New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Egyébként ne feledjétek, fantasy drafton augusztus 31-én este 7-kor draft!

Hát nem túl jó nekem de én úgy is kakukktojás vagyok itt 😊
Kéne egy topic tán a fantasyk közé a ligának...

több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Witten megsérült, kérdéses a szeptember 5-i játéka. Jobbulást kívánok neki, de azért nem sírnék, ha ellenünk még nem tudna játszani. A Cowboys elkapógárdája nem erősödött a holtszezonban, így továbbra is ő az egyik legnagyobb fegyverük a levegőben. Emellett nfl.com-on azt olvastam, hogy az o-line-juk közepe idáig botrányos.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Gondolom azért kapkodnak és próbálnak valami megoldást találni, mert amíg Canty rendbe nem jön már csak fiatalok vannak a rotációban... És ugye ebből lehetnek gondok az év elején (amíg bele nem jönnek) - pont mint tavaly a linebackereknél.

Közben én már picit aggódok Boley miatt is.salander
A Jax elleni pre meccsen az első védekező drive-ban, 3rd down-nál Kiwi-Tuck-JPP-Osi volt a Dline 😊 Canty felépüléséig gyakran várható, h Tuck vagy JPP bemegy DT-be majd.Szesze
Ezt nyomattuk már korábban is. 3rd downnál simán jó. Adott esetben Kiwi blitzelhet LB pozícióból is. Örülnék ha Broha odaérne a rosterre, ha nem is idén de a későbbi években simán jó lehet ő is.

Egyébként ne feledjétek, fantasy drafton augusztus 31-én este 7-kor draft!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Gondolom azért kapkodnak és próbálnak valami megoldást találni, mert amíg Canty rendbe nem jön már csak fiatalok vannak a rotációban... És ugye ebből lehetnek gondok az év elején (amíg bele nem jönnek) - pont mint tavaly a linebackereknél.

Közben én már picit aggódok Boley miatt is.salander
A Jax elleni pre meccsen az első védekező drive-ban, 3rd down-nál Kiwi-Tuck-JPP-Osi volt a Dline 😊 Canty felépüléséig gyakran várható, h Tuck vagy JPP bemegy DT-be majd.
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Gondolom azért kapkodnak és próbálnak valami megoldást találni, mert amíg Canty rendbe nem jön már csak fiatalok vannak a rotációban... És ugye ebből lehetnek gondok az év elején (amíg bele nem jönnek) - pont mint tavaly a linebackereknél.

Közben én már picit aggódok Boley miatt is.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Mondjuk én nem vártam tőle túl sokat amúgy sem, nem hiszem h döntő lesz a hiánya, amúgy is szívesebben láttam volna vmi fiatalt a rotációban.
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Rogerst sajnálom egy kicsit. Kinn egy csomó író kb. kiröhögte, hogy sosem lesz már focista. A training campre meg lepakolt magáról 50 fontot.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
elvileg ő jött, gondolom Rogers helyére (camp body-nak)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
na baszki, Rogers lábában találtak egy vérrögöt :\ nem vagyok szakavatott a témában de gondolom az nem múlik el magától, szal egy műtét kinéz neki, így még nagyobb lesz a verseny DT poszton.kristof
season ending injury. akkor ebből tényleg a salander által jósolt DT sor lehet
jobbulást neki!
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Hendricks nekem nagyon tetszett az első pre-meccsen, így most közelebb került a tűzhöz, ha továbbra is ezt a szintet hozza simán bejátszhatja magát.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
mondjuk azon kicsit meglepődtem, hogy a Bearstől elküldött Ronnie Cameront szerettük volna waivelni (a Brownsnál kötött ki)
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Srácok, Markus Kuhn hogy tolja? Van valami híretek róla, játszott a Jax ellen?Amadeus91
A vízum gondjai miatt kimaradtak neki az OTA-k; a training camp meg nem igazán a linemanekről szól. A meccsen "high motor" benyomást tett és volt egy elütött passza.

Szerintem practice squad esélyes. Esetleg sérülés esetén felkerülhet.

Úgy néz ki, hogy Canty PUP-on kezdi majd az évet. Joseph, Bernard (akinek nagyon csöndes offseasonje van ugyan, de pontosan tudjuk hogy Coughlin mennyire becsüli a veteránjait), Austin és Hendricks lesz a DT sor.

De lehet hogy Kuhnt viszik (negyediknek vagy) ötödiknek; hogy majd a helyére jöjjön Canty a hetedik héten. Illetve ma kiderült, hogy Austinnak is hátproblémái vannak...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Srácok, Markus Kuhn hogy tolja? Van valami híretek róla, játszott a Jax ellen?Amadeus91
DL: zseniális, csodálatos, varázslatos. a kezdőket ismerjük, a cserék is folyton ott voltak Henne/Palmer arcában, óriási tülekedés lesz azért a pár roster helyért, Tracy, Marshall, Kuhn és Broha nagyon tetszettek, Austin sajnos nagyon nincs játékban, remélem a köv. meccseken több időt kap, mert jó lesz. így sem fogjuk megérezni Canty (esetleges) hiányát. RG3 retteghet (főleg a skins támadó falát elnézve 😛)kristof

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Srácok, Markus Kuhn hogy tolja? Van valami híretek róla, játszott a Jax ellen?Amadeus91
eddig nem csinált semmi különlegeset


