New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Jó kis cikk a védelmünkről
http://nfl.si.com/2011/10/17/break-it-down-josh-freeman-shreds-saints-d/?sct=nfl_wr_a3

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Ha olvassa véletlenül, akkor az a két arc felfedhetné magát, akik a mellettünk lévő asztalnál ültek 😊 Az kiderült, hogy tudják, mi is az a bowl.hu

Payton 2 hónapig nem terhelheti a térdét 😐atapapa
Majd kerekes székből vezényel. Szerencsére nem neki kell futni, sőt az ellenfél HC-je egészen a mi vonalunkig fog futni meccs végén gratulálni. 😉
Csak ne álljanak elé, hogy kilásson!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Pont Payton-t akartam kérdezni, hogy most (ugye törés?!) pontosan mi tört/repedt meg? A térde? Mondjuk abban a helyzetben ahogy volt a lába csoda ha nem szakadt a szalag vagy nem nyúlt meg!
Jobbulást mester!! 😊 GO SAINTS!! WHO DAT?!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ha olvassa véletlenül, akkor az a két arc felfedhetné magát, akik a mellettünk lévő asztalnál ültek 😊 Az kiderült, hogy tudják, mi is az a bowl.hu

Payton 2 hónapig nem terhelheti a térdét 😐

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
áhh, csak kéne találni egy olyan FS-t, mint Sharper volt, aki képes megbirkózni a blitzek miatt megnövekedett nagyobb felelősséggel a downfielden. Sajnos Jenkins nem az a szint.
atapapa
Igazából ezzel még én is ki akartam egészíteni, h hiába jó Jenkins...GW a kelleténél jobban megbízik benne.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Ja ha már Jenkins, e pillanatban se értem még, hogy miért fújtak unnecessary roughnesst egy teljesen tiszta szerelésénél az elkapón. Mielőtt valaki megtalál azzal, hogy bírózom, gyorsan kijelentem: nem a bírókon ment el a meccs, a mi javunkra is tévedtek.atapapa
Én sem értettem, de már vártam. Mondjuk visszaadták a Greer nemDPI-nél Williamsen, meg a Moore mégisDPI-nél. Mondjuk hozzátenném, hogy azt elsőre én is úgy láttam.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A másik meg, hogy hiába hiperagresszív a védelem, ha sokszor egy ütemet késik, és az eredménye nem megnövekedett nyomás, hanem üres backfield. szvsz ami két éve működött, most nagyon nem. úgy nyeljük a nagy játékokat mintha kötelező lenne. clbass
áhh, csak kéne találni egy olyan FS-t, mint Sharper volt, aki képes megbirkózni a blitzek miatt megnövekedett nagyobb felelősséggel a downfielden. Sajnos Jenkins nem az a szint.
Ja ha már Jenkins, e pillanatban se értem még, hogy miért fújtak unnecessary roughnesst egy teljesen tiszta szerelésénél az elkapón. Mielőtt valaki megtalál azzal, hogy bírózom, gyorsan kijelentem: nem a bírókon ment el a meccs, a mi javunkra is tévedtek.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Az meg valami új szabály h futni csak középen lehet?clbass
pont ezt kérdeztem tegnap este én is.......
Ingram=futás (miért nem vagyunk kreatívabbak kicsit? ha pályán van, attól még lehet passzolni!)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Valami tényleg nem oké a csapatnál. meccsek óta gyengélkedik a D és az O jó része, de győzelmek után nem keseregtem. GW egy zseni. remélem nem köveztek meg érte, de idén viszont szerintem már sokadszor hibázott (egy-egy play-nél legalábbis biztos). Harperrel pl. nem értem mit akar játszatni. Ok, hogy nem jó passz ellen,de az utóbbi meccseken másra se. Teljesen eltűnt és nem hiszem h ez csak az ő hibája. A másik meg, hogy hiába hiperagresszív a védelem, ha sokszor egy ütemet késik, és az eredménye nem megnövekedett nyomás, hanem üres backfield. szvsz ami két éve működött, most nagyon nem. úgy nyeljük a nagy játékokat mintha kötelező lenne. valamit újra kell gondolni :/
Az meg valami új szabály h futni csak középen lehet?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Egyetértek Veled alapvetően, szerintem is nagy csalódás a D. Sok, jó játékost igazoltunk, tartottunk meg stb. Shanle-t sajnálom, hogy megtartottuk, borzasztóan rosszul játszik, meccsek mennek el rajta.

Brees a szerződésének utolsó évét tölti jelenleg. Emlékszünk arra, hogy miként érkezett ide: szerződésének utolsó évében egy szabad labdára ugrásnál letarolták és a sérülése miatt senkinek se kellett.
Teljesen megértem, hogy ilyen szituban MOST nem megy bele a darálóba.atapapa
Ezért is gondolom úgy, hogy Loomis nagy hibát követett el, amikor úgy mentünk neki a szezonnak, hogy nincs legalább előzetesen valami megállapodásféleség.

