New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Azért igen durva, hogy idén eddig benyeltünk 28 sacket. Ebből a Panthers ellen 7-t, ilyenre szerintem nem is volt példa mióta Giants meccset nézek. A 11-ből 5 olyan meccs volt, ahol legalább 3 sacket engedélyeztünk.
Ehhez képest tavaly összesen engedélyezett 19 sacket az OL. 5 meccsen egyszer sem sackelték Manninget (idén még ilyen nem volt) és mindössze két olyan mérkőzés volt, ahol több mint háromszor. Hozzá kell tenni, hogy már abban az évben szidtuk a támadófalat...
Nagyon meglátszik, hogy az LB sor mellett ezt a csapatrészt is elhanyagolta Reese, miközben tömegesen érkeztek a bust WR-k és a védőfalba is jött egy csomó új játékos. Még jó, hogy Pugh úgy néz ki beválik, mert aztán ő felrakta volna az i-re a pontot. Snee pályafutásának valószínűleg vége és azt hiszem csak egy opciós lehetősége van 2014-re. Hát ezt el kell felejteni, maximum jöjjön vissza 1 évre minimumért. Baas szerződése pedig olyan, hogy az agyam eldobom. Jövőre 8,225 millió dollárt fog keresni és cut esetén 6,45 millió dollár lenne a dead money. Max egy dátum utáni cutról lehet itt szó...Asbee
Mondjuk az nagyon fontos, h Pugh úgy néz ki tényleg beválik, mert így a két tackle poszt megoldottnak tűnik hosszú távra is, így csak a fal közepét kell rendbe tenni ami azért elvileg sokkal könnyebb feladat. Baas maradni fog jövőre és ez nem is gond, viszont be kell húzni mögé a jövő centerét a drafton. Guard poszton neccesebb a helyzet, ha azt akarjuk, h már jövőre jó OL legyen akkor ide két kezdő embert kéne szerezni ami nyilván nem egyszerű.. Megoldás lehet egy FA igazolás és egy első (max második) körös guard draftolása.
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Kár az ide szezonért. Milyen szép lett volna a MetLife-ban megnyerni az SB-t.GJohnny74
Úgy néz ki az SB átok még működik.
Mégpedig az, hogy az a csapat aki SB-t rendez annak többnyire szar szezonja van.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Kár az ide szezonért. Milyen szép lett volna a MetLife-ban megnyerni az SB-t.GJohnny74
szezon előtt saints-bengals SB-t tippeltem. a saints most már nem is lenne meglepővittore
én packers-broncost. a packers most már nagyon meglepő lenne...
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Kár az ide szezonért. Milyen szép lett volna a MetLife-ban megnyerni az SB-t.GJohnny74
szezon előtt saints-bengals SB-t tippeltem. a saints most már nem is lenne meglepő
több mint 10 éve
GJohnny74 New York Giants 446
Kár az ide szezonért. Milyen szép lett volna a MetLife-ban megnyerni az SB-t.
több mint 10 éve
GJohnny74 New York Giants 446
A New York Post-on azt írják, hogy jövőre elég nagy valószínűséggel marad Coughlin ("az esélye, hogy a Giants vezetőség meneszti olyan, mint annak, hogy Sanchez lesz jövőre a Jets kezdő QB-je" 😊 ).
A játékosok is nagyon szeretik.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azért igen durva, hogy idén eddig benyeltünk 28 sacket. Ebből a Panthers ellen 7-t, ilyenre szerintem nem is volt példa mióta Giants meccset nézek. A 11-ből 5 olyan meccs volt, ahol legalább 3 sacket engedélyeztünk.
