New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hát sztem kb egyetlen embert sem találsz aki a Houstont (ráadásul sokkal) esélyesebbnek tartaná, mint a GB-t. Az összegzés hülyeség, de attól a táblázat többi része még érdekes. Nem hiszem, h bárkibe is beleégne az utsó oszlop 😊 Szesze
A többivel egyetértek.
Az annyira csúnya, hogy már szép típusú érvelést nők esetében is neccesnek tartom. Konkrét dolgok esetében meg elfogadhatatlannak. Ez a jóember (nem mellesleg SB gyűrűje van!) azt írta az izéje fölé, hogy a TOP10 legfontosabb tényező alapján a Playoff elemzése, lebontása. Egy elemzésnek pedig óhatatlanul van végeredménye, konklúziója. Utolsó mondatodra az élő cáfolat ata kommentje: korrekt összegzés. (A piros keretének a határait is érdemes megnézni. Hogy mire nem képes a tudatalatti!) Én ezt próbálom cáfolni érvekkel, Ti pedig pusztán azt mondjátok, hogy annyira komolytalan, hogy már jó.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Szerintem képes az utolsó oszlop számainak jelentőségét megítélni és nem erősorrendként tekinteni rájuk
Tudjuk hogy statisztikákkal néha nehezen írható le ez a játék. Ugye tavaly papíron a legjobb védelme és támadóegysége is a Chargers-nek volt, aztán milyen jól lement nélkülük a rájátszás.atapapa
Nem képes, a nagy többség nem. Pontosan ez a gondom az ilyen táblázatokkal, értékelésekkel. Olyan mélyen beégnek az emberekbe, hogy már csak ezeket képesek felidézni. A táblázat egyértelműen erősorrendet sugall, úgyis fog megmaradni az emberekben. Mint például, hogy a 2010-es idény legjobb védelme és támadó alakulata a Chargers-é volt (yard-ban értékelve). Pedig nem igaz! A védelem ellen nem lehetett/kellett sok yard-ot megtenni köszönhetően az ST-nek és a rengeteg eladott labdának. Az Off. pedig tényleg gyártotta a yard-okat, majd eladta a labdát, TD helyett FG-t rúgott, amit szerencsés esetben be is rúgott.
Statisztikával elég jól leírható ez a játék, de ahhoz tényleg statisztika kell, nem pedig adatokat ötletszerűen táblázatokba rendezni.
tomi-tomi
Hát sztem kb egyetlen embert sem találsz aki a Houstont (ráadásul sokkal) esélyesebbnek tartaná, mint a GB-t. Az összegzés hülyeség, de attól a táblázat többi része még érdekes. Nem hiszem, h bárkibe is beleégne az utsó oszlop 😊
A tavalyi Chargers azért más tészta volt, mert ők (ahogy pl mi is) elsősorban a pocsék ST miatt nem jutottak PO-ba és ezzel szinte soha senki nem foglalkozik statisztikailag, pedig sokkal jelentőségteljesebb dolog, mint sok olyan statisztika amit alapvetőnek tekintenek. (ahogy az sem mind1 pl, h melyik csapat ki ellen éri el ezeket a számokat + az meg pláne kurvára nem mind1, h egy csapat előnyben védekezik (pláne ha jelentős előnyről van szó) vagy egálban-hátrányban). Úgyh objektív sorrendet gyakorlatilag nem is lehet felállítani, ráadásul a PO egy meccsen dől el ami pláne felboríthat mindent, ld pl éppen a tavalyi NO-SEA.
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Tegnap este egy gyönyörű kisfiúval gazdagodott piciny családom és ezáltal természetesen a who dat nation is. Meneteljünk a PO-ban, mert pár héten belül megjön neki a saintses cumi. Had szurkoljon már idén is stílusosan! 😊clbass
Gratulálok! 😊 Majd a cumiszállító hajóra ráolvasok, h siessen 😀
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Tegnap este egy gyönyörű kisfiúval gazdagodott piciny családom és ezáltal természetesen a who dat nation is. Meneteljünk a PO-ban, mert pár héten belül megjön neki a saintses cumi. Had szurkoljon már idén is stílusosan! 😊
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerintem képes az utolsó oszlop számainak jelentőségét megítélni és nem erősorrendként tekinteni rájuk
Tudjuk hogy statisztikákkal néha nehezen írható le ez a játék. Ugye tavaly papíron a legjobb védelme és támadóegysége is a Chargers-nek volt, aztán milyen jól lement nélkülük a rájátszás.atapapa
Nem képes, a nagy többség nem. Pontosan ez a gondom az ilyen táblázatokkal, értékelésekkel. Olyan mélyen beégnek az emberekbe, hogy már csak ezeket képesek felidézni. A táblázat egyértelműen erősorrendet sugall, úgyis fog megmaradni az emberekben. Mint például, hogy a 2010-es idény legjobb védelme és támadó alakulata a Chargers-é volt (yard-ban értékelve). Pedig nem igaz! A védelem ellen nem lehetett/kellett sok yard-ot megtenni köszönhetően az ST-nek és a rengeteg eladott labdának. Az Off. pedig tényleg gyártotta a yard-okat, majd eladta a labdát, TD helyett FG-t rúgott, amit szerencsés esetben be is rúgott.
Statisztikával elég jól leírható ez a játék, de ahhoz tényleg statisztika kell, nem pedig adatokat ötletszerűen táblázatokba rendezni.