Ebből így nem lesz SB, de még csak PO sem. A bajnokságot a védelemmel kell megnyerni, és a jelenlegi nem alkalmas erre, ráadásul én az O-val is bajban vagyok, Meachem, Henderson, Thomas, komplett OL, maga alatt van, és most már nem lehet SB hangoverre fogni...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Azt hittem kialszom, de nem.Gyurma Pappa
próbálok félig tele poharat látni (ha már este Zemanlával annyi üreset csináltunk 😛 )
Jó nézni, amint több szoros meccset is eldönt a Zseni, de talán egy ilyen vereség segít abban, hogy amit egy-egy kicentizett W elfed, elfelejtett, azzal most tényleg foglalkozzanak az illetékesek.
Összességében a védelem a szezon csalódása továbbra is, az a 7. legtöbb kapott pont legfeljebb csak akkor nem szúrna szemet, ha ebből sok a garbage time-ban érkezne. De pont nem, a meccsenként engedett 25 pontból a második félidőben már csak átlagosan 9 pontot kapunk, tegnap is csak 6 jött akkor.
Kezdhetnénk azzal, hogy valamelyik elszállt csapattól hoznánk egy LB-t Shanle helyére holnapig 😊

3&5-nél Brees futott 3y-t, de itt inkább eldobta, amikor lehetséges, hogy meg tudta volna csúszni. Tudom, hogy nem az ő stílusa, de az INT-nél minden jobb lett volna. Gyurma Pappa
Brees a szerződésének utolsó évét tölti jelenleg. Emlékszünk arra, hogy miként érkezett ide: szerződésének utolsó évében egy szabad labdára ugrásnál letarolták és a sérülése miatt senkinek se kellett.
Teljesen megértem, hogy ilyen szituban MOST nem megy bele a darálóba.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Minél többet gondolkodok, annál jobban fáj ez a vereség. Ha múlthéten kikapunk a brillírozó Cam Newtontól, akkor nem szólok semmit, de az, hogy Freeman minden 3. passza totális homály volt, gyakorlatilag a két hosszú passzt kivéve nem volt képes eltalálni elkapót 10 yardon túl, és ráadásul Graham is a "kötelezőt" hozta: ez így borzasztóan dühítő. Ennyit számítana SP hiánya a pálya mellett?

Egyetértek atával, a playcalling 4&2-nél borzasztó volt, ráadásul kiborító volt, hogy előtte 3&5-nél Brees futott 3y-t, de itt inkább eldobta, amikor lehetséges, hogy meg tudta volna csúszni. Tudom, hogy nem az ő stílusa, de az INT-nél minden jobb lett volna. (Egyébként én is rúgattam volna, de szerintem még mindig hülyeség a 2. félidőt onside kickkel kezdeni 😀 )Gyurma Pappa
Pont ezeket beszéltük Atával is.
Valszeg ennyit számít SP hiánya. (zavar támadt a rendszerben, sokmindenre fel vannak készülve, de hogy a HC-t kiüssék....)
Igen, Brees futása(i).... nem az a Tibow-típus, de meg lehetett volna. :/
Volna, volna..... készüljünk a Colts ellen!
Who dat!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Minél többet gondolkodok, annál jobban fáj ez a vereség. Ha múlthéten kikapunk a brillírozó Cam Newtontól, akkor nem szólok semmit, de az, hogy Freeman minden 3. passza totális homály volt, gyakorlatilag a két hosszú passzt kivéve nem volt képes eltalálni elkapót 10 yardon túl, és ráadásul Graham is a "kötelezőt" hozta: ez így borzasztóan dühítő. Ennyit számítana SP hiánya a pálya mellett?

Egyetértek atával, a playcalling 4&2-nél borzasztó volt, ráadásul kiborító volt, hogy előtte 3&5-nél Brees futott 3y-t, de itt inkább eldobta, amikor lehetséges, hogy meg tudta volna csúszni. Tudom, hogy nem az ő stílusa, de az INT-nél minden jobb lett volna. (Egyébként én is rúgattam volna, de szerintem még mindig hülyeség a 2. félidőt onside kickkel kezdeni 😀 )

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Azt hittem kialszom, de nem. A Tampa topicban sokkal élesebben fogalmaztam még éjszaka: Freeman egyszerűen vicc volt, (40+ passz kísérlet ~50% pct 😮) és abszolút nem vállalható vereség volt ez, hozni kellett volna ezt a meccset. GW nagy kudarca is a mai meccs, mondjuk a második félidőben voltak szép megmozdulások. Greer és Robinson (!) is okozott kellemes perceket, attól függetlenül, hogy az első TD Greer-é volt, illetve pontosítok: Williams-é. Minek zónázunk egy safety-vel? Honnan vette, hogy ez jó? Többször láttuk már: Greer és Porter nem jól zónáznak, Harper tegnap a szokásosnál is rosszabb volt, Shanle-t meg... hagyjuk is.