Ehhez képest tavaly összesen engedélyezett 19 sacket az OL. 5 meccsen egyszer sem sackelték Manninget (idén még ilyen nem volt) és mindössze két olyan mérkőzés volt, ahol több mint háromszor. Hozzá kell tenni, hogy már abban az évben szidtuk a támadófalat...
Nagyon meglátszik, hogy az LB sor mellett ezt a csapatrészt is elhanyagolta Reese, miközben tömegesen érkeztek a bust WR-k és a védőfalba is jött egy csomó új játékos. Még jó, hogy Pugh úgy néz ki beválik, mert aztán ő felrakta volna az i-re a pontot. Snee pályafutásának valószínűleg vége és azt hiszem csak egy opciós lehetősége van 2014-re. Hát ezt el kell felejteni, maximum jöjjön vissza 1 évre minimumért. Baas szerződése pedig olyan, hogy az agyam eldobom. Jövőre 8,225 millió dollárt fog keresni és cut esetén 6,45 millió dollár lenne a dead money. Max egy dátum utáni cutról lehet itt szó...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
...mellesleg ezt a Lions azért szépen megverte a Tampa,simán a Steelers,+ elkapta őket A. Rogers,és a Bengals is...Nagy szerencsével verték otthon a Dallast,éppen hogy a a Bearst is .. szóval jó csapat a Lions és még jó passzban is vannak,de nem 1 világverő csapatról beszélünk... minden meccs más,és ha csak az átlagosnál is kicsivel többet nyújtana az EGÉSZ csapat,súlyos hibák nélkül lehozna 1 qva meccset ,akkor bárkivel pariban játszunk ebben a ligában... más kérdés hogy ezt a teljesítményt még idén nem láttuk egyszer sem...(és meglehet idén nem is fogjuk,de azért a potenciál simán bennük van)ozibozi
nem az a baj, h annyira nagyon erősek lennének, hanem pocsék matchup-ok vannak számunkra és ez nagy valószínűséggel döntő lesz.Szesze
ez világos ,és nem nekünk áll itt semmi,,, de nem tudható bizonyossággal itt semmi ...az hogy 3 hét múlva pont mi lesz,ki sérül meg,kinek lesz létfontosságú,ki görcsöl be ,stb,stb,stb,ozibozi
ráadásul a számunkra tét nélküli meccsen simán látom lelki szemeimmel ahogy Eli dob vagy 5 TD : Cruznak, Randle - nak ),de az lehet akár öt INT is Murphy felé😀😊ozibozi
azért nagyobb az esélye, h Eli a füvet fogja harapdálni a sisakrácson keresztül, lefosott bokával 😊
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 423
...mellesleg ezt a Lions azért szépen megverte a Tampa,simán a Steelers,+ elkapta őket A. Rogers,és a Bengals is...Nagy szerencsével verték otthon a Dallast,éppen hogy a a Bearst is .. szóval jó csapat a Lions és még jó passzban is vannak,de nem 1 világverő csapatról beszélünk... minden meccs más,és ha csak az átlagosnál is kicsivel többet nyújtana az EGÉSZ csapat,súlyos hibák nélkül lehozna 1 qva meccset ,akkor bárkivel pariban játszunk ebben a ligában... más kérdés hogy ezt a teljesítményt még idén nem láttuk egyszer sem...(és meglehet idén nem is fogjuk,de azért a potenciál simán bennük van)ozibozi
nem az a baj, h annyira nagyon erősek lennének, hanem pocsék matchup-ok vannak számunkra és ez nagy valószínűséggel döntő lesz.Szesze
ez világos ,és nem nekünk áll itt semmi,,, de nem tudható bizonyossággal itt semmi ...az hogy 3 hét múlva pont mi lesz,ki sérül meg,kinek lesz létfontosságú,ki görcsöl be ,stb,stb,stb,ozibozi
ráadásul a számunkra tét nélküli meccsen simán látom lelki szemeimmel ahogy Eli dob vagy 5 TD : Cruznak, Randle - nak ),de az lehet akár öt INT is Murphy felé😀😊
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 423
...mellesleg ezt a Lions azért szépen megverte a Tampa,simán a Steelers,+ elkapta őket A. Rogers,és a Bengals is...Nagy szerencsével verték otthon a Dallast,éppen hogy a a Bearst is .. szóval jó csapat a Lions és még jó passzban is vannak,de nem 1 világverő csapatról beszélünk... minden meccs más,és ha csak az átlagosnál is kicsivel többet nyújtana az EGÉSZ csapat,súlyos hibák nélkül lehozna 1 qva meccset ,akkor bárkivel pariban játszunk ebben a ligában... más kérdés hogy ezt a teljesítményt még idén nem láttuk egyszer sem...(és meglehet idén nem is fogjuk,de azért a potenciál simán bennük van)ozibozi
nem az a baj, h annyira nagyon erősek lennének, hanem pocsék matchup-ok vannak számunkra és ez nagy valószínűséggel döntő lesz.Szesze
ez világos ,és nem nekünk áll itt semmi,,, de nem tudható bizonyossággal itt semmi ...az hogy 3 hét múlva pont mi lesz,ki sérül meg,kinek lesz létfontosságú,ki görcsöl be ,stb,stb,stb,
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
...mellesleg ezt a Lions azért szépen megverte a Tampa,simán a Steelers,+ elkapta őket A. Rogers,és a Bengals is...Nagy szerencsével verték otthon a Dallast,éppen hogy a a Bearst is .. szóval jó csapat a Lions és még jó passzban is vannak,de nem 1 világverő csapatról beszélünk... minden meccs más,és ha csak az átlagosnál is kicsivel többet nyújtana az EGÉSZ csapat,súlyos hibák nélkül lehozna 1 qva meccset ,akkor bárkivel pariban játszunk ebben a ligában... más kérdés hogy ezt a teljesítményt még idén nem láttuk egyszer sem...(és meglehet idén nem is fogjuk,de azért a potenciál simán bennük van)ozibozi
nem az a baj, h annyira nagyon erősek lennének, hanem pocsék matchup-ok vannak számunkra és ez nagy valószínűséggel döntő lesz.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 423
...mellesleg ezt a Lions azért szépen megverte a Tampa,simán a Steelers,+ elkapta őket A. Rogers,és a Bengals is...Nagy szerencsével verték otthon a Dallast,éppen ahogy a Bearst is .. szóval jó csapat a Lions és még jó passzban is vannak,de nem 1 világverő csapatról beszélünk... minden meccs más,és ha csak az átlagosnál is kicsivel többet nyújtana az EGÉSZ csapat,súlyos hibák nélkül lehozna 1 qva meccset ,akkor bárkivel pariban játszunk ebben a ligában... más kérdés hogy ezt a teljesítményt még idén nem láttuk egyszer sem...(és meglehet idén nem is fogjuk,de azért a potenciál simán bennük van)
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Hát a Lions a létező legszarabb matchup-nak tűnik az biztos 😊 talán akkora alázás nem lesz, mint amit a GB kapott tegnap, de h kurvára nem nekünk áll az a meccs az fix 😊
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Lions-t csak úgy verhetnénk, ha nekik már nem lenne tétje a meccsnek
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Elnézve a tegnap esti Lions meccset nem igazán látom, hogy mi hogyan tudnánk őket legyőzni. A Suh-Fairley páros szét fogja szedni a falunk belsejét és a futásunkat lehetetlenné fogja tenni (és jó eséllyel a passzjátékunkat is). És Megatront se igazán látom hogyan tudnánk tartani, de majd meglátjuk, addig még van 2 meccs, de ha ott nyerünk, az egy igazi karácsonyi csoda lesz...

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A Dallas meccsről volt szó nem a teljes szezonról 😀 A vak is látja, hogy az offense-ben jóval több van ennél. De amit yooker is leírt, egyenlő volt az állás, a szezon volt terítéken, a védelemből kellett volna valakinek előlépni és megcsinálni a nagy játékot. De mindig nekünk sem jöhet össze a végjáték és a Dallas sem fogja mindig elbénázni a végén. Hogy csúnyán fogalmazzam meg, sajnos idén mi vagyunk a fasznak a rosszabbik végén...Asbee
ez oké, csak h mondjuk ping-pongos példával éljek ez olyan mintha játszunk egy párost ahol úgy jutunk el 10-10ig, h te addig nem ütöd át a labdát, aztán az utsó pontnál én hibázok egyet és a végén azt a konklúziót vonjuk le ebből, h én basztam el a meccset 😊Szesze
Jó de itt erről nincs szó, mert az offense elért 356 yardot, a Dallas-t túlszárnyaltuk ebben. Főleg a futás volt kegyetlen jó, ami még többet is javult mint a védelem. Ezt alig említi meg valaki, elég passzbuzik lettünk + offense=Eli. Persze passzok pontossága szar volt és RZ offense is, de a lehetőség mégis ott volt a végén. Bár meggyőzni senki nem fogja a másikat, ezt alaposan túltárgyaltuk 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A Dallas meccsről volt szó nem a teljes szezonról 😀 A vak is látja, hogy az offense-ben jóval több van ennél. De amit yooker is leírt, egyenlő volt az állás, a szezon volt terítéken, a védelemből kellett volna valakinek előlépni és megcsinálni a nagy játékot. De mindig nekünk sem jöhet össze a végjáték és a Dallas sem fogja mindig elbénázni a végén. Hogy csúnyán fogalmazzam meg, sajnos idén mi vagyunk a fasznak a rosszabbik végén...Asbee
ez oké, csak h mondjuk ping-pongos példával éljek ez olyan mintha játszunk egy párost ahol úgy jutunk el 10-10ig, h te addig nem ütöd át a labdát, aztán az utsó pontnál én hibázok egyet és a végén azt a konklúziót vonjuk le ebből, h én basztam el a meccset 😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A Dallas meccsről volt szó nem a teljes szezonról 😀 A vak is látja, hogy az offense-ben jóval több van ennél. De amit yooker is leírt, egyenlő volt az állás, a szezon volt terítéken, a védelemből kellett volna valakinek előlépni és megcsinálni a nagy játékot. De mindig nekünk sem jöhet össze a végjáték és a Dallas sem fogja mindig elbénázni a végén. Hogy csúnyán fogalmazzam meg, sajnos idén mi vagyunk a fasznak a rosszabbik végén...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
persze, sztem ezt senki nem vitatja hogy idény az O-n ment el!yooker
Nem akarom újra izzítani a tüzet, de az Asbee-Szesze vitából az jött le, hogy azért ez nem mindenkire igaz.G-men
sztem ott is inkább a Dallas meccsről volt szó...yooker
Azért akkora vita nem volt 😊 a Dallas meccs kapcsán merült fel, h ki a felelős azért a vereségért, sztem sokkal inkább az off, mint a def, szerinte meg nem. A szezon egészét tekintve azért nem hiszem, h ez vita tárgya lehet 😊
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
persze, sztem ezt senki nem vitatja hogy idény az O-n ment el!yooker
Nem akarom újra izzítani a tüzet, de az Asbee-Szesze vitából az jött le, hogy azért ez nem mindenkire igaz.G-men
sztem ott is inkább a Dallas meccsről volt szó...
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
persze, sztem ezt senki nem vitatja hogy idény az O-n ment el!yooker
Nem akarom újra izzítani a tüzet, de az Asbee-Szesze vitából az jött le, hogy azért ez nem mindenkire igaz.
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
nyilván lehet kritizálni a D-t, de tavalyhoz képest ez egy kurva nagy előrelépés volt amire ráadásul nemigen számított senki. Sajnos az offense ugyanez fordítva..Szesze
Azért a D-n is lenne mit javítani:
1. Gyakorlatilag alig tudunk nyomást helyezni az irányítókra, ezt mutatja az is, hogy utolsók! vagyunk sackekben. Vagy kelleni fog egy olyan DE, aki ezt meg tudja oldani, vagy kelleni fog egy új D edző, aki új variációkat, blitz sémákat talál ki, ami működik is. Illetve nagy szükség lenne, hogy Moore és Hankins kapjon még idén minél több lehetőséget, mert amit eddig mutattak (főleg Moore) az nagyon biztató a jövőre nézve.
2. Gyengék vagyunk passz ellen. Ennek egyik fő oka a sérülések (S. Brown, Ross, Webster), másik meg hogy kellene még egy minőségi fiatal CB.
3. LB sor-> sokan ezt tartják a leggyengébbnek nálunk, szerintem Beason érkezésével azért ez már nem így van.
De, továbbra is az O-val van a nagyobb probléma idén, mert egy 2011-es O-val (főleg egy jó formában lévő, magabiztos Elivel) simán vezetnénk a csoportot...balu10
Deff stat: yards/game 12.
Passing yards/game 15
Rushing yards/game 7.
Passing TD-s: 10.
QB Rating: 10.
34 yardos a leghosszabb futás ellenünk...
csak a Texans előz meg abban minket, hogy ki hány labdaszerzést vitt vissza TD-re...
INT return yard: 8.

