályán tudunk menetelni a rájátszásban.
de elmondom utoljára: nálunk kiveszed Gore-t aki a futógépezet motorja, ott van helyette Hunter és Dixon akik, bár nem olyan elit futók mint Frank, tudják hozni az 5 yard-os átlagot, erre tud támaszkodni a passzjátékunk, Vernon Davis, Crabtree, Williams, Ginn. nem 40+ yardos playek, hanem pont rövid és közép. mellé egy szúrós védelem és ennyi, nem több.

nálatok Brees a fokálpont, azért mondom hogy HA kivennénk és bejönne Daniels megkockáztatom, más játék lenne. de tudom hogy nem csak Brees van, mielőtt megint kioktatna valaki. kapisch a logikát?
petey
Mind a három aktív futónknak kb. 5 yardos átlaga van. Két elkapónk van 1000 yard felett, 6 játékosunknak van legalább 40 elkapása, nálatok háromnak. Ha nálatok kivesszük Smith-t, Kaepernick megússza meccsenként 0,3 labdaeladással és fog 90-es PR-t hozni? Nem biztos.
Nem állítom hogy Daniels lenne olyan jó éles helyzetben, mint Smith, de hogy a futójátékunk nem sokkal rosszabb (ha egyáltalán rosszabb), mint a tietek, az valószínű.
Ennek a hipotézisnek akkor van értelme, ha mellétesszük a védelmeket és megkérdezzük: tud-e a Saints védelme annyi ponton tartani egy komolyabb (passzorientált) ellenfelet, hogy lényegében csak futással nyerjen? Nem hiszem. Ebben komolyan különbözünk tőletek, Brees ide, Smith oda.

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Kicsit fura, hogy itt "oltogatjuk"(-játok 😊 ) peteyt, aki teljesen barátilag "szólt be" a fórumba. Ennyi mindenképpen belefér, sőt!
Visszaolvastam a vasárnapi eredménykövetőben, háááááát..... onnan néha sütött az utálat. 😕
Sztem peteyvel simán tudnánk együtt meccset nézni (meginnánk egy-két "vilmát" 😊) és senki nem menne késsel a hátában haza. 😉zemanla
Így megy ez.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Smith 5 INT-et dobott egész évben, na ő tud vigyázni a tojásra 😉
petey
egész szezonban nfl rekord kevés fumble-t csináltunk, rögtön az első meccsen 2-t 😉

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Kicsit fura, hogy itt "oltogatjuk"(-játok 😊 ) peteyt, aki teljesen barátilag "szólt be" a fórumba. Ennyi mindenképpen belefér, sőt!
Visszaolvastam a vasárnapi eredménykövetőben, háááááát..... onnan néha sütött az utálat. 😕
Sztem peteyvel simán tudnánk együtt meccset nézni (meginnánk egy-két "vilmát" 😊) és senki nem menne késsel a hátában haza. 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
petey: ismerem Huntert, betettem a fantasy keretembe is, de nem alkotott maradandót. amit tud, azt ellenünk is megteheti, fut 20-30 yardot és kész 😀 😀 😀 😀

Vegyük ki Gore-t a csapatodból és meglátjuk mennyire fog szárnyalni......

A Saints offense persze csak Breesről szól. Tudjuk mi is, Alex Smith tuti nem tudna így játszani még nálunk sem.

A tippem: futunk majd mi is, az első negyedben. Utána a kemény 2. negyedben elmegyünk, utána élvezhetjük Smith pick-jeit. 😀 😀 😀 😀 😀

Nem szakmázok, mert nem kell. én szurkolok és szeretem a csapatot. Meg az itteni fórumozókat.
Te itt csak vendég vagy, hát érezd jól magad és viselkedj is akként 😀 😀 😀 😀

TWO DAT!!!!!

ata & zemanla: el ne felejtsetek szombaton. vigyük el petey-t is magunkkal?Kájzerszóze
de elmondom utoljára: nálunk kiveszed Gore-t aki a futógépezet motorja, ott van helyette Hunter és Dixon akik, bár nem olyan elit futók mint Frank, tudják hozni az 5 yard-os átlagot, erre tud támaszkodni a passzjátékunk, Vernon Davis, Crabtree, Williams, Ginn. nem 40+ yardos playek, hanem pont rövid és közép. mellé egy szúrós védelem és ennyi, nem több.

nálatok Brees a fokálpont, azért mondom hogy HA kivennénk és bejönne Daniels megkockáztatom, más játék lenne. de tudom hogy nem csak Brees van, mielőtt megint kioktatna valaki. kapisch a logikát?

