New Orleans Saints

43 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 12 422 — Egyéb témák lakó
Ma jöttem rá, hogy nyugodtan tudok meccset nézni vasárnap 😀 yeah! 😊

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 144 — 49ers GM
Heti körkép: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1560

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 084 — Do Your Job
nem edzett ma: Greer, Porter, Goodwin, Thomas. Bush csak futott pár kört.atapapa
Ez még mindíg sok(k)!

2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 824 — #neverpunt
nem edzett ma: Greer, Porter, Goodwin, Thomas. Bush csak futott pár kört.

több mint 11 éve
Nos: Bush úgy tűnik "megjavult". Sokat javítana a RZ hatékonyságon, az biztos...
Gyurma Pappa
Bár Reggie-vel se voltunk lehengerlőek idén, számításaim szerint az elmúlt néhány meccsen 3 olyan Brees-dobás int. lett, ami Betts irányába ment kb. 10 yardon belülre. Szóval valahogy ez nem működik köztük.

több mint 11 éve
Nos: Bush úgy tűnik "megjavult". Sokat javítana a RZ hatékonyságon, az biztos...

Mondjuk, ma már mi biztos... Azt se gondoltam volna, hogy lehetséges, hogy Brees 4 picket dob egy meccsen, abból 2 pick six... mondjuk én akartam pick sixeket 😀

több mint 11 éve
Egy 1984-es Browns elleni meccs, amiben talán több örömetek lelhetitek.
http://www.youtube.com/watch?v=7fzyzGmaiuQ A meccs 10 részben van fenn a youtube-on. Ez az első rész.

Ha valaki csak az izgalmas végjátékra kíváncsi, akkor ezt nézze meg: http://www.youtube.com/watch?v=tTnImwHlppU

A Saints edzője Bum Phillips, kezdőirányítója Richard Todd, Rickey Jackson második Pro Bowl-szezonját nyomja. Marty Schottenheimer ezen a meccsen mutatkozik be a Browns vezetőedzőjeként.Szabler
kösz, ekkor még volt rúgó a csapatban

több mint 11 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Egy 1984-es Browns elleni meccs, amiben talán több örömetek lelhetitek.
http://www.youtube.com/watch?v=7fzyzGmaiuQ A meccs 10 részben van fenn a youtube-on. Ez az első rész.

Ha valaki csak az izgalmas végjátékra kíváncsi, akkor ezt nézze meg: http://www.youtube.com/watch?v=tTnImwHlppU

A Saints edzője Bum Phillips, kezdőirányítója Richard Todd, Rickey Jackson második Pro Bowl-szezonját nyomja. Marty Schottenheimer ezen a meccsen mutatkozik be a Browns vezetőedzőjeként.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 11 éve
És egy gonosz vicc Adam Schefter twitterjéről:
"Why Drew Brees threw two pick-sixes to Bowens?
He couldn't wait to play catch with son so did it with his namesake."Szabler
mintha egy pletykalapot olvasnék, de nem, ez hihetetlen

Just four days after the birth of his second son, Bowen, and shortly after throwing four interceptions against the Browns in arguably the worst game of his Saints career, quarterback Drew Brees announced that he and wife Brittany will be changing the name of their new bundle of joy.

"I'm a man of faith and I can't help but believe this was a sign," Brees said. "I mean what are the chances, right? I name my son Bowen and then a twelve year veteran named Bowens ties his career interception production in one game against me."

több mint 11 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Sajnos a Saints-cel kapcsolatban most nem lehet pozitív kicsengésű statisztikai érdekességre lelni.

"The Saints are the first defending Super Bowl champion ever to lose to two starting rookie quarterbacks in the same season: Colt McCoy on Sunday and Max Hall of the Cardinals two weeks ago."

És egy gonosz vicc Adam Schefter twitterjéről:
"Why Drew Brees threw two pick-sixes to Bowens?
He couldn't wait to play catch with son so did it with his namesake."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Colston első TD-je a szezonban. A 7. héten...

Nem szoktam ilyet írni, de nem várom a Steelers elleni meccsetatapapa
én továbbra is várom. talán arra a meccsre magunkhoz térünk...Gyurma Pappa
nem konkrétan azzal van bajom, hogy a kedvenc csapatomat láthatom játszani, hanem azt nem várom, hogy egy bombaformában lévő csapat országos meccsen alázzon minketatapapa
A Steelers nem szokott alázni, még a gyenge csapatokat is képes szenvedősen legyőzni. Továbbá a Miami-meccs után bombaformát sem emlegetnék.

Amúgy a Steels topikban leírtam 3 okot, ami miatt sztem Ti nyertek hétvégén. Legalábbis én így tippelem, azt hozzátéve, hogy a Steelers sikere sem lenne meglepetés.

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Ha egy irányító 4 labdát ad el, amelyből az ellenfél védelme kettőt TD-re is visszahord, akkor nagyon nehéz mást hibáztatni.
De lehet.
Az egyik ilyen az O-fal, ami az egyik héten bárkit ledarál, a másik héten meg pástétomot csináltat Brees-ből.
A másik meg talán a túl agresszív védelem (elismerve azt, hogy ők tartottak minket meccsben) és ST, amely az összesen bekapott 210 támadóyardból 150-t trükkös játékból kapott.

több mint 11 éve
Ma már eljutottam odáig, hogy nem vagyok ideges sem. Ha a csapatra gondolok, akkor az jut eszembe, ahogy Porter integet az endzone-nak, meg ahogy Brees-Thomas kettős előadja a screent, és PT repül az endzone-ba, és persze Hartley hibátlan napját is nehéz elfelejteni. 😊

Valamiért úgy érzem, hogy idén meg lesz a PO. Nem tudom miért, de továbbra is bízok a csapatban. Max. tévedek 😀

több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 4 350 — playoffs???
én azért nem csak a szerencsére fognám.

