New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Nem igazán akarok ebbe belefolyni, meg amúgy is értelmetlen a vita, de sose értem hogy ha két irányítóról beszélünk miért nem nézi senki a körülményeket. Ezek az érvelések elég gyengék hogy neki xy gyűrűje van. Trent Dilfernek is van és jobb mint Romo vagy Marino? Romo idén is jó (több is annál), mégis mindeki azt várja hogy hibázzon (köztetek is vannak sokan), mert akkor lehet rá mutogatni. Persze mindenki elfelejti milyen D van (inkább nincs) Dallasban. Eli jó irányító a két gyűrűt nem a szél fújta össze, de kurva sokat köszönhet a defensnek, meg az edzői karnak. Ezt sokan hajlamosak elfelejteni.

Ja és éltem amikor utoljára SB-t nyert a Dallas.Blevi
az egész épp aból indult ki, hogy azon nevettünk mennyire nincs védelmetek 😀 erre idejött gyeek az Eli-s képpel

sztem a ban teljesen felesleges, ennyi még simán belefér 2 rivális csapat szurkolóitól...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
itt és most abba lehet hagyni mindkét félnek, nem akarok bannolni
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
...egyszer lehet 'hibázni' kétszer nem...ozibozi
Ha akkora király hogy Ő nyerte meg egyedül D elkapók edzők nélkül most miért nem megy? Miért nem ti nyertek minden évben? 😊 persze ez csak költöi kérdés nem Eli fikázás akart lenni, csak ennél ez sokkal komplexebb kérdés h neki n neki meg n+1 van. amúgy is én apukám erősebb filing... 😊
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 423
...egyszer lehet 'hibázni' kétszer nem...
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nem igazán akarok ebbe belefolyni, meg amúgy is értelmetlen a vita, de sose értem hogy ha két irányítóról beszélünk miért nem nézi senki a körülményeket. Ezek az érvelések elég gyengék hogy neki xy gyűrűje van. Trent Dilfernek is van és jobb mint Romo vagy Marino? Romo idén is jó (több is annál), mégis mindeki azt várja hogy hibázzon (köztetek is vannak sokan), mert akkor lehet rá mutogatni. Persze mindenki elfelejti milyen D van (inkább nincs) Dallasban. Eli jó irányító a két gyűrűt nem a szél fújta össze, de kurva sokat köszönhet a defensnek, meg az edzői karnak. Ezt sokan hajlamosak elfelejteni.

Ja és éltem amikor utoljára SB-t nyert a Dallas.
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
...

Bocs azoktol a Giants drukkerektol, akik nem voltak kivancsiak erre a mini-dramara gifekrol, szintekrol, kuldozgetesrol meg gyurukrol, a tovabbiakban nem zavarom oket. A tobbieknek meg:

Au revoir, mesdames!gyeek
Mindenki nyugodjon le a picsába!

Mindkét csapatnak vannak olyan dolgai, amin csak röhögni lehet, vagy szégyellni valója, amit jó lenne elfelejteni. Röhöghetünk a másikon, foglalkozhatunk egymással, de mindig lesz válasz a másik oldalról. Vessetek meg, de én személy szerint inkább drukkolok a Dallasnak, mint a varázslatos szurkolókkal megáldott filinek.gyurczi
ezzel én is így vagyok!csebi
Hát nálam meg pont idén fordult a dolog, és most inkább philly, köszönhetően jórészt a közös meccsnézéseknek is.G-men
ez igaz, de én megfogadtam, hogy olyan csapatnak nem szurkolok, ahol Vick rosteren van!csebi
A kiindulás az volt, hogy inkább "drukkolok". Utóbbi szót idézőjelbe is tenném.

Amúgy pont az volt a 2. szempont a feljövetelükben az én szememben, hogy Foles lecserélte Vick-et
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
...

Bocs azoktol a Giants drukkerektol, akik nem voltak kivancsiak erre a mini-dramara gifekrol, szintekrol, kuldozgetesrol meg gyurukrol, a tovabbiakban nem zavarom oket. A tobbieknek meg:

Au revoir, mesdames!gyeek
Mindenki nyugodjon le a picsába!

