New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az biztos hogyha valaki akkor Snee előnyt élvez, így ha nem vonul vissza, akkor egy évig még marad. Minimumért így maradhat is. Asbee
Tegnap ahogy olvastam a szerződéseket Sneenek jövő évre opciós joga van 12! millió $-ért! Az azért közel sem minimum. Nem tudod véletlen a részleteket a szerződésének, (mert 12 misiért ne maradjon)?balu10
Opciós jogot simán fel lehet rúgni...TT-nek is milyen szerződése volt, aztán tavasszal teljesen újat kapott 1 évre. Ha vissza is tér Snee, bárhova megy már csak kis pénzt fog kapni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Az biztos hogyha valaki akkor Snee előnyt élvez, így ha nem vonul vissza, akkor egy évig még marad. Minimumért így maradhat is. Asbee
Tegnap ahogy olvastam a szerződéseket Sneenek jövő évre opciós joga van 12! millió $-ért! Az azért közel sem minimum. Nem tudod véletlen a részleteket a szerződésének, (mert 12 misiért ne maradjon)?

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A centerek között továbbra is Baas lesz az első számú opció ez biztos. Úgy nem fogjuk kirakni, hogy 1,5-2 millió dollárt spórolnánk vele. Azt pedig szerintem megmutatta, hogyha egészséges akkor hasznos játékra képes. Csereként Cordle megoldja. Nem feltétlenül kell center poszton felrúgni mindent.
A guardok között már más a helyzet, de ott is csak spekulálni tudunk. Az biztos hogyha valaki akkor Snee előnyt élvez, így ha nem vonul vissza, akkor egy évig még marad. Minimumért így maradhat is. Max kirakjuk. Persze a legjobban egy nagyobb nevű szabadügynöknek és egy 2. körös picknek örülnék. Boothe-ért vélhetően most sem lesz nagy harc, újabb 1 évre vissza tudjuk hozni ha akarjuk.
Tippjáték eredményei meg majd jönnek délután.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 423
...ha nagy meglepetés nem lesz a távozók között akkor OL-DE-CB-LB-TE a sorrend nálam. ...viszont ide jöhet a liga legjobb CB-je is ,ha az irányítóknak vagy 5-8 sec-je lesz passzolgatni...😊
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Sneet nem erőltetném, és ha lehet Baas-tól is megválnék: sokat keres ahhoz h sérülten padozzon. Persze kérdés h mennyi lenne a dead money ha szerződést bontanánk vele....
...Amu mellé kell egy jó kezdő cb, Webster mehet. Sztem cb is jöhet akár korán a drafton is.Szsziszka
Baasnál 6 milla felett lenne a dead money! Boothe pedig veterán minimumért (mint idén) szerintem simán maradhatna, Jokernek jó lenne sérülés esetén, de én is hoznék helyette egy jobbat. Webster pedig jövőre 2,25 millát fog keresni, annyiért maradni fog, de szerintem is kell egy új, jobb CB.