Smith 5 INT-et dobott egész évben, na ő tud vigyázni a tojásra 😉
a szakmázgatás meg az eredménykövető hommage volt 😀 mennék én is veletek, de nem lehet sajna 😕

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
The Saints play PS3 football; the 49ers play Atari.
atapapa
A következőket nagyon pozitív értelemben mondanom. Nem volt túl régen, hogy pont ezt írtam itt a topikban: a jelenlegi 49ers a klasszikus (nem szeretem az erőfoci szót) futball képviselője, egyfajta "őskövület" a ligában. Engem nem nagyon izgat fel ez a stílus, sőt kimondottan untat néha, de azt elismerem, hogy tud nagyon hatékony lenni. A 9ers olyan szinten játssza, ami már tényleg hatékony. Igazából azért is találom nagyon érdekesnek ezt a meccset, mert úgy gondolom, hogy egyfajta "erődemonstráció" is lesz: működik-e még a Brees & Co. által képviselt (nem a legjobb szó talán) modern futball ellen a klasszikus fegyverarzenál, a kőkemény védelem és a következetes, fizikális, biztonságos támadás. Nem gondolom, ha a Saints nyer a hétvégén, akkor ez lesz a világvége (én annyira nem aggódok az offseason miatt, az ilyen átigazolásos sztorik ilyen korán, elsősorban az ügynökök "ügyeskedései" az árfejlhajtásra, Loomis jó GM, és amíg Breesben van szufla, addig itt akarja tartani), de azt gondolom, ha a 49ers nyer, és esetleg nyer a GB ellen (ha úgy alakul), és mondjuk a SB-n pedig mondjuk ütik a Patset, akkor sok csapat fog elgondolkodni azon, hogy nem akar sokat fizetni irányítóknak, mert ha Alex Smith (bocs petey, ez a véleményem) SB-t tud nyerni, akkor majdnem minden, nem tök hülye, fél vak iránytó tud nyerni (ahogy mondjuk az öreg Trent is nyert a Ravens-szel). Ha Ravens - 49ers döntő lesz... akkor nincs is mit mondani, még ha Flacco azért sokkal jobb irányító is, mint Smith.

Természetesen, komolyan úgy vélem, hogy a Saints jelenleg jobb csapat, és jelenleg minden tekintetben, még egy ilyen félelmetes D ellen is meg van az edge (a Texans ellen nyomtuk talán az idei legnagyobb comebacket, ezt úgy teljesen félvállról idevetem, bár nem volt nekik Foster, de nem ezen múlott). Ezt félig szurkolóként, félig nem úgy is így gondolom.

Ettől függetlenül simán lehet, hogy a 49ers nyer, azért is mert, ahogy már korábban volt róla szó: Harbaugh egy nagyon jó edző, hasonlóan nagy edző, mint nálunk Payton.Gyurma Pappa
korrekt. tudjuk hogy Smitty nem egy állat, de amit kell megcsinálja, és a clock control offensben ennyi elég. talán 2x toltunk pass heavy offenset, a TB és Giants ellen. ott bizony Alexünk nyerte meg, futás nélkül - ez részben válasz neked is Kájzer.

