New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Én még miníg ott tartok, hogy:



Vazzze, vazze, vazze..... :mad:zemanla
ha nem nőtt volna annyira a szívemhez a mostani, be is tenném az aláírásomba

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Én még miníg ott tartok, hogy:
Vazzze, vazze, vazze..... :mad:




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Talán abban bízhatunk, hogy az elmúlt egy-két évben az ilyen meccsek után jellemzően "visszapattant" a csapat, tavaly is ez történt a CLE és az ARI elleni meglepetésbukták után (de én ide sorolom a két héttel ezelőtti Tampa-vereséget is)atapapa
Én is ebben bízom. Az a pár "trükkös" play (pl az end around, fake end around) után kezdtem azt hinni, hogy lemásoljuk a browns ellenit... jól hittem..
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
tiszta másnaposnak érzem magamat, pedig csak egy Coronita gurult le itthon tegnap :/

Nicks a meccs után nekiment az OL-coachnak, majd bocsánatot kért a média előtt. Na ez talán tényleg nem történt volna meg, ha SP az oldalvonal mellett van.

Az annyira nem meglepetés, hogy a passz annyira nem ment jól, volt már idén egy-két meccse a Ramsnek, amikor viszonylag jól "őrizték a levegőt", de a futójáték az tényleg minden kritikát megérdemel. Egyrészt futott yardban és yard/cipelésben tegnapig top 10 voltunk. Másrészt tegnapig 90 yardnál kevesebbet egy csapat se futott idén a Rams ellen, az egy 90 yardos meccsen is hármas átlag volt, összességében viszont meccsenként 188 yardot engedtek futásból, szűk hatos átlaggal. Erre jövünk mi 20 futáskísérletből 56 yarddal (2,8-as átlag).

Olvasom most, hogy tegnapig a liga legrosszabbja volt red zone-ban a Rams O, tegnap mind a három vörös zónás kirándulást TD-re váltottak... Duncan írja, hogy 8 éve nem blokkolt puntot a Rams. 2009 eleje óta nem szerzett a védelmük TD-t...

Talán abban bízhatunk, hogy az elmúlt egy-két évben az ilyen meccsek után jellemzően "visszapattant" a csapat, tavaly is ez történt a CLE és az ARI elleni meglepetésbukták után (de én ide sorolom a két héttel ezelőtti Tampa-vereséget is)

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
Hát, 2007 óta először konkrétan elfelejtettem nézni a meccset. Igazából az esett ki, hogy vasárnap van 😂 (mentségemre legyen mondva egy jól sikerül szombat este kellett hozzá 😀)

Igazából azért baj ez a vereség, mert ha szeretnénk nyerni a csoportot, akkor a következő két győzelem kötelező. Az otthoni Tampa meccs még hagyján, de a Georgia Dome-ban kell nyerni az Atlanta ellen. És ha azt nézem, hogy Ryan messze a leggyengébb évét futja, még azt mondom, hogy nem kell aggódni, de sajnos a mi teljesítményünk is, hát finoman szólva, rapszodikus. Idén a Panthers és a Texans ellen is kellett egy kis szerencse is, hogy nyerni tudjunk, egyedül az Indy ellen voltunk egyértelműek, a Bears ellen pedig simán csak nagyon jók.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Valszeg igazad van, mert Graham és Colston is alig kapott labdát, de hogy érhette el azt a Rams sec egész meccs alatt, amit pl a Texans nem?!hayden
na ez a jó kérdés

több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Valszeg igazad van, mert Graham és Colston is alig kapott labdát, de hogy érhette el azt a Rams sec egész meccs alatt, amit pl a Texans nem?! A bucs elleni L nem idegesített ennyire, de ez....
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Nem tudok másra gondolni. Én csak azt mondom, hogy a szokásosnál jóval kevesebb ideje volt breesnek és a futásunk, illetve annak hiánya se segített.hayden
Brees-nek jellemzően nem kell sok idő, egy hete is mérték a meccsen, 2 mp körül/alatt dobja el a labdát. Csak most ennyi idő alatt a célpontok nem tudták magukat szeparálni, Brown lesérülése után meg tényleg szempillantásnyi ideje nem volt.

több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Lefogadom, hogy ezzel a meccsel többet leszünk címlapokon, mint a múlthetivel 😀atapapa
Rettentően bassza az agyam, hogy hogy lehetett így játszani. Ez a run D meg az OL (Brownnal az élen) valami borzasztó volt. Nem gondoltam volna, hogy ennyit számít SP jelenléte a pálya szélén.hayden
egy hete nem számított?
Nem tudom hogy ki érdemel a mai után nagyobb lekúrást, az a D, mely feleannyi pontot engedett egy meccsen, mint amennyit a Rams az egész szezonban elért, vagy a teljesen fogalmatlan Brees. Utóbbi mentségére legyen mondva, hogy a Rams back7 eszméletlen nagyot játszott, rég láttam már LB-től olyan védekezést passz ellen, mint amit ma Laura bemutatott. Lehet szidni az OL-t is, de Brown lesérüléséig jellemzően azért értek oda Brees nyakára, mert annyira jól védekeztek hátul, hogy egyszerűen nem volt célpontja.atapapa
Nem tudok másra gondolni. Én csak azt mondom, hogy a szokásosnál jóval kevesebb ideje volt breesnek és a futásunk, illetve annak hiánya se segített.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Lefogadom, hogy ezzel a meccsel többet leszünk címlapokon, mint a múlthetivel 😀atapapa
Rettentően bassza az agyam, hogy hogy lehetett így játszani. Ez a run D meg az OL (Brownnal az élen) valami borzasztó volt. Nem gondoltam volna, hogy ennyit számít SP jelenléte a pálya szélén.hayden
egy hete nem számított?
Nem tudom hogy ki érdemel a mai után nagyobb lekúrást, az a D, mely feleannyi pontot engedett egy meccsen, mint amennyit a Rams az egész szezonban elért, vagy a teljesen fogalmatlan Brees. Utóbbi mentségére legyen mondva, hogy a Rams back7 eszméletlen nagyot játszott, rég láttam már LB-től olyan védekezést passz ellen, mint amit ma Laura bemutatott. Lehet szidni az OL-t is, de Brown lesérüléséig jellemzően azért értek oda Brees nyakára, mert annyira jól védekeztek hátul, hogy egyszerűen nem volt célpontja.

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Lefogadom, hogy ezzel a meccsel többet leszünk címlapokon, mint a múlthetivel 😀atapapa
Rettentően bassza az agyam, hogy hogy lehetett így játszani. Ez a run D meg az OL (Brownnal az élen) valami borzasztó volt. Nem gondoltam volna, hogy ennyit számít SP jelenléte a pálya szélén.hayden
Volt valami cikk vagy nem tudom micsoda 😊, hogy a múlt héten Carmichael föliratkozott a listákra a HC-t kereső csapatokban.

Egy hétig lehet, hogy tényleg ott volt.

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Sajnos az egész egy nagy rakás........ borzasztó volt nézni. Nekem még feltűnt, hogy Brees (kicsit csúnya) mennyire "vak" volt ma. Mintha azon a play-en amit hívtak nem változtathat, hanem mindeféleképpen azt fogják megjátszani. Nem egyszer volt (még az első félidőben), hogy Sproles teljesen üresen volt, ott volt a szeme előtt, simán megjátszhatta volna és inkább benyelt egy sacket. Jó tudom kritzálni meg kívűlről okoskodni a legkönnyebb, és amúgy se a tisztem. Na mindegy, ez van. Továbbra is GO SAINTS!!!!!
több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Lefogadom, hogy ezzel a meccsel többet leszünk címlapokon, mint a múlthetivel 😀atapapa
Rettentően bassza az agyam, hogy hogy lehetett így játszani. Ez a run D meg az OL (Brownnal az élen) valami borzasztó volt. Nem gondoltam volna, hogy ennyit számít SP jelenléte a pálya szélén.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Lefogadom, hogy ezzel a meccsel többet leszünk címlapokon, mint a múlthetivel 😀

