New York Giants
50 feliratkozó
több mint 14 éve
érdekes volt ahogy egy idő után futás helyett gyakorlatilag átálltunk a Warenek dobott screenekre! lehet hogy még jobban is járnánk ezekkel ( ha belejön) mint egyébként futással?? !!Igazából a prevent defenset alkalmazott a Saints, innentől kezdve a screen/checkdown adott. A legtöbb play nem screen akart lenni, csak az lett belőle, mert nem volt más üres játékos, csak a checkdown passzok maradtak.
yooker
Az a baj, hogy Eli nagyon jó, továbbra is, de ezzel a WR corppal és a magas maga alatt teljesítő BJ-vel ez kevés lesz. Cruz jó, de közel sem akkor korszakos zseni, mint Plaxico volt, Boss hiánya is látszik.
Sajnálom, mert az Eastből a Giants a kedvencem, remélem megb*tok kétszer a Cowboys, akkor én már azért boldog leszek 😀

több mint 14 éve
5-kor keltem hogy megnézzem a meccset meló előtt.... :mad: (látom a követőből hogy páran még korábban!)
egy részét már tekertem erősen...)
folytatódni látszik a tavalyi szezon lemásolása!
hol volt az a D aki megfogta a NE-et ??
az arcokat rossz volt nézni már a meccs közepén , látszott a teljes összecsuklás!ezt nem lehet csak Boley hiányára fogni...
érdekes volt ahogy egy idő után futás helyett gyakorlatilag átálltunk a Warenek dobott screenekre! lehet hogy még jobban is járnánk ezekkel ( ha belejön) mint egyébként futással?? !!
asszem aki ezt a meccset látta , az látta a GB ellenit is ...
kb erre lehet számítani ott is... 😕
(fake puntnál kifejezetten szégyeltem magam , megaszánalomra sikeredett!)
(abban lehet bízni talán hogy fejben elengedték ezt a meccset már mielőtt elkezdődött :rolleyes: )
több mint 14 éve
hát a meccs utolsó negyedét láttam az nem volt szép...tőletek.vicces,hogy a cowgirls megy PO ba de ze van idén mindkét csapat sikeresen múlja alul saját magát....
több mint 14 éve
a második félidőt volt szerencsém látni. Csapat "rekord" all time második legtöbb benyalt yard? A Saints bedarálta a gárdát. Voltak pontok, meg a Saints pontra játssza a focit, nem érdekli más, de azért ez a D# nem elfogadható. Nemtom mi volt első félidőben, de akkor csináltak pontot amikor akartak.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
több mint 14 éve
1. B)2. C)
3. D)
4. B)
5. A)
6. B)
7. B)
8. C)
9. C)
10.A)
11.B)
12.E)
több mint 14 éve
1. A2. C
3. B
4. B
5. B
6. B
7. C
8. C
9. C
10. B
11. A
12. E
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
1.B2.C
3.C
4.A
5.A
6.B
7.A
8.C
9.C
10.B
11.B
12.C
több mint 14 éve
Tippelde:1. A)
2. B)
3. A)
4. B)
5. B)
6. B)
7. B)
8. C)
9. C)
10. B)
11. B)
12. B)
Gyors alvás, aztán mindent bele! BIG BLUE!
több mint 14 éve
sajnos a jets se bírt kikapni, hogy a ny-i rangadón már ne legyenek motiváltakvittorekár, hogy nekünk még a hazai pálya sem ér semmit, pedig az utolsó 5-ből 4-szer játszunk otthon...
több mint 14 éve
sajnos a jets se bírt kikapni, hogy a ny-i rangadón már ne legyenek motiváltak
több mint 14 éve
Szigorúan papírforma alapján ez lenne a vége:Ha PO-t akarunk kétszer verni kell őket nincs mese...
NFC East:
DAL 11-5 (mi verjük őket 1x)
NYG 9-7 (DAL 1x, NO, GB szopó)
WC:
CHI 10-6
ATL 10-6
DET 9-7G-men
több mint 14 éve
1. B2. B
3. D
4. B
5. A
6. B
7. A
8. C
9. A
10.C
11. B
12. D



több mint 14 éve
Szigorúan papírforma alapján ez lenne a vége:NFC East:
DAL 11-5 (mi verjük őket 1x)
NYG 9-7 (DAL 1x, NO, GB szopó)
WC:
CHI 10-6
ATL 10-6
DET 9-7
több mint 14 éve
1. B) 2. B)
3. B)
4. B)
5. B)
6. A)
7. A)
8. D)
9. C)
10. A)
11. E)
12. D)
több mint 14 éve
volt pár kedvező eredmény: det, phi, chi LvittoreIgen, bár végülis a sasok csak matematikailag jelentettek volna veszélyt egy győzelemmel, de a másik kettő veresége jól jött. Én magamban úgy álmodoztam, hogy a philly a cowboys elleni meccsig életben tartja a reményét, és motiváltan megfogják a tehenészeket, erre jelenleg kevesebb esélyt látok.