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
még szerencse hogy legalább 1 ember érti mit akartam írni....

de a többiek akkor kicsit edukálhatnának ha már az oltás megy 😐petey
Nem gondolom, hogy pl. az én feladatom lenne az oktatásod. Mindenesetre azt egészen biztos, hogy mielőtt a 49-ers topikba beírnék a SF-ról bármit, legkevesebb, hogy utánaolvasnék a témának, hogy meg tudjam védeni az álláspontomat.
Az pedig, sokan nem értik pontosan mit akartál mondani, nem biztos, hogy az értetlenek hibája.
Én például max. egyféleképpen tudom értelmezni ezt az örökbecsűt: „meg nálunk nem csak Willisből áll a csapat ugye, mint nálatok csak Brees. Gore mellett ott van Hunter is FYI többet kéne tudni rólunk cimbi”
Ezek fényében szerinted neked mennyivel kéne többet tudnod a Saints támadóegységéről?
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
petey: ismerem Huntert, betettem a fantasy keretembe is, de nem alkotott maradandót. amit tud, azt ellenünk is megteheti, fut 20-30 yardot és kész 😀 😀 😀 😀

Vegyük ki Gore-t a csapatodból és meglátjuk mennyire fog szárnyalni......

A Saints offense persze csak Breesről szól. Tudjuk mi is, Alex Smith tuti nem tudna így játszani még nálunk sem.

A tippem: futunk majd mi is, az első negyedben. Utána a kemény 2. negyedben elmegyünk, utána élvezhetjük Smith pick-jeit. 😀 😀 😀 😀 😀

Nem szakmázok, mert nem kell. én szurkolok és szeretem a csapatot. Meg az itteni fórumozókat.
Te itt csak vendég vagy, hát érezd jól magad és viselkedj is akként 😀 😀 😀 😀

TWO DAT!!!!!

ata & zemanla: el ne felejtsetek szombaton. vigyük el petey-t is magunkkal?



több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
The Saints play PS3 football; the 49ers play Atari.
atapapa
A következőket nagyon pozitív értelemben mondanom. Nem volt túl régen, hogy pont ezt írtam itt a topikban: a jelenlegi 49ers a klasszikus (nem szeretem az erőfoci szót) futball képviselője, egyfajta "őskövület" a ligában. Engem nem nagyon izgat fel ez a stílus, sőt kimondottan untat néha, de azt elismerem, hogy tud nagyon hatékony lenni. A 9ers olyan szinten játssza, ami már tényleg hatékony. Igazából azért is találom nagyon érdekesnek ezt a meccset, mert úgy gondolom, hogy egyfajta "erődemonstráció" is lesz: működik-e még a Brees & Co. által képviselt (nem a legjobb szó talán) modern futball ellen a klasszikus fegyverarzenál, a kőkemény védelem és a következetes, fizikális, biztonságos támadás. Nem gondolom, ha a Saints nyer a hétvégén, akkor ez lesz a világvége (én annyira nem aggódok az offseason miatt, az ilyen átigazolásos sztorik ilyen korán, elsősorban az ügynökök "ügyeskedései" az árfejlhajtásra, Loomis jó GM, és amíg Breesben van szufla, addig itt akarja tartani), de azt gondolom, ha a 49ers nyer, és esetleg nyer a GB ellen (ha úgy alakul), és mondjuk a SB-n pedig mondjuk ütik a Patset, akkor sok csapat fog elgondolkodni azon, hogy nem akar sokat fizetni irányítóknak, mert ha Alex Smith (bocs petey, ez a véleményem) SB-t tud nyerni, akkor majdnem minden, nem tök hülye, fél vak iránytó tud nyerni (ahogy mondjuk az öreg Trent is nyert a Ravens-szel). Ha Ravens - 49ers döntő lesz... akkor nincs is mit mondani, még ha Flacco azért sokkal jobb irányító is, mint Smith.

Természetesen, komolyan úgy vélem, hogy a Saints jelenleg jobb csapat, és jelenleg minden tekintetben, még egy ilyen félelmetes D ellen is meg van az edge (a Texans ellen nyomtuk talán az idei legnagyobb comebacket, ezt úgy teljesen félvállról idevetem, bár nem volt nekik Foster, de nem ezen múlott). Ezt félig szurkolóként, félig nem úgy is így gondolom.

