New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
A jövő után vissza egy kicsit a jelenbe:...G-men
Semmi bajom a Tampával, de én még mindig lufinak tartom őket. A Rams volt a legerősebb ellenfél, akit elvertek. Vasárnap rám cáfolhatnak az Atlanta ellen, de ha ott kikapnak, akkor a maradék meccsekből (was (i), det (o), sea (o), no (i)) szerintem csak kettőt fognak nyerni, és 9-6-tal zárnak.

A Bearsnek még nehezebb sorsolása van, mint nekünk. A WC-ot tekintve elég ha annyi győzelmünk lesz, mint nekik, mert megvertük őket.

De ahogy te is írtad, az a lényeg hogy a saját kezünkben van a rájátszás kérdése, olyan játékkal, mint amit a jax ellen a 2. félidőben mutattunk, reális esélyünk van bejutni.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ez mind nagyon szép! De mikor lesz a tippjáték értékelése? 😊vadibandi
Nem kell azzal annyira sietni...
Van kábé 1 találatom, de a győzelem mindenért kárpótol.

Egyszer tippelem azt, hogy 0 hosszabb visszahordásunk lesz, erre tessék!G-men
Na és? Nekem két hete 0 volt.




több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ez mind nagyon szép! De mikor lesz a tippjáték értékelése? 😊vadibandi
Nem kell azzal annyira sietni...
Van kábé 1 találatom, de a győzelem mindenért kárpótol.

Egyszer tippelem azt, hogy 0 hosszabb visszahordásunk lesz, erre tessék!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Ez mind nagyon szép! De mikor lesz a tippjáték értékelése? 😊vadibandi
😀
holnap
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
A jövő után vissza egy kicsit a jelenbe:

Nézegettem a vetélytársaink sorsolását, és azt kell mondjam 10-6-tal csak úgy kerülhetünk PO-ba, ha ezzel csoportelsők vagyunk. Ez mondjuk meglehet még akkor is, ha az eagles is 10-6-tal áll. A kövtkezők kellenek hozzá: mi a 3 divízió-meccsünket nyerjük (értelemszerűen a GB és a MIN a vereség), a PHI pedig az ellenünk való vereség mellett még kapjon ki egyszer a dallastól. Így max ők is 10-6-tal állnak majd, de 3-3 lesz a div mérlegük, nekünk meg 4-2. Ha esetleg más győzelem-vereség összetételben jönne ki a 10-6 mindkettőnknek az nehéz lenne, mert akkor nem lenne előnyünk a div meccsekből.

WC-helyre nem lesz elég a 10-6, mert másoknak is legalább ennyi kinéz, ha hozzák a nyerhető meccseiket. (A tie-breakerek szerint nem állítottam még fel sorrendet, mert túl sok még a nyitott tényező...)

A 11-5 viszont már valószínűleg okés lenne a WC-re (persze azzal minden bizonnyal csoportot is nyernénk, hacsak nem az eagles ellen lenne az a bizonyos 1 vereség, és ők is csak max 1-szer kapnak ki...)

A következő kulcsmeccsek lesznek még szerintem ahol a PO-vetélytársak egymás ellen játszanak:
13. hét: ATL@TB
14. hét: ---
15. hét: PHI@NYG
16. hét: NYG@GB; NO@ATL
17. hét: CHI@GB, TB@NO

Mint látható, ebből kettő a miénk, tehát abszolút a saját kezünkben van még a sorsunk.

Most azt mondom, a 15. heti eagles-elleni meccsünk lesz a kulcs. Ha ott kikapunk, valszeg már csak úgy lehetne meg a PO, ha a másik négyet nyernénk. Azt most nem tudom elképzelni, hogy a "lembó"-n nyerjünk, igaz az elmúlt évekből kiindulva a vikings elleni meccstől is félek...
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ez mind nagyon szép! De mikor lesz a tippjáték értékelése? 😊




több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Eddig nem írtatok a tegnapi visszahordásainkról. Lehet én néztem be valamit, vagy az idei év után már bárminek tudok örülni ezen a téren, de nekem kifejezetten tetszett amit ware művelt visszahordó poszton. Volt, hogy Scobeenak kellett megállítania. 35+13+22+19 yardot tett meg kickoffok után. Nyilván nem egy Hester, de 20 yardnál hátrábbról nem kellett jönnünk kickoff után.Lance
Reynaud statisztikáját is érdemes megnézni 😊 lehet, h a puntokat se neki kéne visszahordani.. (bár a nulla yardot nehéz visszahordásnak nevezni, főleg mert még egy szar fair catch-re se volt képes, hagyta h pattogjon vagy 15 yardot).
Ware nem volt rossz, de azért az első visszahordását leszámítva semmi extra. Más kérdés, h nálunk már ez is jónak számít... egyébként ami fontosabb ennél, h azt viszont el kell ismerni, h rengeteget javultunk a visszahordások ellen, már jó ideje nem tudtak ellenünk se visszahordani komolyabban, ami a szezon eleji bénázás után hatalmas előrelépés.
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Eddig nem írtatok a tegnapi visszahordásainkról. Lehet én néztem be valamit, vagy az idei év után már bárminek tudok örülni ezen a téren, de nekem kifejezetten tetszett amit ware művelt visszahordó poszton. Volt, hogy Scobeenak kellett megállítania. 35+13+22+19 yardot tett meg kickoffok után. Nyilván nem egy Hester, de 20 yardnál hátrábbról nem kellett jönnünk kickoff után.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ezek közül Ruud és Pos az, aki reálisan hozzánk kerülhet. (Woodley 3-4 OLB, teljesen esélytelen, nem is tudnánk használni, Greenway 4-3 OLB, ő használható lenne, de ahhoz kurva drága lesz, h OLB-nek idehozzuk, Harris 3-4 ILB, őt nagyon szeretem, de sztem esélytelen). Legnagyobb esély egyértelműen Pos-ra van.Szesze
Valamelyiküket jó lenne elhozni! Greenwayre tényleg nincs sok esély, a Vikings mindent meg fog adni neki.

Közben előkerestem egy hozzászólást a Big Blue View-n, ott valaki LB draft ügyben nagyon fényezett egy Travis Lewis nevű srácot az Oklahomáról. Valaki nézett itt mostanában Sooners meccset? 😀
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Vki tudja, hogy milyen lb-k lesznek FA-k, vagy hogy milyen lb prospectek lesznek a drafton?gyurczi
Akik most eszembe jutnak, mint FA LB-k:

Barrett Ruud (talán ő passzolna a legjobban Perry Fewell rendszeréhez, de remélem Helmut Zimmer majd jár erre majd és ír valamit a témába); Chad Greenway (ő OLB ugyan - az is kéne - de egy tackle gyár); LaMarr Woodley és David Harris, de ők 3-4-ben játszanak; Paul Posluszny (sérülékeny, de ő is kiválóan passzolhat Fewellhez, kár hogy mostanában nem rebesgetik már, hogy zavarja a sémaváltás 3-4-re a Billsnél); Stewart Bradley.salander
Ezek közül Ruud és Pos az, aki reálisan hozzánk kerülhet. (Woodley 3-4 OLB, teljesen esélytelen, nem is tudnánk használni, Greenway 4-3 OLB, ő használható lenne, de ahhoz kurva drága lesz, h OLB-nek idehozzuk, Harris 3-4 ILB, őt nagyon szeretem, de sztem esélytelen). Legnagyobb esély egyértelműen Pos-ra van.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Vki tudja, hogy milyen lb-k lesznek FA-k, vagy hogy milyen lb prospectek lesznek a drafton?gyurczi
Akik most eszembe jutnak, mint FA LB-k:

Barrett Ruud (talán ő passzolna a legjobban Perry Fewell rendszeréhez, de remélem Helmut Zimmer majd jár erre majd és ír valamit a témába); Chad Greenway (ő OLB ugyan - az is kéne - de egy tackle gyár); LaMarr Woodley és David Harris, de ők 3-4-ben játszanak; Paul Posluszny (sérülékeny, de ő is kiválóan passzolhat Fewellhez, kár hogy mostanában nem rebesgetik már, hogy zavarja a sémaváltás 3-4-re a Billsnél); Stewart Bradley.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Kelleni meg kéne tartani minden kulcsembert, de ennek azért kicsi a valószínűsége sajnos. Az egy dolog, hogy meg szeretnék-e őket - ezt nem is kérdőjelezem meg. Én nagyobb összeget csak Bossra tennék. Esetleg a Bradshaw / Smith duóból valamelyiket talán, de inkább azon múlik, hogy mennyire lesz komoly kérőjük. Ez mindig több rétegű kérdés: mert nem csak arról szól hogy futja-e rá, hanem azon is hogy a salary capbe belefér-e, stb.

"Smitht nem, Hixont meg lehet" Nem ugyanaz a súlycsoport lássuk be, és továbbra sincs rendes visszahordásunk annak ellenére hogy rengeteget fejlődtünk a szezon eleje óta (gyak. a pokolból feljutottunk a pincéig). Ha megoldódik teljesen a return game nyárig, akkor Hixon cutra számítok.

