New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Néhány Saints-szurkoló most fog jubilálni 😊 1 nap híján 5 éve volt a Superdome újranyitása, az Atlanta elleni MNF
atapapa
Köszönöm a megemlékezést!!! 😂
Miután megjöttem Békés megyei körutam után az este, most kezdek tájékozódni. A NYG-PHI meccset néztem az ESPN-en....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Egy ideig úgy tűnt, hogy a retrószerkóhoz retróteljesítmény párosul.

Sproles-ra nincsenek szavak, nem gondoltam volna, hogy Reggie-t ennyire felülmúlja.atapapa
nehezemre esik kimondani, mert Reggie nagy kedvencem, de Sproles sokkal jobb teljesítményt nyújt eddig

......
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Egy ideig úgy tűnt, hogy a retrószerkóhoz retróteljesítmény párosul.

Sproles-ra nincsenek szavak, nem gondoltam volna, hogy Reggie-t ennyire felülmúlja.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Néhány Saints-szurkoló most fog jubilálni 😊 1 nap híján 5 éve volt a Superdome újranyitása, az Atlanta elleni MNF
Ennek örömére a meccs hőse, a puntot blokkoló Steve Gleason fogja vezényelni ma este a "Who Dat-kórust".

Micsoda meccs volt!
http://www.youtube.com/watch?v=SSsfA7W7Y8A

szerk: viszont Vilma ma nem játszik :/atapapa
ez tuti, mármint hogy vilma out??D11
tuti akkor lesz, ha lejelentik az aktív játékosokat, de az NFL Network egyik munkatársa szerint az

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Néhány Saints-szurkoló most fog jubilálni 😊 1 nap híján 5 éve volt a Superdome újranyitása, az Atlanta elleni MNF
Ennek örömére a meccs hőse, a puntot blokkoló Steve Gleason fogja vezényelni ma este a "Who Dat-kórust".

Micsoda meccs volt!
http://www.youtube.com/watch?v=SSsfA7W7Y8A

szerk: viszont Vilma ma nem játszik :/atapapa
ez tuti, mármint hogy vilma out??
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Néhány Saints-szurkoló most fog jubilálni 😊 1 nap híján 5 éve volt a Superdome újranyitása, az Atlanta elleni MNF
Ennek örömére a meccs hőse, a puntot blokkoló Steve Gleason fogja vezényelni ma este a "Who Dat-kórust".

Micsoda meccs volt!
http://www.youtube.com/watch?v=SSsfA7W7Y8A

szerk: viszont Vilma ma nem játszik :/

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ivory-nak mennyi esélye van, hogy PUP után visszatér , és milyen szerepe lehet?mascherano
szerintem maximum akkor léphet pályára ha az Ingram,Thomas,Sproles hármasból valaki megsérül..sLyNz
olyasmi
4 RB-t nem nagyon fogunk aktiválni egy játéknapon se
A rehab jól halad, de amíg az említett hármasból mindenki oké, addig nem sok lapot fog neki osztani SP

több mint 12 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Ivory-nak mennyi esélye van, hogy PUP után visszatér , és milyen szerepe lehet?mascherano
szerintem maximum akkor léphet pályára ha az Ingram,Thomas,Sproles hármasból valaki megsérül..

......
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Ivory-nak mennyi esélye van, hogy PUP után visszatér , és milyen szerepe lehet?

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Brees Verizon reklámokban
http://www.youtube.com/watch?v=ifpncWaQGNY

lőlap

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
Kemény meccs lesz a hétvégi, de nyerünk. 😀 😀

Keresek valami megoldást hogy megnézzem. Csak mobilinternettel kicsit lassú lesz. Ti már boldogan koccintotok, amikor én még a 3. negyedben fogok izgulni......

Vilmán kívül én is Q vagyok a héten.



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Eye-opening stat: Drew Brees leads the league in third-down passing - > 157.7 passer rating, 18 of 23, 284 yards, 5 TDs, 0 INTs.atapapa
Megvan a játék innentől, két spike, aztán hadd szóljon 😂Wyatt
Hasonlón gondolkodtam én is 😛

Stinch visszavonult 😐

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Eye-opening stat: Drew Brees leads the league in third-down passing - > 157.7 passer rating, 18 of 23, 284 yards, 5 TDs, 0 INTs.atapapa
Megvan a játék innentől, két spike, aztán hadd szóljon 😂

több mint 12 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Joique Bell lett az áldozata annak, hogy Will Smith eltiltása lejárt.

Harper a hét védője az NFC-ben.
Viszont nem edzett ma, ahogyan Hartley, Colston, Porter, Vilma és Casillas sem.atapapa
valami konkrétabb dolgot nem tudsz esetleg arról, hogy halad Colston felépülése?sLyNz
Payton szerint jól. Ennek dacára kétlem, hogy az előirányzott 4 hét elég lenne a felépülésére.

Hétvégén állítólag az 1969-es mezünkben lépünk pályára. Payton alatt még egyszer se került arra sor, hogy a "hagyományos" vagy az alternate mezen kívül mást viseljünk

hajdu: itt egy konkrétabb válasz arra, amit a meccs alatt sms-ben kérdeztél 😊
http://www.wwltv.com/sports/black-and-gold/Saints-Harper-says-NFL-tells-team-penalty-on-him-wasnt-right-call-130308758.html

Eye-opening stat: Drew Brees leads the league in third-down passing - > 157.7 passer rating, 18 of 23, 284 yards, 5 TDs, 0 INTs.atapapa
köszönöm a választ😊
szóval akkor inkább esélyes a 6 hét, mondjuk nem nagyon látszott meg a hiánya a pályán a Bears ellen😊

......
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Amit akkor írtál elég konkrét volt 😊 de nem baj, hogy az okosok is úgy látják...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Joique Bell lett az áldozata annak, hogy Will Smith eltiltása lejárt.