Az All Pro csapatban Rodgers 47,5, Brees 2,5 szavazatot kapott...
Csipázom a GB-t és Rodgers-t is, qrvanagy szezonja is volt idén, de ez akkor is vicc kategória nálam... A slusszpoén, hogy te kb. megmondtad előre. :/ Csabiii
nem akarom elvinni a dicsőséget, e topicban többen még nálam is jóval pesszimistábbak voltak.
Schleck észrevétele jogos, de még azt a forgatókönyvet is nehezen akceptálomatapapa
Az ilyen típusú szavazásoknál tiltani kéne a szavazatarányok nyilvánosságra hozatalát. Semmi jelentősége, csak indulatokat szül.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A fő gondom az utolsó oszloppal van, hogy ezeket összegezte. Ki kellett volna hagynia. Az összértékek alapján a ligaelső GB messzebb van a Billick-lista 1. helyezettjétől, a Ravens-től, mint a 12. Broncos-tól. A 12 csapat cca hat(!) (statisztikai) lépcsőfokon helyezkedik el. Ha a Ravens az LB elnöke, akkor a Broncos nagyjából egy ítélkező bíró szintjén van. Nonszensz. Márpedig mindenkiben a totál oszlop számai maradnak meg, mert az a végeredmény. Felelőtlen, szakmailag trehány munkát végzett (tényleg szentségtörés, amit csinált), pedig nagyjából plusz tizenöt perc alatt kaphatott volna olyan eredményeket, amelyek a teljes táblázatot korrektté teszik.tomi-tomi
Szerintem aki akár itt, akár az nfl.comon erre a táblára ráakadt, az rendelkezik azzal az információmennyiséggel, ami alapján képes az utolsó oszlop számainak jelentőségét megítélni és nem erősorrendként tekinteni rájuk

Tudjuk hogy statisztikákkal néha nehezen írható le ez a játék. Ugye tavaly papíron a legjobb védelme és támadóegysége is a Chargers-nek volt, aztán milyen jól lement nélkülük a rájátszás.
De nézzük a mai napot, Brees 10 rekordot adott át a múltnak, Rodgers 2-t, és a szakik szerint mégis az utóbbi egyértelműen jobb volt, mert azt a két rekordot – és ami mögötte volt – nagyobbra értékelték vagy olyan dolgokat értékeltek, amelyeket számokban ki se lehet fejezni (például milyen ciki a már 8. héten kitöltött szavazólapon áthúzni Rodgers nevét, inkább rajtahagyták 😉)

