New York Giants
50 feliratkozó
több mint 15 éve
Összességében a meccsről és a továbbiakról:- Alakul a nagy D, Fewell tudhat vmit (csak nézzétek meg az NFL.com-on a védő csapatstatisztikákat!), és ez láthatóan pozitívan hat a támadóegységünkre is. Most csak azért nem volt sack-parádé, mert Schaub nem Cutler, és vagy négyszer ki tudta dobni a labdát incomplete-re, amikor már éppen odaértünk. Azért szépen 200 yard alatt és 0 TD-n tartottuk (tavaly összesen két meccsen nem dobott TD-t), és mivel futásuk nem volt, ez bőven elég volt.
- WR-eink "megtanulták" elkapni a lasztit, Nicks-nek egy bosszantó elejtése volt, de neki megbocsájtok.
- A futások megoszlása Bradshaw és Jacobs között közelíti az általam ideálisnak tartottat.
- Berúgtuk a FG-okat!
- Reynaud KO-visszahordásaival speciel elégedett voltam.
- A DAL újabb nem várt vereséget szenvedett, csak sajnos a WAS egy nagyon nem várt győzelmet csinált...
- Nagyon sok fog múlni a divízión belüli meccseken.
több mint 15 éve
Most néztem meg felvételről... Maximum annyiba tudnék belekötni, hogy 1, Eli néha hozhatna jobb döntéseket, 2, Bradshaw fogja meg rendesen a rohadt labdát, 3, a Special Team visszahordáskor még mindig totál gány és nem kéne sorozatban termelni a penaltyket.salanderMindhárommal maximálisan egyetértek.
1. A két INT iszonyú nagy baromság volt. A droppolt passzok mellett a 8 INT-ünk fele ilyen balra futás/menekülés utáni rossz passzból volt. Idegesítő.
2. Bradshaw összes carry-jénél azon imádkozom, hogy az első tackle után menjen már le a földre azzal a k. labdával. Érdekes módon Jacobs esetében ez eszembe se jut, jó nála alap a 2-3 plusz yard még a tackle után.
3. Ha lenne special teamünk, nem is tudom, mikre lehetnénk képesek...
több mint 15 éve
na szerencsére a boyz is elbalfaszkodta a Titans meccset mint mi...most még a Friszkonak kell egy nagyot játszani éjjel!Elég lett volna, ha béna játékkal nyernek a PHI ellen, kár. SF idáig a szezon negatív meglepetése.
hát a nagy játék elmaradt... :/ironroy
több mint 15 éve
Most néztem meg felvételről... Maximum annyiba tudnék belekötni, hogy 1, Eli néha hozhatna jobb döntéseket, 2, Bradshaw fogja meg rendesen a rohadt labdát, 3, a Special Team visszahordáskor még mindig totál gány és nem kéne sorozatban termelni a penaltyket.
több mint 15 éve
na szerencsére a boyz is elbalfaszkodta a Titans meccset mint mi...most még a Friszkonak kell egy nagyot játszani éjjel!hát a nagy játék elmaradt... :/
több mint 15 éve
Hát ez igen jó meccs volt! Egy hosszú passz volt amit beszívtunk, azon kívül def kifogástalan volt! Off-nál meg két Eli hülyeség. Alakulunk-alakulunk...
több mint 15 éve
Komolyan, egyetlen vigaszom a Giants! Közben a Billsnek jól bejött a 3-4 😕 😕 😕 😕 😕 😕 :o :o :o :o :o :mad: :mad: :mad: :mad:
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Nagyon jó volt a meccs, és végre a ST is megfelelően működött, leszámítva a visszahordásokat. Örülök, hogy rosszul tippeltem, kellett ez a győzelem a csapatnak. Jövő héten kötelező megverni a Lions-t.
több mint 15 éve
The New York Giants held the Texans to a franchise-low 24 rushing yards for a 34-10 victory Sunday. :cool:
több mint 15 éve
Védelem ismét tökéletesközelit nyújtott, off is hozta az elvárt eredményesebb játékot. Két hülye Eli-INT is simán belefért. Irány a PO :cool:sajnos a Redskins úgy néz ki behúzza a Packers ellen.. remélem a Dallas leszív legalább
több mint 15 éve
Nicks megalájk :cool:A védelem pedig tartja a jó formát, bár Andre Johnson 46 yardos elkapását szépen benézte a secondary...
több mint 15 éve
Ez idáig álomszerű!
több mint 15 éve
A Houstonnál persze játszik a Williams-A. Johnson-Ward trió, mondjuk várható volt.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Na tegnap szeretett Caps-em leégette a New Jerseyt, remélem most a Giants bosszút áll a Houstonon 😀 Mekkora ellentmondások 😂 GO GIANTS!!!
több mint 15 éve
Tavalyról nekem sincs meg. Most a héten olvastam egy fórumon, vagy blogon.
Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 15 éve
Pascoeról az ugrik be, hogy a kinti fanok bírják és bíznak abban, hogy megfelelően helyettes lesz.gyurczitavaly 1x kezdett (erre nem is emlékeztem már), volt egy elkapása talán a Panthers ellen, össz ennyi maradt meg nekem belőle.
több mint 15 éve
Pascoeról az ugrik be, hogy a kinti fanok bírják és bíznak abban, hogy megfelelően helyettes lesz.
Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 15 éve
Kösz, gondoltam amúgy hogy nem Beckum, csak hirtelen másvalaki nem jutott az eszembe.Ő biztos, h nem, blokkolásra gyakorlatilag alkalmatlan, 2. play-nél megsérülne. Bear Pascoe lesz a helyettese...SzeszeHedgecock, O'Hara, Kiwanuka, Bulluck, Beatty tuti nem játszik.Süni helyén ki vethető be? Esetleg Beckum?Chevy
Bradshaw sztem biztos vállalja, de vszínű Jacobs több szerephez fog jutni az eddigieknél. Philips határeset, sztem nem fog játszani vagy csak keveset. Ami gáz, h Thomas is quastionable.. kissé sok a meghatározó sérültünk...Szesze
több mint 15 éve
Ő biztos, h nem, blokkolásra gyakorlatilag alkalmatlan, 2. play-nél megsérülne. Bear Pascoe lesz a helyettese...Hedgecock, O'Hara, Kiwanuka, Bulluck, Beatty tuti nem játszik.Süni helyén ki vethető be? Esetleg Beckum?Chevy
Bradshaw sztem biztos vállalja, de vszínű Jacobs több szerephez fog jutni az eddigieknél. Philips határeset, sztem nem fog játszani vagy csak keveset. Ami gáz, h Thomas is quastionable.. kissé sok a meghatározó sérültünk...Szesze
több mint 15 éve
Hedgecock, O'Hara, Kiwanuka, Bulluck, Beatty tuti nem játszik.Süni helyén ki vethető be? Esetleg Beckum?
Bradshaw sztem biztos vállalja, de vszínű Jacobs több szerephez fog jutni az eddigieknél. Philips határeset, sztem nem fog játszani vagy csak keveset. Ami gáz, h Thomas is quastionable.. kissé sok a meghatározó sérültünk...Szesze
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
1.A2.B
3.C
4.C
5.A
6.B
7.C
8.B
9.D
10.C
11.A
12.B
több mint 15 éve
A Texans eddigi eredményei (nem a statok) alapján eddig játszottak két gyengébb védelemmel, és két erősebb védelemmel. A legerősebb védelemmel rendelkező Dallas simán verte őket. A jó erőkből álló Redskins a 17 pontos előnyről kapott ki éppenhogy. Az Raiders és a Colts gyengébb védelemmel kikapott tőlük. Úgy gondolom, hogy itt nyerhetjük meg a meccset, a remélhetőleg ismét erőset nyújtó D vezérletével. A mi O-nk a statok alapján most fog egy igazán gyenge D ellen játszani. Megvan az alap az optimizmusra az előbbiek alapján. Ha a csapat hozza amit igazán tud, akkor biztos, hogy nyerünk!!!gyurcziHát igen, ez az optimista megközelítés.. fontos lenne megszerezni a vezetést, mert ha nekünk kell futni az eredmény után akkor könnyen beszívhatjuk ezt a meccset (is). Ezután a meccs után azért vszínű sokkal tisztábban fogjuk látni, h milyen is a csapatunk.
Én egy pontgazdag meccset várok, ahol az O remélhetőleg az idei legjobb teljesítményét fogja nyújtani, de nem vagyok biztos benne, h elég lesz a győzelemhez. Ha a védelem csak megközelítőleg olyan jó lenne, mint a múlt héten akkor az elég lenne, de azért a Texans OL nem olyan színvonalat képvisel, mint a Bears-é, így a (foghíjjas) secondary és az LB sor (ami ugye a gyenge pontunk) sokkal jobban igénybe lesz véve, mint múlt héten. Meglátjuk.
több mint 15 éve
A Texans eddigi eredményei (nem a statok) alapján eddig játszottak két gyengébb védelemmel, és két erősebb védelemmel. A legerősebb védelemmel rendelkező Dallas simán verte őket. A jó erőkből álló Redskins a 17 pontos előnyről kapott ki éppenhogy. Az Raiders és a Colts gyengébb védelemmel kikapott tőlük. Úgy gondolom, hogy itt nyerhetjük meg a meccset, a remélhetőleg ismét erőset nyújtó D vezérletével. A mi O-nk a statok alapján most fog egy igazán gyenge D ellen játszani. Megvan az alap az optimizmusra az előbbiek alapján. Ha a csapat hozza amit igazán tud, akkor biztos, hogy nyerünk!!!
Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 15 éve
Hedgecock, O'Hara, Kiwanuka, Bulluck, Beatty tuti nem játszik.Bradshaw sztem biztos vállalja, de vszínű Jacobs több szerephez fog jutni az eddigieknél. Philips határeset, sztem nem fog játszani vagy csak keveset. Ami gáz, h Thomas is quastionable.. kissé sok a meghatározó sérültünk...
több mint 15 éve
1.B2.B
3.D
4.D
5.B
6.D
7.B
8.C
9.C
10.B
11.C
12.B
