New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
10. forduló - helyezések:

1. Chevy 7 pont
2. Buchek8 5 pont
3. vadibandi 4 pont
Szesze 4 pont
5. Lance 3 pont
Szsziszka 3 pont
kristof 3 pont
G-men 3 pont
9. Badman 2 pont
rattlesnk 2 pont
csebi 2 pont
yooker 2 pont
ironroy 2 pont
salander 2 pont
15. deny79 1 pont
Asbee 1 pont
balu10 1 pont
Forti 1 pont
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Tippjáték, 10. forduló - helyes válaszok
1. Mi lesz a végeredmény? D) több, mint 8 ponttal kikapunk (5 helyes válasz)
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? A) 0-250 (senki)
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? D) 351-400 (6)
4. Hány passzolt TD-nk lesz? C) 2 (11)
5. Hány futott TD-nk lesz? A) 0 (csak balu10)
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? A) Tuck (4)
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? B) Thomas (4)
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? D) Maclin (csak Buchek8)
9. Hány sacket szerzünk? C) 3 (9)
10.Hány sacket szedünk be? A) 0-1 (2)
11. Megtörjük Vick INT nélküli sorozatát? B) nem (4)
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? A) 0 (1)
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Szerdai sérültlista:
http://www.giants.com/team/InjuryReport.asp
Umeniyora és Tuck se edzett; nálunk a kezdő LT(talán a legjobb O-linemanünk) Eugene Monroe nem edzett. Holnapi nap érdekes lesz; hogy ki mennyit fog edzeni- ha edz a DNP-sek közül...iktriad
Osi idáig egyik héten se edzett szerdán. Ez a szokása, mi már tudjuk! Szóval ez alapján simán játszani fog vasárnap. Ahogy gondolom Tuck és a ti LT-tek is.

Sérüléseket tekintve így is ti vagytok előnyben:
Nekünk a 2 kezdő WR + 2 kezdő OL ember + kezdő fullback sérült, tehát 5 fő a 11-ből, nálatok, ha jól emlékszem 1 kezdő WR meg 1 vagy két falember, tehát max 3. És ennél már csak rosszabb lehet a helyzet. (igaz, nálatok is)
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Ide is! 😊

Három legújabb könyvszerzeményem három különböző csapat történetével kapcsolatos, de közös bennük, hogy az adott csapatok legnagyobb, legjelentősebb meccseit tárgyalják több/kevesebb részletességgel. A sorozat korábban 50 Greatest Plays in "XY team" History néven, ma Game Changers-ként fut és az általam első körben beszerzett Eagles-, Giants- és Steelers-kötetek mellett van Bears-es, Bills-es, Cowboys-os és Pats-es kötet is. Sőt az Alabama, az Iowa, a Georgia, és a Penn State történetének legnagyobb momentumait tárgyaló könyv is létezik.

A kötetek tartalmilag lehetnének picit alaposabbak, de képanyaguk remek és szerintem minden focitörténet iránt érdeklődő vagy az adott csapatért szorító szurkoló könyvespolcán ott a helyük. A cím egy picit megtévesztő, mert nem igazán konkrét játékok kerülnek terítékre, hanem sokkal inkább sorsfordító meccsek.

A könyvek ihletésére át is tekinteném, hogy a könyvek szerzői mit tartanak a kérdéses együttesek történetében a legmeghatározóbb momentumoknak. Az áttekintést folytatásokban tenném meg és ha esetleg van igény rá áthelyezem a szóban forgó csapatok topikjába is.

John Maxymuk: Game Changers: the Greatest Plays in New York Giants History. 2010
(A 2008-as kiadás még az 50 top meccset tárgyalta, a 2010-esben már csak 36 maradt.)


50 Greatest - Giants

(Hangsúlyozandó, hogy a Giants szempontjából nem kizárólag pozitív végkimenetelű play-ek, meccsek kaptak helyet a listán.)

50. Season ends in a snap
Dátum: 2003. január 5., NFC Wild Card Playoffs
Ellenfél: San Francisco 49ers
Főszereplők: Trey Junkin (long snapper), Matt Bryant


On a sunny afternoon of big plays, big leads, big comebacks, and bigger mental and physical lapses from both sides of the field, this NFC Wild-Card Game came down to the simplest of plays with six seconds remaining: a medium-length field goal. Unfortunately, the Giants botched it for the second time in three minutes.

Örök klasszikus az egész meccs. Én is írtam már róla az oldalon: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=595

Két összefoglaló a youtube-ról: http://www.youtube.com/watch?v=S3OGSQxlXeo ; http://www.youtube.com/watch?v=_xneDY8BJ_M

49. Benny bombs the Bears
Dátum: 1929. november 17.
Ellenfél: Chicago Bears
Főszereplő: Benny Friedman


A későbbi Hall of Famer Benny Friedman 1929-ben 20 TD-passzal vezette a ligát, egy olyan korszakban, amikor még nagyon keveset passzoltak. Friedman 20 hatpontos átadásából 4-et a Bears elleni 34-0-ás győzelem során juttatott célba, ami akkortájt kiemelkedő rekordnak számított.



48. Frozen out
Dátum: 1989. december 10.
Ellenfél: Denver Broncos
Főszereplő: Gary Reasons


After starting the 1989 season 8-1, the Giants hit a rough patch and dropped three of the next four games. Headed for a road game in Denver with Lawrence Taylor unlikely to play, New York's run for the playoffs was beginning to disintegrate. Moreover, at game time the temperature was 23 degrees with 15 mph wind and heavy snow falling. It was a day for defense, and led by inside linebacker Gary Reasons's 14 tackles, the Giants delivered.



folyt. köv.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ne balfaszkodjunk az a lényeg! nem kapunk mégegyszer ajándékba egy 1-7-el kezdő cowgirls-t és a redskins se a kulcsjátékosok vs HC vitákról fog szólni minden évben
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
Hedge IR-en, elhoztuk waiverről Devin Thomas WR-t, 2. körös pick volt, de ezt mi tudjuk a legjobban h semmit sem ér (Sinorice)
közben Jákob egész rendesen nyilatkozott Ahmadról

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 823 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerdai sérültlista:
http://www.giants.com/team/InjuryReport.asp
Umeniyora és Tuck se edzett; nálunk a kezdő LT(talán a legjobb O-linemanünk) Eugene Monroe nem edzett. Holnapi nap érdekes lesz; hogy ki mennyit fog edzeni- ha edz a DNP-sek közül...
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Inkább egy LB kéne, de az nagyon!rattlesnk
egy???kristof
Első körben egy.
Aztán második körben még egy.
...G-men
Ha feltradeltek egyből-kettő 😊 Bocsánat....
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Inkább egy LB kéne, de az nagyon!rattlesnk
egy???kristof
Első körben egy.
Aztán második körben még egy.
...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Inkább egy LB kéne, de az nagyon!rattlesnk
egy???
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Inkább egy LB kéne, de az nagyon!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
ha nincs wr, akkor menjünk előre option run-al 😀 uhh de utálom és csak egy jó safety kell ellene

nézegetem a mock draftokat, nem értem az első kört, sokan CB-t húznak nekünk :mad:vittore
hacsak nem egy shutdown kaliber a CB akk nem kell ide, mert Webster,Ross,TT elég jó!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 823 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
sajnos nemhogy Mathis-t de kb Jax meccset nem láttam 😂 vagyis talán volt egy sporttv-s meccs az kurva nagy fos volt asszem akkor nem is Garrard kezdett hanem Bowman? mindenesetre MoJo nagy kedvencem,tőle tartok legjobban!ironroy
Játszott David; csak megsérült (ő is) és Edwards fejezte be a meccset. Bouman utána játszott 1 meccset mint QB (mert Edwards is megsérült).
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ha nincs wr, akkor menjünk előre option run-al 😀 uhh de utálom és csak egy jó safety kell ellene