Coefield egy ennél jóval gyengébb (kevésbé hajtós) szezonja után csak úgy tudtuk a csapatnál tartani, hogy a kollektív szerződés utolsó éve volt... Előtte nem tudtak vele megállapodni hosszú távú szerződésben. Ha elmegy hiába van Canty, én bízom benne hogy Joseph is feljön a második szezonjára (nálunk úgyis csak rendkívüli esetben játszanak rookie-k, szóval nem aggódom még miatta); de azért ez (meg egy Rocky Bernard aranyáron) az rohadt kevés.

Egy szó mint száz, szerintem eljutnak odáig hogy egy értékesebb embert az offenseből be fognak áldozni, hogy egy drága LB-t hozzanak. Ezt nem lehetett megcsinálni előző nyáron, a hülye ideiglenes szabályok (restricted free agentek) miatt.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Smith-t mindenképp meg kell tartani...Ő és Nicks félelmetes párost alkotnak. Plusz ott vannak még Manningham villanásai is. Eléggé megölnénk a passzjátékot, ha menni hagynánk.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
azért Smith megtartásában ez a sérülése jól mutatja, hogy elég nagyon hiányozna nekünk!
igazából manningham nem az a WR aki duple cov-ben villogna, nicks is akkor volt jobb mikor egy ember fogta...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
+1. Év végén lejár Boss, Bradshaw, Coefield, Grant, Kiwanuka, Smith - hogy csak a kulcsembereket említsem - (meg Blackburn, Bulluck, Hixon, M. Johnson, Tollefson meg még pár egyéb kevésbé jelentős ember) szerződése.

Azért itt van 1-2 olyan akit mocskosul nehéz lesz megtartani, pedig kéne. Bár elég szimpatikusan nyilatkoznak, azért nehéz egyszerre két "első számú" futót tartani. Coefieldnek nagy pénz kéne (pláne, hogy bele is húzott idén), viszont mi nyögjük a totál gáz Rocky Bernardot is közben. Gyak: Kell egy DT mindenképp. Deon Grant a tizenegyedik szezonjában jár, tuti elmegy ha valaki hajlandó neki egy évnél hosszabb szerződést adni, mivel a frissen draftolt CB/Safetynk összetörte magát és bár járni meg futni nagyjából már tud, de a tavaszi felkészülést még tuti kihagyja, így ide is kéne ember.

Kiwanuka 100%, hogy megy és szerintem a front office úgy fog dönteni, hogy Smitht (meg lehet hogy Hixont) is elengedik. Egyszerűen kell a pénz, hogy leírjuk a veszteségeket és mindenképp kell költekeznünk a free agent piacon. (TÖBB) normális LB-t kell szerezni, nívós DT, DB, komoly backup RB is hiányzik, lehet hogy kell majd TE és még az O-Linet is neki kell állni rendbe rakni. Ez egyszerűen képtelenség a drafton, maximum akkor, ha lesz lockout.salander
Azért az eléggé gáz lenne, ha Smith-t elengedjük, Hixont meg csak "lehet". Nem is tudom, hogy mekkora baklövés lenne ez a front office-tól. Olyasmi, ami nem is jellemző ránk. Nem is értem mire alapozod ezt a sötét jövőt 😊Winters
Hát nemtom, annyira nem irreális az amit salander írt. Igazából mi általában az utolsó év előtt meg szoktuk hosszabbítani azoknak az embereknek a szerződését akikre még számítunk hosszú távon is. 100%, h lesznek érzékeny veszteségeink jövőre.
Az említett nevek közül Kiwi sztem is szinte tuti megy, igazából így is logikus, JPP jövőre már kezdő-közeli kategória lesz, ez már most látszik. Boss elengedése nagy meglepetés lenne, sztem vele hosszabbítani fogunk. Grant határeset, sztem max egy egyéves szerződést fogunk neki ajánlani, kérdés h elfogadja-e, Bradshaw szintén necces, nem lepne meg ha nem marasztalnánk, Cofield még csak 26 éves, sztem vele szinte tuti, h hosszabbítunk, főleg mert a DL-t mindig kiemelten kezeljük. A legfájdalmasabb az lesz, ha Smith-el nem hosszabbítunk és sztem sajnos benne van ez a variáció.. az a baj, h neki nagy fizut kéne adni, nem vagyok biztos benne, h ki tudjuk gazdálkodni. Őt nagyon sasjnálnám.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Vki tudja, hogy milyen lb-k lesznek FA-k, vagy hogy milyen lb prospectek lesznek a drafton?

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Csebivel egyetértek abban, h dt nem kell majd. Cofieldet én megtartanám, Canty is király, és én is bízom még Josephben (dt-k első évben ritkán villognak, jövőre is inkább backup lehet).
Smith-t, Boss-t, Bradshaw-t meg kell tartani. Így h nem adtunk a pro-bowl éve után új szerződést Smithnek, talán kicsivel olcsóbb lesz, de nem sokkal (ha esetleg elengedik, akkor is jók lennénk még wr-ben, de én megtartanám). Bossnak maradni kell, így te sem kell egy ideig.
Chad Jones nagy kérdőjel...lehet meg kéne próbálni hosszabbítani Grant-tel, de az nem egyszerű, ő lehet megy szvsz. Így viszont - Jonestól függően - lehet újra vékony lesz a S poszt.
Ha Bradshaw marad, sztem akkor se kizárt a rb draft.
Én Kiwit elengedném. Jó játékos, de sérülékeny és így is tele vunk jó de-vel. Inkább hoznék vmi jó fa lb-t helyette.
Hixon jó lenne ha maradna returnernek, a többi mehet.
Én is optimista vok, a lb sort egyértelműen upgradelni kell, az o-line tekintetében pedig nem járunk rossz úton, folytatni kell az építkezést/átszervezést. (cb, rb esetleg még jöhet)
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Szerintem az FO egész jól tette a dolgát eddig. Az elmúlt offseason a jelenlegi állás szerint jól sikerült. Egy gáz védelemből csináltak egy majdnem elit D-t. Az hogy sec-et rendbe tették, a D-linet felhozták sok volt, a lb sort így nem tudták megerősíteni, nem fért bele. Dodge azért kérdőjel, de lehet, hogy van benne pontenciál. Én sem hiszem, hogy félnünk kellene a tavasztól.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
+1. Év végén lejár Boss, Bradshaw, Coefield, Grant, Kiwanuka, Smith - hogy csak a kulcsembereket említsem - (meg Blackburn, Bulluck, Hixon, M. Johnson, Tollefson meg még pár egyéb kevésbé jelentős ember) szerződése.

Azért itt van 1-2 olyan akit mocskosul nehéz lesz megtartani, pedig kéne. Bár elég szimpatikusan nyilatkoznak, azért nehéz egyszerre két "első számú" futót tartani. Coefieldnek nagy pénz kéne (pláne, hogy bele is húzott idén), viszont mi nyögjük a totál gáz Rocky Bernardot is közben. Gyak: Kell egy DT mindenképp. Deon Grant a tizenegyedik szezonjában jár, tuti elmegy ha valaki hajlandó neki egy évnél hosszabb szerződést adni, mivel a frissen draftolt CB/Safetynk összetörte magát és bár járni meg futni nagyjából már tud, de a tavaszi felkészülést még tuti kihagyja, így ide is kéne ember.

Kiwanuka 100%, hogy megy és szerintem a front office úgy fog dönteni, hogy Smitht (meg lehet hogy Hixont) is elengedik. Egyszerűen kell a pénz, hogy leírjuk a veszteségeket és mindenképp kell költekeznünk a free agent piacon. (TÖBB) normális LB-t kell szerezni, nívós DT, DB, komoly backup RB is hiányzik, lehet hogy kell majd TE és még az O-Linet is neki kell állni rendbe rakni. Ez egyszerűen képtelenség a drafton, maximum akkor, ha lesz lockout.salander
Azért az eléggé gáz lenne, ha Smith-t elengedjük, Hixont meg csak "lehet". Nem is tudom, hogy mekkora baklövés lenne ez a front office-tól. Olyasmi, ami nem is jellemző ránk. Nem is értem mire alapozod ezt a sötét jövőt 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó hétvége. Megvan a W a riválisok (GB,Phillie,TB) pedig kikapott. Ha a siants is kikapott volna tényleg tökéletes hétvégét zárunk.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Smith-t biztosan megtartják
DT sztem nem kell, Linval jó lesz, Bernardot el fogjuk takarítani, Coefieldet is meg akarjuk tartani sztem
Grant sztem mehet majd nyugodtan
Kiwanuka nehéz szülés lesz, így van esélyünk h sérült nem lesz túl magas az ára
Boss, Bradshaw meg maradnak úgyis

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Így első blikkre.

1. A LB sorunk még mindig ijesztő: most (kivételesen) csináltak egy vagon tacklet, mégsem merném azt mondani egyikre sem hogy jól játszott. Valamiért tőlük mindig csak a fatális meg kisebb hibák képe kísért mindig miután véget ér a meccs. De lehet, hogy ez már paranoia.