több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Jónéhány kérdőjelünk van/lesz, az biztos. TC sztem ha akar, maradjon! A koordinátorokkal már közel sem lehetünk ilyen elégedettek, talán Fewell elfogadhatót nyújtott.
A játékosokat tekintve: Az o-line közepe nem kérdés, akár 3 új jó kezdő is elkelne, de 2 minimum. Sneet nem erőltetném, és ha lehet Baas-tól is megválnék: sokat keres ahhoz h sérülten padozzon. Persze kérdés h mennyi lenne a dead money ha szerződést bontanánk vele. Rb sztem nem kell, ott megvunk. Én Wilsonon nem látom a többek által felfedezni vélt nagyképűséget, csalódottságot annál inkább, nyilván nem így képzelte el az nfl karrierjét, de sztem küzd, javulni fog. Brownnal kellene vmi win-win szerződést kiokoskodni, fontos lenne.
Eli tuti marad, helyesen. Nassib is marad, az viszont kérdés h ér-e vmit.
Sztem Nickset elengedjük majd. Nagyon fogom sajnálni, az egyik kedvencem, de talán jobb a csapatnak, lesz aki többet fizet majd neki. Wr-t viszont így sem hoznék drágán/korán a drafton. Cruz és Randle rendben vannak, melléjük kell majd vmi használható 3. számú playa.
Myers javulgat szezon vége fele, de az idei 2,5 milliós fizuja helyett jövőre már 4 milláért tudunk vele hosszabbítani. Annyit nem biztos h ér. Szóval lehet jó Te után is néznünk kell, mert a többiek semmit sem mutattak (Pascoe jó backup).
A D-line közepe jó. H jó is maradjon, meg kellene tartani Joseph-et.
A de-knél annál több a kérdőjel. Nincs passrushunk. Jpp-t én idén lehet nem erőltetném, inkább gyógyuljon meg. Neki úgyse nagyon van bizonyítani valója, a szezon pedig már ugrott.
Kiwit elengedném. Tucknak az első 11 meccsen kb 2 sackje volt (most volt 2 jó összecsapása). Sérülékeny is. Én személy szerint őt sem biztos h minden áron itt tartanám. Kérdés h mennyit kér. Jpp és Moore tuti lesz, Tuckot pedig vmi ésszerű üzlettel tudom elképzelni. Sztem elképzelhető h ide jön új ember, akár a drafton korán is.
Az lb sort sem pipálnám ki teljesen Beason érkezésével, bőven van hova fejlődni ezen a téren. Beasonnal is még meg kell majd állapodni, rajta kívül pedig Williams az akit ki tudnék emelni. A többiek inkább backup szintek. Ha lesz elérhető olb, jól jönne egy jóféle kezdő kaliberű playa.
S-kkel jól állunk szerencsére. Hill-Brown párossal és is simán nekiugranék az évnek. Néhány hónapja még Rolle-tól megváltam volna a fizuja miatt, viszont idén nagyot játszik, meg rettentő sokoldalú, és vezér alkat is, így megtartanám. Azért egy paycut jó lenne.
Amu mellé kell egy jó kezdő cb, Webster mehet. Sztem cb is jöhet akár korán a drafton is.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Stevie Brown miatt nem félek, egy ACL nem a világvége, elég sok játékosnak van sajnos ugyanez a sérülése, ezért dokik is tudják kezelni. Akkor inkább már JPP-től félek, hogy soha nem lesz a régi. Brownnál leginkább az lett volna kérdés, hogy a tavalyi éve egy véletlen kiugró teljesítmény volt, vagy pedig tényleg ilyen jól tud teljesíteni. Mivel nem lépett idén pályára, ezért továbbra is RFA lesz, szóval valószínűleg marad. Többire még senki nem tudhatja a választ.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 423
...és vegyük elejét Coughlin veteránfétisének azzal, hogy kibaszunk/elegedünk minden veteránt, mondjuk Eli, Tuck és Rolle kivételével.Henderson
Ezzel részben én is egyet értek! Diehlt nem akarom jövőre a pályán látni és amit Kiwi is előad, főleg ennyi lóvéért az katasztrófa! Felőlem Webster is elmehet végre, mert idén azért nem szar, mert kb. kihagyta az egész szezont. Azért annyi veterán már nincs ebben a csapatban, rendesen fiatalodik/változik a keret (6 játékos van 30 felett, abból egyik Eli a másik pedig rúgó + 4 30 feletti IRen). Mondjuk Cullen Jenkinst én pl. megtartanám ha tudja tartani a formáját jövőre is.balu10
Jenkins 3 évre írt alá asszem, tehát elvileg marad ! az OL mellett a másik fontos priorítás a DL lesz!
pass rush életre keltése és a kulcs DT-k megtartása a futás védelem miatt !

