New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 408
én is 7-9, 6-10 körülit saccolok és úgy h az utsó meccseken már nem lesz tétSzesze
legalább ne írd le... 😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték 10. forduló


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
én is 7-9, 6-10 körülit saccolok és úgy h az utsó meccseken már nem lesz tét
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egy 8-8 szerintem nem elérhetetlen cél. Most meccseket nem tippelném meg előre, hétről hétre változhat minden. Cowboys és Bears elleni meccs elbuzizásáért nagy kár...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 408
Az O-nak most kell feljavulnia, mert ha nem tudjuk szétpasszolni a GB és a Dallas védelmét (amelyeket Foles és Brees széttudott, bár ugye a Dallas védelmét Eli is szét tudta az 1. fordulóban), akkor tényleg ne is legyen keresnivalónk a rájátszásban...balu10
Ezt az utcáról berángatott védelmet (Lee nélkül meg főleg) nem lesz nehéz szétszedni...betmen
bye week lesz nektek,az mindenkinek jót szokott tenni...ez ami kicsit zavar...😊
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Az O-nak most kell feljavulnia, mert ha nem tudjuk szétpasszolni a GB és a Dallas védelmét (amelyeket Foles és Brees széttudott, bár ugye a Dallas védelmét Eli is szét tudta az 1. fordulóban), akkor tényleg ne is legyen keresnivalónk a rájátszásban...balu10
Ezt az utcáról berángatott védelmet (Lee nélkül meg főleg) nem lesz nehéz szétszedni...
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 408
min. 8-8
det L meg az 1.-ik wash. L ,,,,,,,,,,,,,,de ha lesz értelmes O.,és marad futójáték akkor lehet 9-7 😊
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
4W és a végén 3L jön, tehát 7-9 a vége
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
ha már pesszimista / optimista téma akkor kíváncsi lennék konkrétan ki mire számít a hátralévő meccseken , ne csak a levegőbe beszéljünk már!
nyilván egyszerűbb pesszimistának lenni hiszen ha mostantól pl. Denver formába lendülne az Off se biztos hogy bejutnánk de nem mindegy hogy 1-2 győzelmet vár valaki, vagy éppen azt hogy éppen lecsúszunk.

szóval akinek van kedve bátorsága az tippeljen! 😉
íme az enyémek:
GB ellen W BOYS W SKINS L BOLTS W HAWKS L LIONS L SKINS W
szóval még 2 hétig él majd a remény de aztán 7-9 és nincs PO... 😕
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 408
Divat lett pesszimistának lenni... 😀Asbee
a végén (vagy előbb😊 meglátjuk, h ez pesszimizmus vagy realizmus-e.. sztem ti vagytok túl optimisták, de persze ettől még remélem nektek lesz igazatok 😊Szesze
végül is szurkolók vagyunk...😀
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Divat lett pesszimistának lenni... 😀Asbee
a végén (vagy előbb😊 meglátjuk, h ez pesszimizmus vagy realizmus-e.. sztem ti vagytok túl optimisták, de persze ettől még remélem nektek lesz igazatok 😊Szesze
Igazából elnézve az ellenfeleket, 3 NFC East ellenfél ellen tuti ki-ki meccs lesz, ezzel ők is biztosan egyetértenek. Most megtépázott GB ellen komoly esélyünk van. Seahawks én szememben nem egy 9-1-es csapat, azért vannak lyukak ott is. + valószínűleg nekik már nem lesz akkora tétje annak a meccsnek. Charges és Lions nem lesz egyszerű feladat, de az sem tűnik megoldhatatlannak. Ebből a csapatból kinézek én bármi pozitívat és negatívat is. Nem azt mondom, hogy tutira rájátszásba jutunk, de azért nemcsak matematikailag van esély.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Szerintem is lehet még keresnivalónk. A következő meccseket hozni kell és kész. Azért a Hawks se olyan acélos idegenben és addig még van esély a feljavulásra. A D egyre jobb és még van néhány sérültünk, aki javíthat rajta (pl. Webster és Hosley) és JPP is kezd formába lendülni.