Azt azért mindenképpen el kell mondani, hogy mind a macik, mind az oroszlánok sorsolása jóval könnyebb a miénknél, és most mindketten olyan meccseket vesztettek, amelyeken azért nem ők voltak az esélyesek. A hátralévő 5 meccsükből azért papírforma szerint így is többet fognak nyerni, mint mi. És ne feledjük: ha ma nyerünk, még akkor is csak egál velük a mérleg. Most azt mondom, WC-hely nekünk csak akkor néz ki, ha durva meglepetés vereségek is becsúsznak nekik, (ez az Atlantára is igaz).
10-6 és 2 Dallas elleni győzelem kell a PO-hoz szerintem! (Ez akár úgy is összejöhet, hogy kikapunk ma és vasárnap a sajtfejűek ellen is, aztán jön 4 győzelem zsinórban. Tehát azt is mondahatnám, hogy inkább kapjunk ki a NO és a GB ellen, mint akár egyszer is a DAL ellen.)
több mint 14 éve
1. B2. B
3. C
4. B
5. B
6. B
7. A
8. C
9. A
10. B
11. B
12. C
több mint 14 éve
volt pár kedvező eredmény: det, phi, chi Lvittoreremélem ma is lesz 1... 😊
több mint 14 éve
1. A)2. D)
3. C)
4. B)
5. B)
6. A)
7. B)
8. B)
9. C)
10. A)
11. A)
12. C)
több mint 14 éve
volt pár kedvező eredmény: det, phi, chi L
több mint 14 éve
1. B)2. C)
3. C)
4. B)
5. B)
6. B)
7. B)
8. C)
9. C)
10. B)
11. A)
12. E)
több mint 14 éve
1. B2. A
3. C
4. B
5. A
6. B
7. A
8. C
9. B
10. A
11.A
12. C
több mint 14 éve
Íme, a Szentek elleni meccsre a kérdések.1. Mi lesz a végeredmény?A) nyerünk B)kikapunk (döntetlen)
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? A) 0-15 B) 16-23 C) 24-30 D) 31+
3. Hány pontot kapunk a meccsen? A) 0-15 B) 16-23 C) 24-30 D) 31+
4. Hány futott yardunk lesz a meccsen? A) 70 alatt B) 70-100 C)100 +
5. Hány labdát szerzünk ? A) 0-1 B) 2-3 C) 4+
6. Hány sacket nyelünk be a meccsen? A) 0-1 B) 2-3 C) 4 +
7. Manning v. Brees dob először INT-et a meccsen? A) Manning B) Brees C) egyik sem
8. Hány yardot szerez ellenünk összesen, a Saints támadóegysége? A) kevesebb mint 300 B) 301-355 C) 356-420 D) 420 +
9. Kinek lesz a legtöbb scrimmage yardja közülük? A) Sproles B) Graham C) Cruz D) Bradshaw
10. Mennyi kickoff/punt visszahordott yardot nyelünk be összesen? A) 75 alatt B) 76-99 C)100 +
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A) JPP B) Kiwanuka C) Boley D) Tuck E) Umenyiora
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A) Ross B) Webster C) Rolle D) Phillips E) Amu
több mint 14 éve
írogattunk erről a meccs előtt , és sajnos tényleg bejött a dolog újból...vagy aznapos 😀A topicbeli aktivitás jól mutatja a Giants-fanok jelenlegi lelkiállapotát, és jövőbe vetett optimizmusát... 😕 😕G-menVagy mindenki másnapos 😛Asbee
nem tudom, hogy valaki felhozta-e a témát, de ez a legutóbbi vereség, baromira hasonlított a tavalyi 2. dallas elleni meccsünkre, ami a nem várt vereség kategória volt szintén... és mint megállapítottuk azon ment el a szezon... akiket most már figyelni kell az az Atlanta,Detroit (ahol talán kipukkadt már a lufi),Chicago (ahol Cutler megsérült), meg szurkolni a Dallas aktuális ellenfelének... persze saját kezünkben van a PO, 4 meccset nyerni kell a 6-ból!ironroy
bár még javíthatunk , de ahogy tavaly , idén sem lesz egyszerű!
a hétfői meccs azért fontos mert könnyen eldőlhet hogy mi is várható a továbbiakban
1. szétesünk
2. összeállunk újból
a helyzetet egyik pillanatban nagyon nehéznek érzem, (sok fontos hiányzó ,gyenge fal )
a másikban meg teljesen reálisnak ( Eli nagyon jó, a D is odateszi magát )
a PO-hoz továbbra is úgy gondolom hogy meg kell nyerni a csoportot !
több mint 14 éve
Chad Jones holnap az oldalvonal mellett lesz!Valamint: Boley nem utazott, Manningham igen, de egész héten nem edzett és questionable...