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
remélem nem kell izgulnom mire megérkezek!clbass
Reméljük. Who Dat?!
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Nekem az összes órám már magától állítódik... 😊krixtofer
Én kérek elnézést :rolleyes:
Sajnos a meccs első felét nem látom :mad: remélem nem kell izgulnom mire megérkezek! GO SAINTS! előre is
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Most a mai meccs Magyar idő szerint 18:00-kor vagy 19:00-kor kezdődik? Sok helyen 18:00 van kiírva. Most az óra átállítás miatt kicsit megkavarodtam. Köszönömkrixtofer
amerikában még nem állítanak órát, szóval a meccsek ma magyar idő szerint egy órával korábban kezdődnek (persze csak akkor ha már átállítottad az órád 😉 )clbass
Köszönöm szépen. Nekem az összes órám már magától állítódik... 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
18

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Most a mai meccs Magyar idő szerint 18:00-kor vagy 19:00-kor kezdődik? Sok helyen 18:00 van kiírva. Most az óra átállítás miatt kicsit megkavarodtam. Köszönömkrixtofer
amerikában még nem állítanak órát, szóval a meccsek ma magyar idő szerint egy órával korábban kezdődnek (persze csak akkor ha már átállítottad az órád 😉 )
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Most a mai meccs Magyar idő szerint 18:00-kor vagy 19:00-kor kezdődik? Sok helyen 18:00 van kiírva. Most az óra átállítás miatt kicsit megkavarodtam. Köszönöm
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Ennyi elég is lesz!!!!!

Ingram meg monnyon le. De remélem nélküle is nyerek ellened 😀 😀 😀 😀



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Ingram kihagyja a hétvégét (szegény Kájzer 😛)

gondolom nagyon hiányoltátok már, így itt a Colts elleni lőlap.

Ennél jobb a Rams ellen se kell

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
Gondolom hat rájuk, hogy ők adják az AFC meccseit, az ottani élcsapatok közelebb állnak hozzájuk, jobban ismerik őket. Jellemzően a CBS power ranking is az összes számottevő sportsite rangsorához képest mindig hátrébb tesz minket, jelenleg is csak náluk vagyunk top5-ön kívül (pontosabban 8., míg az ESPN: 3, Fox: 3, NBC: 4, Yahoo: 3, SI: 3, NFP: 3.)
Cserébe lehet hogy a Fox elfogult az NFC-vel, nem tudom. Annyira nem zsibbaszt az ügy, leszámítva azt, amikor egy AFC-s élcsapattal játszunk és a CBS adja a meccset. Na, azt rendszerint nem jó eredeti kommentárral hallgatni 😊atapapa
Engem sem hat meg, csak érdekes a tendencia. Köszi a választ, hasonlóan gondoltam.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Gondolom hat rájuk, hogy ők adják az AFC meccseit, az ottani élcsapatok közelebb állnak hozzájuk, jobban ismerik őket. Jellemzően a CBS power ranking is az összes számottevő sportsite rangsorához képest mindig hátrébb tesz minket, jelenleg is csak náluk vagyunk top5-ön kívül (pontosabban 8., míg az ESPN: 3, Fox: 3, NBC: 4, Yahoo: 3, SI: 3, NFP: 3.)
Cserébe lehet hogy a Fox elfogult az NFC-vel, nem tudom. Annyira nem zsibbaszt az ügy, leszámítva azt, amikor egy AFC-s élcsapattal játszunk és a CBS adja a meccset. Na, azt rendszerint nem jó eredeti kommentárral hallgatni 😊

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
ata: miért utálja a Saintset ennyire a CBS? tendencia, hogy kimagaslóan a legrosszabb véleménnyel ez a csatorna van a csapatról? van valami különösebb oka ennek?