NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Inkább egy LB kéne, de az nagyon!rattlesnk
egy???kristof
Első körben egy.
Aztán második körben még egy.
...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Inkább egy LB kéne, de az nagyon!rattlesnk
egy???
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Inkább egy LB kéne, de az nagyon!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
ha nincs wr, akkor menjünk előre option run-al 😀 uhh de utálom és csak egy jó safety kell ellene

nézegetem a mock draftokat, nem értem az első kört, sokan CB-t húznak nekünk :mad:vittore
hacsak nem egy shutdown kaliber a CB akk nem kell ide, mert Webster,Ross,TT elég jó!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
sajnos nemhogy Mathis-t de kb Jax meccset nem láttam 😂 vagyis talán volt egy sporttv-s meccs az kurva nagy fos volt asszem akkor nem is Garrard kezdett hanem Bowman? mindenesetre MoJo nagy kedvencem,tőle tartok legjobban!ironroy
Játszott David; csak megsérült (ő is) és Edwards fejezte be a meccset. Bouman utána játszott 1 meccset mint QB (mert Edwards is megsérült).
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ha nincs wr, akkor menjünk előre option run-al 😀 uhh de utálom és csak egy jó safety kell ellene

nézegetem a mock draftokat, nem értem az első kört, sokan CB-t húznak nekünk :mad:
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Azért a Run D-nket mostanság elnézve; nem biztos hogy futni ellenünk túl jó ötlet. A passz D-nket idén elnézve pedig szinte csak arra csábítja Coughlint; hogy Eli minimum 40 passzkisérletet mutasson be....iktriad
igen de mivel gondolom Mathis a mi egyetlen épkézláb elkapónkon (Manningham-re gondolok) fog védekezni.Ezért kulcsszerepet kapnak a TE-ek és a futójáték!Már ha az utolsó 2 meccsünkön lehetett beszélni futójátékról :/ironroy
Látad te mostanában Mathis-t játszani? Idén volt a pickje a Dallas ellen; ami szép play volt; és körübelül ennyi dicséretre érdemes játéka volt idén. Ő a szezon toronymagasan legnagyobb csalódása. Derek Cox minden problámájával jelenleg jobb formában lévő CB. Azt is megkockáztatom; ha nem az lenne aki (csapatért a múltban sokat tett vetrán) már rég csere lenne; ha nálunk lenne még egyátalán. (Ja szezon előtt új szerződést és több pénzt akart... Hát igy max utilapu/trade lesz belőle az offseasonban...)iktriad
sajnos nemhogy Mathis-t de kb Jax meccset nem láttam 😂 vagyis talán volt egy sporttv-s meccs az kurva nagy fos volt asszem akkor nem is Garrard kezdett hanem Bowman? mindenesetre MoJo nagy kedvencem,tőle tartok legjobban!
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Coughlin bejelentette, hogy Jacobs lesz az első számú futó. Bradshaw túl sok labdát ejtett el.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
bazz egy perccel gyorsabb voltál! pont olvastam én is, én személy szerint örülök neki!végre nem az lesz hogy 3&12-13 az első-kettő bradshaw középső futás után!ironroy
Azért a Run D-nket mostanság elnézve; nem biztos hogy futni ellenünk túl jó ötlet. A passz D-nket idén elnézve pedig szinte csak arra csábítja Coughlint; hogy Eli minimum 40 passzkisérletet mutasson be....iktriad
igen de mivel gondolom Mathis a mi egyetlen épkézláb elkapónkon (Manningham-re gondolok) fog védekezni.Ezért kulcsszerepet kapnak a TE-ek és a futójáték!Már ha az utolsó 2 meccsünkön lehetett beszélni futójátékról :/ironroy
Látad te mostanában Mathis-t játszani? Idén volt a pickje a Dallas ellen; ami szép play volt; és körübelül ennyi dicséretre érdemes játéka volt idén. Ő a szezon toronymagasan legnagyobb csalódása. Derek Cox minden problámájával jelenleg jobb formában lévő CB. Azt is megkockáztatom; ha nem az lenne aki (csapatért a múltban sokat tett vetrán) már rég csere lenne; ha nálunk lenne még egyátalán. (Ja szezon előtt új szerződést és több pénzt akart... Hát igy max utilapu/trade lesz belőle az offseasonban...)
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Couglin Brandon Jacobs-t nevezte meg kezdő RBnek mostantól. Bradshaw fumble-jai miatt lépte meg ezt a változtatást.iktriad
bazz egy perccel gyorsabb voltál! pont olvastam én is, én személy szerint örülök neki!végre nem az lesz hogy 3&12-13 az első-kettő bradshaw középső futás után!ironroy
Azért a Run D-nket mostanság elnézve; nem biztos hogy futni ellenünk túl jó ötlet. A passz D-nket idén elnézve pedig szinte csak arra csábítja Coughlint; hogy Eli minimum 40 passzkisérletet mutasson be....iktriad
igen de mivel gondolom Mathis a mi egyetlen épkézláb elkapónkon (Manningham-re gondolok) fog védekezni.Ezért kulcsszerepet kapnak a TE-ek és a futójáték!Már ha az utolsó 2 meccsünkön lehetett beszélni futójátékról :/
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Couglin Brandon Jacobs-t nevezte meg kezdő RBnek mostantól. Bradshaw fumble-jai miatt lépte meg ezt a változtatást.iktriad
bazz egy perccel gyorsabb voltál! pont olvastam én is, én személy szerint örülök neki!végre nem az lesz hogy 3&12-13 az első-kettő bradshaw középső futás után!ironroy
Azért a Run D-nket mostanság elnézve; nem biztos hogy futni ellenünk túl jó ötlet. A passz D-nket idén elnézve pedig szinte csak arra csábítja Coughlint; hogy Eli minimum 40 passzkisérletet mutasson be....
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Couglin Brandon Jacobs-t nevezte meg kezdő RBnek mostantól. Bradshaw fumble-jai miatt lépte meg ezt a változtatást.iktriad
bazz egy perccel gyorsabb voltál! pont olvastam én is, én személy szerint örülök neki!végre nem az lesz hogy 3&12-13 az első-kettő bradshaw középső futás után!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Couglin Brandon Jacobs-t nevezte meg kezdő RBnek mostantól. Bradshaw fumble-jai miatt lépte meg ezt a változtatást.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Nem hiszem hogy X lesz; McNabb már nem a Philyben játszik. 😀iktriad
Donovan egyébként sem érzi idén a döntetleneket, már kétszer is nyertek OT-ben (1 vereség mellett). Valószínűleg az alapszakaszbeli OT szabályt már tudja, akkor lehet gond, ha a rájátszásban kéne OT-ban játszani, szerinem azt a szabályváltozást még nem updatelte magában 😀BleedingGreen
De szép lenne, kapna egy FG-t a Redskins és McNabb bemenne az öltözőbe. 😊somoskovig
elirányít Sexy Rexy is...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
egyértelmű, hogy a döntetlen jó nekünkkristof
Nem hiszem hogy X lesz; McNabb már nem a Philyben játszik. 😀iktriad
Donovan egyébként sem érzi idén a döntetleneket, már kétszer is nyertek OT-ben (1 vereség mellett). Valószínűleg az alapszakaszbeli OT szabályt már tudja, akkor lehet gond, ha a rájátszásban kéne OT-ban játszani, szerinem azt a szabályváltozást még nem updatelte magában 😀BleedingGreen
De szép lenne, kapna egy FG-t a Redskins és McNabb bemenne az öltözőbe. 😊

