New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hétvégén bears - phily, de kinek a győzelme jobb nekünk? a bears ugye wc vetélytárs, a phily meg divízió rivalvittore
egyértelmű, hogy a döntetlen jó nekünkkristof
Nem hiszem hogy X lesz; McNabb már nem a Philyben játszik. 😀
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 951 — Giants fan
hétvégén bears - phily, de kinek a győzelme jobb nekünk? a bears ugye wc vetélytárs, a phily meg divízió rivalvittore
Teljesen egyértelmű, h a Bears győzelme lenne a jó nekünk. Azzal újra a saját kezünkbe kerülne a sorsunk teljes mértékben.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hétvégén bears - phily, de kinek a győzelme jobb nekünk? a bears ugye wc vetélytárs, a phily meg divízió rivalvittore
egyértelmű, hogy a döntetlen jó nekünk
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hétvégén bears - phily, de kinek a győzelme jobb nekünk? a bears ugye wc vetélytárs, a phily meg divízió rivalvittore
Inkább a Bears W jobb a Giantsnek. 1W-el vagytok a Phily mögött. Ha veszit az Eagles; és ti nyertek a héten (bár remélem ez utóbbihoz nekünk is lesz 1-2 szavunk...) máris egáll; és még lesz Giants-Eagles is idén.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
hétvégén bears - phily, de kinek a győzelme jobb nekünk? a bears ugye wc vetélytárs, a phily meg divízió rival
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Úgy legyen:

"Perhaps the picks are a good omen. When Manning threw his career-high 20 interceptions in 2007, the Giants won the Super Bowl."
elég sanszos, hogy Eli idén megdönti ezt a rekordot...G-men
Gondolkozzunk pozitivan, az is sanszos, hogy a TD rekordjat is megdonti.lotus86
Én is pozitívan gondolkodtam:
Remélem, megdönti az INT rekordot és megnyerjük a Super Bowlt :cool:

(egyébként biztos vagyok benne, hogy meg fogja dönteni a TD rekordját, sőt lehet, hogy a franchise-csúcsot is (36 db), ha nem sérül meg)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Clayton-nak kellett a hely, így Jake Ballard, TE ment PS keretbe, mi (Eagles) pedig onnan elhoztuk a CB Brandon Hughes-t.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Úgy legyen:

"Perhaps the picks are a good omen. When Manning threw his career-high 20 interceptions in 2007, the Giants won the Super Bowl."
elég sanszos, hogy Eli idén megdönti ezt a rekordot...G-men
Gondolkozzunk pozitivan, az is sanszos, hogy a TD rekordjat is megdonti.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Úgy legyen:

"Perhaps the picks are a good omen. When Manning threw his career-high 20 interceptions in 2007, the Giants won the Super Bowl."
elég sanszos, hogy Eli idén megdönti ezt a rekordot...
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
"Clayton had an impressive rookie season in the NFL (2004). He caught 80 passes for 1,193 yards and seven touchdowns. But injuries slowed him down, and he caught a career-low 16 passes for 230 yards and one touchdown last season. He was among the final players cut by the Bucs before this season."

Azért annyira rossz nem lehet. Kb. Derek Hagan szint.
De tény, hogy nem Smith vagy Nicks.

Egyébként kezdő volt ellenünk a tavalyi 24-0-ás meccsen. 0 elkapással zárt 😉
meg a 2007-es (2008. jan) wild card meccsen csereként játszott, 3 elkapással 39 yardot hozott.

2008-ból preseason meccsről van a JAX ellen TD-je (a Bucs mindig játszik ellenük preseasonben)

Röviden ennyit róla...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 951 — Giants fan
Giants sign wide receiver Michael Clayton! 😉
és jó esély van rá hogy Diehl játszhat a hétvégén! azért amilyen szar hírekkel kezdődött a mai nap azért némiképp javult a helyzet!ironroy
Az utóbbi tényleg jó hír. Claytontól azért túl sokat nem várok, nem véletlen volt az UFLben... mindenképp kellett valaki, meglátjuk mire megyünk vele.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Giants sign wide receiver Michael Clayton! 😉
és jó esély van rá hogy Diehl játszhat a hétvégén! azért amilyen szar hírekkel kezdődött a mai nap azért némiképp javult a helyzet!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 951 — Giants fan
nagyon durván néz ki ez a csere falember (77-es) Boethy vagy kicsoda: ha jól értem éppen hizlalják, de úgy néz ki eddig seggre sikerült gyúrnia, vagy olyan, mint aki 16 db nadrágot vett fel 😀vittore
Én pedig úgy vettem észre, h még fogyott is a seggéből tavalyhoz képest 😊 de tényleg durva jelenség. (egyébként Boothe)
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jax secondary még így is elég sebezhető. Szerintem szerencséje van a Giantsnek, hogy pont a Jax jön szemben. Szoros meccsre számítok.Húsrágó
Minden relatív.. sztem a Jax szerencséje, h ekkora sérüléshullám közepén találkozunk velük, teljes csapattal nagy favoritok lennénk, így lehet h szopó lesz.Szesze
Én is ezt mondom. Lehet, hogy a Jax secondary sebezhető, de nincs olyan elkapónk, aki Eli-jal össze van szokva és el tudná kapni a labdákat.

Mario sajnos nem tudja elkapni, plusz nem veszi észre a kib...tt nyalókát, hogy hol van a first down.
A többiektől nem lehet hosszú play-eket várni az összeszokottság hiányában.

Szerintem csak azzal érhetünk el sikert passzjátékban, ha az új elkapókra váratlan új játékokat eszelünk ki.

De összességében Nicks hiányában teljesen 50-50-re teszem a meccset.G-men
A TE-itektől félek nagyon. Az ő levédekezésük nem megy nekünk évek óta. És Kevin Boss és Beckum nekem megbizható célpontnak tünt azokon a meccseken amikor láttam idén a Giants-t.
Mondjuk 1 jó pont a mi védelmünknek; hogy 3 meccs óta futni nem nagyon lehet ellenünk....

Az igazi nagy meccs szerintem a Giants D és a mi támadóink között lesz. Nagyon tisztelem a Giants D-lineját; és mióta a csere RT (Jordan Black) játszik; ott nagyon sebezhetőek vagyunk. Ez pedig Tuck-ék ellen maga az életveszély. (Mondjuk jó hír nekünk; hogy MJD 2009-es szezon eleji formában van- = nem nagyon lehet megállítani)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Már találgatják ki érkezhet, csak a "nagyobb" neveket említve :
Michael Clayton,Antonio Bryant, Reggie Brown,Kevin Curtis
Ezek közül Bryant és Curtis tűnik a legjobb megoldásnak. Nicks pótolhatatlan, de ha megtudjuk szerezni mondjuk Curtis-t, akkor visszatéréséig talán megoldható a pótlása. Szerencsére a 3 hét alatt nem találkozunk olyan erős ellenféllel hogy a D ne tudná hozni a meccset. Jaguarst valahogy meg kell verni aztán 'skins és vikings legyőzéséhez elég lenne egy jó D. Utána Nicks-vel, O'Hara-val, Diehl-vel és reméljük Smith-vel, ismét megállíthatatlanok leszünk.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nagyon durván néz ki ez a csere falember (77-es) Boethy vagy kicsoda: ha jól értem éppen hizlalják, de úgy néz ki eddig seggre sikerült gyúrnia, vagy olyan, mint aki 16 db nadrágot vett fel 😀
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Kevin Curtis jár nálatok tryouton.Egyszer már volt,de Nicks kiesésével újra visszahívták.Curtis igen jó kezű WR ,nálunk azért bizonyított csak sérülékeny.(ha jól emlékszem a térde volt nagyon ki)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Jax secondary még így is elég sebezhető. Szerintem szerencséje van a Giantsnek, hogy pont a Jax jön szemben. Szoros meccsre számítok.Húsrágó
Minden relatív.. sztem a Jax szerencséje, h ekkora sérüléshullám közepén találkozunk velük, teljes csapattal nagy favoritok lennénk, így lehet h szopó lesz.Szesze
Én is ezt mondom. Lehet, hogy a Jax secondary sebezhető, de nincs olyan elkapónk, aki Eli-jal össze van szokva és el tudná kapni a labdákat.

Mario sajnos nem tudja elkapni, plusz nem veszi észre a kib...tt nyalókát, hogy hol van a first down.
A többiektől nem lehet hosszú play-eket várni az összeszokottság hiányában.

Szerintem csak azzal érhetünk el sikert passzjátékban, ha az új elkapókra váratlan új játékokat eszelünk ki.

De összességében Nicks hiányában teljesen 50-50-re teszem a meccset.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Az a kurva jó, h ezzel a toldozott OL-el nem megy a futás, a passzjátékhoz meg már nincs WR, így azért nem lesz könnyű.Szesze
nincs más hátra mint előre, kell a jó játék megint a D-től!Bízom bennük!ironroy
Én is bízom, de így most már pontot is kell szerezniük, mert különben nem nyerünk! (ez az egyetlen hiányérzetem egyébként velük kapcsolatban a szezont tekintve...)

Pl. 7-6-ra nyerünk egy Osi FF után JPP visszahordja TD-re! Na, milyen?
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 951 — Giants fan
Jax secondary még így is elég sebezhető. Szerintem szerencséje van a Giantsnek, hogy pont a Jax jön szemben. Szoros meccsre számítok.Húsrágó
Minden relatív.. sztem a Jax szerencséje, h ekkora sérüléshullám közepén találkozunk velük, teljes csapattal nagy favoritok lennénk, így lehet h szopó lesz.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 029 — Jaguars fan
Jax secondary még így is elég sebezhető. Szerintem szerencséje van a Giantsnek, hogy pont a Jax jön szemben. Szoros meccsre számítok.
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
ezt nem hiszem el basszameg
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Az a kurva jó, h ezzel a toldozott OL-el nem megy a futás, a passzjátékhoz meg már nincs WR, így azért nem lesz könnyű.Szesze
nincs más hátra mint előre, kell a jó játék megint a D-től!Bízom bennük!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 951 — Giants fan
Az a kurva jó, h ezzel a toldozott OL-el nem megy a futás, a passzjátékhoz meg már nincs WR, így azért nem lesz könnyű.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Kár, hogy Randy Moss-t elvitte előlünk a Titans 😊gyurczi
ezt inkább úgy mondanám, hogy hála égnek elvitte előlünk...
Már találgatják ki érkezhet, csak a "nagyobb" neveket említve :
Michael Clayton,Antonio Bryant, Reggie Brown,Kevin Curtis