Az All Pro csapatban Rodgers 47,5, Brees 2,5 szavazatot kapott...atapapa
Csipázom a GB-t és Rodgers-t is, qrvanagy szezonja is volt idén, de ez akkor is vicc kategória nálam... A slusszpoén, hogy te kb. megmondtad előre. :/
Csabiii
nem akarom elvinni a dicsőséget, e topicban többen még nálam is jóval pesszimistábbak voltak.
Schleck észrevétele jogos, de még azt a forgatókönyvet is nehezen akceptálom

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az All Pro csapatban Rodgers 47,5, Brees 2,5 szavazatot kapott...atapapa
Csipázom a GB-t és Rodgers-t is, qrvanagy szezonja is volt idén, de ez akkor is vicc kategória nálam... A slusszpoén, hogy te kb. megmondtad előre. :/

U.i.: nem akarok fölösleges vitát generálni ezzel a hsz-el, csak ezt nem bírtam magamban tartani. Peace!Csabiii
Ezekkel az a baj, hogy itt csak az látszik, hogy ki kit tett az első helyre. És ha elfogadjuk, hogy minden szavazó objektív és az objektív szempontok azt mutatják, hogy Rodgers egy hajszálnyival jobb, mint Brees, akkor akár kijöhetett volna 50-0-ás arány is. Valóságban ez persze nem így volt valószínűleg, de soha nem szeretem azt ha csak az első helyek alapján állítanak össze listákat. Ez a 47,5-2,5 arány nem azt mondja, hogy Rodgerst 19-szer jobb QB-nak tartják, mint Breest, hanem csak azt, hogy a szavazók 95%-a Rodgerst tartotta jobbnak idén.

több mint 12 éve
Csabiii New England Patriots 198
Az All Pro csapatban Rodgers 47,5, Brees 2,5 szavazatot kapott...atapapa
Csipázom a GB-t és Rodgers-t is, qrvanagy szezonja is volt idén, de ez akkor is vicc kategória nálam... A slusszpoén, hogy te kb. megmondtad előre. :/

U.i.: nem akarok fölösleges vitát generálni ezzel a hsz-el, csak ezt nem bírtam magamban tartani. Peace!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Háát, én nem látok olyan óriási szentségtörést. Van értelme annak, amit mondasz, de szerintem a 32 csapatból való kiszűrés jobban érzékelteti az egyes csapatok közötti távolságot, az adott területen lévő dominanciát vagy impotenciát, mint ha 1-től 12-ig sorolta volna őket. Például látok különbséget aközött, hogy a PO 12 csapata közül a Saints O a legjobb 3rd downban, míg a SF a 12. és aközött hogy a Saints O ebben abszolút 1. és a SF a 31. A te elképzelésed itt 11 egységnyi különbséget mutatna, a tábla viszont 30-t.
De ugyanezt elmondhatnám a 3rd down D-ről is (Ravens 1. és abszolút első, Saints 12. vagy 28.)