Az O-nak most kell feljavulnia, mert ha nem tudjuk szétpasszolni a GB és a Dallas védelmét (amelyeket Foles és Brees széttudott, bár ugye a Dallas védelmét Eli is szét tudta az 1. fordulóban), akkor tényleg ne is legyen keresnivalónk a rájátszásban...balu10
az biztos hogy senki védelmét nem fogjuk idén már szétpasszolni...
de ettől még nyerhetünk ellenük!
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Szerintem is lehet még keresnivalónk. A következő meccseket hozni kell és kész. Azért a Hawks se olyan acélos idegenben és addig még van esély a feljavulásra. A D egyre jobb és még van néhány sérültünk, aki javíthat rajta (pl. Webster és Hosley) és JPP is kezd formába lendülni.
Az O-nak most kell feljavulnia, mert ha nem tudjuk szétpasszolni a GB és a Dallas védelmét (amelyeket Foles és Brees széttudott, bár ugye a Dallas védelmét Eli is szét tudta az 1. fordulóban), akkor tényleg ne is legyen keresnivalónk a rájátszásban...

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Divat lett pesszimistának lenni... 😀Asbee
a végén (vagy előbb😊 meglátjuk, h ez pesszimizmus vagy realizmus-e.. sztem ti vagytok túl optimisták, de persze ettől még remélem nektek lesz igazatok 😊
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
ez mindenképpen jó hír! 😊

még a futáshoz annyit hogy azóta nyertünk meccseket mióta éledezik!
és most Brown tolhat még 1-ez a szekéren mert ő a szarabb fal mögött is elfutkározhat így talán kevesebb nyomás lesz majd Eli-on is + nem kell
hátrányban sem mindenáron passzolni mint az első néhány meccsen
ahol szanaszét is szedtek minket emiatt!
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ha a rush a lényeg akkor idén már nem találkozunk véresen komolyan védekező csapatokkal. a lions 8., a GB 13. a futás ellen  on.nfl.com/194IRt6
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Divat lett pesszimistának lenni... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Meg én keserűen emlékszem még arra is,amikor 2011ben(jó persze nem 0-6 után) 4 meccses L sorozatból jött ki a Giants és lett bajnok,miután november végére már kb mindenki leírta őket,hozzáteszem akkor is mi vezettük a a csoportot.
Idén tényleg nem csak jól hangzó üres frázis az hogy bármi megtörténhet ebben a csoportban.Cowboykarcsi
Abban a csapatban azért elég nagy volt a potenciál, itt most ezt én nem látom. A védelem stabilizálódott az utóbbi meccseken, de azért olyan hatalmas kihívás elé nem állították őket.. az offense pedig teljesen homály egész évben (+ ST is bénázik megint). Nyilván én is reménykedek picit, de reálisan nézve nagyon minimális az esélyünk, ebben az OLben nincs benne a váratlan feltámadás mert egyszerűen gyenge az egység és kész.Szesze
azért ez csak így utólag lehet elmondani 😊
, a deff elég sokat szenvedett a szezon alatt és varázsütésre (+Blackburn) álltunk össze a végére!
most annyiban jobb a helyzet hogy van egy egészen jó D! és egy gyengébb O amiben igenis van potenciál! lehet hogy szar a fal , de ha nincs labdaeladás akkor még mindig veszélyesek lehetünk!
ettől függetlenül a sikeres futás lesz a kulcs a hátralévő meccseken! ha menni fog akkor ott lehetünk , ha nem akkor tuti nem...
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Meg én keserűen emlékszem még arra is,amikor 2011ben(jó persze nem 0-6 után) 4 meccses L sorozatból jött ki a Giants és lett bajnok,miután november végére már kb mindenki leírta őket,hozzáteszem akkor is mi vezettük a a csoportot.
Idén tényleg nem csak jól hangzó üres frázis az hogy bármi megtörténhet ebben a csoportban.Cowboykarcsi
Abban a csapatban azért elég nagy volt a potenciál, itt most ezt én nem látom. A védelem stabilizálódott az utóbbi meccseken, de azért olyan hatalmas kihívás elé nem állították őket.. az offense pedig teljesen homály egész évben (+ ST is bénázik megint). Nyilván én is reménykedek picit, de reálisan nézve nagyon minimális az esélyünk, ebben az OLben nincs benne a váratlan feltámadás mert egyszerűen gyenge az egység és kész.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Meg én keserűen emlékszem még arra is,amikor 2011ben(jó persze nem 0-6 után) 4 meccses L sorozatból jött ki a Giants és lett bajnok,miután november végére már kb mindenki leírta őket,hozzáteszem akkor is mi vezettük a a csoportot.
Idén tényleg nem csak jól hangzó üres frázis az hogy bármi megtörténhet ebben a csoportban.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Én sem hiszek abban, hogy odaérünk, DE a Skins védelme botrányos, RGIII-at sokat ütik, mi is odaérhetünk, ráadásul a futást mostanában egészen jól megfogjuk. Itt lehet keresni valónk. A GB ellen nyerni kellene, nekünk áll a zászló, mert a csereirányítók ellen jól megy. A Dallasnak szintén fos a védelme a sérülések miatt, meg számíthatunk a Red faktorra. Itt sem írnám le magunkat. A Szíhóksz addigra már megnyeri a csoportját, utazik egy nagyot, szóval lehet ott is nyerhetünk, bár amennyire PC-t ismerem, menni fognak ezerrel. A Detroit ellen nincs ötletem, hogy nyerhetnénk, de ők is képesek betlire.
Tény, hogy nagyon sok mindennek össze kellene jönnie, ahhoz hogy esélyünk legyen, plusz az ellenfeleknek nem nagyon szabadna javulni, mert a jelen formánkban csak gyengélkedő csapatokat tudunk ütni. Az O-nak is javulnia kell, hogy esélyünk legyen, ráadásul nem is kicsit.
Mindegy bármit is találgatunk, nem lehet tudni, mi lesz a következő hetekben, de könnyen lehet, hogy szélsőséges eredmények is kijönnek, ami a javunkat szolgálhatja.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 002 — Lucas Scott
2 meccs hátrányban vagyunk, reális esély van rájátszásra...Asbee
ha reálisan ránézel a sorsolásra és 3-nál több győzelmet látsz, akkor én is kérek abból, amit szedsz 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
igen. sajnos az eaglesnek kinéz egy 5-ös W sorozat most. hiába nem ment eddig nekik otthon...vittore
Foles-nak minden 2. meccs után jön a betli a sorminta szerint. Most volt 2 jó meccse, ergo...
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 408
... azért még ott van nekik a csoportgyőzelemért játszó Lions (nekünk is) +a macik ,a feltámadt Vikings (otthon játszanak ,bármi lehet...)a végén a Dallas idegenben,most kapják a bizonyítani akaró indiánokat...(az is kiszámíthatatlan) ... szóval lesznek itt még olyan érdekes dolgok,hogy ..........,,,szerintem csak az utolsó forduló fog dönteni a továbbjutásról (bárki elkaphatja a fonalat,bárhol lehetnek sérülések) ,és ha a végén még mi is érdekeltek leszünk,akkor már nem leszek csalódott , ha nem sikerül,,, (csak kicsitnagyon 😊 ........éppen ezért mindig csak a következő meccset szabad nézni,és mindegy hogy ,de behúzni valahogy...😊
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
igen. sajnos az eaglesnek kinéz egy 5-ös W sorozat most. hiába nem ment eddig nekik otthon...