New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 099 — playoffs???
http://www.youtube.com/watch?v=-Fz85FE0KtQ


gyerünk 😀 😀 😀 😀 WHO DAT!!!!Kájzerszóze
Heh, ez a szám ott figyel az mp3-listámban, a poison mellett az egyetlen prodigy, amit bírokatapapa
ma a woodooo hatni fog. mehetek mezben????

a rum meg meglesz 😀 😀 😀 pm ment



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
http://www.youtube.com/watch?v=-Fz85FE0KtQ


gyerünk 😀 😀 😀 😀 WHO DAT!!!!Kájzerszóze
Heh, ez a szám ott figyel az mp3-listámban, a poison mellett az egyetlen prodigy, amit bírok

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 099 — playoffs???
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2012/01/14/Divisional_Round_Holtbiztos_tipp/hajdu
karaj 😀 😀 😀 😀

Willis ma nem lesz hős, remélem........... Jó egészséget kívánok neki, mára meg sok tévedést 😀 😀 😀 😀



több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 099 — playoffs???
http://www.youtube.com/watch?v=-Fz85FE0KtQ


gyerünk 😀 😀 😀 😀 WHO DAT!!!!



több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 099 — playoffs???
ata: pm ment

Jó ez a futás stat. nagyon várom az esti meccset.
a jósom csak annyit kérdezett, hogy a két csapat közül van-e amelyik feketében játszik, mert azt látja, hogy a fekete ruhások ürölnek, a pirosak meg lógatják az orrukat.

Ennyi, mai woodoo kiadásunkat olvastátok, harcra fel, miszen this is PO baby!!!!!!!!!!!!!!!

WHO DAT!!!!!Kájzerszóze

Írjuk rá, annak nevét, akinek küldjük: Kezdem én: Willis 😊hajdu
Smith, ez San Franciscoban rögtön négyet ér 😀

ha már woodoo, ez a reklám alap (bár tavaly asszem már linkeltem)
http://www.youtube.com/watch?v=LVKtmRoh6Moatapapa
az öszed friscói Smith-nek. Vannak páran D 😀 😀 😀
Prodigy: Magic people, WOODOOO PEOPLE 😀 😀 😀 😀



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2012/01/14/Divisional_Round_Holtbiztos_tipp/hajdu
ha jól értelmezem, itt az a cél hogy minden, az adott csapat mellett szóló érvet felnagyítsunk, majd egy másik cikkben az ellenféllel megteszik ugyanezt, de az édi, hogy milyen jó gyerekek vagyunk, mert 2004 óta nem kaptunk ki Kaliforniában.
Ha jól tudom, 2004 óta csak 2 meccset játszottunk ott, mindkettőt a San Francisco ellen (ugye a szerző azt külön meg is jegyzi, hogy ellenük mióta nyerésben vagyunk) és ők az idei szezonig egyszer se voltak jobbak 8-8-nál.

Nézem az ESPN-t, azt mondják jó állapotban van a pálya. Ha ma kiszívnánk, akkor holtversenyben a Bengals-szal megint nekünk lesz az NFL történetében a legrosszabb idegenbeli mérlegünk a PO során (0-5, egy hete náluk is 0-4 volt).

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2012/01/14/Divisional_Round_Holtbiztos_tipp/
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
jajj, egyre rosszabb 😊

több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Az 100%, hogy mire vége lesz, már nem leszek józan. Nem bánnám, ha a meccs után elfogyasztandó 28 sört nem bánatomban kéne inni. 😊
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
😀😀😀D hülye.
ja, erre emlékszem tavalyról, de most jóljön. 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
ata: pm ment

Jó ez a futás stat. nagyon várom az esti meccset.
a jósom csak annyit kérdezett, hogy a két csapat közül van-e amelyik feketében játszik, mert azt látja, hogy a fekete ruhások ürölnek, a pirosak meg lógatják az orrukat.

Ennyi, mai woodoo kiadásunkat olvastátok, harcra fel, miszen this is PO baby!!!!!!!!!!!!!!!

WHO DAT!!!!!Kájzerszóze

Írjuk rá, annak nevét, akinek küldjük: Kezdem én: Willis 😊hajdu
Smith, ez San Franciscoban rögtön négyet ér 😀

ha már woodoo, ez a reklám alap (bár tavaly asszem már linkeltem)
http://www.youtube.com/watch?v=LVKtmRoh6Mo

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
ata: pm ment

Jó ez a futás stat. nagyon várom az esti meccset.
a jósom csak annyit kérdezett, hogy a két csapat közül van-e amelyik feketében játszik, mert azt látja, hogy a fekete ruhások ürölnek, a pirosak meg lógatják az orrukat.

Ennyi, mai woodoo kiadásunkat olvastátok, harcra fel, miszen this is PO baby!!!!!!!!!!!!!!!

WHO DAT!!!!!Kájzerszóze

Írjuk rá, annak nevét, akinek küldjük: Kezdem én: Willis 😊 bár Granttal sem járunk jobban...
több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.


😀

hát már nagyon kíváncsi vagyok, h mit alkotunk ma, de olyan lassan telik az idő ilyenkor..
köszi a statokat és a cikkeket.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Elérkezett egy újabb PO. nap is! 😀 Nagyon várom már én is (ki nem?). Szerintem is Fehér-Arany kombináció lesz. 😊 Én ezt már SB viseletnek hívom. 😊
Elsőre azt mondom, hogy nem lesz 'annyira' nehéz meccs, másodjára már egy igencsak kemény küzdelmet várok, szenvedéssel. Már vagy 3 napja a meccs van az eszembe, csak erre gondolok, mostanra meg már elért, hogy már most úgy izgulok mintha a 3. negyedben lennénk. 😊

YEAAAAAHHHHHHHH 😀

GO SAINTS! WHO DAT!?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
ata: pm ment

Jó ez a futás stat. nagyon várom az esti meccset.
a jósom csak annyit kérdezett, hogy a két csapat közül van-e amelyik feketében játszik, mert azt látja, hogy a fekete ruhások ürölnek, a pirosak meg lógatják az orrukat.
Kájzerszóze
Zavart érzek az erőben, fehér felső, arany naci lesz ma a viselet 😊atapapa
A szurkolók egy része feketében van 😊

Írtam az előbb vagy 70 sort, elemezve minden fontosat. Aztán kitöröltem. Két mondandóm maradt:


1. Az egyik kedvenc zenekarom írt egy számot, ami tök jó refrénjében erre a meccsre:
http://youtu.be/rVOi5Hdbd7Q

😉

2. Lezárva az egész heti elemzéseket: ez most a rájátszás. Minden megtörténhet, és annak az ellenkezője is.

WHO DAT

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
ata: pm ment

Jó ez a futás stat. nagyon várom az esti meccset.
a jósom csak annyit kérdezett, hogy a két csapat közül van-e amelyik feketében játszik, mert azt látja, hogy a fekete ruhások ürölnek, a pirosak meg lógatják az orrukat.
Kájzerszóze
Zavart érzek az erőben, fehér felső, arany naci lesz ma a viselet 😊

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 099 — playoffs???
ata: pm ment

Jó ez a futás stat. nagyon várom az esti meccset.
a jósom csak annyit kérdezett, hogy a két csapat közül van-e amelyik feketében játszik, mert azt látja, hogy a fekete ruhások ürölnek, a pirosak meg lógatják az orrukat.

Ennyi, mai woodoo kiadásunkat olvastátok, harcra fel, miszen this is PO baby!!!!!!!!!!!!!!!

WHO DAT!!!!!



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
http://data.hu/get/4619564/saints49ers.doc
Petya
ez igen! az insideres elemzés megrémített, nagyon durva.

a meccs egyik kulcsa lesz, hogy milyen mélységben tudja majd az SF D ezeket a számokat erodálni

több mint 12 éve
Petya 181 — Eagles fan
Sziasztok!

Egy kis előzetes csokor az általam legjobbnak tartott forrásokból, amik a következők:

1., Basic preview statokkal
2., ESPN Insider 10 observations
3., ESPN Insider cikk (ha van)
4., Greg Cosell notes from the previos game+cikk (ha van)
5., Andy Benoit filmroom analysis+Prisco's under the the radar matchups+Andy B. másik analysis
6., Grantalnd.com's Bill Barnwell preview (both sides of the ball+spec team)
7., Pro Football Focus articles (3 things to watch, 4 observations+cikkek ha vannak)
8., Footballoutsiders.com preview by the numbers
9., FO's Mike Trainer diagramms - play analysis
10., National-football-post's Matt Bowen cikkek
11., Depth chartok (NFL.comról, nem feltétlenül a legfrissebbek!).

http://data.hu/get/4619564/saints49ers.doc

Enjoy!


