New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla

😬🤔



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 560
Szégyen és gyalázat,
Ez ami ránk vár, a legjobb esetben is max a
mezei középszerűség.
😕
ozibozi
nemrég ilyenkor még örök pokolt jósoltál(-tunk) ,ahhoz képest már ez
középszerűségbe emelkedett!
mi ez ha nem fejlődés? 😉
yooker
MaX volt a kulcsszó, de valóban Jogos, mert hat rám ez az észnélküli, kilátástalan pozitívizmus. Árad felém, ezt sugárzom vissza. 😉
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Szégyen és gyalázat,
Ez ami ránk vár, a legjobb esetben is max a
mezei középszerűség.
😕
ozibozi
nemrég ilyenkor még örök pokolt jósoltál(-tunk) ,ahhoz képest már ez
középszerűségbe emelkedett!
mi ez ha nem fejlődés? 😉
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 560
Szégyen és gyalázat,
Ez ami ránk vár,
a legjobb esetben is max a
mezei középszerűség.
😕

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Barkley --> Vezetőség is szerintem nagyban az ő hiányára keni az idei pocsék teljesítményt. Remélem jó formában fog tudni visszatérni és újonc évétől is jobban fog termelni.
GianStsMLBhunter
Szóval, ha Barkley minden évben lesérül (ami az eddigiek alapján nem teljesen kizárható), akkor DG bebetonozva érezheti magát a bársonyszékbe?

Na most ment el a kedvem 2021-től
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Barkley visszaterese onmagaban nem tudna berobbantani ezt az O-t szerintem ...viszont + egy jo kis wr-rel(aki vagy FA vagy korai dragtban jonni fog) es vele mar szintet tud lepni az O es mellejuk en mar joval szivesebben valasztanek egy megbizhato Kevin Boss fele TE-t mint Engramet tehat en bizok benne hogy elkoszonunk tole!
A masik amiben bizom hogy LW beeri majd egy vaskos de realis osszeggel ! Zeitler jo lenne ha maradna es RT-be tenyleg johetne meg valaki de azert O falban sikerult fejlodni ami nagyon fontos!jo vegre higy nem csupa kerdojellel kezdjuk ezt az offseasont ...
Ami nagy kar hogy ha jol emlekszem nincs tul sok pickkunk a draftra!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
DG maradni fog és jó eséllyel Garett is szerintem. Bár Garett-re nem fogadnék komolyabb összeget.

A következő időszak legnagyobb kérdőjele számomra az lesz, hogy mibe fogunk nagyobb energiát fektetni a Támadókba vagy a védőkbe?

Alapvetően a védelem szépen muzsikált, bár a passrush nagyon hiányzott egész évben, illetve egy solid CB2 is. Jó passrush-sal lehetne javítani a secondary teljesítményét is.

A védelembe még a kérdés, hogy Dalvin Tomlinson és Leonard Williams-szel mihez kezdünk. Tomlinson-t mi draftoltuk, konzisztens jó teljesítményre képes. Jó üzenete lenne, ha hosszabbítanánk vele. Williams állítólag 20-25 mUSD/év akar, ami nagyon sok. Voltak jó produkciói, de inkább gyengébb OL-ek ellen és nagyon sok lyuk van még amire szükség van a pénzre. Legjobb az lenne, hogyha valahogy draft pickre tudnánk cserélni vagy ha 16 mUSD/év-ben meg tudnánk állapodni.

Támadó oldal meg tele van kérdéssel részemről és a teljesítmény is pocsék volt.
Jones --> nem érzem, hogy ő az a srác aki képes lenne valaha egy SB run-ra, de maradni fogunk vele, ami egyébként szerintem is jó döntés, csak sok bennem a kérdőjel vele kapcsolatban. Tény, sokkal nagyobb supportra lenne szüksége minden téren.
Barkley --> Vezetőség is szerintem nagyban az ő hiányára keni az idei pocsék teljesítményt. Remélem jó formában fog tudni visszatérni és újonc évétől is jobban fog termelni.
OL--> LT és LG poszt szerintem pipa, sőt Center és RG poszt is pipa. Ha drafton BPA alapon tudnánk egy nagyon jó RT-t szerezni, akkor érdemes lehet elcsábulni. Kettő fontos kérdés, hogy Peart tud-e előre lépni akkorát hogy kezdő RT szint legyen valamint hogy Zeitler megtartjuk vagy inkább megpróbáljuk olcsóbban megúszni a posztot. +Hernandezzel mi lesz?
WR/Te--> Shep és Slayton oké, de vagy FA piac vagy draftról kell valaki. Engram szerintem megtartjuk, mert rajonganak az atlétikus képességeiért, de szerintem amennyire nem tud blokkolni és a droppok miatt ideje lenne elengedni. Nem jelenti azt az igazi "biztonsági" célpontot Jones számára, amit egy TE-nek kéne jelentenie....

Úgy várom, hogy élvezetes meccseket játszunk végre, ahol ellenfél nem tudja, eldönteni, hogy Barkley ellen készüljön jobban vagy Jones futás vagy esetleg egy új WR-re készüljön. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy a vezetőség mibe fog nagyobb tőkét fektetni és mennyi előre lépés lesz várható majd. Persze jövőre egy 8-8 a maximum.

EDIT: Én nagyon örülök, hogy vertük a Dallast meg a Washingtont is és örülök hogy nem tankoltunk, hanem mentünk a győzelemre, ez jövőre még meghálálja magát.

Szerkesztette: GiantsMLBhunter
több mint 3 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Mára írták Mara és Gettleman sajtótájékoztatóját, szóval ha lesz valamilyen változás Gettleman pozíciójával kapcsolatban annak ma kéne kiderülnie. Bár nem hiszem, hogy lesz bármi ilyen.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
A vasárnapi meccs után azt hiszem nem is kell nekünk jobb hír az offseason elejére 😊
Marad a culture, és a stílus is. Ha innen tovább tudunk lépni, akkor lehet ebből egy Top 5 védelem is.
Rodaron
Belőle is kihozta a legjobbat! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Pont ez a lényeg, ami a cikkben is van...don’t pursue any head coaching jobs. Szóval köszönte szépen de nem megy a Jetshez.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
A vasárnapi meccs után azt hiszem nem is kell nekünk jobb hír az offseason elejére 😊
Marad a culture, és a stílus is. Ha innen tovább tudunk lépni, akkor lehet ebből egy Top 5 védelem is.

 www.nfl.com/news/defensive-coordinator-patrick-grahams-signs-extension-with-giants
Rodaron
A város másik felébe várják HC interjúra, úgyh csak nyugtával dícsérjük a napot 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
A vasárnapi meccs után azt hiszem nem is kell nekünk jobb hír az offseason elejére 😊
Marad a culture, és a stílus is. Ha innen tovább tudunk lépni, akkor lehet ebből egy Top 5 védelem is.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xlnvbmhw0vxecdg0xdhc
Defensive coordinator Patrick Graham signs extension with Giants
New York defensive coordinator Patrick Graham signed an extension to stay with the Giants, NFL Network's Mike Garafolo reported Tuesday.


Szerkesztette: Rodaron
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Giants' James Bradberry named to PFF's All-Pro Team!👍👏



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
 giantswire.usatoday.com/2021/01/05/new-york-giants-daniel-jones-loved-working-with-jason-garrett/
Most őszintén. Mit mondott volna, hogy utálja?!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
A Chargers HC interjúra kérte ki Garrettet.

iktriad
vigyék nyugodtan.
csebi
Még egy 7.kört ajándékba is küldünk mellé,csak vigyék 😀
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
Graham megy interjúzni a Jetshez.

És úgy tűnik, Gettleman marad.....
Zet
Fordítva jobban hangozna...
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
A Chargers HC interjúra kérte ki Garrettet.

iktriad
vigyék nyugodtan.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 343
Graham megy interjúzni a Jetshez.

És úgy tűnik, Gettleman marad.....

Szerkesztette: Zet
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Chargers HC interjúra kérte ki Garrettet.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Viszont ahogy nézem FA-n nem nagyon lesz túlkínálat az igazán jó pass-rusherekből 😕 Az idei első körös draftot mindenképp ide kell ellőni így is úgy is, de FA-ról is kéne egy minél jobb játékos ide jövőre, plusz Williams-et se lenne rossz megtartani valahogy..
Szesze
Én FA-ről elsósorban egy jó CB-t hoznék, mert draftról általában még a legfelkapottabb nevek sem válnak be. Főleg nem egyből, lásd Okudah, de sokáig lehetne sorolni. Oda kell a rutin, rossz bele gondolni, mi lenne, ha Bradberry kidőlne egy egész szezonra. Edge meg jöhetne felőlem kettő is az első 3 körben.

Ja, meg is vagyok. Draft első három húzás: 2 pass rusher + 1 center. FA: 1 minőségi CB + 1 minőségi WR.
De a legfontosabb, hogy ne DG bizniszeljen!
vanek úr
Center? Szerintem Gates folyamatosan fejlődött és az év második felében bizonyította, hogy lehet vele számolni kezdőként.
fodetra
Nekem egyik nagy kedvencem lett..csipem a harapos stilusat ,neha mar majdnem tul sok de meg eppen nem 😀kell az ilyen a csapatba!
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Pass rusherrel az a baj hogy aki tenyleg nagyon jo az qb fizu kategoria de ilyen nem is nagyon rlesz....alatta meg olyanok jonnek akik kicsit olcsobbak de impact mar joval kevesebb iden ilyeneket halistennek nem fizettunk meg !(Ngakoue ,Clowney..pl)
Az ujoncoknal meg igen ritka aki azonnal berobban!
Szoval ez a szitu LW -vel kiegeszitve lesz az offseason nagy kerdese!
De en inkabb szeretnek egy LW hosszabbitast es egy 1koros passzrusshert...
Wr-bol Robinsonon kivul nem nagyon kene mas FA-rol
több mint 3 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Viszont ahogy nézem FA-n nem nagyon lesz túlkínálat az igazán jó pass-rusherekből 😕 Az idei első körös draftot mindenképp ide kell ellőni így is úgy is, de FA-ról is kéne egy minél jobb játékos ide jövőre, plusz Williams-et se lenne rossz megtartani valahogy..
Szesze
Én FA-ről elsósorban egy jó CB-t hoznék, mert draftról általában még a legfelkapottabb nevek sem válnak be. Főleg nem egyből, lásd Okudah, de sokáig lehetne sorolni. Oda kell a rutin, rossz bele gondolni, mi lenne, ha Bradberry kidőlne egy egész szezonra. Edge meg jöhetne felőlem kettő is az első 3 körben.

Ja, meg is vagyok. Draft első három húzás: 2 pass rusher + 1 center. FA: 1 minőségi CB + 1 minőségi WR.
De a legfontosabb, hogy ne DG bizniszeljen!
vanek úr
Center? Szerintem Gates folyamatosan fejlődött és az év második felében bizonyította, hogy lehet vele számolni kezdőként.