New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
A meccs előtt a fiaim kérdezték, hogy "Apa te mit kértél a Mikulástól?" - Azt, hogy nyerjen a GIANTS mondtam nekik. Köszi télapó.......... 😂

A tippjátékhoz:
Szerintem jó helyen van itt a fórumon. Régóta olvastam már a GIANTS fórumot, de pont a tippjáték miatt csatlakoztam a közösséghez. Én is az olvasgatós típus vagyok, és nagyon értékesnek tartom a többiek szakértő hozzászólást, elemzését.... Ja, hogy közben a többiek tippelnek, bánja fene. Ettől még értékesebb a fórumunk. Szerintem maradjon, és személy szerint köszönöm Szeszének, hogy ilyen formában is összefogja a közösséget.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 19 338 — Giants fan
Aminek a legjobban örülök a 6 szerzett labda mindössze egy eladottal szemben. Amióta Bradshaw "2. számú" futó lett a TO problémát sikerült megoldani. Amint visszatérnek a sérültek, remélem megállíthatatlanok leszünk. 😊rattlesnk
hát sztem meg pont nem volt olyan döntő ez a sok szerzett labda ebben az esetben.. statisztika kozemtikázásnak jó volt, de különösebb jelentősége kb egyiknek sem volt. Ez a meccs teljesen sima volt minden szempontból, szerencsére az ST is nagyon jó volt, így nem volt esélye a Redskinsnek kb egy pillanatig sem.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Aminek a legjobban örülök a 6 szerzett labda mindössze egy eladottal szemben. Amióta Bradshaw "2. számú" futó lett a TO problémát sikerült megoldani. Amint visszatérnek a sérültek, remélem megállíthatatlanok leszünk. 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 19 338 — Giants fan
Hát ezen a meccsen nem kellett lerágni a körmöket.. teljesen sima, unalmas meccs volt, a Redskins semmilyen ellenállást nem tanusított. Sajnos a riválisok is mind nyertek így sok minden nem változott.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Tippjáték, 12. forduló

1. B
2. E
3. D
4. C
5. C
6. B
7. D
8. A
9. C
10. B
11. B
12. B
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 19 338 — Giants fan
Egyébként, ha már tippverseny téma: sajna elég sokan nem szavaztak a héten úgy látom 😕 bocs mindenkitől akivel kibasztam, mert későn raktam fel a kérdéseket, de nem voltam netközelben 3 napig sajna 😕
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 19 338 — Giants fan
Lassan kezdünk.. a special team komoly feladat előtt áll a mai meccsen, nehéz lesz a visszahordásokat kivédeni, úgyh Dodge balfaszkodásai ma tuti nem férnek majd bele, remélem jó napot fog ki. Ezt leszámítva elvileg sokkal jobbak vagyunk mindkét oldalon (mondjuk az off sérültjei miatt azért lehetnek gondok).
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jah, valami megoldás biztos lesz, ez így tényleg nem túl jó, de jelenleg olyan szarul vagyok, h nincs kedvem gondolkodni se rajta 😊Szesze
majd szezon után kitaláljuk 😀 Mondjuk amit kristof mond az is igaz 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 19 338 — Giants fan
jövőre talán kitalálunk vmi más fórumot a lebonyolítására.
Szesze
giantstippverseny.blog.hu vagy valami ilyesmi lehetne 😛Buchek8
jah, valami megoldás biztos lesz, ez így tényleg nem túl jó, de jelenleg olyan szarul vagyok, h nincs kedvem gondolkodni se rajta 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
meg amúgy is csak vasárnap van ilyen dömping amit feledted h hétfőn kb egy oldalas elemzést olvashatsz a meccsről 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jövőre talán kitalálunk vmi más fórumot a lebonyolítására.
Szesze
giantstippverseny.blog.hu vagy valami ilyesmi lehetne 😛
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 19 338 — Giants fan
OFF

Nem akarok itt trollkodni meg tudom nem az én dolgom és majd pont egy 'boys fan véleményét fogjátok kérni de az elmult egy két hónapban teljesen leszoktam ennek a topicnak az olvasássáról,pedig egyébként egészen rendszeresen tettem ezt régebben,mert jó meglátású szurkolók vannak itt és ha naprakészebb akartam lenni a csoportriválissal kapcsolatban csak átjöttem ide elolvastam az utolsó két oldalt és már jó voltam.De idén akárhányszor látom hogy új hozzászólás keletkezett már be se lépek mer unom hogy csak ennyit látok 25 hszen keresztül
1a
2b
3c
4c
5e
6c
6a
7d
8b
9f

Tényleg no offense csak már egyszerűen nem tudtam szó nélkül megállni.Ujra beszélgetéseket szeretnék olvasgatni Lotustól,Asbeetől,Ironroytól,Vadibanditól és a többi már megszokott(vagy akár új) usertől.