Mindkét csapatnak vannak olyan dolgai, amin csak röhögni lehet, vagy szégyellni valója, amit jó lenne elfelejteni. Röhöghetünk a másikon, foglalkozhatunk egymással, de mindig lesz válasz a másik oldalról. Vessetek meg, de én személy szerint inkább drukkolok a Dallasnak, mint a varázslatos szurkolókkal megáldott filinek.gyurczi
ezzel én is így vagyok!csebi
Hát nálam meg pont idén fordult a dolog, és most inkább philly, köszönhetően jórészt a közös meccsnézéseknek is.G-men
ez igaz, de én megfogadtam, hogy olyan csapatnak nem szurkolok, ahol Vick rosteren van!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
...

Bocs azoktol a Giants drukkerektol, akik nem voltak kivancsiak erre a mini-dramara gifekrol, szintekrol, kuldozgetesrol meg gyurukrol, a tovabbiakban nem zavarom oket. A tobbieknek meg:

Au revoir, mesdames!gyeek
Mindenki nyugodjon le a picsába!

Mindkét csapatnak vannak olyan dolgai, amin csak röhögni lehet, vagy szégyellni valója, amit jó lenne elfelejteni. Röhöghetünk a másikon, foglalkozhatunk egymással, de mindig lesz válasz a másik oldalról. Vessetek meg, de én személy szerint inkább drukkolok a Dallasnak, mint a varázslatos szurkolókkal megáldott filinek.gyurczi
ezzel én is így vagyok!csebi
Hát nálam meg pont idén fordult a dolog, és most inkább philly, köszönhetően jórészt a közös meccsnézéseknek is.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
...

Bocs azoktol a Giants drukkerektol, akik nem voltak kivancsiak erre a mini-dramara gifekrol, szintekrol, kuldozgetesrol meg gyurukrol, a tovabbiakban nem zavarom oket. A tobbieknek meg:

Au revoir, mesdames!gyeek
Mindenki nyugodjon le a picsába!

Mindkét csapatnak vannak olyan dolgai, amin csak röhögni lehet, vagy szégyellni valója, amit jó lenne elfelejteni. Röhöghetünk a másikon, foglalkozhatunk egymással, de mindig lesz válasz a másik oldalról. Vessetek meg, de én személy szerint inkább drukkolok a Dallasnak, mint a varázslatos szurkolókkal megáldott filinek.gyurczi
ezzel én is így vagyok!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
gyeek! Ha vmelyik csapatot a saját fórumán figurázod ki, az tuti h egyesekből indulatokat fog kiváltani. Csak mondom.
Remélem egy Giants fan sem jár a rivális topikokba azért h ossza őket, v azért h mindenáron megvédje a Giants-et 1-1 ott elhangzott ártatlan zrikától.
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
...

Bocs azoktol a Giants drukkerektol, akik nem voltak kivancsiak erre a mini-dramara gifekrol, szintekrol, kuldozgetesrol meg gyurukrol, a tovabbiakban nem zavarom oket. A tobbieknek meg:

Au revoir, mesdames!gyeek
Mindenki nyugodjon le a picsába!

Mindkét csapatnak vannak olyan dolgai, amin csak röhögni lehet, vagy szégyellni valója, amit jó lenne elfelejteni. Röhöghetünk a másikon, foglalkozhatunk egymással, de mindig lesz válasz a másik oldalról. Vessetek meg, de én személy szerint inkább drukkolok a Dallasnak, mint a varázslatos szurkolókkal megáldott filinek.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Asbee, ha hozzam beszelsz, nyugodtan tegezz (kb csak 6-8 evvel lehetek idosebb nalad) es nem kell tobbesszamot sem hasznalnod. Altalanositani meg nem szep dolog, mert az olyan lenne mintha azt mondanam a Giants drukkerek tobbet sirnak mint Zsakos Frodo es csak gyurukkel tudnak ervelni/poenkodni. Pedig biztos nem igy van...

Bocs azoktol a Giants drukkerektol, akik nem voltak kivancsiak erre a mini-dramara gifekrol, szintekrol, kuldozgetesrol meg gyurukrol, a tovabbiakban nem zavarom oket. A tobbieknek meg:

Au revoir, mesdames!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Btw, mivel Eli lett parodizálva, szerintem bőven epés visszavágás,hogy 2x annyi gyűrűje van 😛undisputedly
Linked nem jó. Eli-nak nem kétszer annyi gyűrűje, hanem nullaszor annyi van mint Romo-nak, hiszen Romo-nak nincs 😀 És amíg Jerry Jones marad ott a főnök nem is lesz...

Összességében biztos szép és jó lehet, meg kurva büszkék lehetnek rá dallas-i részről, hogy több SB-t nyertek, de egyet mondjanak már meg. Hányat éltek át ők abból? Hányat szurkoltak végig élőben? Naugye. De sebaj züllesszétek csak tovább a fórumot...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
@csebi, G/men

Ne etesd a trollt, tudod szoktak mondani. Ehhez persze minimalis onfegyelem es bolcsesseg kellene ami csebibol tudom hogy hianyzik, G-men meg nem tudom kicsoda, de o sem gyakorolta egyik erenyt se. Viccre vicc volt a valasz, mondjuk latszik, hogy ti nem nevettetek tul sokat, es most puffugtok meg kuldozgetnetek engem ide-oda... Tudtam, hogy nem tudjatok kihagyni a nyomi gyurus musorotokat, (ezzel sosem fogtok celba talalni, csak hulyet csinaltok magatokbol) csak annyit tudok hozzafuzni, hogy nyugton allithatom: tobb nem lesz neki. De ha mar gyuru, akkor csak halkan jegyzem meg, hogy a Cowboysnak tobb van.
gyeek
én nem trollként fogtalak fel most, hanem csak egy hülye dallas szurkolóként, akit azért emlékeztetnék arra, hogy Eli-nak már van 2 gyűrűje míg Romonak egy sem ráadásul az elsőnél még le is győzte a saját stadionjában a PO-ban úgy, hogy még R.W. McQaurters-nek is képes volt INT-et dobni (csak megjegyzem, hogy a 16 alapszakasz meccsen volt 1 pass defense, és 0 INT, és már egész szezonban szidtuk mennyire gyenge)...

itt amúgy nem giants-cowboysról volt szó nálad sem, hanem Eli-Romo viszonylatról, de igen valóban nektek kemény egy SB győzelemmel több van, viszont nekünk meg több a bajnoki címünk hárommal...

én amúgy nevettem azon a gif-en, nekem nincs semmi bajom ezzel, elismerem, hogy Eli-nak vannak vicces pillanatai, de ugyanígy vannak ilyen összeállítások Bradyről, Peytonről, Romoról mindenkiről...

csak jelezni szerettem volna, hogy Eli legalább 2 gyűrűvel többet letett az asztalra, mint Romo

ja és megjegyezném, hogy itt inkább csak te csinálsz magadból hülyét, mert érdekes, hogy ezzel a power ranking-gal kapcsolatban az ottani hozzászólásokra még csak nem is reagáltál, mert más csapat szurkolói is kiemelték, hogy mekkora poén...

de amúgy ha te meg troll akarsz lenni, az mindenképp megmutatja a te önfegyelem és bölcsesség szintedet....

ui: még mindig nem mutattál olyan képet, ahogy a Lombardit magasba emeli Tony R, várok rá továbbra is...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014


Btw, mivel Eli lett parodizálva, szerintem bőven epés visszavágás,hogy 2x annyi gyűrűje van 😛
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
csak annyit tudok hozzafuzni, hogy nyugton allithatom: tobb nem lesz neki.gyeek
Erre szerintem sok pénzt ne tegyél...de, a következőnek, ha történik valami hasonló Romoval/Cowboysal (mondjuk pl. hogy lemaradtok a PO-ról idén is), akkor ígérem én fogom belinkelni hozzátok valami baromi vicces gifet/képet a fórumba. Kíváncsi leszek mi lesz a reakció a részetekről.balu10
semmi értelme !
kár lenne lesüllyedni gyeek szintjére!
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
csak annyit tudok hozzafuzni, hogy nyugton allithatom: tobb nem lesz neki.gyeek
Kíváncsi leszek mi lesz a reakció a részetekről.balu10
Szerintem ki fognak rohogni...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
csak annyit tudok hozzafuzni, hogy nyugton allithatom: tobb nem lesz neki.gyeek
Erre szerintem sok pénzt ne tegyél...de, a következőnek, ha történik valami hasonló Romoval/Cowboysal (mondjuk pl. hogy lemaradtok a PO-ról idén is), akkor ígérem én fogom belinkelni hozzátok valami baromi vicces gifet/képet a fórumba. Kíváncsi leszek mi lesz a reakció a részetekről.

több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
@csebi, G/men

Ne etesd a trollt, tudod szoktak mondani. Ehhez persze minimalis onfegyelem es bolcsesseg kellene ami csebibol tudom hogy hianyzik, G-men meg nem tudom kicsoda, de o sem gyakorolta egyik erenyt se. Viccre vicc volt a valasz, mondjuk latszik, hogy ti nem nevettetek tul sokat, es most puffugtok meg kuldozgetnetek engem ide-oda... Tudtam, hogy nem tudjatok kihagyni a nyomi gyurus musorotokat, (ezzel sosem fogtok celba talalni, csak hulyet csinaltok magatokbol) csak annyit tudok hozzafuzni, hogy nyugton allithatom: tobb nem lesz neki. De ha mar gyuru, akkor csak halkan jegyzem meg, hogy a Cowboysnak tobb van.

@yooker

Azert meg nem kell sajnalnod, de koszonom a gesztust. Azon meg ne csodalkozz a jovoben se, hogy primko gifekre nem habozok primko gifekkel valaszolni, trollkodas vagy sem, most is Smurf szurker(ek) provokaciojara jott a valasz. Ha nem tudjatok elviselni, hogy a ti kedvenceitekbol is viccet csinalnak miutan epp kirohogtok valaki mast, akkor lehet a forumos kommunikaciot valami zart homogen kozossegben kellene inkabb folytatnotok.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Classy gif for classy gif? Touche, mon ami?

gyeek
komolyan ez a rém egyszerű trollkodás tesz boldoggá?
büszke lehetsz magadra!!
szegény! esküszöm megsajnáltalak....
több mint 10 éve
GJohnny74 New York Giants 446
Érdekes, Eli nagyon ragaszkodik Gilbride-hoz. Szerintem nem a komfortérzethez kellene ragaszkodni, hanem a győzelemre törekedni.
 nypost.com/2013/12/13/giants-offensive-coordinator-gilbride-not-worried-about-job/
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Classy gif for classy gif? Touche, mon ami?

gyeek
bár nyilván csak trollkodsz, így csak röviden két mérleg:

8-3 vs 1-3
2-0 vs ---

Ugye, sejted már mikre vonatkoznak ezek a számok???
És most mehetsz vissza a sajátjaid közé! Kösz, hogy benéztél!
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Classy gif for classy gif? Touche, mon ami?

gyeek


na erre van Romo-s képed? ha nincs, akkor ne is térj vissza sztem...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Classy gif for classy gif? Touche, mon ami?


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 423
a szezon poénja  bowl.hu/power_ranking_13_-_14_het a 16. helyezettet figyeljétekvittore
Tenyleg nem rossz, de nalam ez volt a szezon poenja:
gyeek
Ahh a szezon poenja az utolso forduloban lesz. Van egy csapat amelyik 2 eve elchokerkedte a playoffot egy csoportrivalis ellen, es ugyanez a csapat tavaly IS megtetette ugyanezt a bravurt egy masik csoportrivalisa ellen. Nahh az okosak mar erzekelik hova is akarok kilyukadni! Nahh mar most ez a csapat velemenyem szerint iden az utolso forduloban a harmadik csoportrivalisa ellen is el fogja chokerkedni a playoffot es EZ lesz az elmult par eve legnagyobb poenja 😀NightBoY
Jujj, de megkaptam az osztast...! ...annak a csapatnak a drukkeretol akinek a Cowboys iden ketszer is igen latvanyosan elkente a szajat. Nevetek, IRL. Alakuljon barhogy is a hatralevo 3 meccs, nekem legalabb meg van valami tetje nezni oket, szarul ereznem magam ha csak holmi cukormentes karorom lenne az egyetlen oromforrasom. Amugy sok sikert kivanok a smurfoknek, innentol minden egyes gyozelemmel hatrebb lepnek a draft sorrendben. 😉gyeek
 gifsoup.com/view/21214/tony-romo-hit-in-head.html