nézegetem a mock draftokat, nem értem az első kört, sokan CB-t húznak nekünk :mad:
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Azért a Run D-nket mostanság elnézve; nem biztos hogy futni ellenünk túl jó ötlet. A passz D-nket idén elnézve pedig szinte csak arra csábítja Coughlint; hogy Eli minimum 40 passzkisérletet mutasson be....iktriad
igen de mivel gondolom Mathis a mi egyetlen épkézláb elkapónkon (Manningham-re gondolok) fog védekezni.Ezért kulcsszerepet kapnak a TE-ek és a futójáték!Már ha az utolsó 2 meccsünkön lehetett beszélni futójátékról :/ironroy
Látad te mostanában Mathis-t játszani? Idén volt a pickje a Dallas ellen; ami szép play volt; és körübelül ennyi dicséretre érdemes játéka volt idén. Ő a szezon toronymagasan legnagyobb csalódása. Derek Cox minden problámájával jelenleg jobb formában lévő CB. Azt is megkockáztatom; ha nem az lenne aki (csapatért a múltban sokat tett vetrán) már rég csere lenne; ha nálunk lenne még egyátalán. (Ja szezon előtt új szerződést és több pénzt akart... Hát igy max utilapu/trade lesz belőle az offseasonban...)iktriad
sajnos nemhogy Mathis-t de kb Jax meccset nem láttam 😂 vagyis talán volt egy sporttv-s meccs az kurva nagy fos volt asszem akkor nem is Garrard kezdett hanem Bowman? mindenesetre MoJo nagy kedvencem,tőle tartok legjobban!
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Coughlin bejelentette, hogy Jacobs lesz az első számú futó. Bradshaw túl sok labdát ejtett el.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 823 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
bazz egy perccel gyorsabb voltál! pont olvastam én is, én személy szerint örülök neki!végre nem az lesz hogy 3&12-13 az első-kettő bradshaw középső futás után!ironroy
Azért a Run D-nket mostanság elnézve; nem biztos hogy futni ellenünk túl jó ötlet. A passz D-nket idén elnézve pedig szinte csak arra csábítja Coughlint; hogy Eli minimum 40 passzkisérletet mutasson be....iktriad
igen de mivel gondolom Mathis a mi egyetlen épkézláb elkapónkon (Manningham-re gondolok) fog védekezni.Ezért kulcsszerepet kapnak a TE-ek és a futójáték!Már ha az utolsó 2 meccsünkön lehetett beszélni futójátékról :/ironroy
Látad te mostanában Mathis-t játszani? Idén volt a pickje a Dallas ellen; ami szép play volt; és körübelül ennyi dicséretre érdemes játéka volt idén. Ő a szezon toronymagasan legnagyobb csalódása. Derek Cox minden problámájával jelenleg jobb formában lévő CB. Azt is megkockáztatom; ha nem az lenne aki (csapatért a múltban sokat tett vetrán) már rég csere lenne; ha nálunk lenne még egyátalán. (Ja szezon előtt új szerződést és több pénzt akart... Hát igy max utilapu/trade lesz belőle az offseasonban...)
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Couglin Brandon Jacobs-t nevezte meg kezdő RBnek mostantól. Bradshaw fumble-jai miatt lépte meg ezt a változtatást.iktriad
bazz egy perccel gyorsabb voltál! pont olvastam én is, én személy szerint örülök neki!végre nem az lesz hogy 3&12-13 az első-kettő bradshaw középső futás után!ironroy
Azért a Run D-nket mostanság elnézve; nem biztos hogy futni ellenünk túl jó ötlet. A passz D-nket idén elnézve pedig szinte csak arra csábítja Coughlint; hogy Eli minimum 40 passzkisérletet mutasson be....iktriad
igen de mivel gondolom Mathis a mi egyetlen épkézláb elkapónkon (Manningham-re gondolok) fog védekezni.Ezért kulcsszerepet kapnak a TE-ek és a futójáték!Már ha az utolsó 2 meccsünkön lehetett beszélni futójátékról :/
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 823 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Couglin Brandon Jacobs-t nevezte meg kezdő RBnek mostantól. Bradshaw fumble-jai miatt lépte meg ezt a változtatást.iktriad
bazz egy perccel gyorsabb voltál! pont olvastam én is, én személy szerint örülök neki!végre nem az lesz hogy 3&12-13 az első-kettő bradshaw középső futás után!ironroy
Azért a Run D-nket mostanság elnézve; nem biztos hogy futni ellenünk túl jó ötlet. A passz D-nket idén elnézve pedig szinte csak arra csábítja Coughlint; hogy Eli minimum 40 passzkisérletet mutasson be....
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Couglin Brandon Jacobs-t nevezte meg kezdő RBnek mostantól. Bradshaw fumble-jai miatt lépte meg ezt a változtatást.iktriad
bazz egy perccel gyorsabb voltál! pont olvastam én is, én személy szerint örülök neki!végre nem az lesz hogy 3&12-13 az első-kettő bradshaw középső futás után!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 823 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Couglin Brandon Jacobs-t nevezte meg kezdő RBnek mostantól. Bradshaw fumble-jai miatt lépte meg ezt a változtatást.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
Nem hiszem hogy X lesz; McNabb már nem a Philyben játszik. 😀iktriad
Donovan egyébként sem érzi idén a döntetleneket, már kétszer is nyertek OT-ben (1 vereség mellett). Valószínűleg az alapszakaszbeli OT szabályt már tudja, akkor lehet gond, ha a rájátszásban kéne OT-ban játszani, szerinem azt a szabályváltozást még nem updatelte magában 😀BleedingGreen
De szép lenne, kapna egy FG-t a Redskins és McNabb bemenne az öltözőbe. 😊somoskovig
elirányít Sexy Rexy is...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 752 — 49ers GM
egyértelmű, hogy a döntetlen jó nekünkkristof
Nem hiszem hogy X lesz; McNabb már nem a Philyben játszik. 😀iktriad
Donovan egyébként sem érzi idén a döntetleneket, már kétszer is nyertek OT-ben (1 vereség mellett). Valószínűleg az alapszakaszbeli OT szabályt már tudja, akkor lehet gond, ha a rájátszásban kéne OT-ban játszani, szerinem azt a szabályváltozást még nem updatelte magában 😀BleedingGreen
De szép lenne, kapna egy FG-t a Redskins és McNabb bemenne az öltözőbe. 😊

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
hétvégén bears - phily, de kinek a győzelme jobb nekünk? a bears ugye wc vetélytárs, a phily meg divízió rivalvittore
egyértelmű, hogy a döntetlen jó nekünkkristof
Nem hiszem hogy X lesz; McNabb már nem a Philyben játszik. 😀iktriad
Donovan egyébként sem érzi idén a döntetleneket, már kétszer is nyertek OT-ben (1 vereség mellett). Valószínűleg az alapszakaszbeli OT szabályt már tudja, akkor lehet gond, ha a rájátszásban kéne OT-ban játszani, szerinem azt a szabályváltozást még nem updatelte magában 😀


több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 823 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hétvégén bears - phily, de kinek a győzelme jobb nekünk? a bears ugye wc vetélytárs, a phily meg divízió rivalvittore
egyértelmű, hogy a döntetlen jó nekünkkristof
Nem hiszem hogy X lesz; McNabb már nem a Philyben játszik. 😀