New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
na baszki, Rogers lábában találtak egy vérrögöt :\ nem vagyok szakavatott a témában de gondolom az nem múlik el magától, szal egy műtét kinéz neki, így még nagyobb lesz a verseny DT poszton.
több mint 11 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Janzen Jacksont cutoltuk. Amit nem értek hogy miért is nyomattuk safetynek amikor láthatóan nem volt meg hozzá a fizikuma.salander
Fizikumával szerintem nem lett volna gond, mint Free Safety. Egyetemen is azt játszott azt hiszem. A baj ott volt, hogy mi CB-t akartunk faragni belőle, az meg nem ment neki.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Lehet... és meddig lesz 3. ha így lesz? Két hétig?

Dolphins példa de általános. Mikor elkezdődött a camp T'hill a harmadik QB volt. Most az első meccs után épp arról megy a csevegés, hogy lehet ő lesz az elsőszámú QB, de a gyakorlóidejét az 1. csapattal drasztikusan növelik már most.

1. körös nem sokáig lesz 3. számú játékos sehol semmilyen posztonDelonso_
Pedig ha mindhárom futó egészséges lesz és nem lesz komoly gond a futójátékunkkal akkor idén még a szezon nagy részében 3. számú futó lesz Wilson.
Nálunk az első körösök se szoktak automatikusan kezdeni.
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Janzen Jacksont cutoltuk. Amit nem értek hogy miért is nyomattuk safetynek amikor láthatóan nem volt meg hozzá a fizikuma.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 166 — Lucas Scott
az megvan, hogy egyik Hosley return közben, nem csak a labdát cipelte, hanem még holdingolt is egyet... milyen kis dirty csapatunk van 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Dolphins példa de általános.

1. körös nem sokáig lesz 3. számú játékos sehol semmilyen posztonDelonso_
De ez nem a Dolphis, ez a Giants.
Asbee
Ezért írtam ezt.

"Persze ha annyira hasznos lenne lehet nem jött volna első körben futó..."
Hm ezt akartam még írni... Azért volt még hiányposzt, nem kellett volna futó az első körben ha nincs rá szükség minőségileg.Delonso_
Vállalható húzás. Leginkább BPA van mindig a drafton. De nincs is ezzel baj. JPP "egész jól" bejött pl. Tavaly Amu húzása után sem szomorkodott senki. A futójátékot akarják erősíteni, ezért jött Wilson. Persze az majd kiderül, hogy a fal is így akajra-e. Jonathan Martin értelmesebb húzás lehetett volna. Fleener sem lett volna rossz választás, ha még jobban rá akarnánk menni a passzokra. Más játékos nemigen jöhetett volna szóba. De SB győztesként vállalható húzás.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nagyon hosszú TC-nek kéne ahhoz lennie, hogy Wilson pótolja a Ware-el szembeni "lemaradását" amit utóbbi is jól tud. ő is elmondta, hogy ugyan tudja, hogy jelenleg második, képességek alapján nem fog örökké ott maradni, de ezt az időt szeretné minél jobban meghosszabbítani, sztem ha nagyon keményen küzd a blokkolási tudása miatt akár egész évre megmaradhat (ill. goal-line/3rd down szituknál is előrébb van jelenleg, mint Wilson).

vassadi hírének pedig nagyon nagy up, sztem a Jets ellen még nem fog játszani, de a Bears ellen jó lenne ha teljesen egészséges elkapó sorral állhatnánk fel. (mondjuk az se érdekel ha ez nem valósul meg, csak week1-re legyen mindenki 140% 😀)
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Dolphins példa de általános.

1. körös nem sokáig lesz 3. számú játékos sehol semmilyen posztonDelonso_
De ez nem a Dolphis, ez a Giants.
Asbee
Ezért írtam ezt.

"Persze ha annyira hasznos lenne lehet nem jött volna első körben futó..."
Hm ezt akartam még írni... Azért volt még hiányposzt, nem kellett volna futó az első körben ha nincs rá szükség minőségileg.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lehet... és meddig lesz 3. ha így lesz? Két hétig?

Dolphins példa de általános. Mikor elkezdődött a camp T'hill a harmadik QB volt. Most az első meccs után épp arról megy a csevegés, hogy lehet ő lesz az elsőszámú QB, de a gyakorlóidejét az 1. csapattal drasztikusan növelik már most.

1. körös nem sokáig lesz 3. számú játékos sehol semmilyen posztonDelonso_
De ez nem a Dolphis, ez a Giants. Bradshaw tutira elsőszámú lesz. Mellette kb. kapja majd "felváltva" a snapeket Ware és Wilson. De ahogy Salander is írta nagy az esélye annak, hogy három futóval próbálkozunk mint anno. De ott van még Da'Rel Scott is, tavaly nagyon dicsérték edzésmunkája alapján. Persze ha annyira hasznos lenne lehet nem jött volna első körben futó...Majd meglátjuk. Kezdeni viszont max sérülés esetén fog.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Nicks átment a fizikális felmérőkön, lekerül a PUP-listáról, és elkezdheti az edzéseket.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Lehet... és meddig lesz 3. ha így lesz? Két hétig?

Dolphins példa de általános. Mikor elkezdődött a camp T'hill a harmadik QB volt. Most az első meccs után épp arról megy a csevegés, hogy lehet ő lesz az elsőszámú QB, de a gyakorlóidejét az 1. csapattal drasztikusan növelik már most.

1. körös nem sokáig lesz 3. számú játékos sehol semmilyen poszton
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Minden elismerésem mellett, komolyan azt gondolod, hogy egy elsőkörös Rb-t aki nagyon jól mozgott 3. helyre küld egy olyan aki jópár éve a Giantsben van de sok extrát nem mutatott? Delonso_
Idény elején simán lehet olyan helyzet...Persze Wilson már akkor jó párszor lehetőséget fog kapni.Asbee
Nagyon könnyen lehet. Volt már nálunk Eart, Wind and Fire időszak, amikor épp Bradshaw futotta a legkevesebbet és volt a legrobbanékonyabb a három RB közül. Coughlinék nagyon fontosnak tartják hogy a futó blokkoljon rendesen a passznak is és ezen a téren még vannak gondok Wilsonnál.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Minden elismerésem mellett, komolyan azt gondolod, hogy egy elsőkörös Rb-t aki nagyon jól mozgott 3. helyre küld egy olyan aki jópár éve a Giantsben van de sok extrát nem mutatott? Delonso_
Idény elején simán lehet olyan helyzet...Persze Wilson már akkor jó párszor lehetőséget fog kapni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Minden elismerésem mellett, komolyan azt gondolod, hogy egy elsőkörös Rb-t aki nagyon jól mozgott 3. helyre küld egy olyan aki jópár éve a Giantsben van de sok extrát nem mutatott?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
annyira nem kedvelem a giants.com-os cikkeket/videókat, de ma megérte felmennem 😊
- Ware-el volt interjú, ő is tudja, hogy neki ez az utolsó lehetősége, és mindent megtesz, hogy no.2 RB lehessen, amiben sokat segít neki, hogy 6 éve van itt így sokkal jobban ismeri a rendszert, mint Wilson/Scott, sőt meg Eli is kiállt mellette, hogy jól blokkol és edzéseken is keményen odateszi magát. én szurkolok neki.
- Jacquian nyilatkozott a sérüléséről azt mondta semmi komoly, reméljük így van, szeretném már a pályán látni, hogy mennyit fejlődött run-stopban és emberfogásban.
- Hixon egészséges, legalábbis a tegnapi edzés top5 playéből ő szállította az első helyet, Webster mellett csinált egy elég durva sideline elkapást, reméljük a Jets ellen újra pályára léphet, kíváncsi vagyok, hogy mire megy Revis/Cro ellen 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
tegnap hajnalban megnéztem a meccset ha már élőben a Phinst választottam, elég vegyes érzéseim voltak... :rolleyes:

QB: Elit nem kell félteni, regularban jó lesz. Carr nekem tetszett, tökéletes backup, azért az 1/1 túlzás volt érte 😛 Perrilloux fos.
HB: meglepett az egység, Bradshaw kivételével mindenki többet mutatott a vártnál, ha Ware így folytatja nagy lesz a harc a backup posztért (twitteren már volt olyan beatwriter aki őt írta Wilson kárára), de sokra nem megyünk vele ha az o-line továbbra is ilyen "run-block"-ot mutat...
TE: Bennett király volt mindenben, gyökér cowgirls nem tudom miért dobta ki, sztem ő lesz a kezdő, de ha blokkolni kell Pascoeban is bízhatunk.
WR: nagyon kéne Nicks és Hixon, mert ez kurvagyenge volt. Cruz mögött gyakorlatilag a Barden/Jernigan/Randle trióból senki nem tudott pozitív irányban meglepni, pedig nem voltak nagy elvárásaim. legalább a sebesség megvolt, de se a routok, se a catchek nem... blokkok épphogy.
OL: még mindig nem értem, hogy 1/32-re miért nem ide hoztunk embert, ez vmi borzalmas volt, pass-protectionben még el-elment a kezdő, de a Jags pass-rush nem igazán hasonlítható a regularban lévő ellenfeleinkéhez :\ a cserék szintén szarok voltak. mmint nagyon szarok.
DL: zseniális, csodálatos, varázslatos. a kezdőket ismerjük, a cserék is folyton ott voltak Henne/Palmer arcában, óriási tülekedés lesz azért a pár roster helyért, Tracy, Marshall, Kuhn és Broha nagyon tetszettek, Austin sajnos nagyon nincs játékban, remélem a köv. meccseken több időt kap, mert jó lesz. így sem fogjuk megérezni Canty (esetleges) hiányát. RG3 retteghet (főleg a skins támadó falát elnézve 😛)
LB: voltak gondok, de mindig is Boley volt a vezér, ráadásul a tavaly igen jó Williams is hiányzott, szal én még nem aggódok. azért jó, hogy a Kiwi-B'burn-Boley trió mögé van(lesz) egy Rivers-Herzlich-Williams sor is. talán a versenyhelyzet miatt jobban fognak hajtani. (mert kellene)
DB: szerencse, hogy ilyen pass-rushunk van, mert nélkülük nagy bajban lennénk. Amunak el kéne kezdeni rendesen játszani, TT-nek vmi csoda rehab kell, mert elég para volt a helyzet, a cserék szintén nem voltak meggyőzőek, félve írom le de Deon Grantnek is örülnék ha visszatérne legalább egy évre. Hillt és Jacksont nagyon figyeltem, nagyon jó focisták, tökéletesen látnak a pályán, de gyengék sajnos, azzal meg nem megyünk sokra, ha ott vannak a labdás emberen és velük mennek az endzone-ba...
ST: kenjük már be a kibaszott kezeket waxxal v mittudomén, mert én agyvérzést kapok ha regularban is 14 pontokat ajándékozunk az ellenfeleknek... (legalább a KO returnuk egész jók voltak Ware/Wilson duónak hála) ill. már a blockokkal se volt akkora gond és mi is elég hamar odaértünk az ellenfélre. Tynes, Weatherford hozta a szokásost, nem is kellett több tőlük.
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Bár egyetértek azzal, hogy amíg nincs Terrelle Thomas vagy Amukamara nem lesz jobb a CB poszt miatt lehet problémája a Giantsnek. iktriad
Ha jön legalább a tavalyi pass rush, akkor jó lesz ez a formája is, Ross is simán elvegetált mögöttük.

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Azért Amu és Austin is súlyos sérülésből tértek vissza, kell nekik idő hogy belerázódjanak. Delonso_
Én ezt értem, de 3. számú játékosok ellen legalább 1 kiemelkedő playt összehozhatott volna. De mind1, olyan messzemenő következtetéseket nem vonok le a dolgokból, csak remélem jövőhéten látom a fejlődést ezekben a dolgokban, ennyi.

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
balu10: Azért túlzol. Carr meg Perrilloux rendben volt ahhoz képest hogy milyen volt a fal előttük; pláne hogy közben belenéztem hogy pár másik meccsen milyenek voltak a backup QB-k.salander
Mondjuk Carr az első félidőben tényleg jó volt (bár elég rövidke drivejai voltak), de az idegesített benne, hogy amikor nagyon kellene egy jó drive (lásd második félidő), akkor jött egy 3&out helyette.
Perrilloux meg amikor 1 perc van hátra, a saját 30-ason van 1 pont szopóval, akkor ne álljon neki futni, meg a legrövidebb 2 yardos célpontnak dobni!

