NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 245 — Beware the Slim Reaper!
Na ma duplán szurkolhatok a Houston-nak:

1. Kedvenc AFC-s csapat
2. Ha a philly kikap, akkor a belső problémáik is valószínűleg mélyülni fognak, ami sokat segítene abban, hogy megverjük őket 2 hét múlva.Winters
Üdv! Belső probléma alatt a qb kérdést értetted vagy van valami más is ( remélem van 😊 ) ?? Kösz!

a Texans D-nek megint nagy napja kell hogy legyen mert off. csata esetén elbuknak az biztos!
A. Samuel játszik majd?

Jók ezek a hétközi meccsek,de kelhet fel fél hatkor
hogy pörgetve megnézzem a meccset és még nyolcra beérjek melóba is....yooker
Engem is érdekelne milyen belső problémáink vannak.


több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Na ma duplán szurkolhatok a Houston-nak:

1. Kedvenc AFC-s csapat
2. Ha a philly kikap, akkor a belső problémáik is valószínűleg mélyülni fognak, ami sokat segítene abban, hogy megverjük őket 2 hét múlva.Winters
Üdv! Belső probléma alatt a qb kérdést értetted vagy van valami más is ( remélem van 😊 ) ?? Kösz!

a Texans D-nek megint nagy napja kell hogy legyen mert off. csata esetén elbuknak az biztos!
A. Samuel játszik majd?

Jók ezek a hétközi meccsek,de kelhet fel fél hatkor
hogy pörgetve megnézzem a meccset és még nyolcra beérjek melóba is....
több mint 13 éve
Vorangee New York Giants 12
nem akarok hülye lenni, de ilyen aláírást hogy tudok csinálni?Vorangee
Főoldal/Fórum/Profil/AláírásSzesze
Idáig magam is eljutottam de értelmezni nem tudtam. Ilyen Giant-es bart szeretnék meg valami képet.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Na ma duplán szurkolhatok a Houston-nak:

1. Kedvenc AFC-s csapat
2. Ha a philly kikap, akkor a belső problémáik is valószínűleg mélyülni fognak, ami sokat segítene abban, hogy megverjük őket 2 hét múlva.Winters
Ha a philly kikap az mindig nagy öröm, belső problémák nélkül is!!

Tehát Hajrá Texans!
több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Na ma duplán szurkolhatok a Houston-nak:

1. Kedvenc AFC-s csapat
2. Ha a philly kikap, akkor a belső problémáik is valószínűleg mélyülni fognak, ami sokat segítene abban, hogy megverjük őket 2 hét múlva.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
nem akarok hülye lenni, de ilyen aláírást hogy tudok csinálni?Vorangee
Főoldal/Fórum/Profil/Aláírás
több mint 13 éve
Vorangee New York Giants 12
nem akarok hülye lenni, de ilyen aláírást hogy tudok csinálni?
több mint 13 éve
Vorangee New York Giants 12
Azért kérdeztem igen 😊

Én vagyok a képen és egy szezont játszottam a Pécs Gringos-ban mint Strong Safety.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Szesze!

Te látom pécsi vagy. Nem ismerős a képem?Vorangee
Tulajdonképpen már szentlőrinci 😊 Nem ismerős, magyar (pécsi) focit még életemben nem láttam, ha egyáltalán ezért kéne felismernem 😊
több mint 13 éve
Vorangee New York Giants 12
Szesze!

Te látom pécsi vagy. Nem ismerős a képem?
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Sziasztok!

Még nem írtam ide, egy másik fórumon egy szintén Giants szurkoló ajánlotta az oldat.

Kérdésem az lenne mi a helyzet Kiwanuka-val? Faragóék azt mondták, hogy szerződést bontottak vele, de a hivatalos honlapon még a sérült listán szerepel a neve. Akkor most mi a helyzet?

Valamint a practice csapatban van egy Giguere nevű játékos aki kanadai. Róla mit tudtok? Én még nem láttam játszani, de nagyon kíváncsi lennék rá. Lehet köze a híres hoki kapushoz?

Go Giants!Vorangee
Üdv a csapatban!

Öröm, hogy szépen gyarapszik a magyar Giants-szurkolók tábora.
A csapatfórum hozzászólások alapján holtversenyben 4. helyen állunk a Bengals-osokkal (csak a PAts, a Steelers meg az Eagles van előttünk). Persze a hózzászólások száma nem feltétlenül mutatja a szurkolók számát, hiszen vannak grafománok, mások meg ritkábban irogatnak, de azért erős korreláció van.G-men
Meg vannak olyan csapatok, akiknek működik a saját szurkolói honlapjuk.




több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Sziasztok!

Még nem írtam ide, egy másik fórumon egy szintén Giants szurkoló ajánlotta az oldat.

Kérdésem az lenne mi a helyzet Kiwanuka-val? Faragóék azt mondták, hogy szerződést bontottak vele, de a hivatalos honlapon még a sérült listán szerepel a neve. Akkor most mi a helyzet?

Valamint a practice csapatban van egy Giguere nevű játékos aki kanadai. Róla mit tudtok? Én még nem láttam játszani, de nagyon kíváncsi lennék rá. Lehet köze a híres hoki kapushoz?

Go Giants!Vorangee
Üdv a csapatban!

Öröm, hogy szépen gyarapszik a magyar Giants-szurkolók tábora.
A csapatfórum hozzászólások alapján holtversenyben 4. helyen állunk a Bengals-osokkal (csak a PAts, a Steelers meg az Eagles van előttünk). Persze a hózzászólások száma nem feltétlenül mutatja a szurkolók számát, hiszen vannak grafománok, mások meg ritkábban irogatnak, de azért erős korreláció van.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Kiwanuka IR-en van, nem bontottunk vele szerződést, hanem idén lejár neki és egyelőre nem történt hosszabbítás. Kérdéses, h mi lesz vele, JPP idei érkezése (és újonc viszonylatban jó szereplése) miatt könnyen lehet, h jövőre tényleg nem nálunk játszik majd.
Giguere számomra ismeretlen volt, de utánanéztem 2008ban szerződtette undraftedként a Colts, előtte a CFLben szerepelt. Ott is max a practice squadig jutott hol kirakták, hol visszavitték, idén waiverre került onnan szedtük fel Okt 19én a sok WR sérültünk miatt. Nagyon meglepő lenne, ha valaha játéklehetőséghez jutna nálunk 😊 (azt, h köze van-e a kapushoz nemtom, de 8 év van köztük, így nem valószínű), Mindenesetre elsőre elég fogós kérdést sikerült feltenned 😀

szerk: jah és egyébként üdv a csapatban 😊Szesze
Látom a jégkorongban is otthon vagy. 😊 Nekem is egyből JS Giguere jutott az eszembe. Amúgy van itt valaki, akinek a Rangers a kedvenc csapata? Csak mert idén eddig elég jól megyünk, pedig nincs se Drury, se Prospal. Nincs mese, idén Stanley-t kell nyernünk. 😉
Kiwanuka pedig szerintem nem fog más csapattól jobb szerződést kapni (már persze ha lesz szezon), tőlünk kap majd egy 1 éves szerződést a sérülés miatt.Badman
Én annak idején tulképp a Rangers miatt lettem Giants fan. Nagy NHL rajongó voltam régebben. Amikor Brian Leetch eligazolt a Rangerstől Torontóba akkor az akkora csapás volt nekem (ő volt az isten 😊 ), hogy gyakorlatilag azzal egyidőben abbahagytam az NHL nézést. Aztán jött az NFL, ahol végül is a Rangers-ből kifolyólag választottam anno a Giantset 😊
több mint 13 éve
Vorangee New York Giants 12
Ja és otthon vagyok hokiban is, nekem az az első, de ott nem new yorki csapatnak szurkolok hanem a Detroit Red Wingsnek!
több mint 13 éve
Vorangee New York Giants 12
Köszönöm az üdvözlést!


Hát akkor most megnyugodtam! Én nagyon szeretném ha maradna Kiwanuka! Az egyik kedvencem a csapatban, bár elismerem Umenyiora jobb nála.

Giguere-ről gondoltam hogy nem egy Nicks, de ha valaki odakerül a Giants-hez meg a Colts-hoz akkor csak nem lehet akkora szerencsétlenség nem? Én szurkolok neki! Attól hogy 8 év van közte és Jean-Sebastian között még lehetnek mondjuk unokatesók.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kiwanuka IR-en van, nem bontottunk vele szerződést, hanem idén lejár neki és egyelőre nem történt hosszabbítás. Kérdéses, h mi lesz vele, JPP idei érkezése (és újonc viszonylatban jó szereplése) miatt könnyen lehet, h jövőre tényleg nem nálunk játszik majd.
Giguere számomra ismeretlen volt, de utánanéztem 2008ban szerződtette undraftedként a Colts, előtte a CFLben szerepelt. Ott is max a practice squadig jutott hol kirakták, hol visszavitték, idén waiverre került onnan szedtük fel Okt 19én a sok WR sérültünk miatt. Nagyon meglepő lenne, ha valaha játéklehetőséghez jutna nálunk 😊 (azt, h köze van-e a kapushoz nemtom, de 8 év van köztük, így nem valószínű), Mindenesetre elsőre elég fogós kérdést sikerült feltenned 😀