P.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Moore, Gilmore out, Harper, Meach probable, Cassillas Q. Vilma fullom edzett. Nincs nagyon más mit mondani.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Nfl.com címlap: Experts predict 49ers' win

A cikkben: 5-en a NO-ra, 3-an a SF-ra voksolnak.

NO COMMENT!Szilgyo
ja hát az enefelpontkom a Nemzeti(zöld) Sport szintjén van 😊 ettől függetlenül helyesek a tippek 😀

nincs harag, lényeg hogy tudjunk beszélgetni, még ha elméleti síkon is van néha a társalgás 😊

ne sérüljön le senki és korrekt fújást(enyhe hazai belefér 😛)petey
szerintem is oké a tipp, bőven elégedett vagyok 5 vokssal 😛

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Nfl.com címlap: Experts predict 49ers' win

A cikkben: 5-en a NO-ra, 3-an a SF-ra voksolnak.

NO COMMENT!Szilgyo
ja hát az enefelpontkom a Nemzeti(zöld) Sport szintjén van 😊 ettől függetlenül helyesek a tippek 😀

nincs harag, lényeg hogy tudjunk beszélgetni, még ha elméleti síkon is van néha a társalgás 😊

ne sérüljön le senki és korrekt fújást(enyhe hazai belefér 😛)

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
nfl.com szar formában van a héten.
atapapa
Harmadik címmel, a harmadik értelmezésben van kint ugyanaz a Steve Wyche cikk 😀

A hét elején arról szólt a mantra, hogy a Saints szétveri a 9ers D-t, meg minden, most már Aldon Smith eszi meg a Breest 😊

Nem érdekes, ez a PR gépezet, kell a hype a meccs előtt.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Greer mondjuk nem maga érdemelte ki ezt a sok passzt, hanem az a tény, hogy nagyon sokszor (mindig) az első számú elkapókat ő őrzi.Gyurma Pappa
Persze, még csak sugallni se akartam ezt. A védelem oldaláról nézve bal oldali (ugye a jobbkezes irányítók első számú célpontja jellemzően a jobb oldalon áll fel) és első számú CB egy olyan csapatban amely ellen az egyik legtöbb passzkísérlet születik, egyértelmű hogy oda fog menni a legtöbb dobás, még ha ő is a legjobb cornerünk.
Nfl.com címlap: Experts predict 49ers' win

A cikkben: 5-en a NO-ra, 3-an a SF-ra voksolnak.

NO COMMENT!Szilgyo
nfl.com szar formában van a héten.
Amikor Robinsonra dobtak idén, akkor az az irányítónak 59,3-as passer ratinget hozott, ez a 7. legjobb mutató az egész ligában. atapapa
Robinson idén/idénre hatalmasat fejlődött. Hogy fogtuk a fejünket a pick után - bár tartom, h egy-két körrel hátrébb is belefért volna, most meg stealről beszélhetnénk - de lassan nem kell magyarázkodni. GW mondta mindig, hogy a legatletikusabb DB a keretben, és csak tanulnia kell...úgy látszik akart is.
Ami még feltűnt vele kapcsolatban az az, hogy a screent már többedszerre cefet jól védekezi, de mostanában a játék minden elemében rendben van. Jó kis project CB lett! Csak így tovább!clbass
bámulatos reakcióideje van és nagyon jól kerüli ki a blokkokat. engem csak az idegesít, amikor GW egész meccsen 10 yardra tartja a LOS-tól, pont őt sokkal többször kéne press coverage-ben használni

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Amikor Robinsonra dobtak idén, akkor az az irányítónak 59,3-as passer ratinget hozott, ez a 7. legjobb mutató az egész ligában. atapapa
Robinson idén/idénre hatalmasat fejlődött. Hogy fogtuk a fejünket a pick után - bár tartom, h egy-két körrel hátrébb is belefért volna, most meg stealről beszélhetnénk - de lassan nem kell magyarázkodni. GW mondta mindig, hogy a legatletikusabb DB a keretben, és csak tanulnia kell...úgy látszik akart is.
Ami még feltűnt vele kapcsolatban az az, hogy a screent már többedszerre cefet jól védekezi, de mostanában a játék minden elemében rendben van. Jó kis project CB lett! Csak így tovább!