New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Kár, hogy Randy Moss-t elvitte előlünk a Titans 😊gyurczi
ezt inkább úgy mondanám, hogy hála égnek elvitte előlünk...
Már találgatják ki érkezhet, csak a "nagyobb" neveket említve :
Michael Clayton,Antonio Bryant, Reggie Brown,Kevin Curtis
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
Kár, hogy Randy Moss-t elvitte előlünk a Titans 😊

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
D. Hixon - IR
S. Moss - IR aztán released
V. Cruz - IR
R. Barden - IR
S. Smith - nem tudjuk mikor tér vissza
H. Nicks - 3 meccs kihagyás
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ezt a giants.com-on találtam a Nicks sérülés kommentjei között, nem hagyhattam ki. (Remélem, nem nyom fel a copyright miatt)

"Meet me at Rikers Island tonight - we are digging a tunnel straight to Plaxico Burress. Coughlin gave me the A-OK on this. If we meet up with any law enforcement we will be hiding unregistered pistols in our sweat pants. Ready, set, go!"
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Vitához anno én is imádtam volna Pozt a draft előtt de azóta kiderült h porelánból van főleg a térde! Volt IR-en is 1évet asszem, 2008as év és az idei amikor eddig úgy tűnik végignyomja a szezont.
Bulluckhoz hozzátartozik h volt sérült taláb 3 meccsen, plusz nickelben 1 lb-vel állunk fle (ami boley) bejön Grant, és ebben az esetben Greenway sem tudna takle-t csinálni Perry mellől az oldalvonalnál...
Goffnak volt 1 jó meccs amikor 6-7-8 taklet csinált meg egész jól védekezett passz esetén, de azt leszámítva kuka, szóval oda jöhet a draft...
Nicks nagyon jó... fantasym ugrott miatta így vszegcsebi
Nem volt vita 😀

Felolem johet a Poz, Rudd, Greenway harmasbol barki, ber en is tudom, hogy Poz serulekeny, irtam is. Emiatt talan a legjobb Ruud lenne, Greenway meg rfa lesz, szoval az a harmas igazabol csak egy duo.

Bullucknal szerintem az nem mentseg, hogy nickelben nincs a palyan. Az minden csak nem normalis, hogy 7 meccsen 16 tackle-nel tart, mert nem nickel van egesz meccsen. Tudom, hogy a tackle csak egy szam, turnover, tfl fontosabb, de Boleyn kivul gyakorlatilag a tobbi LB nem csinal semmit.
Kell egy hentes, aki egyfolytaban a labda korul olalkodik. Nem egy future HOF tag kell (bar kiegyeznek vele), hanem egy megbizhato ember, akiben, ha masra nem is jo, de legalabb elakadnak az emberek, mert Goff erre sem alkalmas. Magasrol nem erdekel, hogy FA-t igazolunk, vagy draftolunk a korai korokben (A kesobbi draftnak meg nincsen ertelme, mert Dillard is csak st-ben van fent, szoval kesoi koros lb draft eseten megint lehetne ilyen osszeeszkabalt LB sorral jatszani es varni, hogy a fiatal srac beerjen, mint Goff...na inkabb nem), csak jojjon. Legnagyobb need az MLB, de egy normalis OLB is kell majd. Legjobb az lenne, ha Sintim megtaltosodna, es akkor OLB poszt megoldva.
Egyre inkabb ugy tunik, hogy azt a 2. kort nagyon beneztuk. (Sintim, Beatty)

Draftra en azt nem merem mondani, hogy tuti ez meg az lesz. Iden is ugy voltunk vele, hogy kell ember az O falba koran, erre 5. kor elott csak vedok jottek (Feltunk a serulesektol, lettek is serultek, latszik is, hogy nem ok). Lb kerdes is evek ota napirenden van, kibaszottul logikus lett volna egy korai LB huzas (akar 1. korben is), erre 4. kor. Mondjuk D-line meg lett tankolva, ketlem, hogy megint egy hasonlo draftunk lesz, de en (annak ellenere hogy van szisztema a draftjainkban - de mondjuk ezt is leirtam mar parszor) josolni nem nagyon merek. Plusz amilyen szerencsenk van iden, lehet valaki belefut egy car. ending serulesbe, es borul minden.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Nicks is expected to be out at least 3 weeks. #NYGdeny79
Pont ezt a három meccset kéne kötelezően hoznunk a PO-hoz!