Ettől függetlenül simán lehet, hogy a 49ers nyer, azért is mert, ahogy már korábban volt róla szó: Harbaugh egy nagyon jó edző, hasonlóan nagy edző, mint nálunk Payton.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Na jó, az elmúlt néhány napban nem csak a meccstől kezdtem el félni, hanem az offseasontól is... Jönnek a hírek, hogy OL coach ide, Nicks oda, és már az is volt pletyka, hogy a Bengals Meachemet viheti esetleg majd... Brees-zel nincs közel a megállapodás, GW is lelép nagy valószínűséggel... (Bár bírom Del Riot, de mégis...)
Kicsit úgy érzem, ez az év valami 'utolsó esély'-féleség a SuperBowlra... Nem is tudom igazán ki/mi miatt, de ez van...

Na, de ez elég baj, hogy már most a tavaszon gondolkodok, nem ezen kéne... 😀
Egyébként meg, nem tudom figyeltétek-e, de a Meachem hosszú - open - TDnél ARRINGTON vitte el magával a LB mellett a safetyt... 😛 😀 (Mondjuk most épp nem ellenőriztem le, de valamiért ez maradt meg... [elég gáz mondjuk ha mégsem... :/ 😊])csabi19
ő vitte el, de ahhoz kellett az is, hogy Brees beijesszen középre. Csodás hogy Brees hogyan szedi szét manapság a cover2-t, pár éve meg pont ez volt a gyengéje. Hasonlóan nyírta ki a play a Falcons sec-et is az ottani meccsünkön a Jimmy-TD-nél (a meccs alatt ezt is mondtam Zemanlának 😊).

A holtszezon engem is rémiszt, de lesz elég időnk azzal foglalkozni szombat után 😛atapapa
Az az uccsó meccsetek a szezonban ? 😛empty taxi
bármi lehetséges, ez az NFL

Olvastam egy jó mondatot a PFT-n
The Saints play PS3 football; the 49ers play Atari.

és mivel még úgy sem volt elég statisztika, így egy érdekesség a múltból
It will mark the first time an offense that averaged at least 34 points per game in the regular season will play a postseason game against a defense that allowed fewer than 15 points per game since the 1950 NFL Championship Game. That’s when the Rams came in averaging 38.8 points per game and the Browns had allowed 12 points per game. For the record, the Browns won that game, 30-28.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Na jó, az elmúlt néhány napban nem csak a meccstől kezdtem el félni, hanem az offseasontól is... Jönnek a hírek, hogy OL coach ide, Nicks oda, és már az is volt pletyka, hogy a Bengals Meachemet viheti esetleg majd... Brees-zel nincs közel a megállapodás, GW is lelép nagy valószínűséggel... (Bár bírom Del Riot, de mégis...)
Kicsit úgy érzem, ez az év valami 'utolsó esély'-féleség a SuperBowlra... Nem is tudom igazán ki/mi miatt, de ez van...

Na, de ez elég baj, hogy már most a tavaszon gondolkodok, nem ezen kéne... 😀
Egyébként meg, nem tudom figyeltétek-e, de a Meachem hosszú - open - TDnél ARRINGTON vitte el magával a LB mellett a safetyt... 😛 😀 (Mondjuk most épp nem ellenőriztem le, de valamiért ez maradt meg... [elég gáz mondjuk ha mégsem... :/ 😊])csabi19
ő vitte el, de ahhoz kellett az is, hogy Brees beijesszen középre. Csodás hogy Brees hogyan szedi szét manapság a cover2-t, pár éve meg pont ez volt a gyengéje. Hasonlóan nyírta ki a play a Falcons sec-et is az ottani meccsünkön a Jimmy-TD-nél (a meccs alatt ezt is mondtam Zemanlának 😊).

A holtszezon engem is rémiszt, de lesz elég időnk azzal foglalkozni szombat után 😛atapapa
Az az uccsó meccsetek a szezonban ? 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...