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
borzasztó volt. amit láttam az is, meg amit az eredménykövetőn láttam, az is.



több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
A védelem azért az első félidőben csak asszisztált a pályán történtekhez, a futójátékunk pedig.... Zemanla minden haját kitépte miatta. atapapa
Ami eddig sem volt sok.... 😛
Többet nem nézünk Tampa meccset a Champsben! (ezt megfogadtuk!) 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Hello

Melyik Champsbe mentek? Fontolgatom a dolgot...Szilgyo
a pestibe szoktunk... sajnálom hogy ezt a kérdést már nem vettem észre időben 😐

igazából az a baj, hogy a Bucs nem jó csapat, Freeman abszolút vicc kategória néha, de nem csinált semmi hülyeséget, és ez elég volt, ezzel a védelemmel, ami nagyon jól játszott, a korábbi meccsekhez képest is... meglepett a Bucs OL-je, nagyon jó volt

3 INT-ből amit Brees csinált, igazából az utolsó volt az ő hibája, Meachem idei második ilyen szarsága volt, Colston meg nem futotta végig a route-t... a védelmünk a két bekapott nagy TD-t kivéve nem volt igazán rossz, megint Shanle és a pass coverage... Harper borzalmasan szar volt néha...

már az elején látszott, hogy szét vagyunk esve, ez van, belefér ez a vereség... idegenben mindig nehéz, két hét múlva itthon azért más lesz, főleg hogy SP ott lesz a pálya mellett... bármennyire jó Brees, azért kritikus helyzetekben kell Payton, és nem csak a callok miatt (illetve inkább nem is azért), hanem mert ő a HC, és kész...Gyurma Pappa
tökéletes észrevételek, a Tampa OL nagyon jól dolgozott (nem úgy a miénk...), Brees az utolsó pickről tehetett csak, bár én annál a playnél a hívást is okoltam, teljesen egyértelmű volt, hogy nem fogunk futni, a Tampa back seven is tudta. Talán Payton okosabb lett volna abban a szituban (én pl. rúgtam volna 😛)
A védelem azért az első félidőben csak asszisztált a pályán történtekhez, a futójátékunk pedig.... Zemanla minden haját kitépte miatta. Brees futásait leszámítva futottunk kettes átlaggal?
Drága és keserű vereség ez, de talán időben jött és tanulunk belőle.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
igazából az a baj, hogy a Bucs nem jó csapat, Freeman abszolút vicc kategória néha, de nem csinált semmi hülyeséget, és ez elég volt, ezzel a védelemmel, ami nagyon jól játszott, a korábbi meccsekhez képest is... meglepett a Bucs OL-je, nagyon jó volt

3 INT-ből amit Brees csinált, igazából az utolsó volt az ő hibája, Meachem idei második ilyen szarsága volt, Colston meg nem futotta végig a route-t... a védelmünk a két bekapott nagy TD-t kivéve nem volt igazán rossz, megint Shanle és a pass coverage... Harper borzalmasan szar volt néha...

már az elején látszott, hogy szét vagyunk esve, ez van, belefér ez a vereség... idegenben mindig nehéz, két hét múlva itthon azért más lesz, főleg hogy SP ott lesz a pálya mellett... bármennyire jó Brees, azért kritikus helyzetekben kell Payton, és nem csak a callok miatt (illetve inkább nem is azért), hanem mert ő a HC, és kész...

több mint 12 éve
Szilgyo 14
Hello

Melyik Champsbe mentek? Fontolgatom a dolgot...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nehéz lesz a mai meccs, de én szerintem nagy küzdés árán, de nyer a New Orleans! Go Saints!!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Jelzem, hogy a holnapi közös meccsnézésre még ha nehezen is, de tudunk helyet szorítani a Champsben 😛 (Értsd, eddig háromnál biztosan nem leszünk többen, szóval a tömegiszonyban szenvedő szurkolótársak is jelentkezhetnek 😉 )

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Saints safety Roman Harper said $15k fine was "worth it" for hit on Steve Smith.
atapapa
nyilván, mindkettőjük ismert szerénysége jó táptalaj a másik iránti szeretetnek

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Én már próbáltam ultizni hajduval, meg a másik haverjával aki szintén profi ultis: nem igazán voltam sikeres.
A csirkecomb sokkal jobb opció 😀 😀 😀 😀 😀 én maj arra ügyelek inkább.

Vilma ma fog pályára lépni, Tiszavasváriban...... 😀 😀 😀



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
HB Darren Sproles is currently averaging 4.0 YPC...AFTER contact. Reggie Bush is averaging 3.2 YPC period.


Harpert teljesen jogosan megkúrta az NFL 15 ropira, de fennáll a veszélye, hogy fogunk még hallani kettőjük barátságáról
Saints safety Roman Harper said $15k fine was "worth it" for hit on Steve Smith.

Remek hír, hogy a Strief, Thomas, Herring trión kívül tegnap már mindenki fullon edzett

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
A fantasyban is szivat, de őt nem rakhatom ki 😀 😀 😀Kájzerszóze
megsértődne? 😀