New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, és minden elismerésem Brees-nek. Passz-heavy liga ide vagy oda, az valahol nem normális, hogy egy csapat meccsenként 50+ passzjátékot hívjon. Ez elképesztő terhet rak a QB vállára, gyakorlatilag nincs olyan play, amiben picit pihenhetne. Ebben a tekintetben szerintem a történelem legjobb QB-ja. A legnagyobbaknak is visszaesett a játéka 40+ passz/game fölött, amikor már erőltetni kellett a passzot. Brees pedig itt is hozza az elképesztő statisztikáit.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Jó reggelt!

Óriási a keserűség bennem. Alig tudtam elaludni, mert végig az járt a fejemben, hogy mégis mi a bánat volt az az utolsó perc attól a D-től ami gyakorlatilag az 5 TO után meccsben tartott minket. Óriási pechünk volt Thomas kiesésnél és nem akarom a bírókat ekézni, mert nem lehetett rájuk panasz, de azt a helmet-to-helmet-et azért be kellett volna fújni.

Mindezek mellett ez a frisco valami félelmetesen jó és gratulálok nekik, megérdemelten nyertek. Örülnék, ha a szezon után elmondhatnám, hogy az SB győztestől kaptunk ki az utolsó percben.. Sok sikert nektek!

szerk: ata szerint nem volt H2H. sorry
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ez nem csak azért volt, mert Smith annyira clutch
After not allowing a drive of more than 54 yards in SF's first 14 series, the Saints surrendered TD drives of 80 & 85 yards on SF's final 2.atapapa
Smith clutch-ságát nem minősítem, mert annyi meccsét nem láttam, de ma reggel visszanézve az utolsó 2 drive-ot, Smith ebben a két drive-ban tökéletesen játszott. Egy kivételével minden passz nagyszerűen megfutott route-ra, centire pontosan érkezett. Brees se csinálhatta volna jobban. Innentől kezdve pedig mindegy, hogy Smith mit csinált előtte, a tökéletes játék akkor is tökéletes, ha egy HOF játssza aki már 400 yardot passzolt és akkor is, ha egy freshman college QB játssza, akinek az az első passza a meccsen.

Az volt a pechetek, hogy Smith pont most rakta össze ezt a két tökéletes drive-ot. Ezt jelenti, ha a 10-ből 9-szer nyertes esetben éppen a tizedik meccset játsszátok.

(A DC-t nem akarom minősíteni, mert nem ismerem. Ha szerinted szar, akkor nyilván szar. De nem hinném, hogy emiatt a 2 perc miatt az.)peterk2005
De, emiatt a két perc miatt, az ilyen két percek miatt.
A híressé vált idei Falcons-meccs hosszabbítása létre se jöhetett volna, ha 2 labdabirtoklásnyi előnyt képes lett volna rendesen levédekezni a negyedik negyedben. Zseniális DC, de ilyen szitukban béna.

Egy pillanatra se akarom Smith érdemeit elvitatni máskülönben, ő is kellett ahhoz, hogy ezek a drive-ok működjenek.
Van 3 pont előny, 80 yard, másfél perc, egy időkérése az ellenfélnek, biztos hogy emberezni kell, cover 0-val, rakás blitz-cel? Nem arra kéne ügyelni, hogy nagy play ne szülessen és az esetleges complete passzoknál az elkapó pályán belül maradjon? Meg arra, hogy a meccsen az egyetlen produktív elkapóra (a drive előtt Davis-nek 120 yardja volt, utána jött Gore meg Crab 20-30 yarddal) extrafigyelmet teszek?

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ez nem csak azért volt, mert Smith annyira clutch
After not allowing a drive of more than 54 yards in SF's first 14 series, the Saints surrendered TD drives of 80 & 85 yards on SF's final 2.atapapa
Smith clutch-ságát nem minősítem, mert annyi meccsét nem láttam, de ma reggel visszanézve az utolsó 2 drive-ot, Smith ebben a két drive-ban tökéletesen játszott. Egy kivételével minden passz nagyszerűen megfutott route-ra, centire pontosan érkezett. Brees se csinálhatta volna jobban. Innentől kezdve pedig mindegy, hogy Smith mit csinált előtte, a tökéletes játék akkor is tökéletes, ha egy HOF játssza aki már 400 yardot passzolt és akkor is, ha egy freshman college QB játssza, akinek az az első passza a meccsen.

Az volt a pechetek, hogy Smith pont most rakta össze ezt a két tökéletes drive-ot. Ezt jelenti, ha a 10-ből 9-szer nyertes esetben éppen a tizedik meccset játsszátok.

(A DC-t nem akarom minősíteni, mert nem ismerem. Ha szerinted szar, akkor nyilván szar. De nem hinném, hogy emiatt a 2 perc miatt az.)peterk2005
A 10-ből 9 győzelem teljesen irreális ez ellen a Frisco ellen, főleg idegenben. Ez nem egy Broncos-Steelers kategória azért...
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez nem csak azért volt, mert Smith annyira clutch
After not allowing a drive of more than 54 yards in SF's first 14 series, the Saints surrendered TD drives of 80 & 85 yards on SF's final 2.atapapa
Smith clutch-ságát nem minősítem, mert annyi meccsét nem láttam, de ma reggel visszanézve az utolsó 2 drive-ot, Smith ebben a két drive-ban tökéletesen játszott. Egy kivételével minden passz nagyszerűen megfutott route-ra, centire pontosan érkezett. Brees se csinálhatta volna jobban. Innentől kezdve pedig mindegy, hogy Smith mit csinált előtte, a tökéletes játék akkor is tökéletes, ha egy HOF játssza aki már 400 yardot passzolt és akkor is, ha egy freshman college QB játssza, akinek az az első passza a meccsen.

Az volt a pechetek, hogy Smith pont most rakta össze ezt a két tökéletes drive-ot. Ezt jelenti, ha a 10-ből 9-szer nyertes esetben éppen a tizedik meccset játsszátok.

(A DC-t nem akarom minősíteni, mert nem ismerem. Ha szerinted szar, akkor nyilván szar. De nem hinném, hogy emiatt a 2 perc miatt az.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A foxon már el is hangzott, hogy ha Williams megy Fisher után, minden DC legfőbb álma lesz idejönni. Élvezném ha jól jönnénk ki a váltásból, akad néhány jó 4-3 DC a piacon.atapapa
Ki?Gyurma Pappa
Spagnuolo (bár őt már összeboronálták a Philivel, nem tudom mennyire komoly) és Jack Del Rio alap.
Aztán házon belül nem tudom milyen gyémántok vannak még, adtunk egy elég jó DC-t a Denvernek tavaly, akit idén már potenciális HC-ként is emlegettek.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
A foxon már el is hangzott, hogy ha Williams megy Fisher után, minden DC legfőbb álma lesz idejönni. Élvezném ha jól jönnénk ki a váltásból, akad néhány jó 4-3 DC a piacon.atapapa
Ki?Gyurma Pappa
Kivel osztja meg SP a fizuját az elkövetkező években?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
A foxon már el is hangzott, hogy ha Williams megy Fisher után, minden DC legfőbb álma lesz idejönni. Élvezném ha jól jönnénk ki a váltásból, akad néhány jó 4-3 DC a piacon.atapapa
Ki?

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Látom nektek is megy az alvás
Robynál kellett az elkapás, mert emlékeim szerint a gólvonal környékén (előtt) esett volna le a labda, és az nem lett volna jó ha visszapattan a mezőnybe vagy egy yardot fut vele... Roby alkalmazása visszahordóként egyenes következménye volt annak, hogy Thomas lesérült és valszeg Payton nem akarta hogy elveszítsünk még egy futót ST-playnél.
Gondolom Arringtonra azért mentek labdák, mert őt jobban üresen hagyták a védők. Hiányoltam is hogy miért nem megy Meach felé labda és miért kapott ritkán snapet, de most olvasom hogy ő sérülés miatt nem tudott játszani, úgy jött vissza a negyedik negyedre (azért a Moore-Meach-Thomas trió a meccs nagy részén masszív veszteséglista, de nincs okunk panaszra, bárcsak minden szezonban ilyen kevés sérültünk lenne, mint idén volt).

Ez nem csak azért volt, mert Smith annyira clutch
After not allowing a drive of more than 54 yards in SF's first 14 series, the Saints surrendered TD drives of 80 & 85 yards on SF's final 2.

A foxon már el is hangzott, hogy ha Williams megy Fisher után, minden DC legfőbb álma lesz idejönni. Élvezném ha jól jönnénk ki a váltásból, akad néhány jó 4-3 DC a piacon.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Nincs kedvem sem írni, sem olvasni..... Megérdemelte a niners, gratulálok én is.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ahogy Lajos barátom fogalmazott ma 2.20-kor sms-ben: "Gregg Williams akár el is mehet Fischerhez St. Louisba... " - Már pakoljon. Ne lássam többet ezt az embert.
Jajajaja. Pont ezt álmondtam, mármit Roby és Sproles labdavesztését. Ez milyen már....
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Összeszedtem a hülyeségeinket a meccsen:
- miért derogál a touchback és a fair catch? 2 speacial team fumble? komolyan?
- egy ilyen meccsen 3 kulcs szituban Arringtont keresni labdával? ennyire ne akarjunk meglepőek lenni
- Jenkinst egyazegyben hagyni, miközben két éve FS?
- miért nem tudja elkapni a labdát egyetlen DB sem? Jenkinst hasba dobta Smith, PatRob kezében volt a labda
- GW kiakasztott, mindkét nagy Vernon Davis passz blitzből született...

Nagyon sok elemezni való van ebben a meccsben, ami remélem tényleg GW állásába kerül. Sokat védtem őt is, az egész D-t. De nem jó ez így. Ez meccs konkrétan ott ment el, 1:35-től. Alex Smithnek, normális D mellett 1:35 15 yardra nem elég, nem hogy TD-re, ezt bemutatta előtte 40 percig...

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Harmadszor: kérem hogy Williams szerződését ne hosszabbítsuk meg, nyugodtan menjen Fisher után..atapapa
itt a pont

szép volt, jó volt, köszönjük, ennyi volt

grat a Frisco-nak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Egyébként sok elemezni vagy bánni valót nem látok a meccsben. Jól volt ez felépítve, csak egyszerűen ez az NFL. Építhetsz te akármilyen csoda csapatot, ha egy meccsen dől el a végén a továbbjutás, akkor akármi lehet. Akkor is, ha tízből kilencszer te nyernél.peterk2005
Nekem semmi bajom nem lett volna a kieséssel, ha 58 percig tart a meccs.
Ám csináltunk egy TD-t és a DC-nk elkövette azt a hibát, amit nem először láttunk tőle ilyen helyzetben. Az utolsó másfél perc védekezését tanítani fogják. Elrettentő példaként.
Mondanám, hogy inkább ne vitt volna el minket Graham a mennybe - a TD-nél majdnem kirúgtak minket a kocsmából, akkorát őrjöngtünk. De nem volt hiábavaló ez a hullámvasút, egyáltalán nem fogom bánni, ha Williams lelép.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az év egyik legjobb meccse volt a mai, amiért a vesztesnek is köszönet jár. Brees-t sajnálom, de azt egyáltalán nem, hogy kikaptatok. 😊 (Már csak a Patsnek kéne kipottyannia, és jó lenne a postseasonom. 😀)

Egyébként sok elemezni vagy bánni valót nem látok a meccsben. Jól volt ez felépítve, csak egyszerűen ez az NFL. Építhetsz te akármilyen csoda csapatot, ha egy meccsen dől el a végén a továbbjutás, akkor akármi lehet. Akkor is, ha tízből kilencszer te nyernél.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
igazából ahogy elmúlt a meccs, már nem is vagyok letörve... sajnálom, Brees nem lesz fiatalabb, de ettől még egy csomó jó dolgot hozott ez az év... jövőre nem tudom mennyit fogunk idegenben, szabadtéren játszani, de az biztos, hogy edzőtáborozni sokat kéne nyáron, mondjuk Kanadában vagy esetleg Alaszkában 😊

igazából egy olyan csapattól kaptunk, aki nekünk a tökéletes counternek bizonyult. az más kérdés, hogy a végén Williams odaadta nekik a meccset... hát, így kell egy elkapóval tovább jutni, ezt nem tudta megoldani a Lions múlt héten 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Először is gratula az ellenfélnek.
Másodszor: gratula a védelemnek.
Harmadszor: kérem hogy Williams szerződését ne hosszabbítsuk meg, nyugodtan menjen Fisher után.
Az rendben van, hogy a meccs folyamán rendre jól vezényel, de hogy végjátékban, előnyben ennyire homály legyen a működése, idén nem először...
Kezdjük azzal, hogy a Smith TD-nél alap volt a SF számára, hogy pörögjön az óra, mi elhittük mégis hogy csak passz lehet az üres backfield miatt. Rendben.
De hogy két dolgot tudjon ilyen kiélezett szituban: vagy 10 emberes rush-t, vagy 3 DL-t zónával!? A mi LB-sorunkkal?
A srácoknak az utolsó SF-drive-nál azt mondtam, hogy Davis-re kérek három embert, mert ugye értékelhető teljesítménye az ellenfélnél másnak nem volt. Erre rátesszük egyedül Jenkinst 1 az egybe 6 emberes blitz mellett.... :rolleyes:
Teljesen megérdemelt volt, hogy a záró TD-passz eredményes legyen, három emberes rush, Shanle :o és Harper :o zónázgat Davis környékén. Könnyű hat pont.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
az oké, de ennyivel....
sztem az volt a meccs kulcsa az utolsó perces ámokfutást leszámítva...gabokocka
ugyan miért kéne LT.. azért mert ezen a meccsen Smith lejátszotta? Nehogy már egy jó szezon után, egy gyengébb meccs miatt egyből ki kelljen baszni vkit..Szesze
Én csak a centerrel kapcsolatban reagáltam, a falból sztem nem az a hiányposzt.
Nyilván nem lesz kivágva Bushrod.gabokocka
igazából Brian fiú pótcselekvés volt, és közepén, ő gyakorlatilag alig volt ott, egész idényben... sajnos... szerintem fontos egy jó C... Goodwin sem az, btw 😊