fasza, fasza, fasza... :mad:
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Nicks is expected to be out at least 3 weeks. #NYGdeny79
Hát gyerekek, ez a cucc nem hangzik valami jól.salander
O, hagy az a banatos £$%^*)(*|+@~?!¬")(%^.........lotus86
beszarás...
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
Vitához anno én is imádtam volna Pozt a draft előtt de azóta kiderült h porelánból van főleg a térde! Volt IR-en is 1évet asszem, 2008as év és az idei amikor eddig úgy tűnik végignyomja a szezont.
Bulluckhoz hozzátartozik h volt sérült taláb 3 meccsen, plusz nickelben 1 lb-vel állunk fle (ami boley) bejön Grant, és ebben az esetben Greenway sem tudna takle-t csinálni Perry mellől az oldalvonalnál...
Goffnak volt 1 jó meccs amikor 6-7-8 taklet csinált meg egész jól védekezett passz esetén, de azt leszámítva kuka, szóval oda jöhet a draft...
Nicks nagyon jó... fantasym ugrott miatta így vszeg

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Végén már nem lesz elkapónk...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nesze nektek jó hír: Mike Sims Walker is valószinű kihagyja a Giants meccset.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Nicks is expected to be out at least 3 weeks. #NYGdeny79
Hát gyerekek, ez a cucc nem hangzik valami jól.salander
O, hagy az a banatos £$%^*)(*|+@~?!¬")(%^.........


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Nicks is expected to be out at least 3 weeks. #NYGdeny79
Az fasza! Aki eddig nem izgult, az most elkezdheti!
Asszem ez a sérüléshullám már túlmegy ismét azon a határon h "this is part of the game", rohadt nagy pechünk van, akár tavaly. Legalábbis sztem ez már több az átlagosnál, amivel minden csapatnak küzdeni kell. Kb a fél kezdő O + néhány backup.

O'Hara, Diehl, Hedgecock, Smith, Nicks + Barden, Cruz, Koets...Andrews is sérüléssel küzd
Kiwi
Még jó, h Beatty már visszajött egy lábtörésből.
Chad Jones-t már nem is említem...mondjuk ő nem pályán sérült meg.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Nicks is expected to be out at least 3 weeks. #NYGdeny79
Hát gyerekek, ez a cucc nem hangzik valami jól.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nicks is expected to be out at least 3 weeks. #NYG
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Greenway kibaszott jó játékos, ő az egyik kedvenc LB-m az NFLben, még a fantasy csapatomban is benne van, de ő egyértelműen OLB, nem hiszem h szóba jönne.
Én szinte biztos vagyok benne, h Osi v Kiwi közül vmelyik nem itt fogja folytatni majd, jó lenne ha nem lenne igazam.
Andrews és Boothe azért egyáltalán nem egy kategória sztem. Andrews ProBowler játékos volt csak a sérülése után nem volt várható, h képes hasonló színvonalon teljesíteni, de sztem egyelőre kifejezetten meggyőző. Akár a kezdő posztot is megtarthatja, hisz Diehl saját bevallása szerint sem LT-ként a legjobb, sokkal jobban tud játszani eggyel beljebb. Boothe egy backup, tőle ennél több nem várható, 1-1 meccsre megfelel ha minden kötél szakad, nem hiszem, h ezt Coughlinék máshogy gondolnák.Szesze
Greenwayre annyi, hogy azert Boley az egyetlen biztos pont jelenleg, tehat kellene egy jo MLB es OLB is. Szoval szerintem o is elferne, bar nem lenne olcso. Osi, mint irtam, elo szerzodessel rendelkezik, Kiwi viszont FA lesz, szoval ot razos lehet megtartani. Bottheval kapcsolatban meg ugy gondoltam, hogy esetleg a vezetoseg nem gondolja, hogy feltetlen most kellene a jovo falat epiteni, mert baj eseten Boothe par meccsre szodaval ugyis megfelel, raernek emiatt egy evvel kesobb aggodni....pedig nem.lotus86
Boothe guard backup (RG-t és LG-t is tud játszani, emiatt azért nem árt a keretbe), de ha Diehl bemegy LG-be akkor nekünk center meg tackle kéne a drafton csak. Tuti nem fogjuk hanyagolni a kérdést.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Greenway kibaszott jó játékos, ő az egyik kedvenc LB-m az NFLben, még a fantasy csapatomban is benne van, de ő egyértelműen OLB, nem hiszem h szóba jönne.
Én szinte biztos vagyok benne, h Osi v Kiwi közül vmelyik nem itt fogja folytatni majd, jó lenne ha nem lenne igazam.
Andrews és Boothe azért egyáltalán nem egy kategória sztem. Andrews ProBowler játékos volt csak a sérülése után nem volt várható, h képes hasonló színvonalon teljesíteni, de sztem egyelőre kifejezetten meggyőző. Akár a kezdő posztot is megtarthatja, hisz Diehl saját bevallása szerint sem LT-ként a legjobb, sokkal jobban tud játszani eggyel beljebb. Boothe egy backup, tőle ennél több nem várható, 1-1 meccsre megfelel ha minden kötél szakad, nem hiszem, h ezt Coughlinék máshogy gondolnák.Szesze
Greenwayre annyi, hogy azert Boley az egyetlen biztos pont jelenleg, tehat kellene egy jo MLB es OLB is. Szoval szerintem o is elferne, bar nem lenne olcso. Osi, mint irtam, elo szerzodessel rendelkezik, Kiwi viszont FA lesz, szoval ot razos lehet megtartani. Bottheval kapcsolatban meg ugy gondoltam, hogy esetleg a vezetoseg nem gondolja, hogy feltetlen most kellene a jovo falat epiteni, mert baj eseten Boothe par meccsre szodaval ugyis megfelel, raernek emiatt egy evvel kesobb aggodni....pedig nem.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Azért én Brashawt biztos nem váltanám le, de egy késői körös rbt szívesen látnék. Plusz ebbe a no futójátékba bőven benne volt a fal. Tavaly én is Weatherspoont akartam 1. körbe meg McClainről álmodoztam erre jött ez jóember.
Mondom ok, jöjjön lb 2. körben. Nem, húztunk 1 dt-t amiböl még semmit se láttunk, de azért szezon előtt kivágtuk Alfordot, mert túltengés volt a dt-knél. 2. körbe Sean Leet meg Angerert akartam, aki már kapott egy jó kis Hengerer becenevet a Colts szurkolóktól. Végül a 4. körbe depthbe behuzunk 1 mlbt. Anyááádd
De az a kritikán alúli, hogy Rolle 1 meccsen többször állítja meg a futást mint boleyn kívül bármelyik lb.
Rollet megemlítve amennyire kurvamérges voltam, hogy szezon előtt milyen szerződést kapott (ja 1. körbe Earl Thomast akartam még) most annyira örülök neki, Na meg Grantnek is.
Valamint bár Smith idén ne kap annyi labdát, azért látszik, hogy mennyire hiányzik, mert WonderlicMario csak 1-1 villanásra jó, én kezdőnek nem raknám, de hát a szükség nagy úr. Jövőre remélem megkapja Smith a jó kis szerződést.
Fal meg öregszik, Beattyt meg nem bírják felhízlalni, egy 2-3. körös húzás kell ide. e 1. az lb. Ha sikerülne a Poz/Ruud kettősből egyiket megszerezni az álom lenne. Bár Ruud jobb lenne szerintem, mert csóró Poz porcelánból van.