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azért Amu és Austin is súlyos sérülésből tértek vissza, kell nekik idő hogy belerázódjanak. Delonso_
Főleg Austin 2 év után játszott újra ismét...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hixonnal nem tudjátok mi van? mmint mennyire súlyos a sérülése?
azért jobban örülnék, ha Nicks felépüléséig inkább ő kezdene, mint Barden/Jernigan/Randle/akárki :rolleyes:
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Jernigannek voltak jó blokkjai futásnál és az elejtett TD-nél meg egy kapitális pass interferencet mutatott be a védő.salander
az utóbbi mondjuk absz igaz, ettől függetlenül pl Nicks biztosan lehúzta volna így is. Engem nagyon irritál, h Jerningan ennyire labdabizonytalan.
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Jernigannek voltak jó blokkjai futásnál és az elejtett TD-nél meg egy kapitális pass interferencet mutatott be a védő.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azért Amu és Austin is súlyos sérülésből tértek vissza, kell nekik idő hogy belerázódjanak.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Hát újra kiderült, h ezeknek a pre meccseknek eredmény szempontjából semmi értelme, elég vicces h a végén a Jax nyert, de mondjuk ezzel tényleg nem érdemes foglalkozni. (ahogy a bíráskodás is nevetséges volt az egész meccsen)
Egészében véve nekem tetszett a teljesítményünk, egyedül a kezdő drive-ban bemutatott gyenge védekezés volt fájó, illetve igazából ott is csak a secondary volt gyenge. Egyértelmű, h ez lesz a védelem legkritikusabb része idén, remélem Amu jobban belejön majd, mert ez egyelőre nagyon gyenge volt tőle.
A DL az brutális lesz, de ezt eddig is tudtuk, ráadásul JPP-n és Tuck-on is látszik, h kurva jó állapotban vannak, nem nagyon lesz olyan OL aki képes lesz megfogni ezt a Dline-t. (a cserék közül Tracy is nagyon jó volt, illetve Hendricks sztem a legnagyobb pozitív meglepetés volt a meccsen, ha ezt mutatja a többin is akkor tuti rosteren lesz)
A kezdő OL tök jó volt még így is, h Locklear kezdett LT-ben, a cserékkel viszont komoly gondok voltak. Nem értem balu10 kritikáját a csereQB-k tekintetében, Carr sztem nemhogy gyenge nem volt, hanem kifejezetten jól játszott, nekem pont az jött le, h képes lehet 1-1 meccsen pótolni Eli-t ha ne adj Isten arra kerülne a sor.
Külön érdemes figyelni a TE játékot is ugyebár, hisz ez is kritikus poszt lehet idén, de ezen az első meccsen Bennett nagyon bíztatóan játszott mind elkapásban, mind blokkolásban. (Pascoe-t absz csak blokkra használtuk) Kezdésnek jónak tűnik ez, de azért itt még továbbra is vannak fenntartásaim.
Az ST kifejezetten jó volt, de ez a két ki nem kényszerített muff-catch 14 pontot adományozott a Jaguarsnak.. Hosley-tól még elnézi az ember, ráadásul ő mutatott több szép dolgot is a meccs folyamán returnerként (sőt 1x szépen lenyomta a QB-t is amikor blitzre küldték), de Jerningan újabb labdaejtése már több, mint bosszantó, ráadásul egy TD passzt is sikerült eldropolnia az end zone-ban. Még korai ezt kijelenteni, de Jerningan sajnos nagyon bustnak tűnik nekem.
Ami nagyon pozitív, h Wilson nagyon jól nyomta abban az időben amikor lehetőséget kapott, ő nagyon jó picknek tűnik, bár idén elvileg max sérülés esetén lehet komolyabb szerepe Bradshaw és Ware mögött, de ha ennyire jó lesz akkor nem kizárt, h a szezon második felében odakeveredhet a kezdő környékére, főleg ha akadozni fog a futójáték (ami számomra nem lenne nagy meglepetés.. a futásblokk most sem tetszett az OL részéről)
Elsőre jó volt ez a meccs és ami nagyon fontos, h komolyabb sérülést nem szenvedett senki.