Ha kötekedni akarnék - azon kívül, amibe már az eredeti hsz-ban is belekötöttem -, akkor azt csípném ki, amire te is utaltál: ezek a kategóriák nem azonos súlyúak, a total részt ki is hagyhatta volna. Az a rész már az elején se foglalkoztatott, viszont arra nagyon jó a tábla, hogy a csapatok fontosabb jellemzőit oszloponként kiszűrje és hogy segítsen az egyes meccsek előtt a matchupokat tömören értékelni. Ahogy ebbe már felszínesen belekaptam a TO-val, de belemerülhetnék abba is, hogy vajon holnap éjjelre mit ígér a legjobb 3rd down O és az egyik legjobb 3rd down D csatája, vagy az egyik legjobb RZ off találkája az egyik legrosszabb RZ def.-fel.atapapa
Az egyes oszlopok értékelése valóban lényegi dolgokat tárhat fel egy-egy párharc kapcsán. S önmagában - a távolságok érzékeltetésére - a teljes mezőnyszámra vonatkoztatott helyezési szám is informatív.
A fő gondom az utolsó oszloppal van, hogy ezeket összegezte. Ki kellett volna hagynia. Az összértékek alapján a ligaelső GB messzebb van a Billick-lista 1. helyezettjétől, a Ravens-től, mint a 12. Broncos-tól. A 12 csapat cca hat(!) (statisztikai) lépcsőfokon helyezkedik el. Ha a Ravens az LB elnöke, akkor a Broncos nagyjából egy ítélkező bíró szintjén van. Nonszensz. Márpedig mindenkiben a totál oszlop számai maradnak meg, mert az a végeredmény. Felelőtlen, szakmailag trehány munkát végzett (tényleg szentségtörés, amit csinált), pedig nagyjából plusz tizenöt perc alatt kaphatott volna olyan eredményeket, amelyek a teljes táblázatot korrektté teszik.

szerk. kiszámoltam, csípte a szemem. Az én módszeremmel sorrendben sok változás nincs (a Frisco feljön az 5. helyre és a Giants visszaesik utolsónak), de máris beférnek három lépcsőfokba. Ha eltekintünk az első négy kategóriától, akkor már nagy ugrabugrák vannak. Például a Lions lesz az első! 😛 , a GB feljön 4.-nek, a Steelers visszaesik 7.-8.-nak.
Ha ezt a négy kétséges kategóriát kicseréljük az egyre jobban elfogadott megtett/engedett yard/pont mutatókra, akkor az összesített táblázat sorrendje így nézne ki:
1. GB 39 pont
2. Ravens 41 pont
3. Saints, Lions, Frisco 42 pont
6. Pats 45 pont
7. Texans 53 pont
8. Steelers, Falcons 54 pont
10. Giants, Bengals 68 pont
12. Denver 75 pont
Nem azért mert én csináltam, de sokkal jobban mutatja például az NFC erejét, s hogy a bivaly védelmek közül a Ravens és a Frisco igazán veszélyes (A Steelers nagy gyengesége idén a labdaszerzési képtelensége, szórni a támadók meg szórják tisztességgel.)
Még egy mechanikus lépéssel tovább lehetne finomítani: a helyezési számokat ez egyes kategóriák végpontjai között egyenletesen elosztani és a csapatok mutatóit erre a számegyenesre illeszteni. Az már szinte (objektíven) tökéletes lenne, az utolsó lépés lehetne a kategóriák súlyozása.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Háát, én nem látok olyan óriási szentségtörést. Van értelme annak, amit mondasz, de szerintem a 32 csapatból való kiszűrés jobban érzékelteti az egyes csapatok közötti távolságot, az adott területen lévő dominanciát vagy impotenciát, mint ha 1-től 12-ig sorolta volna őket. Például látok különbséget aközött, hogy a PO 12 csapata közül a Saints O a legjobb 3rd downban, míg a SF a 12. és aközött hogy a Saints O ebben abszolút 1. és a SF a 31. A te elképzelésed itt 11 egységnyi különbséget mutatna, a tábla viszont 30-t.
De ugyanezt elmondhatnám a 3rd down D-ről is (Ravens 1. és abszolút első, Saints 12. vagy 28.)