szerk: jah és egyébként üdv a csapatban 😊Szesze
Látom a jégkorongban is otthon vagy. 😊 Nekem is egyből JS Giguere jutott az eszembe. Amúgy van itt valaki, akinek a Rangers a kedvenc csapata? Csak mert idén eddig elég jól megyünk, pedig nincs se Drury, se Prospal. Nincs mese, idén Stanley-t kell nyernünk. 😉
Kiwanuka pedig szerintem nem fog más csapattól jobb szerződést kapni (már persze ha lesz szezon), tőlünk kap majd egy 1 éves szerződést a sérülés miatt.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Sziasztok!

Még nem írtam ide, egy másik fórumon egy szintén Giants szurkoló ajánlotta az oldat.

Kérdésem az lenne mi a helyzet Kiwanuka-val? Faragóék azt mondták, hogy szerződést bontottak vele, de a hivatalos honlapon még a sérült listán szerepel a neve. Akkor most mi a helyzet?

Valamint a practice csapatban van egy Giguere nevű játékos aki kanadai. Róla mit tudtok? Én még nem láttam játszani, de nagyon kíváncsi lennék rá. Lehet köze a híres hoki kapushoz?

Go Giants!Vorangee
Kiwanuka IR-en van, nem bontottunk vele szerződést, hanem idén lejár neki és egyelőre nem történt hosszabbítás. Kérdéses, h mi lesz vele, JPP idei érkezése (és újonc viszonylatban jó szereplése) miatt könnyen lehet, h jövőre tényleg nem nálunk játszik majd.
Giguere számomra ismeretlen volt, de utánanéztem 2008ban szerződtette undraftedként a Colts, előtte a CFLben szerepelt. Ott is max a practice squadig jutott hol kirakták, hol visszavitték, idén waiverre került onnan szedtük fel Okt 19én a sok WR sérültünk miatt. Nagyon meglepő lenne, ha valaha játéklehetőséghez jutna nálunk 😊 (azt, h köze van-e a kapushoz nemtom, de 8 év van köztük, így nem valószínű), Mindenesetre elsőre elég fogós kérdést sikerült feltenned 😀

szerk: jah és egyébként üdv a csapatban 😊
több mint 13 éve
Vorangee New York Giants 12
Sziasztok!

Még nem írtam ide, egy másik fórumon egy szintén Giants szurkoló ajánlotta az oldat.

Kérdésem az lenne mi a helyzet Kiwanuka-val? Faragóék azt mondták, hogy szerződést bontottak vele, de a hivatalos honlapon még a sérült listán szerepel a neve. Akkor most mi a helyzet?

Valamint a practice csapatban van egy Giguere nevű játékos aki kanadai. Róla mit tudtok? Én még nem láttam játszani, de nagyon kíváncsi lennék rá. Lehet köze a híres hoki kapushoz?

Go Giants!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó hír, h a kulcs-sérültjeink elkezdtek edzegetni a héten. Diehl, O'hara, Smith is edzésbe állt, bármég nagyon limitáltan, a Redskins ellen vszínű még egyikük sem játszik, de 2 hét múlva lehet h lehet már rájuk számítani. Nicks állapota is javul szerencsére. Ross hátsérüléssel küszködik, neki is bizonytalan a játéka, Andrews dettó, nem lepne meg ha őt már nem látnánk idén a pályán.Szesze
zsir. a skinst nélkülük is verni kéne a lényeg h 2 hét múlva jól legyen a nagyrészük 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Jó hír, h a kulcs-sérültjeink elkezdtek edzegetni a héten. Diehl, O'hara, Smith is edzésbe állt, bármég nagyon limitáltan, a Redskins ellen vszínű még egyikük sem játszik, de 2 hét múlva lehet h lehet már rájuk számítani. Nicks állapota is javul szerencsére. Ross hátsérüléssel küszködik, neki is bizonytalan a játéka, Andrews dettó, nem lepne meg ha őt már nem látnánk idén a pályán.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Off: Az NFL.com honlapján lehet szavazni a rookie of the weekre, és ezen a héten ott van JPP is. 😀 Szerintetek van esélye a Deffensive Rookie of the Year-re? D részről nem nagyon lehet nagy teljesítményeket hallani az újjoncoktól, kivéve Suh-t, így talán van esélye, de a Top 5-be szeritnem tuti benne lesz.balu10
Sztem még a hetire se nagyon van esélye, nemhogy az évesre, azt Suh-nak már most oda lehetne adni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Off: Az NFL.com honlapján lehet szavazni a rookie of the weekre, és ezen a héten ott van JPP is. 😀 Szerintetek van esélye a Deffensive Rookie of the Year-re? D részről nem nagyon lehet nagy teljesítményeket hallani az újjoncoktól, kivéve Suh-t, így talán van esélye, de a Top 5-be szeritnem tuti benne lesz.balu10
semmi esélye kb. Suh és Berry is bőven előtte van, hogy csak a nagyokat említsük
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Off: Az NFL.com honlapján lehet szavazni a rookie of the weekre, és ezen a héten ott van JPP is. 😀 Szerintetek van esélye a Deffensive Rookie of the Year-re? D részről nem nagyon lehet nagy teljesítményeket hallani az újjoncoktól, kivéve Suh-t, így talán van esélye, de a Top 5-be szeritnem tuti benne lesz.