Bocs ha nagy az összevisszaság, de alig aludtam valamit az elmúlt 2 napban
Visszatérve a JPP húzás akkor lesz jó, ha jövőre kiwi nem kap szerződést.Chevy
Poz nekem is nagy almom (Helmut, mar ket ember almodozik Pozrol miattad..remelem orulsz 😉 ), viszont tenyleg serulekeny, bar eddig iden egesz jol birja, es neki megvan az esze a jatekhoz, nem csak egy fizikalis monster. Ruud is nagyon megfelelne de bedobok egy uj nevet, Chad Greenway a Vikingsbol. O egy tackle gyar, igaz, hogy OLB, de igazabol nekunk rogton 2 kezdo LB kellene, egyiknek tokeletesen megfelelne. A drafton az LB dologgal detto igy voltam en is iden, nagyon vartam Angeret, erre jott Joseph, de legyen jo, en ezt kivanom neki. (Cofieldet ugyis majdnem tradeltuk offseasonben)
JPP huzas megitelesenel Kiwin kivul nagy kerdes Osi is. Azert amit lemuvelt offseasonban, azutan sokmindenre lehetett szamitani, de arra azert annyira nem, hogy igy jatszik, mint most. Ezert a JPP projekt ilyen "gondolunk a jovore" dolog, kivaltkepp ha megnezed, hogy Osi szerzodese 2012-ig el csak, 2013-ban mar free agent. Azert o sem fiatal mar, ki tudja, mi lesz vele akkor. Kiwi jo lenne, ha maradna, ilyen szempontbol "jol jott" a serulese, mert ez majd csokkenti az erteket FA piacon, ergo konnyebben tudjuk megtatani, ha akarjuk. Szoval szerintem JPP lesz majd Osi utodja, Kiwi remelem marad, es a mostani szerepet folytatva, nagyon minosegi cserekent jatszik, egy ideig JPP-vel rotalva. (Mert kell a melyseg DE posztra is.)

Drafttol mindenkeppen korai O-line picket varok (es LB-t is, fuggetlenul FA-tol), ezert is irtam, hogy kicsit felek Andrews es Boothe varakozason feluli jatekatol, mert esetleg elhiszik a fejesek, hogy minden ok ugy ahogy van....pedig nem. Ha ne adj isten McKenzie vagy Snee is kidolne, akkor azert eleg rendesen meg lennenk love.

Na de mara ennyi, mert mar tul sokat okoskodtam...megyek, eszem, alszom.lotus86
Greenway kibaszott jó játékos, ő az egyik kedvenc LB-m az NFLben, még a fantasy csapatomban is benne van, de ő egyértelműen OLB, nem hiszem h szóba jönne.
Én szinte biztos vagyok benne, h Osi v Kiwi közül vmelyik nem itt fogja folytatni majd, jó lenne ha nem lenne igazam.
Andrews és Boothe azért egyáltalán nem egy kategória sztem. Andrews ProBowler játékos volt csak a sérülése után nem volt várható, h képes hasonló színvonalon teljesíteni, de sztem egyelőre kifejezetten meggyőző (mióta ő az LT még nem szoptunk sacket). Akár a kezdő posztot is megtarthatja, hisz Diehl saját bevallása szerint sem LT-ként a legjobb, sokkal jobban tud játszani eggyel beljebb. Boothe egy backup, tőle ennél több nem várható, 1-1 meccsre megfelel ha minden kötél szakad, nem hiszem, h ezt Coughlinék máshogy gondolnák.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Azért én Brashawt biztos nem váltanám le, de egy késői körös rbt szívesen látnék. Plusz ebbe a no futójátékba bőven benne volt a fal. Tavaly én is Weatherspoont akartam 1. körbe meg McClainről álmodoztam erre jött ez jóember.
Mondom ok, jöjjön lb 2. körben. Nem, húztunk 1 dt-t amiböl még semmit se láttunk, de azért szezon előtt kivágtuk Alfordot, mert túltengés volt a dt-knél. 2. körbe Sean Leet meg Angerert akartam, aki már kapott egy jó kis Hengerer becenevet a Colts szurkolóktól. Végül a 4. körbe depthbe behuzunk 1 mlbt. Anyááádd
De az a kritikán alúli, hogy Rolle 1 meccsen többször állítja meg a futást mint boleyn kívül bármelyik lb.
Rollet megemlítve amennyire kurvamérges voltam, hogy szezon előtt milyen szerződést kapott (ja 1. körbe Earl Thomast akartam még) most annyira örülök neki, Na meg Grantnek is.
Valamint bár Smith idén ne kap annyi labdát, azért látszik, hogy mennyire hiányzik, mert WonderlicMario csak 1-1 villanásra jó, én kezdőnek nem raknám, de hát a szükség nagy úr. Jövőre remélem megkapja Smith a jó kis szerződést.
Fal meg öregszik, Beattyt meg nem bírják felhízlalni, egy 2-3. körös húzás kell ide. e 1. az lb. Ha sikerülne a Poz/Ruud kettősből egyiket megszerezni az álom lenne. Bár Ruud jobb lenne szerintem, mert csóró Poz porcelánból van.