Ha kötekedni akarnék - azon kívül, amibe már az eredeti hsz-ban is belekötöttem -, akkor azt csípném ki, amire te is utaltál: ezek a kategóriák nem azonos súlyúak, a total részt ki is hagyhatta volna. Az a rész már az elején se foglalkoztatott, viszont arra nagyon jó a tábla, hogy a csapatok fontosabb jellemzőit oszloponként kiszűrje és hogy segítsen az egyes meccsek előtt a matchupokat tömören értékelni. Ahogy ebbe már felszínesen belekaptam a TO-val, de belemerülhetnék abba is, hogy vajon holnap éjjelre mit ígér a legjobb 3rd down O és az egyik legjobb 3rd down D csatája, vagy az egyik legjobb RZ off találkája az egyik legrosszabb RZ def.-fel.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szóval Billick táblája

Egyedül az nem szerencsés, hogy az O-t és a D-t totál yard alapján számolja, de a keretbe foglalt rész korrekt összegzés.
A TO-dif. azért elég csúnya, különösen az NFC-s potenciális ellenfeleket figyelembe véve. Minket kivéve mindegyik top 10-ben van, DET 4., egy esetleges továbbjutás esetén az SF 1. a most papírformának mondott NFC-döntőre a GB 2. 😐 (Egy SB-ben NE a 3. :lol😊atapapa
Statisztikailag (módszertanilag) az egyik legnagyobb hibát követte el. A továbbjutott 12 csapatot az alapszakasz helyezési számaival honorálta, értékelte. Kit érdekel (mennyire releváns), hogy például TO mutatóban 28. a Steelers. Az a lényeg most már, hogy ezt a 12 csapatot figyelembevéve hányadik helyet ér a mínusz mit tudom én mennyi értékük.
(A helyezési számokon keresztül történő rangsorolás - különösen az egyes kategóriák súlyozása nélkül - önmagában necces. Óhatatlanul nem egyenletes a kategóriák értékeinek eloszlása, a rangsorszámok viszont igen.)
Ha Te túloztál a korrekt jelzővel, akkor én is túlzok: fércmunka. (Fogalmam sincs, hogy a szerintem elfogadható módszer mennyire bolygatná fel a sorrendet, nem számoltam ki.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az All Pro csapatban Rodgers 47,5, Brees 2,5 szavazatot kapott. Örülhetünk, ha ez az arány nem lesz rosszabb az MVP-nél

Viszont Nicks és Evans az All Pro első csapatának tagja lett egyaránt, utoljára pont a Detroit büszkélkedhetett azzal, hogy a 2 guardja az első csapatba lett választva. 1953-ban...
Brees-en kívül a második csapat tagja még Jimmy, szavazatot kapott még: Sproles mint RB és mint visszahordó, valamint Bushrod és Harper.

Amikor egy LSU-játékos a Superdome-ot tetováltatja a karjára


Sajnos nekem a holnap közös meccsnézésre nem jó, de ha véletlenül lesz meccsünk jövőhéten, akkor arra előre is benevezek

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Egy Baltimore-NY SB-n kívül semmi se tudná jobban feledtetni velem, hogy nem vagyunk a döntőben.

Billick összefoglalta, hogy miért is vagyok annyira bizakodó. Tavaly nagyon nem voltam az, már azzal elégedett lettem volna, ha egy kört megyünk. Idén úgy érzem, hogy egy NFC-döntővel nem lennék csalódott, ha azt GB-ben és nem hazai pályán játsszuk. Wisconsinban attól a csapattól mínuszokban senkinek se szégyen kikapni.

Szóval Billick táblája
(..)
Egyedül az nem szerencsés, hogy az O-t és a D-t totál yard alapján számolja, de a keretbe foglalt rész korrekt összegzés.
A TO-dif. azért elég csúnya, különösen az NFC-s potenciális ellenfeleket figyelembe véve. Minket kivéve mindegyik top 10-ben van, DET 4., egy esetleges továbbjutás esetén az SF 1. a most papírformának mondott NFC-döntőre a GB 2. 😐 (Egy SB-ben NE a 3. :lol😊atapapa
Szerintem az se túl szerencsés, hogy mindegyik helyezésnek azonos a súlya.

Holnap nem nézzük valahol a meccset? Bár utcára nem venném fel a Graham mezt, egy pöppet lóg rajtam 😊hayden
én benne lennék egy közös meccsnézésben.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Egy Baltimore-NY SB-n kívül semmi se tudná jobban feledtetni velem, hogy nem vagyunk a döntőben.

