New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
"Even Giants quarterback Eli Manning agreed, saying "We got a break on that one, I think. I thought it was going to get ruled a fumble, and I saw it pretty clear. I don't know what the call was or why."

Iláj is úgy hitte, hogy elvesztitek a labdát. Ez a "He gave himself up" szabály ugyanolyan idiótaság, mint a Tuck rule szvsz...
Na mindegy, ígérem többet nem rugózok rajta.
Skins ellen is csak 1 ponttal buktunk, a Phillyt meg a Cowboyst rem. már verjük 😊 Bár nem érdemlitek meg, hogy ilyen jót tegyünk veletek 😛
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Egyébként ez a Cards elleni végjáték tényleg kurvára hasonló volt a Pats elleni SB-éhoz. A hely kötelez 😊

Eli amúgy megint kurva jó volt a második félidőben: 16/20, 208yard, 2TD-s mutatóval zárt. (ezzel az utsó 3 meccs második félidejében: 32/40, 415yard, 4TD, 0INT a mutatója. Már csak az első félidőre kéne kitalálni vmit😊
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Amúgy is elég ergya volt az egész LB sor tegnap, szívesebben látnám a Philly ellen bevált Kiwi-Boley-Williams felállást a jövőben.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Akinek tegnap a legnehezebb dolga volt, az JPP szerintem. Átállni egyikről a másik oldalra azért nem egyszerű feladat. A passrush megoldásai akadoztak is picit (párszor benn akadt a tömegben), de futás ellen egész jó volt. Pedig utóbbitól intett óva a draft előtt mindenki [aki nem azt mondta, hogy egy az egyben bust lesz].

Ez a tegnapi megint tök más védelem volt mint amit megszokhattunk, elég mélyen állt fel secondary meg a linebackerek is, nem terheltük túl a boxot, nem voltak nagyon durva blitzek a DT-k omlasztották a zsebet és kergették Kolbot egy csomószor. Greg Jones úgy néztem többet volt fenn (majd ha lesznek konkrét számok kijavítom), de szvsz ez lett volna pont az a felállás, ahol ha játszik Goff, akkor sokkal jobban ment volna a futás elleni védekezés (pont az hiányzott amit tud).
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Huh mekkora meccs lehetett.
Sajnos csak az első negyed közepétől a 2. negyed végéig láttam a meccset, akkor még nem úgy nézett, hogy megnyerjük ezt.
Statisztika, és replay alapján pacsi Nicks-nek, és Cruz-nak (utóbbi remélem tanul az esetből).

A run D jó putri lehetett, de kivételesen nem bánom, mert Wells nálam volt fantasy-ban, úgyhogy jól lakott a kecske, de megmaradt a káposzta is.Winters
A meccs színvonala nem volt túl magas, de a drámai második félidő miatt azért mindenképp érdemes megnézni.
A run D tényleg elég szar volt ami azért váratlan volt kissé, az meg szintén, h az övék meg nagyon jó volt. Szerencsére a kezdeti bénázás után a passzjátékunk nagyon feljavult és ez a red-zone deff (és a szerencse😊 mellett végül hozta a meccset.
több mint 12 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Huh mekkora meccs lehetett.
Sajnos csak az első negyed közepétől a 2. negyed végéig láttam a meccset, akkor még nem úgy nézett, hogy megnyerjük ezt.
Statisztika, és replay alapján pacsi Nicks-nek, és Cruz-nak (utóbbi remélem tanul az esetből).

A run D jó putri lehetett, de kivételesen nem bánom, mert Wells nálam volt fantasy-ban, úgyhogy jól lakott a kecske, de megmaradt a káposzta is.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Igen, a szabályok szerint cselekedtek, amikor kijelentették, hogy marad az ítélet, mert nem visszanézhető a dolog. Viszont kurva nagyot tévedtek, amikor meghozták az ítéletet, mert az fumble (vagy mi) volt.
Úgyhogy igazad is van, meg nem is, mert a tévedésük után csak a szabályok szerint cselekedtek (miszerint hogy azt megmásítani már nem lehet)... Rossz a szabály, ennyi.csongi
"Official shall declare ball dead...when runner declares himself down by falling to ground or kneeling & making no effort to advance."