több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Vasárnap sok múlik azon, hogy a vén London Feltcher mit tud kezdeni Brandon Jacobsszal.vadibandi
még vele csak fog vmit kezdeni, de a 44es számot csak a mez hátáról fogja látni...csebi
Hát nemtom, az az igazság, h a sérülések ellenére is nagy favoritok vagyunk.. Eleve fekszik nekünk a Redskins játéka, ráadásul a futójátékuk halott, a WR-eik meg nem remekelnek, ennek ellenére pass-heavyre készülhetünk részükről, optimális esetben a DL-ünknek nagy napja lehet. Védekezésben sztem nagyon gyengék, 5 vagy 6 meccsüket is láttam idén, igazából futással és passzal is simán lehet haladni ellenük. (most megnéztem, 400 yard fölött kapnak meccsenként átlagban, ami azért brutálisan sok, utolsók is ezzel az NFLben). Egyetlen komoly problémánk lehet, az viszont nagyon komolyan benne van: a special team. Ebben kurva jók, nálunk meg ugye ez az egyik leggyengébb láncszem. A Banks féle visszahordásokkal vszínű nagyon meg fogunk szenvedni.Szesze
Csak DeAngelo Hallal vigyázzunk, nehogy picket szedjen. Az ilyen CB-k ellen Eli szinte mindig dob, vagy majdnem dob (a CB droppolja) egy picket.

több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 Greatest Plays/Games - Giants

34. Giants scrap Steelers 33-17 for Eastern title
Dátum: 1963. december 15.
Ellenfél: Pittsburgh Steelers
Főszereplő: Frank Gifford


"Giff's single-handed scoop is decisive."
"Y. A. Tittle called a wing zig-in play. Frank Gifford faked running another out and instead headed across the middle of the field, leaving [cornerback Glenn] Glass going in the wrong direction. Tittle's pass was low, but Gifford bent over and scooped it up at his knees with just one hand and scurried upfield. Glass tackled him after a 29-yard gain."



http://www.youtube.com/watch?v=zqnx-9Br6TA 7:08-tól!

33. In the hunt for the playoffs after 18 years
Dátum: 1981. december 19.
Ellenfél: Dallas Cowboys
Főszereplők: Byron Hunt, Lawrence Taylor


"Key pick leads to overtime win."
"On the key play of the game, LT blitzed Dallas QB Danny White and forced him to scramble. White unwisely loaded a weak pass toward Butch Johnson, but rookie linebacker Byron Hunt glided over and snagged the interception... Three plays later Joe Danelo kicked the winning field goal in overtime."



32. Sleight of hand, misdirection, and who's got the ball
Dátum: 1933. december 17.
Ellenfél: Chicago Bears
Főszereplők: Mel Hein


"Giants come up one trick short against the Bears. Mel Hein's hidden-ball trick momentarily fooled the Chicago Bears during the first NFL Championship Game."



A play-ről és a meccsről részletesebben: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=833

31. Svare swats Lions away.
Dátum: 1958. december 7.
Ellenfél: Detroit Lions
Főszereplő: Harland Svare


"Linebacker Harland Svare blocks a field goal and seals a 19-17 Giants win over the Lions."



http://www.youtube.com/watch?v=uMG_eerKL64

Report all obscene mail to your Potsmaster!