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 244 — Beware the Slim Reaper!
hétvégén bears - phily, de kinek a győzelme jobb nekünk? a bears ugye wc vetélytárs, a phily meg divízió rivalvittore
egyértelmű, hogy a döntetlen jó nekünkkristof
Nem hiszem hogy X lesz; McNabb már nem a Philyben játszik. 😀iktriad
Donovan egyébként sem érzi idén a döntetleneket, már kétszer is nyertek OT-ben (1 vereség mellett). Valószínűleg az alapszakaszbeli OT szabályt már tudja, akkor lehet gond, ha a rájátszásban kéne OT-ban játszani, szerinem azt a szabályváltozást még nem updatelte magában 😀


több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hétvégén bears - phily, de kinek a győzelme jobb nekünk? a bears ugye wc vetélytárs, a phily meg divízió rivalvittore
egyértelmű, hogy a döntetlen jó nekünkkristof
Nem hiszem hogy X lesz; McNabb már nem a Philyben játszik. 😀
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
hétvégén bears - phily, de kinek a győzelme jobb nekünk? a bears ugye wc vetélytárs, a phily meg divízió rivalvittore
Teljesen egyértelmű, h a Bears győzelme lenne a jó nekünk. Azzal újra a saját kezünkbe kerülne a sorsunk teljes mértékben.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hétvégén bears - phily, de kinek a győzelme jobb nekünk? a bears ugye wc vetélytárs, a phily meg divízió rivalvittore
egyértelmű, hogy a döntetlen jó nekünk
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hétvégén bears - phily, de kinek a győzelme jobb nekünk? a bears ugye wc vetélytárs, a phily meg divízió rivalvittore
Inkább a Bears W jobb a Giantsnek. 1W-el vagytok a Phily mögött. Ha veszit az Eagles; és ti nyertek a héten (bár remélem ez utóbbihoz nekünk is lesz 1-2 szavunk...) máris egáll; és még lesz Giants-Eagles is idén.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
hétvégén bears - phily, de kinek a győzelme jobb nekünk? a bears ugye wc vetélytárs, a phily meg divízió rival
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Úgy legyen:

"Perhaps the picks are a good omen. When Manning threw his career-high 20 interceptions in 2007, the Giants won the Super Bowl."
elég sanszos, hogy Eli idén megdönti ezt a rekordot...G-men
Gondolkozzunk pozitivan, az is sanszos, hogy a TD rekordjat is megdonti.lotus86
Én is pozitívan gondolkodtam:
Remélem, megdönti az INT rekordot és megnyerjük a Super Bowlt :cool:

(egyébként biztos vagyok benne, hogy meg fogja dönteni a TD rekordját, sőt lehet, hogy a franchise-csúcsot is (36 db), ha nem sérül meg)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Clayton-nak kellett a hely, így Jake Ballard, TE ment PS keretbe, mi (Eagles) pedig onnan elhoztuk a CB Brandon Hughes-t.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Úgy legyen:

"Perhaps the picks are a good omen. When Manning threw his career-high 20 interceptions in 2007, the Giants won the Super Bowl."
elég sanszos, hogy Eli idén megdönti ezt a rekordot...G-men
Gondolkozzunk pozitivan, az is sanszos, hogy a TD rekordjat is megdonti.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Úgy legyen:

"Perhaps the picks are a good omen. When Manning threw his career-high 20 interceptions in 2007, the Giants won the Super Bowl."
elég sanszos, hogy Eli idén megdönti ezt a rekordot...