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Bushrodnak ez volt az egyetlen igazán szar meccse idén, a Vikes, a Houston, a Giants ellen is jó volt... egyszerűen J. Smith jobb...Gyurma Pappa
az oké, de ennyivel....
sztem az volt a meccs kulcsa az utolsó perces ámokfutást leszámítva...gabokocka
ugyan miért kéne LT.. azért mert ezen a meccsen Smith lejátszotta? Nehogy már egy jó szezon után, egy gyengébb meccs miatt egyből ki kelljen baszni vkit..Szesze
Én csak a centerrel kapcsolatban reagáltam, a falból sztem nem az a hiányposzt.
Nyilván nem lesz kivágva Bushrod.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
a független nézők nagyon élvezhették.

Gyurma Pappa
absolutely true, nagy küzdelem volt, outdoor nem az igazi ez a NO, több TO-t csináltok


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
nem center kell, left tackle, Bushrod szét lett alázva egész meccsengabokocka
Bushrodnak ez volt az egyetlen igazán szar meccse idén, a Vikes, a Houston, a Giants ellen is jó volt... egyszerűen J. Smith jobb...Gyurma Pappa
az oké, de ennyivel....
sztem az volt a meccs kulcsa az utolsó perces ámokfutást leszámítva...gabokocka
ugyan miért kéne LT.. azért mert ezen a meccsen Smith lejátszotta? Nehogy már egy jó szezon után, egy gyengébb meccs miatt egyből ki kelljen baszni vkit..
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
nem center kell, left tackle, Bushrod szét lett alázva egész meccsengabokocka
Bushrodnak ez volt az egyetlen igazán szar meccse idén, a Vikes, a Houston, a Giants ellen is jó volt... egyszerűen J. Smith jobb...Gyurma Pappa
az oké, de ennyivel....
sztem az volt a meccs kulcsa az utolsó perces ámokfutást leszámítva...gabokocka
hát, ezek szerint ennyivel... mondjuk az tény, hogy Bushrod inkább gyors, mint erős (lásd az utolsó héten ellenetek ő szedte le az INT visszahordó CB-t)

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
nem center kell, left tackle, Bushrod szét lett alázva egész meccsengabokocka
Bushrodnak ez volt az egyetlen igazán szar meccse idén, a Vikes, a Houston, a Giants ellen is jó volt... egyszerűen J. Smith jobb...Gyurma Pappa
az oké, de ennyivel....
sztem az volt a meccs kulcsa az utolsó perces ámokfutást leszámítva...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
nem center kell, left tackle, Bushrod szét lett alázva egész meccsengabokocka
Bushrodnak ez volt az egyetlen igazán szar meccse idén, a Vikes, a Houston, a Giants ellen is jó volt... egyszerűen J. Smith jobb...

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
még ilyet....Kiss
ez van.

örüljünk neki, hogy nem lett sima 5 TO-val. minden bizonnyal az eddigi év meccse volt, nüanszokon múlott, így is, hogy az elején gyakorlatilag szétvertek minket. a független nézők nagyon élvezhették.

szerintem mondjuk a meccs kulcsmomentuma Thomas kiesése volt. gyakorlatilag meghalt a run play (Ivory nem elég okos egy ilyen D ellen), és a screenek is tök egyértelműek voltak, azért ezeket Pierre jobban megoldja.

a Saints D nagyot játszott, sajnálom hogy a végén, amikor tényleg egy normális célpontja volt Alexnek, azt nem tudtuk levédekezni. Jenkins olyan, mintha soha nem lett volna CB, szörnyű volt.

nem baj, lesz még rosszabb is. kőkemény offseason vár ránk, így is több ez, mint amit a Rams elleni vereség utáni héten remélni mertem. pozitívan állok a dolgokhoz, azt hiszem 😊

ja igen: az évek óta tartó mantrám: kell egy jobb C 😉Gyurma Pappa
nem center kell, left tackle, Bushrod szét lett alázva egész meccsen

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.