Harper a hét védője az NFC-ben.
Viszont nem edzett ma, ahogyan Hartley, Colston, Porter, Vilma és Casillas sem.atapapa
valami konkrétabb dolgot nem tudsz esetleg arról, hogy halad Colston felépülése?sLyNz
Payton szerint jól. Ennek dacára kétlem, hogy az előirányzott 4 hét elég lenne a felépülésére.

Hétvégén állítólag az 1969-es mezünkben lépünk pályára. Payton alatt még egyszer se került arra sor, hogy a "hagyományos" vagy az alternate mezen kívül mást viseljünk

hajdu: itt egy konkrétabb válasz arra, amit a meccs alatt sms-ben kérdeztél 😊
http://www.wwltv.com/sports/black-and-gold/Saints-Harper-says-NFL-tells-team-penalty-on-him-wasnt-right-call-130308758.html

Eye-opening stat: Drew Brees leads the league in third-down passing - > 157.7 passer rating, 18 of 23, 284 yards, 5 TDs, 0 INTs.

több mint 12 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Joique Bell lett az áldozata annak, hogy Will Smith eltiltása lejárt.

Harper a hét védője az NFC-ben.
Viszont nem edzett ma, ahogyan Hartley, Colston, Porter, Vilma és Casillas sem.atapapa
valami konkrétabb dolgot nem tudsz esetleg arról, hogy halad Colston felépülése?

......
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Joique Bell lett az áldozata annak, hogy Will Smith eltiltása lejárt.

Harper a hét védője az NFC-ben.
Viszont nem edzett ma, ahogyan Hartley, Colston, Porter, Vilma és Casillas sem.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brees beelőzte a HoF Jim Kellyt a karrier alatti összes passzolt yardban, és már csak 15 irányító van előtte, köztük 3 aktív. közvetlenül McNabb előzi meg, bő 500 yarddal. A 14. Boomer Esiason is befogható idén, kb. 2000 yard kell hozzá. atapapa
Hát az első az kb még két meccs, a második meg mondjuk 7-8, szal ez elég simának tűnik 😊Wyatt
igen, ezért csak ezt a kettőt írtam most.
Ha Brees a "szokásos" 4000 yardos szezonját hozza, akkor a 13. Dave Krieg is megelőzésre kerül még idén.
A nagy előzésekre jövőre kerülhet sor, egy újabb négyezres szezonnal a top10-ben lenne.atapapa
Mondjuk most nézem, hogy Brady van közvetlenül mögötte, ráadásul nem is túl messze, ha ő is tartja a kiemelkedő formáját, ketten is szépen mehetnek előre 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Brees beelőzte a HoF Jim Kellyt a karrier alatti összes passzolt yardban, és már csak 15 irányító van előtte, köztük 3 aktív. közvetlenül McNabb előzi meg, bő 500 yarddal. A 14. Boomer Esiason is befogható idén, kb. 2000 yard kell hozzá. atapapa
Hát az első az kb még két meccs, a második meg mondjuk 7-8, szal ez elég simának tűnik 😊Wyatt
igen, ezért csak ezt a kettőt írtam most.
Ha Brees a "szokásos" 4000 yardos szezonját hozza, akkor a 13. Dave Krieg is megelőzésre kerül még idén.
A nagy előzésekre jövőre kerülhet sor, egy újabb négyezres szezonnal a top10-ben lenne.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tetszett a meccs a Bears ellen! Brees azért még nem felejtett el passzolni! 😀 Bár még van mit javítani a Saintsnek, azért így is szép győzelem volt. Go Saints! 😉
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brees beelőzte a HoF Jim Kellyt a karrier alatti összes passzolt yardban, és már csak 15 irányító van előtte, köztük 3 aktív. közvetlenül McNabb előzi meg, bő 500 yarddal. A 14. Boomer Esiason is befogható idén, kb. 2000 yard kell hozzá. atapapa
Hát az első az kb még két meccs, a második meg mondjuk 7-8, szal ez elég simának tűnik 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
mennyi néző volt?
Kájzerszóze
73000, kb. 3000-rel nőtt most az eladható jegyek számaatapapa
A hivatalos adat szerint 74.289-en skandálták a Who Dat-et !!! 😊 😀krixtofer
elírták 😊
A hetvennégyezres adat a valaha volt legtöbb néző New Orleans-ban Saints-meccsen, de nem tegnap, hanem még a Superdome megnyitása előtt a Tulane Stadiumban.
Tegnap 73019 nézőt jegyeztek fel.


más
Brees beelőzte a HoF Jim Kellyt a karrier alatti összes passzolt yardban, és már csak 15 irányító van előtte, köztük 3 aktív. közvetlenül McNabb előzi meg, bő 500 yarddal. A 14. Boomer Esiason is befogható idén, kb. 2000 yard kell hozzá.

Chicago was the only NFC team Saints coach Sean Payton had not beaten since becoming New Orleans' coach in 2006.
Drew Brees has thrown a TD Pass in 29 straight games. His 79-yard TD pass is the 12th 70-yard TD pass of his career, tying Joe Montana's career total. Since the 1970 Merger, only Brett Favre had more TD of that distance.

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
mennyi néző volt?
Kájzerszóze
73000, kb. 3000-rel nőtt most az eladható jegyek számaatapapa
A hivatalos adat szerint 74.289-en skandálták a Who Dat-et !!! 😊 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
mennyi néző volt?
Kájzerszóze
73000, kb. 3000-rel nőtt most az eladható jegyek száma