sztem ezek is mutatják, hogy a védelem nem gáz, ez lazán egy PO esélyes csapat számait mutatja, a sack-ek száma az valóban kevés, de még ígysem annyira rossz a passz elleni védelem

nézzük az off oldaláról a statokat
Total yards/Game: 24.
1st down/Game: 22.
Yards/play: 23.
3rd down%: 24.
TO mutató: 29 (-11, azért úgy, hogy szerzünk is labdákat...)
Rushing yards/game: 25, még mindig
Passing yards/game: 17. (ez sem túl acélos)
37 yardos a leghosszabb futásunk (az is mintha most lett volna Jacobstól ...)

ez alapján én inkább az offense oldalán kapirgálnék...csebi
persze, sztem ezt senki nem vitatja hogy idény az O-n ment el!

de a Dallas elleni utolsó drive az nekem nagyon fájó volt a D-től ,sérülések ide-oda...


tök mindegy addig ki,mit bénázott a meccsen (RZO) az ott egy külön
meccs volt amikor rohadtul kellett volna a stop! a szezonért!!!
és nem tudtuk kivédekezni...
lehet ez volt a reális , nem tudom, de én nagyon bíztam benne hogy meg fogják csinálni...így nekem az a Dallas drive és hogy így ért véget csalódás volt!
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 036 — Lucas Scott
nyilván lehet kritizálni a D-t, de tavalyhoz képest ez egy kurva nagy előrelépés volt amire ráadásul nemigen számított senki. Sajnos az offense ugyanez fordítva..Szesze
Azért a D-n is lenne mit javítani:
1. Gyakorlatilag alig tudunk nyomást helyezni az irányítókra, ezt mutatja az is, hogy utolsók! vagyunk sackekben. Vagy kelleni fog egy olyan DE, aki ezt meg tudja oldani, vagy kelleni fog egy új D edző, aki új variációkat, blitz sémákat talál ki, ami működik is. Illetve nagy szükség lenne, hogy Moore és Hankins kapjon még idén minél több lehetőséget, mert amit eddig mutattak (főleg Moore) az nagyon biztató a jövőre nézve.
2. Gyengék vagyunk passz ellen. Ennek egyik fő oka a sérülések (S. Brown, Ross, Webster), másik meg hogy kellene még egy minőségi fiatal CB.
3. LB sor-> sokan ezt tartják a leggyengébbnek nálunk, szerintem Beason érkezésével azért ez már nem így van.
De, továbbra is az O-val van a nagyobb probléma idén, mert egy 2011-es O-val (főleg egy jó formában lévő, magabiztos Elivel) simán vezetnénk a csoportot...balu10
Deff stat: yards/game 12.
Passing yards/game 15
Rushing yards/game 7.
Passing TD-s: 10.
QB Rating: 10.
34 yardos a leghosszabb futás ellenünk...
csak a Texans előz meg abban minket, hogy ki hány labdaszerzést vitt vissza TD-re...
INT return yard: 8.

sztem ezek is mutatják, hogy a védelem nem gáz, ez lazán egy PO esélyes csapat számait mutatja, a sack-ek száma az valóban kevés, de még ígysem annyira rossz a passz elleni védelem

nézzük az off oldaláról a statokat
Total yards/Game: 24.
1st down/Game: 22.
Yards/play: 23.
3rd down%: 24.
TO mutató: 29 (-11, azért úgy, hogy szerzünk is labdákat...)
Rushing yards/game: 25, még mindig
Passing yards/game: 17. (ez sem túl acélos)
37 yardos a leghosszabb futásunk (az is mintha most lett volna Jacobstól ...)

ez alapján én inkább az offense oldalán kapirgálnék...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 423
😊 sokan nem hajlandóak még beletörődni...😊  www.nj.com/giants/index.ssf/2013/11/the_ridiculous_way_the_giants_can_make_the_playoffs.html
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
nyilván lehet kritizálni a D-t, de tavalyhoz képest ez egy kurva nagy előrelépés volt amire ráadásul nemigen számított senki. Sajnos az offense ugyanez fordítva..Szesze
Azért a D-n is lenne mit javítani:
1. Gyakorlatilag alig tudunk nyomást helyezni az irányítókra, ezt mutatja az is, hogy utolsók! vagyunk sackekben. Vagy kelleni fog egy olyan DE, aki ezt meg tudja oldani, vagy kelleni fog egy új D edző, aki új variációkat, blitz sémákat talál ki, ami működik is. Illetve nagy szükség lenne, hogy Moore és Hankins kapjon még idén minél több lehetőséget, mert amit eddig mutattak (főleg Moore) az nagyon biztató a jövőre nézve.
2. Gyengék vagyunk passz ellen. Ennek egyik fő oka a sérülések (S. Brown, Ross, Webster), másik meg hogy kellene még egy minőségi fiatal CB.
3. LB sor-> sokan ezt tartják a leggyengébbnek nálunk, szerintem Beason érkezésével azért ez már nem így van.
De, továbbra is az O-val van a nagyobb probléma idén, mert egy 2011-es O-val (főleg egy jó formában lévő, magabiztos Elivel) simán vezetnénk a csoportot...