Még nem is a visszanézésen múlik, hanem hogy mikortól gondolja/ta halottnak a labdát a bíró.salander
Érdekes, mert eddig azt gondoltam, hogy ezt is szabályok határozzák meg. Mert ha nem ért hozzá védő, akkor elvileg hiába fekszik a földön a labdát vivő játékos, a labda még játékban van. Ezek szerint viszont a bíró bármikor lefújhatja a playt.
Furcsa egy eset volt, az biztos...csongi
Hát furcsa volt az egyszer biztos.. tényleg szar így kikapni, bár ha meg mi veszítünk azért mert ezt fumble-nak ítélek meg akkor meg mi éreznénk minimum ugyanezt 😊 Mindenesetre emlékezetes meccs lett a végére és el kell ismerni, h kellett a szerencse a győzelmünkhöz. Sok sikert a továbbiakban, főleg a Dallas és a Philly ellen 😊
Jah és Fitzgeraldról megint kiderül, h ritka jó és szimpatikus játékos is egyben..
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Osi és a futásvédekezés: Tudom, hogy azért nem olyan vészes a helyzet, mint a jó öreg "ha CC Brown a pályán van akkor passzolunk"-tragédia idején; de az ellenfél már most is kihasználta elég keményen a dolgot. Ha Osi fenn volt, akkor felé ment a futás, és jól is ment nekik.

Valamit azért alakítania kell majd ezen - azért nem dramatizálom túl, mert ugye első meccs, műtétből jön vissza, stb - mert később még gázos lehet, ha ellenfelek már tudatosan ezzel tervez(het)nek.salander
úgy általában is jobban engedjük a futást az elmúlt két meccsen
a passzvédekezés javára és kapott yardokban összességében biztos jobban jövünk így ki belőle...
+jöttek INT-ek is !
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Igen, a szabályok szerint cselekedtek, amikor kijelentették, hogy marad az ítélet, mert nem visszanézhető a dolog. Viszont kurva nagyot tévedtek, amikor meghozták az ítéletet, mert az fumble (vagy mi) volt.
Úgyhogy igazad is van, meg nem is, mert a tévedésük után csak a szabályok szerint cselekedtek (miszerint hogy azt megmásítani már nem lehet)... Rossz a szabály, ennyi.csongi
"Official shall declare ball dead...when runner declares himself down by falling to ground or kneeling & making no effort to advance."

Még nem is a visszanézésen múlik, hanem hogy mikortól gondolja/ta halottnak a labdát a bíró.salander
Érdekes, mert eddig azt gondoltam, hogy ezt is szabályok határozzák meg. Mert ha nem ért hozzá védő, akkor elvileg hiába fekszik a földön a labdát vivő játékos, a labda még játékban van. Ezek szerint viszont a bíró bármikor lefújhatja a playt.
Furcsa egy eset volt, az biztos...
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Igen, a szabályok szerint cselekedtek, amikor kijelentették, hogy marad az ítélet, mert nem visszanézhető a dolog. Viszont kurva nagyot tévedtek, amikor meghozták az ítéletet, mert az fumble (vagy mi) volt.
Úgyhogy igazad is van, meg nem is, mert a tévedésük után csak a szabályok szerint cselekedtek (miszerint hogy azt megmásítani már nem lehet)... Rossz a szabály, ennyi.csongi
"Official shall declare ball dead...when runner declares himself down by falling to ground or kneeling & making no effort to advance."

Még nem is a visszanézésen múlik, hanem hogy mikortól gondolja/ta halottnak a labdát a bíró.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Osi és a futásvédekezés: Tudom, hogy azért nem olyan vészes a helyzet, mint a jó öreg "ha CC Brown a pályán van akkor passzolunk"-tragédia idején; de az ellenfél már most is kihasználta elég keményen a dolgot. Ha Osi fenn volt, akkor felé ment a futás, és jól is ment nekik.

Valamit azért alakítania kell majd ezen - azért nem dramatizálom túl, mert ugye első meccs, műtétből jön vissza, stb - mert később még gázos lehet, ha ellenfelek már tudatosan ezzel tervez(het)nek.
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
bírók nem tévedtek, szabályok szerint cselekedtek...

mindig arizonában kellene játszanunk, akkor eli lenne a comeback man...csebi
Igen, a szabályok szerint cselekedtek, amikor kijelentették, hogy marad az ítélet, mert nem visszanézhető a dolog. Viszont kurva nagyot tévedtek, amikor meghozták az ítéletet, mert az fumble (vagy mi) volt.
Úgyhogy igazad is van, meg nem is, mert a tévedésük után csak a szabályok szerint cselekedtek (miszerint hogy azt megmásítani már nem lehet)... Rossz a szabály, ennyi.