Billick összefoglalta, hogy miért is vagyok annyira bizakodó. Tavaly nagyon nem voltam az, már azzal elégedett lettem volna, ha egy kört megyünk. Idén úgy érzem, hogy egy NFC-döntővel nem lennék csalódott, ha azt GB-ben és nem hazai pályán játsszuk. Wisconsinban attól a csapattól mínuszokban senkinek se szégyen kikapni.

Szóval Billick táblája
(..)
Egyedül az nem szerencsés, hogy az O-t és a D-t totál yard alapján számolja, de a keretbe foglalt rész korrekt összegzés.
A TO-dif. azért elég csúnya, különösen az NFC-s potenciális ellenfeleket figyelembe véve. Minket kivéve mindegyik top 10-ben van, DET 4., egy esetleges továbbjutás esetén az SF 1. a most papírformának mondott NFC-döntőre a GB 2. 😐 (Egy SB-ben NE a 3. :lol😊atapapa
Szerintem az se túl szerencsés, hogy mindegyik helyezésnek azonos a súlya.

Holnap nem nézzük valahol a meccset? Bár utcára nem venném fel a Graham mezt, egy pöppet lóg rajtam 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Egy Baltimore-NY SB-n kívül semmi se tudná jobban feledtetni velem, hogy nem vagyunk a döntőben.

Billick összefoglalta, hogy miért is vagyok annyira bizakodó. Tavaly nagyon nem voltam az, már azzal elégedett lettem volna, ha egy kört megyünk. Idén úgy érzem, hogy egy NFC-döntővel nem lennék csalódott, ha azt GB-ben és nem hazai pályán játsszuk. Wisconsinban attól a csapattól mínuszokban senkinek se szégyen kikapni.

Szóval Billick táblája

Egyedül az nem szerencsés, hogy az O-t és a D-t totál yard alapján számolja, de a keretbe foglalt rész korrekt összegzés.
A TO-dif. azért elég csúnya, különösen az NFC-s potenciális ellenfeleket figyelembe véve. Minket kivéve mindegyik top 10-ben van, DET 4., egy esetleges továbbjutás esetén az SF 1. a most papírformának mondott NFC-döntőre a GB 2. 😐 (Egy SB-ben NE a 3. :lol😊

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Szerintem meg pont azért a Saints meccs az érdekesebb a városnak, mert ez lehet az idei utolsó Saints meccs a Superdome-ban. Mondjuk van olyan forgató könyv, hogy a főcsoport döntő is itt lesz 😛Gyurma Pappa
Támogatom ezt a forgatókönyvet! 😊zemanla
Ezzel én is kiegyeznénk, csak a Giants legyen az ellenfeletek...
(kicsit elegem van a fikaszínűek dominanciájából 😊 )G-men
simán adom, bár jobban örülnék a Falconsnak, mert akkor szívfájdalom nélkül tudnék a SB-n a Ravensnek szurkolni, ha mégse mi jutnánk oda 😛 😉

több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
szerintem több bolygó együtt állása kellett, hogy idén ennyire releváns legyen a passz a futó játékkal szemben.
pl a spec-team visszaszorítása a kick-off 5 yardos eltolásával is segítetett... sokkal több 80 yardos drive-ra van szükség.
Persze lehet, hogy ez is csak egy fiktív elmélet, de talán pici sszerepe ennek is van

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Szerintem meg pont azért a Saints meccs az érdekesebb a városnak, mert ez lehet az idei utolsó Saints meccs a Superdome-ban. Mondjuk van olyan forgató könyv, hogy a főcsoport döntő is itt lesz 😛Gyurma Pappa
Támogatom ezt a forgatókönyvet! 😊zemanla
Ezzel én is kiegyeznénk, csak a Giants legyen az ellenfeletek...
(kicsit elegem van a fikaszínűek dominanciájából 😊 )
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Mondjuk Diaz azért jobb 😊
Gyurma Pappa
:cool:
Azt tudtam, hogy te bírod a filmet

Alacsony hőfokon elindult a szájkarate, Evans mondta Suh-ról hogy ugyan dirty, de kiemelkedően jó játékos.