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Srácok, Markus Kuhn hogy tolja? Van valami híretek róla, játszott a Jax ellen?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát Canty, Joseph, Austin alap. Kérdés mi a célunk Bernarddal, de gondolom továbbra is maradni fog ha visszahoztuk. Kérdés lesz-e ötödik DT is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
na baszki, Rogers lábában találtak egy vérrögöt :\ nem vagyok szakavatott a témában de gondolom az nem múlik el magától, szal egy műtét kinéz neki, így még nagyobb lesz a verseny DT poszton.
több mint 11 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Janzen Jacksont cutoltuk. Amit nem értek hogy miért is nyomattuk safetynek amikor láthatóan nem volt meg hozzá a fizikuma.salander
Fizikumával szerintem nem lett volna gond, mint Free Safety. Egyetemen is azt játszott azt hiszem. A baj ott volt, hogy mi CB-t akartunk faragni belőle, az meg nem ment neki.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Lehet... és meddig lesz 3. ha így lesz? Két hétig?

Dolphins példa de általános. Mikor elkezdődött a camp T'hill a harmadik QB volt. Most az első meccs után épp arról megy a csevegés, hogy lehet ő lesz az elsőszámú QB, de a gyakorlóidejét az 1. csapattal drasztikusan növelik már most.

1. körös nem sokáig lesz 3. számú játékos sehol semmilyen posztonDelonso_
Pedig ha mindhárom futó egészséges lesz és nem lesz komoly gond a futójátékunkkal akkor idén még a szezon nagy részében 3. számú futó lesz Wilson.
Nálunk az első körösök se szoktak automatikusan kezdeni.
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Janzen Jacksont cutoltuk. Amit nem értek hogy miért is nyomattuk safetynek amikor láthatóan nem volt meg hozzá a fizikuma.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 147 — Lucas Scott
az megvan, hogy egyik Hosley return közben, nem csak a labdát cipelte, hanem még holdingolt is egyet... milyen kis dirty csapatunk van 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Dolphins példa de általános.

1. körös nem sokáig lesz 3. számú játékos sehol semmilyen posztonDelonso_
De ez nem a Dolphis, ez a Giants.
Asbee
Ezért írtam ezt.

"Persze ha annyira hasznos lenne lehet nem jött volna első körben futó..."
Hm ezt akartam még írni... Azért volt még hiányposzt, nem kellett volna futó az első körben ha nincs rá szükség minőségileg.Delonso_
Vállalható húzás. Leginkább BPA van mindig a drafton. De nincs is ezzel baj. JPP "egész jól" bejött pl. Tavaly Amu húzása után sem szomorkodott senki. A futójátékot akarják erősíteni, ezért jött Wilson. Persze az majd kiderül, hogy a fal is így akajra-e. Jonathan Martin értelmesebb húzás lehetett volna. Fleener sem lett volna rossz választás, ha még jobban rá akarnánk menni a passzokra. Más játékos nemigen jöhetett volna szóba. De SB győztesként vállalható húzás.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nagyon hosszú TC-nek kéne ahhoz lennie, hogy Wilson pótolja a Ware-el szembeni "lemaradását" amit utóbbi is jól tud. ő is elmondta, hogy ugyan tudja, hogy jelenleg második, képességek alapján nem fog örökké ott maradni, de ezt az időt szeretné minél jobban meghosszabbítani, sztem ha nagyon keményen küzd a blokkolási tudása miatt akár egész évre megmaradhat (ill. goal-line/3rd down szituknál is előrébb van jelenleg, mint Wilson).

vassadi hírének pedig nagyon nagy up, sztem a Jets ellen még nem fog játszani, de a Bears ellen jó lenne ha teljesen egészséges elkapó sorral állhatnánk fel. (mondjuk az se érdekel ha ez nem valósul meg, csak week1-re legyen mindenki 140% 😀)
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Dolphins példa de általános.

1. körös nem sokáig lesz 3. számú játékos sehol semmilyen posztonDelonso_
De ez nem a Dolphis, ez a Giants.
Asbee
Ezért írtam ezt.

"Persze ha annyira hasznos lenne lehet nem jött volna első körben futó..."
Hm ezt akartam még írni... Azért volt még hiányposzt, nem kellett volna futó az első körben ha nincs rá szükség minőségileg.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lehet... és meddig lesz 3. ha így lesz? Két hétig?

Dolphins példa de általános. Mikor elkezdődött a camp T'hill a harmadik QB volt. Most az első meccs után épp arról megy a csevegés, hogy lehet ő lesz az elsőszámú QB, de a gyakorlóidejét az 1. csapattal drasztikusan növelik már most.

1. körös nem sokáig lesz 3. számú játékos sehol semmilyen posztonDelonso_
De ez nem a Dolphis, ez a Giants. Bradshaw tutira elsőszámú lesz. Mellette kb. kapja majd "felváltva" a snapeket Ware és Wilson. De ahogy Salander is írta nagy az esélye annak, hogy három futóval próbálkozunk mint anno. De ott van még Da'Rel Scott is, tavaly nagyon dicsérték edzésmunkája alapján. Persze ha annyira hasznos lenne lehet nem jött volna első körben futó...Majd meglátjuk. Kezdeni viszont max sérülés esetén fog.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER