New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A MNF volt idén az első vagy második Skins meccs , amit láttam. Ha tőlük kikapunk, akkor tényleg menjünk a picsába, Killdrive-val, Eli-jjal együtt.vittore
hát pedig az offense idén már nem lesz jó (most már a cserék is lesérülnek az amúgy is szar OL-ben), ha nyerünk is akkor is a védelmen fog múlni a dolog elsősorban.Szesze
Azért, hogy az offense szar azt önmagában nem lehet kijelenteni. A futójáték alaposan fellendült, Brown meccsenként 100 yardot futott mióta visszatért, legutóbb az egész offense 200 futott yard felett zárt. Mondjuk én Cordle kiesését nem bánom, jobb lesz Boothe centernek és Brewer guardnak). Ezt kell nyomatni, levegőben pedig nem szabad eladni a labdát. A Dallas ellen speciel a védelmen ment el a meccs.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
A MNF volt idén az első vagy második Skins meccs , amit láttam. Ha tőlük kikapunk, akkor tényleg menjünk a picsába, Killdrive-val, Eli-jjal együtt.vittore
hát pedig az offense idén már nem lesz jó (most már a cserék is lesérülnek az amúgy is szar OL-ben), ha nyerünk is akkor is a védelmen fog múlni a dolog elsősorban.
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
pillanatnyi formát asszem igen
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A MNF volt idén az első vagy második Skins meccs , amit láttam. Ha tőlük kikapunk, akkor tényleg menjünk a picsába, Killdrive-val, Eli-jjal együtt.vittore
2 meccsből meg lehet ítélni a többi 9-t?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
A MNF volt idén az első vagy második Skins meccs , amit láttam. Ha tőlük kikapunk, akkor tényleg menjünk a picsába, Killdrive-val, Eli-jjal együtt.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jöhetnek a remek snapek Boothe-tól és jöhet Brewer 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
cordle is ment ir-re
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
 www.cbssports.com/nfl/powerrankings vicces hogy a tavalyi szezon alapján, a week 1 előtt nem tűnt kizárhatónak egy houston- atlanta SB
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Nekem ebben az Eli sztoriban az a szomorú hogy 2011 SB után totál elhittem (sok mindenki mással együtt)hogy na a kezdeti nehezebb évek után most akkor nekünk tényleg van egy fasza ELIT QB-nk, meg is védtük őt rendesen azoktól akik mást mertek állítani!
Aztán most elnézve ezeket az elképesztő homály meccseit, dobásait
és magát az egész játékát ez mostanra teljesen megdőlt!
Oké hogy szar a fal de az elit azért elit mert szarabb fallal,szarabb elkapókkal is, mentálisan nem összerogyva letesz az asztalra egy elfogadható szezont, rajta ne múljon aztán kiderül mire lesz elég...

Szóval most ott tartunk hogy van egy jó Qb-nk akinek most fertelmes szezonja van , de ha rendbe rakják a falat akkor remélhetőleg varázsütésre visszatérnek az 5000+ yardok...

Apróság ez a jelző, de azért most lássuk be neki nem jár... 😕yooker
én eddig sem gondoltam ezt soha másképpSzesze
na oké! de a dolgok higgadt , reális értékelésében nekem pl. sokat kell még fejlődnöm
neked meg ez az egyik erősséged! 😊yooker
Isten ments!