aztán persze majd jöhetnek a meglepetés problémák amikre most nem számítunk , mert nevek alapján
az év elején kezdő OL sem tűnt ilyen katasztrófálisnak mint amilyen lett...( és a kezdők sérülései után kezdett picit javulni 😊 )

stáb maradjon csak (ST edző tényleg mehet mondjuk) nézzük milyen lesz a következő év!ha az is szar, akkor a 3 gyenge év
már tendenciának mondható és lehet változtatni....yooker
...viszont akkor már Reese felelőssége is kirajzolódik... mert az se normális ,--ahogy Asbe levezette--,hogy használhatatlan a roaster a draft és játékospolitika miatt, egy sérülés esetén...
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
...és vegyük elejét Coughlin veteránfétisének azzal, hogy kibaszunk/elegedünk minden veteránt, mondjuk Eli, Tuck és Rolle kivételével.Henderson
Ezzel részben én is egyet értek! Diehlt nem akarom jövőre a pályán látni és amit Kiwi is előad, főleg ennyi lóvéért az katasztrófa! Felőlem Webster is elmehet végre, mert idén azért nem szar, mert kb. kihagyta az egész szezont. Azért annyi veterán már nincs ebben a csapatban, rendesen fiatalodik/változik a keret (6 játékos van 30 felett, abból egyik Eli a másik pedig rúgó + 4 30 feletti IRen). Mondjuk Cullen Jenkinst én pl. megtartanám ha tudja tartani a formáját jövőre is.balu10
Jenkins 3 évre írt alá asszem, tehát elvileg marad ! az OL mellett a másik fontos priorítás a DL lesz!
pass rush életre keltése és a kulcs DT-k megtartása a futás védelem miatt !

aztán persze majd jöhetnek a meglepetés problémák amikre most nem számítunk , mert nevek alapján
az év elején kezdő OL sem tűnt ilyen katasztrófálisnak mint amilyen lett...( és a kezdők sérülései után kezdett picit javulni 😊 )

stáb maradjon csak (ST edző tényleg mehet mondjuk) nézzük milyen lesz a következő év!ha az is szar, akkor a 3 gyenge év
már tendenciának mondható és lehet változtatni....
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 006
na és Rolle? idén meglepően jól teljesítenek a söprögetők, de én lehet nekimennék egy Will Hill - Stevie Brown kezdővel is a jövő évnek, cap szempontjából biztos jót tenne 😛kristof
Brownt szerintem mindenki visszavárja, de azért kérdéses, hogy milyen formában lesz az ACL után vagy akár nem PUP-on kezdi e a szezont. Bár pont pár napja olvastam, hogy a héten már elkezdi a kocogást, de azért ACL-ből nem mindenki tér vissza AP módra. Szóval én nyugodtabb lennék ha Rolle is itt maradna, tanulhatnak is tőle a srácok, persze kizárólag egy normális összegért, ha nagyon nagyot akar kaszálni mehet nyugodtan és ugyanígy gondolom Tuck esetében is, bár nem hiszem, hogy ő nem Giantként akarna visszavonulni.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 423
nekem nincs nagy bajom a stábbal, valszeg mással se mennénk PO-ba, csak annyi kívánságom van, hogy Gilbride takarodjon el a halál faszárakristof
...azért én arra is emlékszem,hogy tavaly az elemzők kiemelték,hogy a rájátszásba a védelem,legfőképpen a secondary,(+futás ellen,+ mobilis irányítók ellen) NAGYON-nagyon gyenge teljesítménye miatt nem jutottunk be... Azért idén a futás elleni védelem kivételével nem sok előre lépés történt ...(+ mind1 miért de pass rush sem volt)...A védelem pont azok ellen volt elég akik velünk egy szinten vannak,vagy gyengébbek még nálunk is ,és 'irányító' nélkül játszottak... azonban ha előre tekintünk akkor ott is minőségi javulásra (erősítésre) van szükség... az,hogy ez edző kérdés-e ,azt nem tudom megítélni,de azért azt látjuk,(más csapatoknál) ,hogy milyen 1 igazán ütős folyamatosan jól teljesítő védelem...
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
na és Rolle? idén meglepően jól teljesítenek a söprögetők, de én lehet nekimennék egy Will Hill - Stevie Brown kezdővel is a jövő évnek, cap szempontjából biztos jót tenne 😛kristof
Én is várom már vissza Steviet, de nem hiszem, hogy Rolle cut lesz a végén, ha van esze (bár párszor már bizonyította, hogy nincs 😀) belemegy egy paycutba, vagy egy szerződés hosszabbításba.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
na és Rolle? idén meglepően jól teljesítenek a söprögetők, de én lehet nekimennék egy Will Hill - Stevie Brown kezdővel is a jövő évnek, cap szempontjából biztos jót tenne 😛
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
...és vegyük elejét Coughlin veteránfétisének azzal, hogy kibaszunk/elegedünk minden veteránt, mondjuk Eli, Tuck és Rolle kivételével.Henderson
Ezzel részben én is egyet értek! Diehlt nem akarom jövőre a pályán látni és amit Kiwi is előad, főleg ennyi lóvéért az katasztrófa! Felőlem Webster is elmehet végre, mert idén azért nem szar, mert kb. kihagyta az egész szezont. Azért annyi veterán már nincs ebben a csapatban, rendesen fiatalodik/változik a keret (6 játékos van 30 felett, abból egyik Eli a másik pedig rúgó + 4 30 feletti IRen). Mondjuk Cullen Jenkinst én pl. megtartanám ha tudja tartani a formáját jövőre is.

több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Akkor közösen megszavaztuk, hogy TC marad, Gilbride meg takarodik végre a picsába...

több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 006
nekem nincs nagy bajom a stábbal, valszeg mással se mennénk PO-ba, csak annyi kívánságom van, hogy Gilbride takarodjon el a halál faszárakristof
Nekem is főként vele van problémám, de Fewellel sem vagyok elégedett. Tegnap is tudtuk, hogy a SD-nak kb. egyetlen értelmes elkapója van, Allen személyében, erre ráállítjuk a a félig sérült TT-t, aki evidens, hogy lassabb nála. Majd 2 hét múlva Megatronra kit küldünk, Hosleyt? Arról már tavaly kaptunk infót az Atlanta ellen, hogy mit kezd vele egy elit elkapó...balu10
Amukamara egyébként csak jobb oldalon tud játszani? Szerintem megvan benne a potenciál, hogy igazi shadow corner vagy legalábbis olyasmi legyen, még ha egyelőre nem is játszik úgy, nem bánnám ha megpróbálnánk mindig őt tenni az elit elkapókra.

Amúgy szerintem is maradjon mindenki Gilbrideon kívül. Ja meg egy új ST coach se ártana, és vegyük elejét Coughlin veteránfétisének azzal, hogy kibaszunk/elegedünk minden veteránt, mondjuk Eli, Tuck és Rolle kivételével.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Én úgy vagyok ezzel a menjen, ne menjen kérdéssel, hogy nem csak a személyt nézem. Azt kell vizsgálni, hogy lesz-e jobb ha cserélünk, elzavarunk mindenkit. Tud-e valaki Hosley-ból, Jerniganból, meg a csere falembereinkből jobb játékost csinálni jövőre. Tudja-e más jobban motiválni a SB győztes játékosainkat, van-e olyan edző, aki biztosan jobb stábot tud összeállítani, PO-ét harcolni. Ha van olyan, akkor váltani kell, ha nem biztos, akkor felesleges kirugni TC-t. Nyilván felmerül az hogy nincs olyan, hogy biztos, de akkor kétszer kell meggondolni azt, hogy kell-e változás.
Ott a D, amely főleg az O bénázása miatt, annyira nem tűnik jónak. Itt úgy gondolom Fewellnek nem kell mennie, sőt én bízom benne, hogy marad.
Vagy Eli kérdése. Tudjuk, látjuk, hogy egyre több a nála jobb teljesítményt nyújtó qb. De nagy hiba lenne ha elzavarnánk, mert mi is qb needes csapattá lépnénk elő, azok meg nem tényezők a PO szempontjából. Valahogy úgy vagyok TC-vel mint Elijal. Nem szükséges mindenáron váltani, mert kicsúszik egy szarabb szezon 4 évenként.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Coughlin bőven letett már annyit az asztalra, hogy addig maradhasson ameddig csak szeretne. Nem fog már 10 évet edzősködni, sőt szerintem következő idény végén visszavonul. Ennek a csapatnak bőven nem ez a legnagyobb problémája. Abba is gondoljunk bele korábban hányszor ténylegesen ki akarták már rúgni és akkor jöttek a SB győzelmek.
Én azt nem értem, hogy hátsó körökben miért nem vagyunk tökösek és próbálunk be személyiségproblémás, de nagy tehetségű játékosokat. Pl. Vontaze Burfict (vagy Da’Rick Rogers) nem ért volna meg egy 7. körös picket?
Odavagyunk az ilyen sérülés miatt sokat csúszó játékosokért! Kérdem én Austinból, vagy Herzlichből lett bármi is?
Ide teljes FO csere kell, mert borzalmasak a draftjaink (az 1. kör, talán még 2. is kivételével). Illetve TC-ben sem érzem, hogy képes lenne megoldani a problémákat,de mindenképpen nem ő a jövő.balu10
Herzlichért nem adtunk ki picket, így nála nem is volt semmi kockázat. Austinnak eltiltása volt, nem sérülés miatt hagyta ki utolsó egyetemi évét. Az ilyen problémás játékosokkal meg alaposan vigyázni kell, attól hogy jó képességűek, de fejben nincsenek ott még önmagában nem jelenti azt, hogy az NFL-ben hirtelen felnőnek és jó játékosok lesznek. Volt jó pár olyan eset mikor nem jött be az ilyen.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Én elküldeném TC-t és Killdrive-t. Cowher-t hoznám
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
nekem nincs nagy bajom a stábbal, valszeg mással se mennénk PO-ba, csak annyi kívánságom van, hogy Gilbride takarodjon el a halál faszárakristof
Nekem is főként vele van problémám, de Fewellel sem vagyok elégedett. Tegnap is tudtuk, hogy a SD-nak kb. egyetlen értelmes elkapója van, Allen személyében, erre ráállítjuk a a félig sérült TT-t, aki evidens, hogy lassabb nála. Majd 2 hét múlva Megatronra kit küldünk, Hosleyt? Arról már tavaly kaptunk infót az Atlanta ellen, hogy mit kezd vele egy elit elkapó...

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
nekem nincs nagy bajom a stábbal, valszeg mással se mennénk PO-ba, csak annyi kívánságom van, hogy Gilbride takarodjon el a halál faszára
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 423
...azt a döntést kéne először meghozni a vezetésnek ,hogy 1 évben gondolkodik és ezt az állományt foltozgatja,vagy egy több éves építkezésbe kezd,nagyobb változásokkal... az elsőnél vlsz marad TC (max egy tám. v. védő koordinátor csere) ... a másodiknál pedig nyugdíj és komplett 'stábcsere'... mondjuk az is befolyásoló tényező lehet,hogyan játszunk a hátralévő meccseken...
több mint 10 éve
Hypofx 310
vérfrissítés nem ártana edzői stáb szinten is, mert ide már egy új valami kell nem a régi toszogatása. Chuky Gruden-nek örülnék😊

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Érdekel a véleményetek két kérdésben:
a) Ti elküldenétek-e TC-t nyugdíjba a teljes stábjával együtt vagy sem?
b) Ha elküldenétek, akkor kit választanátok helyette? Bedobok pár nevet: Jon Gruden, Lovie Smith, David Shaw, Urban Meyer, esetleg másik csapat O illetve D coordinatora?balu10
én nem 😊
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Érdekel a véleményetek két kérdésben:
a) Ti elküldenétek-e TC-t nyugdíjba a teljes stábjával együtt vagy sem?
b) Ha elküldenétek, akkor kit választanátok helyette? Bedobok pár nevet: Jon Gruden, Lovie Smith, David Shaw, Urban Meyer, esetleg másik csapat O illetve D coordinatora?