New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
A bears és a bucs lufival egyet értek, bár azt nem bánom, ha a bears megveri a philit 😊

Lehet valamit tudni arról, hogy O'Hara, és Diehl mikor térhet vissza?Lance
Az ok, hogy erős a sorsolásuk és jönni fognak a vereségek, de ha a két nyerhető meccsük mellé behúznak még egyet, akkor 10-6 lesz a mérlegük. A Bears ellen jól jön majd a W-nk, de a Bucs ebben a szituban meleg lehet.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Az lenne a jó, ha valami normális MLB szabaddá válna, akit aztán el tudnánk hozni. Ha draftolunk, akkor valószínűleg kell majd neki 1-2 év, mire használható lesz. Első körökben én is inkább a falat erősíteném, az jól látszik, hogy ha jó a fal, akkor Bradshaw is tud futni. Már csak szöges/ragasztós kesztyű kellene neki.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Korai ilyenekről beszélni, de egyszerűen annyira felbasztam magam Bradshaw-n, hogy pedzegetni fogom a RB draftot, na meg MLB, OT/G, CB, KR/PR!!! persze más fontossági sorrendben...
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Reménykedtem benne, hogy a cserék esetleg valami csoda folytán pótolni tudják a kezdőket, de kiderült, megközelíteni sem tudják őket. Mondjuk elég gáz, hogy 2004-óta minden szezonnak úgy vágtunk neki, hogy ha 1-2 ember kidől a támadó-falból akkor satu...

több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
A bears és a bucs lufival egyet értek, bár azt nem bánom, ha a bears megveri a philit 😊

Lehet valamit tudni arról, hogy O'Hara, és Diehl mikor térhet vissza?Lance
December elejét mondogatják, tehát legkorábban a Skins ellen.
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
A bears és a bucs lufival egyet értek, bár azt nem bánom, ha a bears megveri a philit 😊

Lehet valamit tudni arról, hogy O'Hara, és Diehl mikor térhet vissza?
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Pedig idáig eléggé hasonlóan alakultunk, mint a 2007-es szezonban:
3. hét után: 1-2
utána 5 W zsinórban, így 8. hét után 6-2.
majd utána a 10. héten vereség a DAL-tól, így 6-3.

Csak 2007-ben a 11. fordulóban nyertünk Detroitban, így utána 7-3-mal álltunk, majd 3-3 győztelem-vereséggel lett meg a 10-6-os szezon. Most a 6-4 után 4-2-t kell csinálnunk a 10-6-hoz. Kemény lesz!
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
szezon

szerintem a bucs, bears lufi lassan leereszt, így az nfc east és a south adja a 2 PO csapatot. a durva az nfc west ahol 7-9el lehet divíziót nyerni
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
Ami a szezont illeti hát izgalmas lesz a vége. Ha a jelenlegi formát nézzük, akkor a GB, Phi zakóval 10-6. Az elég lehet a WC-re, mert a Bears, TB duónak sztem max 2 győzelme van, ők 9-7 körül lesznek. Meg kell verni a Skinst kétszer, vagy a Phillyt itthon, a papírforma meccseket meg hozni kell. Akkor meg lesz a PO.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Regen voltam ennyire pipa meccs miatt....

Hihetetlen volt az a Chaplin filmekbe illo benazas, amit eloadtunk. Gyakorlatilag szinte minden baromsagot megcsinaltunk, amit nem kellett volna, es amelyeknek az elkerulesere torekedtunk.

3. INT-et nem lattam, eleg volt az elso ketto. Elso szep megmozdulas volt Samueltol, de a masodik....
Miert van az, hogy ha tipped pass van a meccsunkon, es foleg, ha a mi tamadasunkban, akkor az nem tud leesni a foldre, hanem fel kell pattannia gyertyaba, de ugy, hogy meg egy tohonya, zsirbufe DT is ala tud futni 30 yardrol. Felreertes ne essek, Eli is fos volt tegnap, de akkoris 15 vagy 16 INT felerol nem is tehet. Sajnos Smith sokkal jobban hianyzik, mint azt gondoltam. Ugy voltam vele, hogy ot lesz a lgkonnyebb potolni, de eddig az o hianya a legfajobb.

O-line sem volt kiemelkedo, de azert erre lehetett szamitani. Mindenesetre sacket nem engedtek, nyomas azert volt Eli-on, de mindezek ellenere, szerintem elfogadhato volt a teljesitmenyuk.

Bradshaw meg egy fasz. Tiki Barber is az volt, gyartotta a fumblikat fiatalabb koraban, de belole ki tudtuk nevelni. Na, nagyon surgosen neveljuk ki Ahmadbol is.

ST epic (Ahogy, azthiszem jakehomer irta az eredmenykovetoben). Komolyan mondom, partatlan szemleloknek kotelezoek a Giants meccsek, mert mashol ennyi benazast ritkan latni egy csapatreszen belul. Ma meccs alatt is irtam, hogy en nagyon szivesen szeretnek beszegetni azzal az emberrel, aki a returnerek kivalasztasaban jatszik nagy szerepet, akinek alegnagyobb a szava, mert valami hihetetlenul "erti" a munkajat. Reynaud (nem Calhoun 😀) ertekelhetetlen volt, ezert igazoltuk Blackmont, hogy majd o. Na, akit upgradenek hoztunk, talan meg fogalmatlanabb, mint Reynaud, de mindenkeppen kozel azonos szinten vannak. Dodge hihetetlen, ertem en, hogy rookie, meg nagy a nyomas, de nem hiszem el, hogy nincs valami agyturkasz, aki rendbetenne a fejet.

D-nek nagy respekt. Az elso felidoben szapultam oket, mert nagyon nem voltak a palyan (par megmozdulastol eltekintve) viszont a masodikban minden toluk tellhetot megtettek a gyozelemert. Vicken vegre volt nyomas, Tuck is brillirozott (Annak ellenere, hogy volt par szep megmozdulasa, tole hianyoltam a terrort Vick vak oldalaraol, na 2. felidoben beindult rendesen). Ha rajtuk mulik, megvan a W.

JPP kulon tortenet. A hibaja sokba, lehet, hogy a gyozelembe kerult, (bar az Eli "fejjeleloremertkemenyvagyok" fumble azert arnyalja kicsit.), viszont oromteli latni a fejlodeset. Mivel nincs Kiwi - hihetetlen, hogy ezt leirom, de o is nagyon hianyzik - tobbet jatszik, es csak centikkel maradt el tegnap is a sackketol. Rendszeresen kergeti az iranyitokat, berlete van a backfieldre, mar csak csiszolni kell rajta. Nem mondom, hogy hall of famer meg hasonlok, de a tegnapi allatsaga elenere is biztato amit eddig nyujt.

Vegul, nem hittem volna, hogy ezt fogom leirni, de ez a Philly abszolut nem olyan nagy szam mint gondoltam. Jo csapat, tegnap megerdemelten nyertek, de megint csinaltunk 5 turnovert, meg sok idiota butasagot, ha ezeket csokkenteni tudjuk, legkozelebb meg a gyozelem is meglehet. A D meg megmutatta, hogy tudnak porogni ha kell, amint nagyjabol kielemeztek Vicket, rogton nem ficankolt annyira.
Javulnunk kell minden teren, de ha csak a turnoverek szamat csokkenteni tudjuk, mar az is latvanyos elorelepes lehet.

Ui:

Goff is egy fostartaly. Eddig el tudtuk odazni a korai LB draftot, de mivel 4-3 MLB letere tegnap ossze tudott hozni 1 !!!!!!!!!! azaz 1 tacklet, most mar azt mondom, hogy kell valaki, de surgosen. Goff gyakorlatilag nem sokkal tobbet tett hozza a csapat tegnapi teljesitmenyehz, mint en a laptop elol. Nem akarom magam ismetelni, tudjatok mit irtam anno rola meg a sajtotajekoztatokrol, szoval csak annyit irok, hogy szanalmas. 10 meccsen 43 tackle....egy jobb 4-3 OLB 4-5 meccs alatt csinal enniyt, egy atlagosnak meg kell mondjuk 7. OLB-nek, es nem 10. Borzalom, Bulluck detto. Gyakorlatilag a SB ev ota szinte csak lamak alkotjak a LB sort. (Boley kivetel, de os is csak egy ember, nem tud mindenhol ott leni, valamint a kemeny 220 fontos sulya azert ot is bizonyos hatarok koze szoritja)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 930 — Giants fan
Tényleg az volt, h ezen a meccsen egyszerre jött elő az összes negatívum/bénázás ami a szezonunk során eddig felmerült. (Dodge és Tynes inkonzisztens játéka, returner balfaszkodások, Bradshaw fumblijai, Eli baromkodások, meccsdöntő felesleges büntetések, LB sor teljes hiánya, Webster lekésései...)
Sok pozitívum is volt azért, az egész meccs egy kibaszott hullámvasút volt és ha csak minimálisan több szerencsénk van akkor még így is meglehetett volna ez a meccs, sőt tulképp meg is volt nyerve, hisz 4 és fél perccel a vége előtt vezettünk és 4&6 lett volna, ha JPP nem mozdul be.. persze utána a 4&1-ből még 50 yardos futott TDt is kapunk ami már tényleg megadurva + Eli esete a végén, kiakasztó tényleg.
Érdekes módon én most sokkal kevésbé vagyok kiakadva amúgy mint a Dallas ellen, pedig ez fontosabb (és idegörlőbb) meccs volt és nem kizárt, h a szezonunk is elmegy ezen a vereségen, bár azért még ekkora gebasz nincs.
A védelem nekem alapvetően tetszett a meccs nagy részében. Itt is voltak kihagyások, de várható volt, h nem fogjuk tudni végig dominálni a meccset az túl szép lett volna. Ettől függetlenül nagyot küzdöttek és amikor elkapták a fonalat akkor brutálisan megfogtuk őket, jó volt látni, h mennyire nem tudtak abban a periodusban mit kezdeni velünk.
Az offense nem tudta hozni a várt szintet sajnos. Az már korábban is látszott, h 2 kulcs OL sérülttel nem tudjuk azt a futójátékot produkálni ami szükséges lenne ahhoz, h megfelelően tudjuk variálni a támadásainkat. Ez nem is csoda, inkább az a meglepő, h a pass protection ennyire jó. Andrews szerencsére nagyon bejött és ez még rengeteget érhet a jövőben, mert ha Diehl és O'hara vissza tud jönni (igazából egyikük is elég lehet) akkor egyből sokkal hatékonyabb lesz a támadadójátékunk és ezáltal a csapat is.
Nyilvánvalóak a hibáink, de a potenciál is ami bennünk van még ezzel a gyenge LB sorral is.. Én továbbra is állítom, h ha sikerül elkapni a fonalat a csapatnak akkor végig tudjuk verni az egész mezőnyt, mert most is látszott h amikor összeállt a kép akkor brutál jók tudunk lenni. Én továbbra is bizakodó vagyok, ez a szerencsétlenkedés nem mehet egész szezonon keresztül, fordulni fog a kocka előbb-utóbb.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Sajnos ironroynak lett igaza: nem tudtunk futni. A baj az h passzolni sem. Én eddig türelmes voltam (persze amíg jöttek a w-k addig nem volt nehéz), de ami idén megy ezzel a sok ku*va int-el, az most kiverte a biztosítékot. Függetlenül attól h kinek a hibája. 147 passzolt yard...pffff, a Bradshaw fumble-kről már nem is beszélve...nevetséges. Az a csoda h ilyen intenzitású turnovergyártással ennyi meccset tudtunk nyerni.
Ultraszar 7vége volt amerikai foci szempontból! Csak az 1. negyedet láttam, de asszem az összefoglalót sem nézem meg inkább.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Hát, kivagyok baromira!

Egyrészt a kétórás "alvás", másrészt a meccs vége miatt.

Mindenki egyetértett, hogy csak akkor nyerhetünk, ha a hülye hibákat mellőzzük. Nos, ez egyáltalán nem sikerült. A szezon összes bénázását produkáltuk ismét egy meccs alatt, értsd punt kiejtés mindkét oldalon, Bradshaw fumble, Eli INT-ek, és sajnos ezt megfejeltük még egy kisiskolás, amatőr hibával. Félreértés ne essék, nekem Eli a kedvenc irányítóm, fantasy-csapatomat is ő vezeti, de ez a tegnapi becsúszása... rémálmaimban fog előjönni. Tavaly nem ugyanígy a PHI ellen csinált egy teljesen hasonlót?

A D jó volt, bár szerintem nagyon egy sémára épültek a play-ek, és hát az a 4&1-ből TD eléggé leront a teljesítményen.

Most durván ennyi jut eszembe, kicsit fáradt vagyok...
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
Én a D-vel elégedett voltam. Állandóan 40 yard környékéről indultak, és ennek ellenére nem csináltak sok pontot. Nem volt sok big play beszívás, a 4&1-nél is centiken múlt, hogy Osi nem ütötte el a labdát. A screeneket szintén jól megoldottuk. De 5 TO ilyen csapat ellen nem fér bele. Bár az 5-ik értelmetlen idiótaság volt. Az hogy végig meccsben voltunk a D-nek köszönhető.

Várható volt, hogy nem futunk sokat ezzel az Oline-al. Eli-n volt nyomás rendesen, bár sacket nem csináltak. Most látszott, hogy Smith hiányzik. Könnyű volt Nickset levenni a pályáról.

Ami igazán fájó, hogy egy ilyen nevetséges scramble-fumble vet véget a meccsnek, főleg Eli részéről.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 783 — Lucas Scott
várható volt sajnos...
tetszik h 14 pontról feljöttünk, Eli meg 10ből 1szer nem csinálja meg ezt a game winning drive-t, phillyben meg ki lehet kapni. Vick nem szárnyalt annyira!
Most már kellenek bravúrok is! Green Bay ellen nyerni kell mostmár... és a két redskins meccset is, ha ma nyertünk volna, legalább a fővárosban kikaphattunk volna!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Ennél szarabbul nem alakulhatott volna ez a forduló, minden riválisunk nyert 😐Szesze
Ráadásul megint magunknak köszönhetjük a vereséget. Eli megtanulhatna futni azzal a kib......tt labdával. :/ Amúgy szerintem a JPP offside volt a fordulópont az utolsó negyedben. :/
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 930 — Giants fan
Ennél szarabbul nem alakulhatott volna ez a forduló, minden riválisunk nyert 😐
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Maradok én is...Persze remélem most nem a szívást kell nézni, mint a Colts ellen :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 783 — Lucas Scott
1. C
2. C
3. D
4. B
5. C
6. B
7. C
8. A
9. C
10. D
11. A
12. D

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
A kérdés: ki marad fent?
Mert most úgy jöttek össze a dolgok, hogy fent tudok maradni 😀Chevy
én tutiSzesze
fenn leszek én is tuti, nézem az ESPN-t, lehet géphez is odaülök!ironroy
Holnap szabi, úgyhogy nézem én is.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ÁÁÁ húzos lenne nagyon fent maradni 😕 Holnap Jersey - Caps bunyódömping és a tv is adja, de ha most hajnalozok akkor vicces hétfőm lesz 😐 😂 Szóval mára marad a sporttv-s meccs.

1.D
2.B
3.D
4.B
5.B
6.D
7.C
8.D
9.C
10.B
11.B
12.C

ne legyen igazam
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
A kérdés: ki marad fent?
Mert most úgy jöttek össze a dolgok, hogy fent tudok maradni 😀Chevy
Én most nem vállalom be, holnap rendesen képben kell lennem, mert szakdogát írok és már közeleg a leadási határidő.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
A kérdés: ki marad fent?
Mert most úgy jöttek össze a dolgok, hogy fent tudok maradni 😀Chevy
én tutiSzesze
fenn leszek én is tuti, nézem az ESPN-t, lehet géphez is odaülök!
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Tippjáték, 10. forduló. (tippelni meccskezdésig lehet)

1. Mi lesz a végeredmény? B
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? E
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? D
4. Hány passzolt TD-nk lesz? D
5. Hány futott TD-nk lesz? B
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? B
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? D
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? B
9. Hány sacket szerzünk? C
10.Hány sacket szedünk be? A
11. Megtörjük Vick INT nélküli sorozatát? A
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? C
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 930 — Giants fan
senki nem tippelt még sima giants sikert, úgyh ideje megtörni a jeget 😉

1. A
2. C
3. B
4. C
5. C
6. A
7. B
8. B
9. C
10. B
11. A
12. B