ONCowboykarcsi
Tényleg nem ez a legjobb megoldás erre a tippeldére, de egyelőre nincs jobb. Mivel kb 18-20 ember vesz részt benne hétről hétre, így most már tuti végigjátszuk idén, jövőre talán kitalálunk vmi más fórumot a lebonyolítására.
Egyébként azért annyira nem hiszem, h bonyolult dolog ezeknek a tippeléseknek az átugrása amikor olvasod a fórumot, ha ez annyira zavar, h ettől inkább nem olvasod akkor ne tedd...
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
OFF

Nem akarok itt trollkodni meg tudom nem az én dolgom és majd pont egy 'boys fan véleményét fogjátok kérni de az elmult egy két hónapban teljesen leszoktam ennek a topicnak az olvasássáról,pedig egyébként egészen rendszeresen tettem ezt régebben,mert jó meglátású szurkolók vannak itt és ha naprakészebb akartam lenni a csoportriválissal kapcsolatban csak átjöttem ide elolvastam az utolsó két oldalt és már jó voltam.De idén akárhányszor látom hogy új hozzászólás keletkezett már be se lépek mer unom hogy csak ennyit látok 25 hszen keresztül
1a
2b
3c
4c
5e
6c
6a
7d
8b
9f

Tényleg no offense csak már egyszerűen nem tudtam szó nélkül megállni.Ujra beszélgetéseket szeretnék olvasgatni Lotustól,Asbeetől,Ironroytól,Vadibanditól és a többi már megszokott(vagy akár új) usertől.

ON

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
1. B)
2. D)
3. C)
4. D)
5. B)
6. A)
7. B)
8. A)
9. D)
10. B)
11. B)
12. B)

több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
#NYG inactives S. Smith, W. Blackmon, S. O'Hara, D. Diehl, S. Andrews, D. Calhoun, H. Nicks and L. Joseph
reméljük a legjobbakat!
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
1.C
2.D
3.D
4.C
5.B
6.A
7.B
8.A
9.C
10.B
11.B
12.C
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 19 338 — Giants fan
1. B
2. D
3. C
4. C
5. B
6. A
7. C
8. C
9. C
10. B
11. A
12. A
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ÜDV Vorangee, jó itt is látni téged 😀

1.D
2.B
3.C
4.B
5.B
6.B
7.D
8.B
9.C
10.D
11.B
12.A

és yuppí mert adja az ESPN 😀
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
1. A)
2. E)
3.C)
4.D)
5.C)
6.A)
7. B)
8. A)
9. C)
10.A)
11.B)
12.C)
Csak pozitívan! Amúgy meg Landry S, és Rogers CB sem játszik ellenünk...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1. B
2. D
3. D
4. D
5. C
6. B
7. E
8. A
9. D
10. B
11. B
12. B
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1. Mi lesz a végeredmény? C)
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? D)
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? C)
4. Hány passzolt TD-t szerzünk a meccsen? C)
5. Hány futott TD-t szerzünk a meccsen? C)
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? A)
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? D)
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? B)
9. Hány sacket szerzünk? B)
10. Hány sacket szedünk be? A)
11. Melyik futónknak lesz a legjobb átlaga a meccsen? B)
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? B)
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
1. C
2. E
3. D
4. C
5. C
6. B
7. B
8.A
9. C
10. A
11. B
12. A




több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény? A) Több, mint 15 ponttal nyerünk
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? E) 400+
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? D) 281-350
4. Hány passzolt TD-t szerzünk a meccsen? C) 2
5. Hány futott TD-t szerzünk a meccsen? C) 2
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? C) Boley
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? B) Thomas
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? A) Boss
9. Hány sacket szerzünk? D) 4
10. Hány sacket szedünk be? B) 1
11. Melyik futónknak lesz a legjobb átlaga a meccsen? A) Jacobs
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? C) 2
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Tippjátékhoz:
1. Mi lesz a végeredmény? A
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? E
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? C
4. Hány passzolt TD-t szerzünk a meccsen? D
5. Hány futott TD-t szerzünk a meccsen? C
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)?B
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? B
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? A
9. Hány sacket szerzünk? E
10. Hány sacket szedünk be? A
11. Melyik futónknak lesz a legjobb átlaga a meccsen? B
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? C
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1. B
2. C
3. C
4. B
5. C
6. A
7. C
8. A
9. C
10. B
11. B
12. B


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER