New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 560
Látszatra nem tűntek ennyire gyengének


Below is a detailed outlook of who the Giants are going to roll out next year as an offensive line (pre-draft). Aside from Nick Gates, who put together a very average season in first season at center, the line is filled with poor play in 2020.

Andrew Thomas led the league in pressures and had the worst pass blocking efficiency of any tackle with 300 passing snaps. Matt Peart had the worst pass blocking efficiency of anyone with more than 84 passing snaps.

Shane Lemieux and Will Hernandez ranked 1st and 3rd worst in pass blocking efficiency among guards with 300 passing snaps.

The offensive line HAS TO BE BETTER. Individually and collectively they went from awful to bad as the season went on last year. The Giants need these guys to be in that average range (16th to 20th in the league).

The draft should help that. Offensive line remains very much in play in the top 2 rounds. A first or second round player could immediately plug into the line and likely be better than everyone but Gates and Thomas (who we haven't given up hope on).

Stats per PFF:

LT Andrew Thomas:
Passing snaps: 616
Pressures: 57 (worst in NFL)
Sacks allowed: 10
Hits: 8
Pressure % per snap: 9.25%

G Shane Lemiuex:
Passing snaps: 299
Pressures: 25
Sacks allowed: 5
Hits: 6
Pressure % per snap: 8.36%

C Nick Gates:
Passing snaps: 634
Pressures: 16
Sacks allowed: 0
Hits: 1
Pressure % per snap: 2.52%

G Will Hernandez:
Passing snaps: 336
Pressures: 25
Sacks allowed: 1
Hits: 5
Pressure % per snap: 7.44%

RT Matt Peart:
Passing snaps: 84
Pressures: 9
Sacks allowed: 2
Hits: 2
Pressure % per snap: 10.71%

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla


empty taxi




ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 560
És akkor még a pre szezon meccseket nem is számoltuk bele
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Home: Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Las Vegas Raiders, Denver Broncos, Los Angeles Rams, Washington Football Team, Dallas Cowboys, Philadelphia Eagles

Away: Kansas City Chiefs, Los Angeles Chargers, Tampa Bay Buccaneers, New Orleans Saints, Chicago Bears, Football Team, Cowboys, Eagles, Miami Dolphins
ozibozi
Mondjuk az idegenbeli meccseken papírforma szerint nem sok babér fog teremni..
Szesze
Én nem látok nagy különbséget a hazai és az idegenbeli ellenfelek erőssége között.
vanek úr
így van, otthon 8-0, idegenben 9-0 😊
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Home: Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Las Vegas Raiders, Denver Broncos, Los Angeles Rams, Washington Football Team, Dallas Cowboys, Philadelphia Eagles

Away: Kansas City Chiefs, Los Angeles Chargers, Tampa Bay Buccaneers, New Orleans Saints, Chicago Bears, Football Team, Cowboys, Eagles, Miami Dolphins
ozibozi
Mondjuk az idegenbeli meccseken papírforma szerint nem sok babér fog teremni..
Szesze
Én nem látok nagy különbséget a hazai és az idegenbeli ellenfelek erőssége között.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Home: Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Las Vegas Raiders, Denver Broncos, Los Angeles Rams, Washington Football Team, Dallas Cowboys, Philadelphia Eagles

Away: Kansas City Chiefs, Los Angeles Chargers, Tampa Bay Buccaneers, New Orleans Saints, Chicago Bears, Football Team, Cowboys, Eagles, Miami Dolphins
ozibozi
Mondjuk az idegenbeli meccseken papírforma szerint nem sok babér fog teremni..
Szesze
Mondjuk Saints, Bears, WFT, Eagles meccsek akár jöhetnek is, Nem túl acélos a QB állományuk, az ilyeneket el kell kapni. Persze addig még sok minden változhat.
GiantsMLBhunter
Nem gondolom hogy vilagvero csapat leszünk jövőre de ha hasonló lesz a mérleg mint idén az odabaszna..mert akkor vagy DJ vagy Judge vagy mindkettő kuka...alájuk lett téve most kb minden amit csak lehetett! szerintem teljesen jogosan várható javulás!pláne hameg ol is lesz erősítve drafton
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Home: Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Las Vegas Raiders, Denver Broncos, Los Angeles Rams, Washington Football Team, Dallas Cowboys, Philadelphia Eagles

Away: Kansas City Chiefs, Los Angeles Chargers, Tampa Bay Buccaneers, New Orleans Saints, Chicago Bears, Football Team, Cowboys, Eagles, Miami Dolphins
ozibozi
Mondjuk az idegenbeli meccseken papírforma szerint nem sok babér fog teremni..
Szesze
Mondjuk Saints, Bears, WFT, Eagles meccsek akár jöhetnek is, Nem túl acélos a QB állományuk, az ilyeneket el kell kapni. Persze addig még sok minden változhat.
több mint 3 éve
HolmesMcKinney New York Giants Alabama Crimson Tide 28
Borzasztó túlértékelt bajnokcsapat. Szerintem mind 2 félnek lesz tétje, úgy fognak kaparni a po helyért is. De mi majd jól összetörjük Tom-ot. JAELAN PHILLIPS gyerekek, JAELAN PHILLIPS☠️

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Home: Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Las Vegas Raiders, Denver Broncos, Los Angeles Rams, Washington Football Team, Dallas Cowboys, Philadelphia Eagles

Away: Kansas City Chiefs, Los Angeles Chargers, Tampa Bay Buccaneers, New Orleans Saints, Chicago Bears, Football Team, Cowboys, Eagles, Miami Dolphins
ozibozi
Bradyeket nagyon jól esne ha elkapnank 😀
yooker
Most sem sokon múlt, a Giants ellen valahogy mindig nehézkes a sztori, és lehet, hogy már csak egyik csapatnak lesz akkor tétje 😀

több mint 3 éve
HolmesMcKinney New York Giants Alabama Crimson Tide 28
10-7

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Home: Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Las Vegas Raiders, Denver Broncos, Los Angeles Rams, Washington Football Team, Dallas Cowboys, Philadelphia Eagles

Away: Kansas City Chiefs, Los Angeles Chargers, Tampa Bay Buccaneers, New Orleans Saints, Chicago Bears, Football Team, Cowboys, Eagles, Miami Dolphins
ozibozi
Mondjuk az idegenbeli meccseken papírforma szerint nem sok babér fog teremni..
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Home: Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Las Vegas Raiders, Denver Broncos, Los Angeles Rams, Washington Football Team, Dallas Cowboys, Philadelphia Eagles

Away: Kansas City Chiefs, Los Angeles Chargers, Tampa Bay Buccaneers, New Orleans Saints, Chicago Bears, Football Team, Cowboys, Eagles, Miami Dolphins
ozibozi
Bradyeket nagyon jól esne ha elkapnank 😀
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 560
Home: Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Las Vegas Raiders, Denver Broncos, Los Angeles Rams, Washington Football Team, Dallas Cowboys, Philadelphia Eagles

Away: Kansas City Chiefs, Los Angeles Chargers, Tampa Bay Buccaneers, New Orleans Saints, Chicago Bears, Football Team, Cowboys, Eagles, Miami Dolphins
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Lehet újrafaragni a Hall of Fame szobrát. 😊

iktriad
Így már nem ő a legfőbb esélyes egy DJ Fluker hasonmásversenyen 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet újrafaragni a Hall of Fame szobrát. 😊
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 560
Pro Day watch: Giants coach Joe Judge watches Miami pass rushers

 www.bigblueview.com/2021/3/29/22357272/pro-day-watch-giants-coach-joe-judge-watches-miami-pass-rushers?fbclid=IwAR3GS8GI7ID64HC4t0hxblSR54Cfk7qHsF_M_0Z_EBebVE8oF3TuNnaGNKI

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 476
Danny Shelton vizitál ma.
Beki
Már kezdtem aggódni DG miatt
vanek úr
Mondjuk ő elférne azért bőven.
Szesze
Akartam írni, hogy azért ő már régóta a ligába van és öreg. Aztán rájöttem, hogy egyidős velem, magamat meg csak nem kéne leöregeznem 😀
GiantsMLBhunter
Ugye? Én ezért nem szeretem, ha Brady-t lebácsizzák 😄
+ ő még évekkel fiatalabb nálam
vanek úr
Bácsi helyett úr
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 343
Danny Shelton vizitál ma.
Beki
Már kezdtem aggódni DG miatt
vanek úr
Mondjuk ő elférne azért bőven.
Szesze
Felölem aztán jöhet. Csak csodálkoztam, hogy már csaknem tíz új arc jött, de egyik sem nyom másfél mázsát 😄
vanek úr
Jött is.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Danny Shelton vizitál ma.
Beki
Már kezdtem aggódni DG miatt
vanek úr
Mondjuk ő elférne azért bőven.
Szesze
Felölem aztán jöhet. Csak csodálkoztam, hogy már csaknem tíz új arc jött, de egyik sem nyom másfél mázsát 😄

Szerkesztette: vanek úr
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Danny Shelton vizitál ma.
Beki
Már kezdtem aggódni DG miatt
vanek úr
Mondjuk ő elférne azért bőven.
Szesze
Akartam írni, hogy azért ő már régóta a ligába van és öreg. Aztán rájöttem, hogy egyidős velem, magamat meg csak nem kéne leöregeznem 😀
GiantsMLBhunter
Ugye? Én ezért nem szeretem, ha Brady-t lebácsizzák 😄
+ ő még évekkel fiatalabb nálam
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Danny Shelton vizitál ma.
Beki
Már kezdtem aggódni DG miatt
vanek úr
Mondjuk ő elférne azért bőven.
Szesze
Akartam írni, hogy azért ő már régóta a ligába van és öreg. Aztán rájöttem, hogy egyidős velem, magamat meg csak nem kéne leöregeznem 😀
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Danny Shelton vizitál ma.
Beki
Már kezdtem aggódni DG miatt
vanek úr
Mondjuk ő elférne azért bőven.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Danny Shelton vizitál ma.
Beki
Már kezdtem aggódni DG miatt