Kellenek a közös meccsnézéseken a felháborodott zsigeri kijelentések. Én is ezekben vagyok jó, csak most vasárnap autóval voltam, így én nem ittam, ezért kevessebb játékosunkat és edzőnket cut-oltam. Igaz, amikor elváltunk a Rákóczi-Szentkirályi sarkán azt gondoltam, nincs az az Isten, hogy megnézzem a SNF-et élőben a WAS ellen most, aztán most már azon töröm a fejemet, hogy szabit vegyek ki hétfőre, vagy elég lesz egy kreatív ötlettel a "később érek be reggel" duma.G-men
na nehogy azt higgyétek h meccs közben én olyan kibaszott reális és főleg higgadt lennék 😊
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Nekem ebben az Eli sztoriban az a szomorú hogy 2011 SB után totál elhittem (sok mindenki mással együtt)hogy na a kezdeti nehezebb évek után most akkor nekünk tényleg van egy fasza ELIT QB-nk, meg is védtük őt rendesen azoktól akik mást mertek állítani!
Aztán most elnézve ezeket az elképesztő homály meccseit, dobásait
és magát az egész játékát ez mostanra teljesen megdőlt!
Oké hogy szar a fal de az elit azért elit mert szarabb fallal,szarabb elkapókkal is, mentálisan nem összerogyva letesz az asztalra egy elfogadható szezont, rajta ne múljon aztán kiderül mire lesz elég...

Szóval most ott tartunk hogy van egy jó Qb-nk akinek most fertelmes szezonja van , de ha rendbe rakják a falat akkor remélhetőleg varázsütésre visszatérnek az 5000+ yardok...

Apróság ez a jelző, de azért most lássuk be neki nem jár... 😕yooker
én eddig sem gondoltam ezt soha másképpSzesze
na oké! de a dolgok higgadt , reális értékelésében nekem pl. sokat kell még fejlődnöm
neked meg ez az egyik erősséged! 😊yooker
Isten ments!

Kellenek a közös meccsnézéseken a felháborodott zsigeri kijelentések. Én is ezekben vagyok jó, csak most vasárnap autóval voltam, így én nem ittam, ezért kevessebb játékosunkat és edzőnket cut-oltam. Igaz, amikor elváltunk a Rákóczi-Szentkirályi sarkán azt gondoltam, nincs az az Isten, hogy megnézzem a SNF-et élőben a WAS ellen most, aztán most már azon töröm a fejemet, hogy szabit vegyek ki hétfőre, vagy elég lesz egy kreatív ötlettel a "később érek be reggel" duma.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk 2011-ben elit QB volt. Támadó oldalon ő húzta ki a szarból a csapatot. Mondjuk Eli-ra mindig is jellemző volt, hogy vagy úgy teljesít mintha ő lenne az egyik legjobb irányító a ligában, vagy pedig úgy mintha egy hátsó körös rookie lenne. Igaz most elővenni szerintem teljesen felesleges, nem rajta ment el a meccs. A csapat visszajött a nagy hátrányból, a védelem pedig nem tudott semmit sem csinálni.
Nem szeretek olyanon gondolkodni, hogy mi lett volna ha, de ha Manning csak annyit ment át 2011-es formájából, hogy hozza a GW drive-okat, akkor most 6-5-tel állnánk és kb ugyanolyan helyzetben lennénk mint voltunk 2 éve...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Nekem ebben az Eli sztoriban az a szomorú hogy 2011 SB után totál elhittem (sok mindenki mással együtt)hogy na a kezdeti nehezebb évek után most akkor nekünk tényleg van egy fasza ELIT QB-nk, meg is védtük őt rendesen azoktól akik mást mertek állítani!
Aztán most elnézve ezeket az elképesztő homály meccseit, dobásait
és magát az egész játékát ez mostanra teljesen megdőlt!
Oké hogy szar a fal de az elit azért elit mert szarabb fallal,szarabb elkapókkal is, mentálisan nem összerogyva letesz az asztalra egy elfogadható szezont, rajta ne múljon aztán kiderül mire lesz elég...

Szóval most ott tartunk hogy van egy jó Qb-nk akinek most fertelmes szezonja van , de ha rendbe rakják a falat akkor remélhetőleg varázsütésre visszatérnek az 5000+ yardok...