2. Az O-Linenak gratulálok, hogy sikerült erre a meccsre sínre tenni futásblokkolást. (Boothet utálom, de ezen a meccsen kifejezetten jól tolta szerintem.)

3. Ha JPP elkezd hasonló szinten teljesíteni konzisztensen akkor nagyon hamar jönni fog a tavalyi lemez. Ugye közismert a szólás a dudásokról a csárdában, na nekünk alapból van három (ami rögtön több még a kettőnél is). "Szerencsére" egy mindig sérült... De a végén tényleg négy dudás lesz, Kiwi tuti megy a nyáron, de félek hogy Ositól is búcsúzhatunk lassan.

4. Inkább érdekes, hogy a meccs utáni sajtótájékoztatón Eli eléggé fényezte Claytont, pedig nem is volt elkapása... Lehet hogy a végén mégsem "ideiglenes" megoldás lesz?

+1. Év végén lejár Boss, Bradshaw, Coefield, Grant, Kiwanuka, Smith - hogy csak a kulcsembereket említsem - (meg Blackburn, Bulluck, Hixon, M. Johnson, Tollefson meg még pár egyéb kevésbé jelentős ember) szerződése.

Azért itt van 1-2 olyan akit mocskosul nehéz lesz megtartani, pedig kéne. Bár elég szimpatikusan nyilatkoznak, azért nehéz egyszerre két "első számú" futót tartani. Coefieldnek nagy pénz kéne (pláne, hogy bele is húzott idén), viszont mi nyögjük a totál gáz Rocky Bernardot is közben. Gyak: Kell egy DT mindenképp. Deon Grant a tizenegyedik szezonjában jár, tuti elmegy ha valaki hajlandó neki egy évnél hosszabb szerződést adni, mivel a frissen draftolt CB/Safetynk összetörte magát és bár járni meg futni nagyjából már tud, de a tavaszi felkészülést még tuti kihagyja, így ide is kéne ember.

Kiwanuka 100%, hogy megy és szerintem a front office úgy fog dönteni, hogy Smitht (meg lehet hogy Hixont) is elengedik. Egyszerűen kell a pénz, hogy leírjuk a veszteségeket és mindenképp kell költekeznünk a free agent piacon. (TÖBB) normális LB-t kell szerezni, nívós DT, DB, komoly backup RB is hiányzik, lehet hogy kell majd TE és még az O-Linet is neki kell állni rendbe rakni. Ez egyszerűen képtelenség a drafton, maximum akkor, ha lesz lockout.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Az offense-re sztem finoman szólva nem lehet egy rossz szavunk sem. Oké, h a red zone-ban nem ment, de azért a két kezdő elkapó az FB és 3 OL ember hiányát valahol meg kellett szívni. Az a csoda, h ezen kívül ez szinte semmi másban nem jelent meg. Hatalmas dicséret illeti az egész offense-t, elsősorban ezt a toldozott-foltozott OL-t, h meccsek óta képes ilyen jó színvonalon teljesíteni ebben a nehéz helyzetben. Nagyon fontos, h a backupok hozzá tudják tenni a magukét, most Beatty, Boothe és Pascoe is kurva jó volt, ennek nagyon örülhetünk. Mario is megcsinálta a kulcs TD-jét, pedig majdnem végig kettőzték és a második félidőben szerencsére Boss is nagyot játszott az első félidei bénázása után. Eli gyakorlatilag szintén hiba nélkül teljesített és voltak bravúrjai is, végre nem volt eladott labda se szerencsére. A futás is faszán ment, én nagyon nagy hibának tartottam, h nem Jacobs volt eddig a kezdő, attól függetlenül, h Bradshaw a fumblijait leszámítva jó volt. Tök logikus, h a robosztus Jacobs kezdjen és a már fáradtabb védelem ellen jöjjön a mozgékonyabb Bradshaw, nemtom minek kellett ezzel variálni. Ráadásul Jacobs pont azon kevés játékosaink egyike akik meg tudják adni azt a pozitív töltetet a csapatnak és a nézőknek amire szükség van. Jó volt ez a támadójáték nagyon, Gilbride az egyik legjobb off.coord a ligában!
Jah és Coughlin megint hozzátette a magáét, neki is jár egy pirospont.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
most olvasom h felálltunk mi 4 lb-vel is az első negyedben 3. downon, de ezt nem h én még a szakik sem vették észre...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Hurrá hangulat csak PO esetén lesz. Addig csak próbáljuk táplálni a reményt. 😊

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!