Bocs ha nagy az összevisszaság, de alig aludtam valamit az elmúlt 2 napban
Visszatérve a JPP húzás akkor lesz jó, ha jövőre kiwi nem kap szerződést.Chevy
Poz nekem is nagy almom (Helmut, mar ket ember almodozik Pozrol miattad..remelem orulsz 😉 ), viszont tenyleg serulekeny, bar eddig iden egesz jol birja, es neki megvan az esze a jatekhoz, nem csak egy fizikalis monster. Ruud is nagyon megfelelne de bedobok egy uj nevet, Chad Greenway a Vikingsbol. O egy tackle gyar, igaz, hogy OLB, de igazabol nekunk rogton 2 kezdo LB kellene, egyiknek tokeletesen megfelelne. A drafton az LB dologgal detto igy voltam en is iden, nagyon vartam Angeret, erre jott Joseph, de legyen jo, en ezt kivanom neki. (Cofieldet ugyis majdnem tradeltuk offseasonben)
JPP huzas megitelesenel Kiwin kivul nagy kerdes Osi is. Azert amit lemuvelt offseasonban, azutan sokmindenre lehetett szamitani, de arra azert annyira nem, hogy igy jatszik, mint most. Ezert a JPP projekt ilyen "gondolunk a jovore" dolog, kivaltkepp ha megnezed, hogy Osi szerzodese 2012-ig el csak, 2013-ban mar free agent. Azert o sem fiatal mar, ki tudja, mi lesz vele akkor. Kiwi jo lenne, ha maradna, ilyen szempontbol "jol jott" a serulese, mert ez majd csokkenti az erteket FA piacon, ergo konnyebben tudjuk megtatani, ha akarjuk. Szoval szerintem JPP lesz majd Osi utodja, Kiwi remelem marad, es a mostani szerepet folytatva, nagyon minosegi cserekent jatszik, egy ideig JPP-vel rotalva. (Mert kell a melyseg DE posztra is.)

Drafttol mindenkeppen korai O-line picket varok (es LB-t is, fuggetlenul FA-tol), ezert is irtam, hogy kicsit felek Andrews es Boothe varakozason feluli jatekatol, mert esetleg elhiszik a fejesek, hogy minden ok ugy ahogy van....pedig nem. Ha ne adj isten McKenzie vagy Snee is kidolne, akkor azert eleg rendesen meg lennenk love.

Na de mara ennyi, mert mar tul sokat okoskodtam...megyek, eszem, alszom.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Azért én Brashawt biztos nem váltanám le, de egy késői körös rbt szívesen látnék. Plusz ebbe a no futójátékba bőven benne volt a fal. Tavaly én is Weatherspoont akartam 1. körbe meg McClainről álmodoztam erre jött ez jóember.
Mondom ok, jöjjön lb 2. körben. Nem, húztunk 1 dt-t amiböl még semmit se láttunk, de azért szezon előtt kivágtuk Alfordot, mert túltengés volt a dt-knél. 2. körbe Sean Leet meg Angerert akartam, aki már kapott egy jó kis Hengerer becenevet a Colts szurkolóktól. Végül a 4. körbe depthbe behuzunk 1 mlbt. Anyááádd
De az a kritikán alúli, hogy Rolle 1 meccsen többször állítja meg a futást mint boleyn kívül bármelyik lb.
Rollet megemlítve amennyire kurvamérges voltam, hogy szezon előtt milyen szerződést kapott (ja 1. körbe Earl Thomast akartam még) most annyira örülök neki, Na meg Grantnek is.
Valamint bár Smith idén ne kap annyi labdát, azért látszik, hogy mennyire hiányzik, mert WonderlicMario csak 1-1 villanásra jó, én kezdőnek nem raknám, de hát a szükség nagy úr. Jövőre remélem megkapja Smith a jó kis szerződést.
Fal meg öregszik, Beattyt meg nem bírják felhízlalni, egy 2-3. körös húzás kell ide. e 1. az lb. Ha sikerülne a Poz/Ruud kettősből egyiket megszerezni az álom lenne. Bár Ruud jobb lenne szerintem, mert csóró Poz porcelánból van.

Bocs ha nagy az összevisszaság, de alig aludtam valamit az elmúlt 2 napban
Visszatérve a JPP húzás akkor lesz jó, ha jövőre kiwi nem kap szerződést.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Szerintem MLB-t FA-ról fogunk hozni és első körben OT draft lesz. Mindig is a falakat helyeztük előtérbe (nagyon helyesen), nem hiszem h eztán másként lesz. Nincs sok hiányposztunk szerencsére, ez persze szintén nagyban köszönhető a szisztematikus csapatépítésnek. Nálunk az újoncok szinte sosem kezdők első évükben, ehhez persze az kell, h legyen előttük megfelelő veterán, nálunk ezt nagyon jól csinálja a vezetőség, ezért is tudunk folyamatosan versenyképesek lenni, ellentétben egyes csapatokkal. Ez egy sikeres franchise alapja, persze a szerencsére is szükség van a sikeres draftokhoz, ebben azért mi bnem panaszkodhatunk, igen jól sikerültek a húzásaink évek óta.
Az OL-be kéne egy fiatal center és esetleg egy guard. Sajnos Beatty úgy néz ki bust lesz, úgyh tackle is szóba jöhet, de persze nem kizárt, h kap még egy esélyt jövőre. RB draft is benne lehet simán, de nem hinném, h első körökben érkezne futó, bár mivel tényleg nincs túl sok hiányposztunk az sem elképzelhetetlen. Egyébként MLB-t drafton is fogunk hozni akkor is, ha szerzünk egy veterán kezdőt. Én nagyon reménykedem Poz-ban mióta Helmut beültette a fülembe a bogarat 😊
A DL most nagyon erősnek és megfelelően mélynek is tűnik, persze kérdés, h mindenki marad-e jövőre is, de ha vmelyik DE el is megy akkor sem leszünk gondban. A secondary is tetszik nekem, de oda azért mindig elkel az erősítés. Egy returnerre is szükség lenne persze, nem lepne meg ha egy returner-spec RB jönne majd jövőre.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
kikúrták Childress-t, de baró, lesz még egy szarakodó csapat, amelyik szárnyat kap az edzőcsere után
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Az lenne a jó, ha valami normális MLB szabaddá válna, akit aztán el tudnánk hozni. Ha draftolunk, akkor valószínűleg kell majd neki 1-2 év, mire használható lesz. Első körökben én is inkább a falat erősíteném, az jól látszik, hogy ha jó a fal, akkor Bradshaw is tud futni. Már csak szöges/ragasztós kesztyű kellene neki.Lance
Ha rendszerbe illo LB jon, akkor rogton kezdo lehet. (Sintim tulajdonkeppen csak 3-4 ben OLB, mi rendszerunkben inkabb DE, meretei, meg ugye a VIrginia 3-4-es vedelmeben betoltott szerepe miatt is. Neki ido kell, mert ha volt valami amivel biztos nem torodott sokat az egyetemi evei alatt, az a Balaton vizallasanak heti elemzese valamint a cover kepessege csiszolasa. )

Pl. draft alatt konyorogtem, hogy draftoljuk Weatherspoont, erre jott JPP, Spoont meg koszonte szepen az Atlanta, es amikor nem serult, egesz jo. Nalunk is elfert volna, fuggetlenul attol, hogy JPP fejlodik.