Apróság ez a jelző, de azért most lássuk be neki nem jár... 😕yooker
én eddig sem gondoltam ezt soha másképpSzesze
na oké! de a dolgok higgadt , reális értékelésében nekem pl. sokat kell még fejlődnöm
neked meg ez az egyik erősséged! 😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték 11. forduló végeredmény


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 347
...hogy miért nem sikerült? ezt már szezon közben sokan sokszor pontosan leírták előttem ...valljuk be ,nem nehéz kielemezni a játékunkat,ezt meg is tették,hozzá jöttek a sérülések+ akik jók voltak se lettek fiatalabbak, Eli is alkotói válságba került... stb,stb,stb ... és valóban egy kis szerencsével még így is simán PLayoff lehetett volna idén ,ahogy tavaly sem sok hiányzott,,,de nem sikerült,,, ahogy nem sikerült egy jó,ütős csapatot összerakni ,amely újra élni tudott volna a lehetőséggel... szvsz EGY KORSZAK VÉGET ÉRT... A fél csapat vlsz kicserélődik ,(azt olvastam akkor lesz sapka pénz is,,,) szóval én azt várom pár héten belül ,hogy kijelölik az utat,hogy merre kikkel (edző/k/) indulunk el jövőre,mert igazából most már csak ez az igazán érdekes kérdés... Azoknál a csapatoknál ahol a PO már nem téma vagy szurkolói nyomás van ott gyakran a következő évre már szezon közben megerősítik a pozíciókat...vagy nem,de akkor az is jelent valamit... ha több éves terv lesz ,az valószínű már nem az öreggel lesz megálmodva,ha csak 1 éves akkor meg bármi lehet...
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
nem lehetne option wr/te route-k helyett a kommersz játékokat erőltetni? ne bízzuk az elkapóra, hogy képes ugyanazt olvasni, mint a QB. Plax, Toomer, Steve Smiths, Cruz esetében többnyire működött, most nem.vittore
de akkor nem használnánk Eli legnagyobb erősségét.. Ha lesz pass-protection akk újra jó lesz az offense. Addig meg már tökmind1 mit játszunk.
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nem lehetne option wr/te route-k helyett a kommersz játékokat erőltetni? ne bízzuk az elkapóra, hogy képes ugyanazt olvasni, mint a QB. Plax, Toomer, Steve Smiths, Cruz esetében többnyire működött, most nem.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Nekem ebben az Eli sztoriban az a szomorú hogy 2011 SB után totál elhittem (sok mindenki mással együtt)hogy na a kezdeti nehezebb évek után most akkor nekünk tényleg van egy fasza ELIT QB-nk, meg is védtük őt rendesen azoktól akik mást mertek állítani!
Aztán most elnézve ezeket az elképesztő homály meccseit, dobásait
és magát az egész játékát ez mostanra teljesen megdőlt!
Oké hogy szar a fal de az elit azért elit mert szarabb fallal,szarabb elkapókkal is, mentálisan nem összerogyva letesz az asztalra egy elfogadható szezont, rajta ne múljon aztán kiderül mire lesz elég...

Szóval most ott tartunk hogy van egy jó Qb-nk akinek most fertelmes szezonja van , de ha rendbe rakják a falat akkor remélhetőleg varázsütésre visszatérnek az 5000+ yardok...

Apróság ez a jelző, de azért most lássuk be neki nem jár... 😕yooker
én eddig sem gondoltam ezt soha másképp
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Nekem ebben az Eli sztoriban az a szomorú hogy 2011 SB után totál elhittem (sok mindenki mással együtt)hogy na a kezdeti nehezebb évek után most akkor nekünk tényleg van egy fasza ELIT QB-nk, meg is védtük őt rendesen azoktól akik mást mertek állítani!
Aztán most elnézve ezeket az elképesztő homály meccseit, dobásait
és magát az egész játékát ez mostanra teljesen megdőlt!
Oké hogy szar a fal de az elit azért elit mert szarabb fallal,szarabb elkapókkal is, mentálisan nem összerogyva letesz az asztalra egy elfogadható szezont, rajta ne múljon aztán kiderül mire lesz elég...