Ha bárki támadna minket amiatt, hogy a bírók nyerték meg nekünk a meccset, nézze meg mennyi holdingot nem dobtak be nekünk és Wells első TD-je előtt Larry 47 yardosa nem volt elkapás. Ha tévedtek a javunkra az azért volt ennyire látványos, mert a legjobbkor, a legfontosabb szituációban történt.gyurczi
Akárhogy nézem a visszajátszást, Fitz elkapása szabályos volt.

Amúgy gratula nektek, jó meccs volt. Csak hát nagyon fájó így kikapni...
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
szerintem a futójáték nincs maxra pörgetve, majd nov-dec-január időszakban kell nagyon
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Ami még mindig érthetetlen az Jákob mellőzése a rövidyardos szitukban. Na meg, hogy nem vagyunk még mindig konzisztensek. Nyilván nem fogunk minden meccset halomra nyerni, de jó lenne már azt látni, hogy ostoba, buta hibák nélkül lehozunk egy meccset. Cruz meredek volt, mint tavaly Eli a philly ellen. Kenny mentségére annyit, hogy nem neki volt kedvező a RB-SS találkozó.gyurczi
Én a Jacobs és a rövid yardos szituk ügyében még mindig csak azt tudom elképzelni, hogy ez annak a hozadéka hogy tavaly hihetetlen módon szenvedtünk a goalline playeknél, és akkor még ő futotta őket.salander
Oké, akkor fussunk szélre vagy passzoljunk, de az h helyette Bradshawt küldjük be a tömegbe teljesen értelmetlen.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ami még mindig érthetetlen az Jákob mellőzése a rövidyardos szitukban. Na meg, hogy nem vagyunk még mindig konzisztensek. Nyilván nem fogunk minden meccset halomra nyerni, de jó lenne már azt látni, hogy ostoba, buta hibák nélkül lehozunk egy meccset. Cruz meredek volt, mint tavaly Eli a philly ellen. Kenny mentségére annyit, hogy nem neki volt kedvező a RB-SS találkozó.gyurczi
Én a Jacobs és a rövid yardos szituk ügyében még mindig csak azt tudom elképzelni, hogy ez annak a hozadéka hogy tavaly hihetetlen módon szenvedtünk a goalline playeknél, és akkor még ő futotta őket.
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
Ha bárki támadna minket amiatt, hogy a bírók nyerték meg nekünk a meccset, nézze meg mennyi holdingot nem dobtak be nekünk és Wells első TD-je előtt Larry 47 yardosa nem volt elkapás. Ha tévedtek a javunkra az azért volt ennyire látványos, mert a legjobbkor, a legfontosabb szituációban történt.

Hihetetlen amit Eli művel a meccsek végén. Nem hittem volna, hogy a premeccsek, meg a Skins elleni meccs után ennyire elégedett leszek a qb-nkel. Ez a kiélezett helyzetben remeklés nem volt tőle rendszeres. Voltak ilyen meccsei, de, hogy kétszer egymásután, arra nem emlékszem.

Ha Tuck visszatér nagyon komoly lesz a front 7. Szegény Kiwit sajnáltam az egyik Td-nél, nagyon látványos volt, hogy nem LB. Boothe-nak nem lehetett egyszerű gyorsan beugrani, de aztán összeszedte magát. Bár a snappek térdmagasságban érkeztek folyamatosan Elinak, ezt is jól megoldotta.

Ami még mindig érthetetlen az Jákob mellőzése a rövidyardos szitukban. Na meg, hogy nem vagyunk még mindig konzisztensek. Nyilván nem fogunk minden meccset halomra nyerni, de jó lenne már azt látni, hogy ostoba, buta hibák nélkül lehozunk egy meccset. Cruz meredek volt, mint tavaly Eli a philly ellen. Kenny mentségére annyit, hogy nem neki volt kedvező a RB-SS találkozó.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
bírók nem tévedtek, szabályok szerint cselekedtek...

mindig arizonában kellene játszanunk, akkor eli lenne a comeback man...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a hétvége legjobb pillanata, amikor Boom azt mondja, "dö dzsí men" 😊
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
basszus!!!
éreztem hogy al kell menni aludni a végén , csak így nyerhetünk ! 😉
amellett hogy nyertünk , kurva jó tudni hogy ilyen mentális
tartása van a csapatnak és rossz játékkal is tud nyerni !
ezek nagyon fontosak egy sikeres szezonhoz!
a riválisok megnyert meccseket buktak , mi elvesztettet hoztunk vissza!!yooker
Már eredménykövetőben is akartam írni, hogy ezt a győzelmet neked köszönhetjük! Ha akkor nem mész el aludni, most 2-2-vel állnánk... 😊G-men
jaja! örülök hogy bejött a dolog ! 😊
amúgy már az is csoda volt hogy egyáltalán leültem nézni , mert
össze-vissza 3 órát aludtam előző este ( + volt fogyasztás is bőven...)
de a lényeg hogy a csapat nem adta fel!!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
basszus!!!
éreztem hogy al kell menni aludni a végén , csak így nyerhetünk ! 😉
amellett hogy nyertünk , kurva jó tudni hogy ilyen mentális
tartása van a csapatnak és rossz játékkal is tud nyerni !
ezek nagyon fontosak egy sikeres szezonhoz!
a riválisok megnyert meccseket buktak , mi elvesztettet hoztunk vissza!!yooker
Már eredménykövetőben is akartam írni, hogy ezt a győzelmet neked köszönhetjük! Ha akkor nem mész el aludni, most 2-2-vel állnánk... 😊
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Jah és a red zone deff a 3. meccset nyeri meg nekünk zsinorban...Szesze
pedig ez mostanában nem nagyon volt erősségünk !
2 éve tán ligautolsó környékén voltunk ebben a mutatóban ( Fewell előtt)
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
így járnak akik nem hisznek a csapatban 😉
najó, én is elkönyveltem már a vereséget, de azért előfordul ilyen fordítás (más kérdés, h inkább ellenünk szokták bemutatni😊, így kitartottam. Drámai végjáték volt az biztos és végre 1x a fasz jó oldalán álltunk.
Osi sokkal jobb volt, mint számítottam, az h futás ellen nem használható nem újdonság, ő egy pass-rusher volt mindig. (ezért is jobb nála Tuck, ő sokkal komplexebb játékos - Osit eleve csak passz szitukban hozzuk be). Ami viszont hatalmas meglepetés volt az Tollefson játéka, mindig is bírtam a faszit, de ekkora meccse neki még nem volt. Rolle is a legjobbkor kapta össze magát, ideje volt, h a nagy pofa mellé most már letegyen ő is az asztalra vmit. (más kérdés, h most meg Philips bénázott, az a vonal melletti bénáskodás Wells-szel szemben nagyon gagyi volt). Az OL nagyjából rendben volt (leszámítva az első negyedet ami egy az egyben katasztrófa volt offense szempontból), de Baas sérülése majdnem megpecsételte a sorsunkat, Boothe első megmozdulása nem volt túl sikeres.. szerencsére utána azért összeszedte magát. A futás nem ment egyáltalán, éppen ezért kivételesen jobb lett volna már az elejétől sokkal több passzjátékot hívni, a Cards nagyon feltolta az embereit ezt előbb is észrevehettük volna..
Eli és Nicks nagyot játszott (tőlük el is várható mondjuk), de az igazi pozitív meglepetés Ballard volt, szükség volt megint egy váratlan bravúrteljesítményre, jó lenne ha tudná hozni ezt a szintet a jövőben is. (mondjuk nem a gyorsasága a fő fegyvere az jól látszott az 1 yardnál megállított passznál is😊
Jah és a red zone deff a 3. meccset nyeri meg nekünk zsinorban...
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
eeh, kihagytam a 2. félidőt :mad:
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
basszus!!!
éreztem hogy al kell menni aludni a végén , csak így nyerhetünk ! 😉
amellett hogy nyertünk , kurva jó tudni hogy ilyen mentális
tartása van a csapatnak és rossz játékkal is tud nyerni !
ezek nagyon fontosak egy sikeres szezonhoz!
a riválisok megnyert meccseket buktak , mi elvesztettet hoztunk vissza!!
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Futás az úgy amblokk nem működött a mi oldalunkon, míg a Cardsnál Beanie élete egyik legjobb meccsét játszotta.
Én meg elmentem 20-10 -nél aludni...
Deion Sanders tetszett az összefoglalóban: "Eli Manning, looking for David Tyree..." 😀