Ezt két éve nyertük
http://www.nfl.com/voting/protectors/2011/YEAR/0?module=HP11_content_stream_voting_prilosec

Elvileg a lejáró szerződések kimúlásával jövőre 106 millió lesz a sapkában. A maradék 18 millióba kéne beszorítani Brees, Nicks, Colston és a többiek bérét...

Egy kis zanza az idei év irányítóinak teljesítményéről (a piros keret az én művem 😉)

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Egy kissé nyálkás, de érdekes cikk a Saints vélhetően következő vezéréről.
http://espn.go.com/espnw/more-sports/7420539/new-orleans-saints-rita-benson-leblanc-stands-crowd-nfl-suits
Lesz nekünk is egy Christina Pagniaccink (Akinek így nem ugrik be: Cameron Diaz A minden héten háborúból)

Pletykaszinten szállingóznak a hírek az MVP-szavazásról, nagyon egyértelmű lesz, nem úgy ahogy szeretnénk...
Azért a fox bepróbálkozott
http://msn.foxsports.com/nfl/story/Drew-Brees-not-Aaron-Rodgers-is-true-NFL-MVP-010512
Ők rendre rossz lóra tesznek velünk, már 2006-ban is volt egy cikkük ilyen címmel: Sorry LT but Brees is MVP

A sérültek helyzete változatlan tegnaphoz képestatapapa
Hogyne ugrana be 😀 Mondjuk Diaz azért jobb 😊

Az MVP szavazásról nem is voltak kétségeim.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Egy kissé nyálkás, de érdekes cikk a Saints vélhetően következő vezéréről.
http://espn.go.com/espnw/more-sports/7420539/new-orleans-saints-rita-benson-leblanc-stands-crowd-nfl-suits
Lesz nekünk is egy Christina Pagniaccink (Akinek így nem ugrik be: Cameron Diaz A minden héten háborúból)

Pletykaszinten szállingóznak a hírek az MVP-szavazásról, nagyon egyértelmű lesz, nem úgy ahogy szeretnénk...
Azért a fox bepróbálkozott
http://msn.foxsports.com/nfl/story/Drew-Brees-not-Aaron-Rodgers-is-true-NFL-MVP-010512
Ők rendre rossz lóra tesznek velünk, már 2006-ban is volt egy cikkük ilyen címmel: Sorry LT but Brees is MVP

A sérültek helyzete változatlan tegnaphoz képest

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az az érdekes, hogy az összes SEC-államban nyert a BCS. La.-ban közel 60-40 az arány, de igazán ott néznék meg városokra lebontott szavazatokat, lehet hogy NOLA környékén kék lenne a térkép, míg Baton Rouge-nál lenini vörös 😊

ha valaki le akarja cserélni a hátterét

http://prod.static.saints.clubs.nfl.com/assets/images/fan-zone/wallpaper/champ_1920_1080.jpg
http://prod.static.saints.clubs.nfl.com/assets/images/fan-zone/wallpaper/champ_1024_768.jpg

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Szerintem meg pont azért a Saints meccs az érdekesebb a városnak, mert ez lehet az idei utolsó Saints meccs a Superdome-ban. Mondjuk van olyan forgató könyv, hogy a főcsoport döntő is itt lesz 😛Gyurma Pappa
Támogatom ezt a forgatókönyvet! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Szerintem meg pont azért a Saints meccs az érdekesebb a városnak, mert ez lehet az idei utolsó Saints meccs a Superdome-ban. Mondjuk van olyan forgató könyv, hogy a főcsoport döntő is itt lesz 😛

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Csak tudnám, minek kellett pont erre a szarra lecserélni a pregame chantot... tincitánci tánczenekar.