Jelenleg szerintem legegetobb a LB kerdes. De ez mar evek ota megy, anno vegig kellett neznunk, ahogy hagytuk Poz-t kimenni, kesobb Dan COnnort (aki bar nem egy Urlacher, azert lehet, hogy nalunk egy egeszen turheto LB lett volna), iden imadkoztam Spoonert, vagy Angererert, de jott JPP meg Joseph, a ket LB meg koszoni szepen, es kezdo. Tudom, nem fair D-line ujoncokat osszehasonlitani LB-kel, mert az atallas talan a LB poszton a legegyszerubb (persze vicces dolog egyszerusegrol beszelni az NFL-ben, habar ha a mondatban James Harrison, Pacman vagy Marshawn Lynch szerepel, akkor mar felfedezheto nemi osszefugges is 😀 ), D-line-ban meg koztudottan a legnehezebb. Az idei korai pickjeinknek ido kell, de ez nem az o hibajuk, ritka a Suh fele D-line ujonc. Anno Mario WIlliams is csak a 2. eveben robbantott, addig mindenki a Texanson rohogott miatta.

De Goff kritikan aluli, Bullucknak nem latom ertelmet, mert akkor inkabb Sintim, es had fejlodjon, mert annyira Bulluck sem jo ( es most finom voltam, mert 7 meccsbol 6-on kezdett, es 16 tackle nel jar. Tudom, hogy a turnoverek fontosabbak, de abbol meg pont 16-tal van neki kevesebb, mint tackle-bol), egyedul Boley, aki nalam biztonsagban van, mert o konstans jo, csak ha a LB sort felenk 3 ember alkotja, nem 1.
Vicces, de a vedelmunk gyakorlatilag ugy nez ki, hogy van a D-line, mogotte egy kb 15-20 yardos vakum terulet, ahol Boley futkarozik egyedul, es van a Sec. Azert ez igy nem mehet tovabb.

O-line is elviselne kis erositest, bar attol tartok, hogy Andrews es Boothe teljesitmenye majd megnyugtatja a vezetoseget, es megint majd csak kb. az 5.kor kornyeken kezdenek el ide huzni. Mondjuk Petrus sem veszes egy 5.koroshoz kepest.

A RB drafthoz meg csak ez a link. Lehet szemezgetni (kulonosen a 2000-2003 intervallum erdekes fumble szempontjabol), es azert szerintem azzal mindenki egyetert, hogy a csapat valaha volt egyik legjobb jatekosa volt o.

http://www.nfl.com/players/tikibarber/profile?id=BAR025952


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
A bears és a bucs lufival egyet értek, bár azt nem bánom, ha a bears megveri a philit 😊

Lehet valamit tudni arról, hogy O'Hara, és Diehl mikor térhet vissza?Lance
Az ok, hogy erős a sorsolásuk és jönni fognak a vereségek, de ha a két nyerhető meccsük mellé behúznak még egyet, akkor 10-6 lesz a mérlegük. A Bears ellen jól jön majd a W-nk, de a Bucs ebben a szituban meleg lehet.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Az lenne a jó, ha valami normális MLB szabaddá válna, akit aztán el tudnánk hozni. Ha draftolunk, akkor valószínűleg kell majd neki 1-2 év, mire használható lesz. Első körökben én is inkább a falat erősíteném, az jól látszik, hogy ha jó a fal, akkor Bradshaw is tud futni. Már csak szöges/ragasztós kesztyű kellene neki.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Korai ilyenekről beszélni, de egyszerűen annyira felbasztam magam Bradshaw-n, hogy pedzegetni fogom a RB draftot, na meg MLB, OT/G, CB, KR/PR!!! persze más fontossági sorrendben...