New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 688
Számít-e Gettlemannél a kora, 67 éves lesz? Lehet, h max 3 évre tervez és addig kimaxolja a keretet, maximalizálja a tehetséget, h bajnoki címet nyerjen. Nem tudom, h ebbe belefér-e egy újonc irányító nevelgetése v mondjuk letradel és behúzza mondjuk Barkleyt, Denzel Wardot és Harold Landryt a magas pickekkel???
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
es az 1/2-n 99%-ra ott lesz a sokak szerint Myles Garrettnel is jobb Chubb,
Stez
Mondasz 2 embert, aki ezt mondta/irta? Eleg WTF nekem...
Igor
Úgy egy hónapja volt az NFL Networkön egy játék, sorba rakták az elmúlt 5 év top rushereit, hogy mi lenne a sorrend, ha egy idősek lennének és mind most jönne a draftra. Clowney-tól Beasley-n át Mack-tól Garretten át Bosaig mindenkit. Ha jól emlékszem Chubb-ot a harmadik helyre rakták Clowney és Garrett mögé, szóval ők elég magasra értékelték, de ők sem Garrett elé. Nem mintha bármit számítana. Ha megnézem, hogy talentben kik voltak az élen, és utána az eddigi NFL pályafutás alapján milyen sorrendet állítanék fel, akkor majdnem teljesen random hogy a draftkori állapotában kit hogyan értékeltek. A lista tetején is pont ugyanannyi a wow, mint a so-so meg az "alján" is. (az "alja" idézőjelben, mert 5 év krémjét rakták sorba, mint top pick volt.)

Egyébként nekem ez a "GM beleszeret vagy nem szeret bele a QB-ba" dolog is folyamatosan bántja a fülem. Állandóan hallom, normális, komolyan vehető "szakértőktől is". És egyszerűen nem tudom hova tenni. MI az, hogy megtetszik egy QB vagy nem tetszik egy QB, ha QB need van? Húsz éves John Elway-k nem szoktak csak úgy besétálni az ajtón. Az Andrew Luck féléből évtizedenként jön egy, és úgy elviszik 1/1-re, hogy fel sem veszik a telefont. Még úgy is elviszik, hogy van egy HOF QB-ja a csapatnak, csak éppen sérült. Ilyen QB prospecthez sehogy máshogy nem lehet hozzájutni, mint mázlival. Éppen akkor és éppen ott kell lenni, máshogy nem megy.

Ha pedig ez nem jön össze (márpedig 99%-ban nem jön össze), akkor marad az, hogy ki kell húzni a nagyobb rizikót és megpróbálni őt kinevelni. Namost azt meg tudom érteni, hogy ha mondjuk egy csapat ott csücsül valahol 15-20 környékén, és egyetlen top jelölt marad, akkor esetleg azért az 1-ért már meggondolja, hogy eladja-e a fél franchise-t, ha túl rizikósnak érzi. De az a csapat, aki ott van, akinek nem kell tradelni, nem kell kiköltekezni, csak kimondania a nevet, odatenni az X-et, az mit hezitál? Mit finnyáskodik? Ha egy Kirk Cousinsért a fél liga letolja a gatyáját, ha egy Weedennek majdnem 25 millát kell fizetni, akkor mi a probléma egy rizikós fiatallal, ha első körös talent egyébként? Legfeljebb nem jön be. Naés? Az első körösök fele bust lesz. QB, nem QB, mindegy. A top10-es játékosok fele is bust lesz. Ez egyébként is benne van a játékban, akkor is, ha nem QB-t húzok. De egy QB-val, ha netán nem lesz bust, olyan masszívat lehet nyerni, hogy ahhoz képest marginális, hogy elment egy első köröm. Elmegy máskor is. Ha egyébként korrekten draftolok, akkor hosszú távon megoldom.

Szóval számomra a Jets az amelyik eddig azt tette amit ilyenkor kell. Nem tököltek, felmentek addig amíg lehet, és elviszik a 4 (5?) elit QB prospect közül az egyiket úgy, hogy még kettőből (háromból) válogathatnak is. Nálam ez a módja annak, hogy ha küszködsz a QB helyzettel, akkor megpróbálod megoldani. És nem a clevelandi tavalyi túlgondolósdi, hogy nem volt jó se Trubiski, se Mahomes, se Watson, inkább Kizer ócsóé, mert ő jó value. Hát kitörölhették a value-val. Ha elvitték volna Watsont (durván reachelve) 1/1-en, akkor már lenne QB-juk. Most ugyan van egy 1/1 és 1/4, de egyrészt ehhez kellett egy 1:31-es rekord. Hát köszönöm. Másrészt QB-juk még mindig nincs, és nincs is rá garancia, hogy lesz. Mert akit most húznak, simán sokkal nagyobb fejreállás lehet, mint akár Trubisky, akár Watson, akár Mahomes. Value ide, value oda, rizikófaktor ide, vagy oda. Amíg nem látod, nem tapasztalod, nem tudhatod.

Ezért érzem úgy, hogy hacsak Eli-ban nincs még 3-4 év - azaz nincs is értelme húzni, mert mire pályára kerülne az újonc, addigra veterán lesz -, akkor itt nem lenne szabad gondolkodni. Akkor QB-t kell húzni és kész. Négyből minimum három még ott lesz, Gettleman válogathat is. Ennél jobb sansza neki mint GM-nek az életben nem lesz még egyszer. Ha a Giantsnek véletlenül pár éven belül mégis lenne, az már nem az ő esélye lesz, mert ő akkor már megbukott. (Sashi Brown-t mennyire vígasztalja, hogy a Brownsnak ismét van egy 1/1-e?)

Gettleman-neki most van komoly sansza. Ehhez az idei sanszhoz képest minden más ami jövőre vagy utána elképzelhető azzal a forgatókönyvvel, hogy Gettleman a GM, mind nagyságrendekkel kisebb esélyű játszmák. El kell adni a fél draftot érte, 2., 3. körökben kell szénakazalban kincset találni, stb. Egyszerűen nem éri meg.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Paul Perkins is dealing with a pectoral injury and was spotted with his left arm in a sling at Giants minicamp.
Perkins apparently suffered the injury training on his own. It's unclear how long he might be sidelined, though pectoral injuries can be 6-8 month affairs.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
es az 1/2-n 99%-ra ott lesz a sokak szerint Myles Garrettnel is jobb Chubb,
Stez
Mondasz 2 embert, aki ezt mondta/irta? Eleg WTF nekem...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Palesz76 New York Giants 476
Öröm, ha 5 év múlva a meze meg lesz sokunknak.
Csalodàs: ha 5*jobban bejön mint Viràg
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
1/2, öröm: Rosen, Darnold akit nem visznek ki 1/1re...
Csalódás, minden más játékos kivéve, ha trade és kapunk érte 3 első kört egy kis apróval, plusz Flowerst is viszik és helyette egy marék szotyit! 😉😊😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 688
Mayfield a kedvenc QB prospectem idén és ha már szóba került, kérdezem tőletek.

Szerintetek nála nem lenne gond, h Eli mögött 1-2 évig padozzon? Nem lenne feszkó belőle, ismerve a nem könnyű karakterét, h pár évet elveszteget csereként? Ő és Rosen egója sztem van akkora, h egyből kezdő akar lenni. Persze nem sokat tehet ellene, max nyom egy Elit😁
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Nem értem mi ebben a nehéz, csak egy olyan játékost kell húzni, aki jól játszik és sosem sérült.
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
nekem csalódás: QB húzás
öröm: letrade.
csebi
ezt ki is hagytam tényleg!
max öröm (ahogy Szesze is írta) letrade és Mayfield! 😊
több mint 6 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Az öröm nálam igazából: Mayfield, Darnold, Rosen
Csalódás, Allen, Nelson
Semmleges, de jó: Chubb és Nelson

De az igazán nagy öröm az lenne ha 2. kör elején tudnánk hozni egy top RB-t vagy RT-t. 😊

Overall legyen jó a draft, amihez persze fontos, hogy ne legyen elkúrva az 1/2, bár ez csak később derül ki, hogy bust or boom
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
nekem csalódás: QB húzás
öröm: letrade.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
-A Nelson pick esélyére sokkal halványabb esélyt látok és Josh Allennen kívül ez lenne az a választás amit nehezen tudnék tolerálni. Legyen akármennyire jó, nem ér ennyit egy guard, pláne úgy, hogy nagy harc lehet az irányítókért.


Asbee
Egyetértek ! és akartam is kérdezni hogy kinek mi lenne a 2 legnagyobb csalódás első körben illetve a 2-3 legörvendetesebb választás!
+ második napról kb szó sem esett ..legalább posztokra!

nálam : csalódás szintén Allen és Nelson
öröm: Darnold,Mayfield, .... esetleg a fun fact miatt Barkley 😊

második-harmadik nap: 2OL,RB,DL,CB
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 589 — Jedi Master
Nagyon remélem, hogy QB-t húztok, mert ha nem, akkor a Denver ráharap Rosenre vagy Mayfieldre...és annak nem örülnék 😀
Chargers LT
Inkább rakjon alátok a Super Bowlon? 😛
Asbee
Bosa hazáig kergetné 😛

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nagyon remélem, hogy QB-t húztok, mert ha nem, akkor a Denver ráharap Rosenre vagy Mayfieldre...és annak nem örülnék 😀
Chargers LT
Inkább rakjon alátok a Super Bowlon? 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 589 — Jedi Master
Nagyon remélem, hogy QB-t húztok, mert ha nem, akkor a Denver ráharap Rosenre vagy Mayfieldre...és annak nem örülnék 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Így van, tavaly a Bears egy helyet lépett fel Trubisky-ért, pedig akkor nagyobb valószínűsége volt annak, hogy az 1/3-on is hozzájuk kerül. Ha valaki irányítót AKAR és elérhető az embere, akkor nem fog habozni megpróbál cserélni érte. Senki sem fog arra várni, hogy a sült galamb belerepüljön a szájába, ez nem az a világ.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, de mikor tudod meg, hogy a Giants nem QB-t húz 1/2-n? A húzás után. Ha pedig azt húzott, és a Browns és a Jets is, akkor 1/4-re marad egy, aki kérdéses, mennyire tetszik a csapatnak, míg 1/2-re azért marad három, abból pedig viheted azt, akit akarsz. Azért ez sem mindegy

több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
A letrade-hez partner is kell, az 1/2 meg elég drága mulatság, ezért szerintem nem tud/fog a csapat lemozogni. Ráadásul ha a Giants nem qb-t húz, ott az 1/4-6 olcsóbban, ezek lesznek inkább céltáblái a qb kereső csapatoknak.
Reesenél Chubb picket valószínűsítenék, ha a Browns kihúzza a választott irányítót, most nem lehet tudni.
Mindegy bármi lesz is, negatív és pozitív értékelések is repkedni fognak, kellően alátámasztva. Aztán meg 2-3 év múlva látjuk, kiderül majd, hogy jó volt-e ez a draft, vagy sem.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jelen pillanatban kb. bármelyik irányvonalat meg lehet magyarázni, én egyikre sem látok lényegesebben nagyobb sanszot mint a többire:

-Adja magát a QB pick, hiszen ritka errefelé az ilyen magas választási jog és Eli sem lesz már fiatalabb. 3 irányító biztosan elérhető lesz és a jövőben sem biztos, hogy lehetőség lesz trade útján a jelenlegi játékosoknál ígéretesebbek megszerzésére. Shurmur megszerzése is a QB mellett szólhat, ő megfelelő ember lehet arra, hogy segítsen a következő kezdő kiválasztására és beépítse a csapatba.

-Évek óta nincs normális futójáték és tehetség alapján talán Barkley a legjobb idén. Érthető, ha beleszeret bármelyik csapat és Gettleman azt nyilatkozta, hogy hiába változik a játék, nála örök érvényű igazság, hogy a jó futójáték is kell a sikerhez.

-A JPP trade után került a képbe Chubb. Nem hiszem, hogy emiatt történt volna a csere, sokkal logikusabb az, hogy ezzel készítettük elő OBJ és Collins következő szerződését, de megoldást kell találni Piere-Paul pótlására, mert Vernon mögött nincs senki. Én jobbnak tartom Garrettet mint Chubbot (azok a vélemények is a trade után jöttek elő, hogy jobb nála), persze ez nem jelenti azt, hogy utóbbi ne érne 1/2-t.

-A Nelson pick esélyére sokkal halványabb esélyt látok és Josh Allennen kívül ez lenne az a választás amit nehezen tudnék tolerálni. Legyen akármennyire jó, nem ér ennyit egy guard, pláne úgy, hogy nagy harc lehet az irányítókért.

-És igen, ebből következik a letrade. Ha nem érezzük úgy, hogy a rendelkezésre álló QB-k közül mindenképp kell valamelyik és jön egy szimpatikus telefonhívás, akkor le kell húzni a trade partnert. Biztosra lehet mondani, hogy jönni fog az ajánlat? Nem, de erősen elképzelhető. És pont ezaz ami miatt irányítót akarnék, mert ha tényleg gazdára talál 4 QB a top 5-ben, akkor pár választással később is be lehet húzni egy top tehetséget + ott lesznek az extra pickek is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem nálatok a kérdés elég egyszerű: Eliben van-e még legalább 3 év NFL átlag(vagy a feletti) szinten?

Ha a válasz igen, akkor a leglogikusabb a letrade és a lehető legtöbb impact játékos begyűjtése és Win-Now üzemmód begyújtása.

Ha a válasz nem, akkor nobrainer a QB draft.

Az eddigi jelek nekem azt súgják h a ti FO-tok QB-ra gyúr, csak szimplán ködösít. Holnap kiderül.
Általános Doktor
Hat mondjuk szamomra az, hogy kivagjak a starter endet, es az 1/2-n 99%-ra ott lesz a sokak szerint Myles Garrettnel is jobb Chubb, azert nem epp azt mutatja, hogy iranyito erkezik biztosan.

Szerintem ez tobbeselyes, es fugg attol is, hogy ki lesz az 1/1. Ha a Giants peldaul csak Darnoldban latja, hogy franchise kube lesz, de a Cleveland elviszi, akkor erkezik egy Chubb-pick, ki tudja, esetleg Barkley.

Siman latom a tortenetben azt is, hogy valoban egy kubeba szeretett bele a stab, ha azt elviszi a Browns, akkor a Giants nehany helyet lecserel, aztan elviszi Barkleyt vagy Nelsont.

több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 972 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Szerintem nálatok a kérdés elég egyszerű: Eliben van-e még legalább 3 év NFL átlag(vagy a feletti) szinten?

Ha a válasz igen, akkor a leglogikusabb a letrade és a lehető legtöbb impact játékos begyűjtése és Win-Now üzemmód begyújtása.

Ha a válasz nem, akkor nobrainer a QB draft.

Az eddigi jelek nekem azt súgják h a ti FO-tok QB-ra gyúr, csak szimplán ködösít. Holnap kiderül.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egy rakat alkalommal leírtam miért nem látom már Manningben azt, hogy újabb SB-t nyerjen. Meccseket tud hozni, de azok a bravúrok már nincsenek meg benne amiket láttunk 2011-ben. Kitudja mikor választhatunk legközelebb ilyen magasan és 3 irányító tuti elérhető lesz. Kell hogy legyen egy olyan aki komolyabban is érdekel minket. Ezzel elkerülhetjük azt, hogy pár éven belül fel kelljen menni egy olyan irányítóért, aki vélhetően nem lesz lényegesen nagyobb tehetség a mostaniaknál (a következő Andre Luckért esélytelen lesz trade-elni), cserébe alaposan megkopaszthatjuk magunkat. Én inkább meghúznám a ravaszt, mert látok olyan QB-t akire már 2019-től rábíznám ezt a csapatot.

Kockázat mindenkiben van. Olyan nincs, hogy valaki tuti. Nincs kőbe vésve, hogy a következő Jake Lockereket fogjuk látni, de az sincs, hogy Barkley személyében itt egy újabb Adrian Peterson. Ha valaki fél egy ilyen választástól, az nem NFL GM-nek való. Tény, hogy sokkal nagyobb a felelősség, mint pl. 1/20-on választani és az is biztos, hogy a nem megfelelő QB kiválasztása évekre visszavetheti a csapatot. Viszont ennél nagyobb gáz az ha nem választjuk ki a megfelelő irányítót. Egy futó nem hoz Super Bowlt a csapatnak, egy irányító viszont igen. De ugyanúgy egy defensive end sem tudja kellőképp beindítani az adott csapat szekerét. Myles Garrett megtette a Browns-nál? Joey Bosa a Chargers-nél? Hol van az ő impactjuk egy quarterbackhez képest?

Ha valaki átél egy-egy draftot, akkor utána jó eséllyel nem fog rágyógyulni egy adott játékosra és nem éli bele magát abba, hogy ő lesz a pick. Egy Barkley vagy egy Chubb húzás esetén is ugyanúgy felkel pénteken a nap és vélhetően mindkét játékossal nagy sikerünk lenne. Viszont bennem bőven lesz hiányérzet, hiszen ezt azt jelentené, hogy jó eséllyel bennhagytunk egy olyan QB-t, aki 10-15 évre megoldhatná a posztot.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezért fázom én az idei QB draft class-tól, mert sokan mondják, hogy nincs igazán kiemelkedő köztük, és ha egyet behúzunk első körben nehogy egy Flowers legyen belőle. Írták is, hogy az idei draft-nál a QB-knél van a legnagyobb kockázat. Megkövezhettek, de én Barkley-t szeretném, úgy, hogy tudom QB lenne a logikus húzás.GJohnny74
Az, hogy nincs kiemelkedő, az csak annyit jelent, hogy nincs Elway, Manning, Luck. De Newton, Winston, Goff, Wentz (Carr, Wilson) is kérdőjelesek voltak, csak az ő évükben kevesebb top QB prospect volt, mint idén. Nem merek/akarok nevet mondani, hogy kiből lesz és kiből nem lesz franchise QB, de már csak a statisztikák is azt mondják, hogy legalább kettő az lesz. De inkább három. Ezzel szemben a második körtől kezdve szinte impossible mission franchise QB-t találni. Az a néhány kivétel csak erősíti a szabályt.

Szóval én bizony QB-t húznék. Olyan fontos a poszt, és olyan nehéz megtalálni az embert, ha nem top10-ben (de inkább top5-ben) húz a csapat, hogy ha egyszer adott a lehetőség, és ráadásul 4-5 jelölt közül is lehet válogatni, hogy ezt kihagyni szerintem óriási rizikózás. Hacsak Eli nem játszik még 3-4 évig.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Az a baj, h futót húzni 1/2-n akkora luxus, h az kb csak akkor éri meg, ha utána HoF szint lesz, egy simán csak nagyon jó RB egyszerűen nem ér 1/2-t. Szóval ez nálam nagyobb kockázat, mint akármelyik QB..
Én továbbra is két variációban gondolkodok: 1. Ha van olyan QB akiben egyértelműen hisznek, akkor nincs kérdés, 2. ha az első pont nem áll, akkor én egy letrade-nek örülnék a legjobban és utána az OL megerősítésének.

Szerkesztette: Szesze
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Rapoport szerint már tárgyaltunk is Flowers eladásáról és a draft előtt megtörténhet a dolog. Kb olyat tudok elképzelni, hogy odaadjuk valakinek őt + az 5. körös picket és fellépünk a 4. kör végére.
Asbee
Ez a tökéletes leírása / ellenértéke egy ordas nagy bustnak? 😀 (1/9-re)
GiantsMLBhunter
Ezért fázom én az idei QB draft class-tól, mert sokan mondják, hogy nincs igazán kiemelkedő köztük, és ha egyet behúzunk első körben nehogy egy Flowers legyen belőle. Írták is, hogy az idei draft-nál a QB-knél van a legnagyobb kockázat. Megkövezhettek, de én Barkley-t szeretném, úgy, hogy tudom QB lenne a logikus húzás.
GJohnny74
Én akkor inkább Chubbra szavazok!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!