Szóval most ott tartunk hogy van egy jó Qb-nk akinek most fertelmes szezonja van , de ha rendbe rakják a falat akkor remélhetőleg varázsütésre visszatérnek az 5000+ yardok...

Apróság ez a jelző, de azért most lássuk be neki nem jár... 😕
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igazából ha összejöttek volna az utolsó negyedek mint anno 2011-ben, akkor most mi lennénk talán a csoport legnagyobb esélyesei


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Hypofx 310
és akkor a szar playhivasok melle még jön a birók hulyeslge nehogy már idén se jusson el a cowgirls a végéig....

több mint 10 éve
Hypofx 310
Hát en akor is tatotm magam ahhoz hogy itt ALAPJÁBAn kell változtatni. mert ami most előjött az látszott már tavaly és elötte és elötte, csak voltak szerencsesebb meccseink, de amikor SB-t nyertunk is play hivasok eleg szarok voltak, csak Cruzra meg nem voltak annyira felkeszulve meg volt egy ket egyéni teljesitmény. Én azt éreztem, hogy ELI-t ha nem zavarják akkor se volt egy lapon az elkapóival. De hogy redzone ban idén semmit nem tudtunk kezdeni az is elárul valamit. Bezzeg Brady ennyi fumble után is csak behúzták.....Dallasbol meg mi csinalunk playoff csapatot....igaz a szep uj stadionjuk megnyiotjanak eveben elkentuk oket, szoval most visszaadtak bar ok is a beka segge alatt voltak tegnap

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 347
...mint a talajvíz....https://www.profootballfocus.com/blog/2013/11/20/power-rankings-week-11-3/ozibozi
15. hely az merész... olyan 20 körül a reális sztemcsebi
a hétvégén eldől melyik a reális...😊ozibozi
a kérdés eldőlt...😕
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
szerintem killdrive-ról sokat elmond hogy a 2SB W ellenére senki nem akarta elvinni HC-nak, legalábbis nem tudok róla.vittore
Ha csak Gillbrideot küldenénk el, akkor én Mike Sullivanben látnám a jövőt, mint OC. Szerintem nem véletlen, hogy amióta elment azóta Gillbride és az O szenved. Utólag sajnálhatjuk, hogy elengedtük Tampaba. Ráadásul Elivel is jóba van/volt...

több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
már bocs hogy ide pofátlankodok,bár egyértelműen több Giants meccset láttok ti mint én,szerintem egy ilyen évben nagyon nehéz megítélni egy OCt.A tegnapi mutatvány nyilván balfaszság volt,addig kellett volna etetni Brown és Jacobs-ot amíg csak bírjátok,de úgy egyébként hívhat egy edző akármilyen playeket ha a fal nem alkalmas a megfelelő PP biztosítássára,persze ez nyilván igaz fordítva is.Én nem tudom mikor láttam utoljára ilyet Manningtől,nem egyszer volt hogy egyébként megjátszható elkapót dobott azért túl,vagy legalábbis úgy tette oda a labdát hogy geci nehéz elkapásokkal lehetett volna megcsinálni,csak hogy nehogy int legyen,hollott neki mindig is ez volt a legerősebb pontja,a deep ball-ok,elképesztően jó ezekben,de ugye ezekhez nyilván kockázat is jár,aminek a csökkentéséhez egy baszott jó chemistry kell QB-WR között,meg jó PP.Na most egyikből se sok van New Yorkba.

Lényeg hogy szvsz,egyáltalán nem biztos hogy egy másik OCval most bentebb lennétek,ha meg sikerül összerakni a dolgokat akkor meg újra jó lesz itt Gilbride is.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
szerintem killdrive-ról sokat elmond hogy a 2SB W ellenére senki nem akarta elvinni HC-nak, legalábbis nem tudok róla.