Hillist volt a meccs kulcsa. Aki ugye nem is kezdő volt a szezon elején. Traktor ide, traktor oda, EGY embert kellett semlegesíteni. Nem sikerült. A Hillis passznál már csak vigyorogni tudtam. A palinak minden sikerült, de hogy egy komplett védelem ne tudjon mit kezdeni vele, az már röhejes.

Brees gondolom a szülőszobában maradt, vagy kemény lett a "tejfakasztó party".

Fejben, kitartásban, akarásban sem voltunk sehol. Lásd Roby akcióját.........

Nem érdemlünk PO-t sem. GW meg szerintem már túlbonyolít mindent.

A csapat legjobbja talán Morstead volt 😀 😀 😀 😀

több mint 11 éve

én továbbra is várom. talán arra a meccsre magunkhoz térünk...Gyurma Pappa
nem konkrétan azzal van bajom, hogy a kedvenc csapatomat láthatom játszani, hanem azt nem várom, hogy egy bombaformában lévő csapat országos meccsen alázzon minket

több mint 11 éve

én továbbra is várom. talán arra a meccsre magunkhoz térünk... jó lenne, ha a bye weekre maradna esélünk a PO-ra, ahhoz bizony nyernünk kell jövő héten itthon az említett csapat ellen, és nem mellékesen nyernünk kell a Panthers ellen... akkor lesz ugye 6-3...

több mint 11 éve
Röviden annyi, hogy megint még csak szerencsénk sincs. A második félidőben megállítottuk a Browns, gyakorlatilag képtelenek voltak bármire. Aztán erre mit csinálunk? 1&35... hát erről ennyit... Meg sarokról felpattanó INT... Megint csak: még szerencsénk sincs...

több mint 11 éve

Nem szoktam ilyet írni, de nem várom a Steelers elleni meccset

több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 4 350 — playoffs???
Van egy tippem CB-draftra, ott figyel az aláírásomban 😛
Sajnos vagy hál'Istennek valszeg nem fogunk olyan hamar választani, hogy a miénk legyen.

LB minek? Nem hiszem hogy tudunk szerezni a mostaniaknál jobbak, Clark szvsz be is vált, főleg futás ellen.

Egy édi videó (bár néhány topickal arrébb gondolom anyáznának rá)
http://www.youtube.com/watch?v=ycdoXJAQIQkatapapa
Brett: stay home.... beszarás!!! kösz, király a videó!

Go Saints!!!!!

több mint 11 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Nagyon hiányolom a tavalyi jó kis pick6-eket, remélem most megtalálják a fiúk ezeket is.Gyurma Pappa
Hát, ebben segíthet Sharper, de valamiért úgy érzem, nem akkor fog eljönni ez az alkalom, amikor a Robinson-Torrence kettőssel kezdünk... Kíváncsi vagyok, Jenkins melyik poszton mennyit fog játszani.
Saints S Darren Sharper says he's back on the active roster and expecting to play Sunday.
Tehát aktiváltak, ahogy várható volt.deny79
SP nem mondta biztosra a játékát. Majd holnap kiderül.hayden
Olvassatok srácok, amit atapapa mond, az úgy van... (Saints ügyben általában... 😊 ) (De máshol is írták, hogy játszik ma.)
Sharper holnap aktív leszatapapa

több mint 11 éve
Nagyon hiányolom a tavalyi jó kis pick6-eket, remélem most megtalálják a fiúk ezeket is.

több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124
Saints S Darren Sharper says he's back on the active roster and expecting to play Sunday.
Tehát aktiváltak, ahogy várható volt.deny79
SP nem mondta biztosra a játékát. Majd holnap kiderül.
több mint 11 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tehát aktiváltak, ahogy várható volt.
több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124
CB Quincy Butler, who played in 14 games with seven starts for the St. Louis Rams in 2009, was signed to take Gay's spot on the active roster.

Nincs róla balfaszkodós vidi a youtube-on, szal annyira rossz nem lehet 😊
több mint 11 éve
Sharper holnap aktív lesz

Jenkins-t megvágta a liga 10 rongyra, amiért keménykedett (tudjátok, a 30 yardos bünti).
Willimas megvédte 😀

“It’s probably my fault in all honesty,’’ Williams said Saturday. “The night before the game I showed a clip that showed that quarterback (against) three different opponents running out of bounds, and everybody slows down and he runs 4, 5, 6, 8, 10, and one time, 12 more yards, because they slowed down.
“We’re going to defend every blade of grass - not every inch - but every blade of grass.’’
Williams said his coach’s game tape shows Jenkins launching himself at Freeman before the quarterback goes out of bounds.
“So (Jenkins) is in the air and then (Freeman) goes out of bounds and Malcolm hits him,’’ Williams said. “It’s just part of the game. It’s just part of the game.’’