New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
HolmesMcKinney New York Giants Alabama Crimson Tide 28
En addig tradelnek lefele mig kicsuszunk az 1.korbol.. Biztos ami biztos. Ha nem valasztunk nem lehet elbszni.
Latok erkezni egy vera tucker, darrisaw, paye, parsons,hornt Mind utalnam, tehat ebbol lesz. Obj ota kovetem a csapatot, azota nem is jott olyan akinek orultem volna. Xd
Na jo saquon es big dex-t kedveltem legalabb, de hol voltak erteken.. Szvl vera tucker lesz ebbol sracok. Esetleg Paye, szeretnivalo és van sztorija o nagy eselyes sztem, de nem latom a rendszerunkbe ugy.
A posztokban se vagyok biztos.. Siman latom hogy nem jon edge max kozepen vmi carter potlek aki jovore mikor tavozik papiron lesz helyette. Grahamnek hoznek vedot. Megerdemli, Surtain nalam a legtutibb vedo, (vannak tehetsegesebbek kerdojelekkel viszont) es nem baj ha 3 top gyanus cbnk volna. Adoree novemberre úgy is kidol.. Or Jaelan phillips.. Akkor legalább lenne edge reach, leg needre. Hatalmas anti ol fan vagyok 1.korben teszem hozza. Tudom, tudom majd slater, korszakos ol.. Viszont ha nem hozunk 1.korben edget akkor mar nyugodtan odenigbo is kezdhet, upgradet nem latok erkezni a tobbi napon.
(Jabril Cox, 2.korben baromi jo coverage lb sztem, mas kerdes hogy a poszt nem er annyit nekunk)
HolmesMcKinney
Attól, hogy első körben reachelve húznának DE-t még nem lesz belőle jó játékos.
gyeek
Naa NEE!! Pedig már elhittem hogy ez a feltétele, kígyó nyelvű dallaszi! Gettleman csapatanak szurkolok, nem tudsz megteveszteni. 😱
Konkretan Jaelan Phillipset emlitettem, mint szemelyes kedvenc, de hogy tessek, most mar 2.korben se kene, ha nem reach.. Hat meg a vegen jo jatekos volna. Sooot, egy cipo felsoresz keszitot is hamarabb!. Itt szerelembol, plane reachelve 1.korben, sohaa, na meg mit nem!

több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
En addig tradelnek lefele mig kicsuszunk az 1.korbol.. Biztos ami biztos. Ha nem valasztunk nem lehet elbszni.
Latok erkezni egy vera tucker, darrisaw, paye, parsons,hornt Mind utalnam, tehat ebbol lesz. Obj ota kovetem a csapatot, azota nem is jott olyan akinek orultem volna. Xd
Na jo saquon es big dex-t kedveltem legalabb, de hol voltak erteken.. Szvl vera tucker lesz ebbol sracok. Esetleg Paye, szeretnivalo és van sztorija o nagy eselyes sztem, de nem latom a rendszerunkbe ugy.
A posztokban se vagyok biztos.. Siman latom hogy nem jon edge max kozepen vmi carter potlek aki jovore mikor tavozik papiron lesz helyette. Grahamnek hoznek vedot. Megerdemli, Surtain nalam a legtutibb vedo, (vannak tehetsegesebbek kerdojelekkel viszont) es nem baj ha 3 top gyanus cbnk volna. Adoree novemberre úgy is kidol.. Or Jaelan phillips.. Akkor legalább lenne edge reach, leg needre. Hatalmas anti ol fan vagyok 1.korben teszem hozza. Tudom, tudom majd slater, korszakos ol.. Viszont ha nem hozunk 1.korben edget akkor mar nyugodtan odenigbo is kezdhet, upgradet nem latok erkezni a tobbi napon.
(Jabril Cox, 2.korben baromi jo coverage lb sztem, mas kerdes hogy a poszt nem er annyit nekunk)
HolmesMcKinney
Attól, hogy első körben reachelve húznának DE-t még nem lesz belőle jó játékos.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 462
Maradunk az imádkozásnál. 😊
ozibozi
Jön Tebow? 😊
warr_b
Klasszik DL középső helyett még ő is jöhet. 😉
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Maradunk az imádkozásnál. 😊
ozibozi
Jön Tebow? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 462
Maradunk az imádkozásnál. 😊
Hátha végre megfordul vlm.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
HolmesMcKinney New York Giants Alabama Crimson Tide 28
En addig tradelnek lefele mig kicsuszunk az 1.korbol.. Biztos ami biztos. Ha nem valasztunk nem lehet elbszni.
Latok erkezni egy vera tucker, darrisaw, paye, parsons,hornt Mind utalnam, tehat ebbol lesz. Obj ota kovetem a csapatot, azota nem is jott olyan akinek orultem volna. Xd
Na jo saquon es big dex-t kedveltem legalabb, de hol voltak erteken.. Szvl vera tucker lesz ebbol sracok. Esetleg Paye, szeretnivalo és van sztorija o nagy eselyes sztem, de nem latom a rendszerunkbe ugy.
A posztokban se vagyok biztos.. Siman latom hogy nem jon edge max kozepen vmi carter potlek aki jovore mikor tavozik papiron lesz helyette. Grahamnek hoznek vedot. Megerdemli, Surtain nalam a legtutibb vedo, (vannak tehetsegesebbek kerdojelekkel viszont) es nem baj ha 3 top gyanus cbnk volna. Adoree novemberre úgy is kidol.. Or Jaelan phillips.. Akkor legalább lenne edge reach, leg needre. Hatalmas anti ol fan vagyok 1.korben teszem hozza. Tudom, tudom majd slater, korszakos ol.. Viszont ha nem hozunk 1.korben edget akkor mar nyugodtan odenigbo is kezdhet, upgradet nem latok erkezni a tobbi napon.
(Jabril Cox, 2.korben baromi jo coverage lb sztem, mas kerdes hogy a poszt nem er annyit nekunk)

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
A pszichopata Parsons, aki úgy intézi a vitáit, hogy egyből kést ránt? Ő aztán marhára illene a "győztes kultúrába" amit Judge épít állítólag. Mellesleg ha már LB, akkor olyan kéne, akinek van némi labdaérzéke is, de azt sem 1. Körben!
Ha tudnám, hogy az új OL főnök ért hozzá valamit, akkor valamelyik OT-t választanám, de Waddle a kedvencem. Edge szvsz egyik sem éri meg az árát, azt 2. Körben hoznék.
vanek úr
Ezen beszámoló alapján a másik csávó rántott kést:

 sports.yahoo.com/ex-penn-state-player-claims-james-franklin-said-to-not-tell-police-that-the-player-pulled-knife-on-micah-parsons-143447674.html

The report makes it clear later on that the player who pulled the knife in the alleged altercation was Humphries

De az biztos, hogy Parsonsnál sem teljesen okés minden
Willie Parker
Szinte mindegy Nálunk! Ezt amúgy én se tudtam. Mikor volt ez amúgy?
nagir
2018 márciusi az eset
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 462
Edge, OL, Lb, utána mindegy.
ozibozi
Tényleg nem ártana valaki Lajos túloldalára. Rússzó gyereknek például olyan jól sikerült a Pro Day, hogy elérhető lehet még 2. Körben is 😀
vanek úr
Az altatós trükk nehogy más kivigye. 😊
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Edge, OL, Lb, utána mindegy.
ozibozi
Tényleg nem ártana valaki Lajos túloldalára. Rússzó gyereknek például olyan jól sikerült a Pro Day, hogy elérhető lehet még 2. Körben is 😀
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 716
A pszichopata Parsons, aki úgy intézi a vitáit, hogy egyből kést ránt? Ő aztán marhára illene a "győztes kultúrába" amit Judge épít állítólag. Mellesleg ha már LB, akkor olyan kéne, akinek van némi labdaérzéke is, de azt sem 1. Körben!
Ha tudnám, hogy az új OL főnök ért hozzá valamit, akkor valamelyik OT-t választanám, de Waddle a kedvencem. Edge szvsz egyik sem éri meg az árát, azt 2. Körben hoznék.
vanek úr
Ezen beszámoló alapján a másik csávó rántott kést:

 sports.yahoo.com/ex-penn-state-player-claims-james-franklin-said-to-not-tell-police-that-the-player-pulled-knife-on-micah-parsons-143447674.html

The report makes it clear later on that the player who pulled the knife in the alleged altercation was Humphries

De az biztos, hogy Parsonsnál sem teljesen okés minden
Willie Parker
Szinte mindegy Nálunk! Ezt amúgy én se tudtam. Mikor volt ez amúgy?
nagir
Mellesleg a pályán sem beszámítható teljesen. Ipari mennyiségben termeli a felesleges zázslókat.
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 739
Edge, OL, Lb, utána mindegy.
ozibozi
Igen, pont ebben a sorrendben szeretném, ha választanánk!
Hogy kiket?
Az jó kérdés... 🤔
Nem ismerem annyira a mezőnyt.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 462
Én elengedném ezt az értékén húzzunk dolgot, mert az elmúlt 10 évben az első körben JPP óta egyszer húztunk vlkt értékén, az pedig OBJ volt, se előtte se utána nem sikerült ez, és utólag kiderült őt is csak azért mert kimentek a kiszemeltjeink előtte. 😊
A Scouting csapatunk legendás, szóval inkábbb hozzunk a posztokra
/edge OL, Lb majdnem mindegy végülis a sorrend/
játékosokat és imádkozzunk, ha már a szakma nem annyira megy nekünk.
Kimaxoltuk ezt a FA szakaszt korrektül a lehetőségekhez képest, ezért nagyon aggódom hogy mi lesz a drafton. 😉
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
A pszichopata Parsons, aki úgy intézi a vitáit, hogy egyből kést ránt? Ő aztán marhára illene a "győztes kultúrába" amit Judge épít állítólag. Mellesleg ha már LB, akkor olyan kéne, akinek van némi labdaérzéke is, de azt sem 1. Körben!
Ha tudnám, hogy az új OL főnök ért hozzá valamit, akkor valamelyik OT-t választanám, de Waddle a kedvencem. Edge szvsz egyik sem éri meg az árát, azt 2. Körben hoznék.
vanek úr
Ezen beszámoló alapján a másik csávó rántott kést:

 sports.yahoo.com/ex-penn-state-player-claims-james-franklin-said-to-not-tell-police-that-the-player-pulled-knife-on-micah-parsons-143447674.html

The report makes it clear later on that the player who pulled the knife in the alleged altercation was Humphries

De az biztos, hogy Parsonsnál sem teljesen okés minden
Willie Parker
Szinte mindegy Nálunk! Ezt amúgy én se tudtam. Mikor volt ez amúgy?



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
A pszichopata Parsons, aki úgy intézi a vitáit, hogy egyből kést ránt? Ő aztán marhára illene a "győztes kultúrába" amit Judge épít állítólag. Mellesleg ha már LB, akkor olyan kéne, akinek van némi labdaérzéke is, de azt sem 1. Körben!
Ha tudnám, hogy az új OL főnök ért hozzá valamit, akkor valamelyik OT-t választanám, de Waddle a kedvencem. Edge szvsz egyik sem éri meg az árát, azt 2. Körben hoznék.
vanek úr
Ezen beszámoló alapján a másik csávó rántott kést:

 sports.yahoo.com/ex-penn-state-player-claims-james-franklin-said-to-not-tell-police-that-the-player-pulled-knife-on-micah-parsons-143447674.html

The report makes it clear later on that the player who pulled the knife in the alleged altercation was Humphries

De az biztos, hogy Parsonsnál sem teljesen okés minden

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
A pszichopata Parsons, aki úgy intézi a vitáit, hogy egyből kést ránt? Ő aztán marhára illene a "győztes kultúrába" amit Judge épít állítólag. Mellesleg ha már LB, akkor olyan kéne, akinek van némi labdaérzéke is, de azt sem 1. Körben!
Ha tudnám, hogy az új OL főnök ért hozzá valamit, akkor valamelyik OT-t választanám, de Waddle a kedvencem. Edge szvsz egyik sem éri meg az árát, azt 2. Körben hoznék.
vanek úr
ezt nem tudtam...akkor szerintem ő kizárt hogy nálunk kössön ki!
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 716
A pszichopata Parsons, aki úgy intézi a vitáit, hogy egyből kést ránt? Ő aztán marhára illene a "győztes kultúrába" amit Judge épít állítólag. Mellesleg ha már LB, akkor olyan kéne, akinek van némi labdaérzéke is, de azt sem 1. Körben!
Ha tudnám, hogy az új OL főnök ért hozzá valamit, akkor valamelyik OT-t választanám, de Waddle a kedvencem. Edge szvsz egyik sem éri meg az árát, azt 2. Körben hoznék.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Többfelé is indulhattok szerintem 1/11-en és mindben lenne ráció:

- WR1 kaliber még elérhető lenne kettő is talán a Waddle-Smith párosból, én Waddle-re tennék a felépítése miatt

- Parsons egy all around ember, a ti agresszív védelmetekbe illene is, egyszerre jelentene segítséget a gap penetration-ben és pass rushban, de azért vannak félelmeim, hogy a képességei mennyire jönnek ki profi szinten, mert több hasonló bicska nem hozta azt, amit vártak tőle

- JOK stabilizálná a védelmetek közepét, őt én biztosabb húzásnak látom, mint Parsons-t, de nincs annyira magasan a ceilingje (egyúttal mondjuk kiszúrnátok a Washingtonnal, ahová baromira fit lenne)

- LT upgrade-t el tudnék képzelni, de Thomas biztosan kapni fog még esélyt, de 11-en már jó érték lenne Jenkins, Slater méginkább, de sztem őt viszi a Dallas

- nálam a legjobb pass rusher Jaelan Phillips, kicsit reach lenne, de a ti helyzetetekben ez kit érdekelne?

Az értéken szóba jöhetők közül nektek sztem luxus lenne Vera-Tucker, Paye, Moehrig, Horn és Farley is.
Willie Parker
JOK-tól ha jól emlékszem olvastam olyat, hogy szerinte ő az Eagles védelmébe és mentalitásába lenne leginkább fit.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Többfelé is indulhattok szerintem 1/11-en és mindben lenne ráció:

- WR1 kaliber még elérhető lenne kettő is talán a Waddle-Smith párosból, én Waddle-re tennék a felépítése miatt

- Parsons egy all around ember, a ti agresszív védelmetekbe illene is, egyszerre jelentene segítséget a gap penetration-ben és pass rushban, de azért vannak félelmeim, hogy a képességei mennyire jönnek ki profi szinten, mert több hasonló bicska nem hozta azt, amit vártak tőle

- JOK stabilizálná a védelmetek közepét, őt én biztosabb húzásnak látom, mint Parsons-t, de nincs annyira magasan a ceilingje (egyúttal mondjuk kiszúrnátok a Washingtonnal, ahová baromira fit lenne)

- LT upgrade-t el tudnék képzelni, de Thomas biztosan kapni fog még esélyt, de 11-en már jó érték lenne Jenkins, Slater méginkább, de sztem őt viszi a Dallas

- nálam a legjobb pass rusher Jaelan Phillips, kicsit reach lenne, de a ti helyzetetekben ez kit érdekelne?

Az értéken szóba jöhetők közül nektek sztem luxus lenne Vera-Tucker, Paye, Moehrig, Horn és Farley is.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
kíváncsi lennék ki mit gondol a draft 1. körről..
kit szeretne és helyette 😊 ki fog jönni pl !
nekem megtetszett Slater szívesen elfogadnám remélem be is húzzuk ha ott lesz Sewell ki fog menni nyilván + csak ott van Thomas tavalyról...nem tudom!
nem tudom a pass rusherrekről mi a véleménye a stábnak nekem egyik sem igazán meggyőző 11-re de ha valakiben meglátják a tutit még bírják a bizalmamat ! 😊
akit nagyon nem szeretnék az DeVonta Smith pl....
yooker
Smith nekem is fejvakarós lenne... Slater OT/G/C mi kell még a boldogsághoz? Parsons meg OLB/ILB az is remek lenne! Szvsz, Waddle lesz a választott. (Le nem tradelünk, pedig akkor már jöhetne valamelyik EDGE.)
nagir
Parsons se lenne rossz... elképesztő gyors a srác , Graham imádná !😊
wr-t amúgy egyáltalán nem is annyira szeretnék elején
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
kíváncsi lennék ki mit gondol a draft 1. körről..
kit szeretne és helyette 😊 ki fog jönni pl !
nekem megtetszett Slater szívesen elfogadnám remélem be is húzzuk ha ott lesz Sewell ki fog menni nyilván + csak ott van Thomas tavalyról...nem tudom!
nem tudom a pass rusherrekről mi a véleménye a stábnak nekem egyik sem igazán meggyőző 11-re de ha valakiben meglátják a tutit még bírják a bizalmamat ! 😊
akit nagyon nem szeretnék az DeVonta Smith pl....
yooker
Smith nekem is fejvakarós lenne... Slater OT/G/C mi kell még a boldogsághoz? Parsons meg OLB/ILB az is remek lenne! Szvsz, Waddle lesz a választott. (Le nem tradelünk, pedig akkor már jöhetne valamelyik EDGE.)



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 462
Edge, OL, Lb, utána mindegy.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
kíváncsi lennék ki mit gondol a draft 1. körről..
kit szeretne és helyette 😊 ki fog jönni pl !
nekem megtetszett Slater szívesen elfogadnám remélem be is húzzuk ha ott lesz Sewell ki fog menni nyilván + csak ott van Thomas tavalyról...nem tudom!
nem tudom a pass rusherrekről mi a véleménye a stábnak nekem egyik sem igazán meggyőző 11-re de ha valakiben meglátják a tutit még bírják a bizalmamat ! 😊
akit nagyon nem szeretnék az DeVonta Smith pl....

Szerkesztette: yooker
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 462
rá is fér a gyakorlás bőven, remélhetőleg sikerül neki idén simán csak több TD-t dobnia, mint Int-et, ,mert mikor tavaly ilyenkor McCoy-al volt Texasban ugyanígy stréberkedni gyakorolni, az utána elég haloványra sikeredett.
ráér még hajózni, először mutasson végre valamit 😊
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
#Giants QB Daniel Jones will spend the week in Arizona working out with his team’s offensive weapons for several days of throwing sessions, I’m told. Showing some leadership, Jones organized the week, and the WRs and TEs who flew out will be joined by some O-linemen, as well.

na ez egy fokkal jobban tetszik, mint az OBJ-féle hajókázás 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 162 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet újrafaragni a Hall of Fame szobrát. 😊

iktriad
Így már nem ő a legfőbb esélyes egy DJ Fluker hasonmásversenyen 😀

empty taxi
Úgy tűnik mégis az maradt.