New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
A fő kérdés innentől inkább az lesz,hogy a górék ,hogy képzelik a jövőt,,, Coughlin és team tovább vagy nyugdíj ,részleges vagy komplett csere ,és ezt mikor jelentik,vagy nem jelentik be...minden más ennek a függvénye...ozibozi
szerintem is... def edzői stábot is kukáznátok?trii
nehéz kérdés, nagyon sokszor fogalmatlan volt a deff az utóbbi években, de idén le a kalappal PF előtt, hihetetlen jó csapatot rakott össze és a playbook is jó a meccsekre, esetleg a pass rushon lehetne fejleszteni, de igazából az nagyban múlik, hogy az egyéni párharcokat nem nyerjük megcsebi
ha eddig nem küldtük el akkor most pláne nem kéne.. Én Gilbride-ot sem küldeném el, azért 2 éve még SBt nyertünk egy kibaszott jó offense játékkal. Ez a tegnapi meccs rettentő kiakasztó volt, ha folyamat ennyire idióta hívások lennének a meccseken akkor persze nem lenne miről beszélni, de azért nem ez volt a jellemző az eddigi tevékenységére. Én nem is tudom hova tenni ezt a tegnapi bénázást. Ettől még jó páros ő Eli-al, de most mindkettejüknek szar éve van. Ettől sztem még majdnem ugyanolyan indokolatlan lenne az ő elküldése, mint Eli-é. Fewell-t meg sztem jobb ha onnan közelítjük, h örülhetünk majd ha itt tudjuk tartani..
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
én is hagynám a def stábot, killdrive viszont mehet, az öreg maradhat.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
De konkrétan a draft első körében Guardot, a másodikban pedig Centert/WR-t húznék, de annyi a luk, hogy nagyobb foltozásra lesz szükség...balu10
Egy jobb drafthelynél első körben húznál guardot???Asbee
Attól függ, hogy lesz-e olyan kiemelkedő, amilyen idén volt, illetve, hogy mennyire jobb az a drafthely. Mondjuk ha lesz megint ilyen Austin féle playmaker, mert olyanra rég óta nagy szükség van (aki mind elkapásban és visszahordásban is top).balu10
Guard posztot első körben felejtsük el már most 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 960 — Lucas Scott
A fő kérdés innentől inkább az lesz,hogy a górék ,hogy képzelik a jövőt,,, Coughlin és team tovább vagy nyugdíj ,részleges vagy komplett csere ,és ezt mikor jelentik,vagy nem jelentik be...minden más ennek a függvénye...ozibozi
szerintem is... def edzői stábot is kukáznátok?trii
nehéz kérdés, nagyon sokszor fogalmatlan volt a deff az utóbbi években, de idén le a kalappal PF előtt, hihetetlen jó csapatot rakott össze és a playbook is jó a meccsekre, esetleg a pass rushon lehetne fejleszteni, de igazából az nagyban múlik, hogy az egyéni párharcokat nem nyerjük meg

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Csak is új alapok segithetnek, es nem egy év hanem jó pár kell ide....Hypofx
Ez azért nem így van. Igazából nem lenne itt semmi baj, ha az OL rendben lenne, mert bár az egyértelmű, h nem csak az OL hibája, h Eli ennyire gyenge egész évben, de mégis ez a döntő ok. Ha nem kap megfelelő protection-t akkor Eli nem tud jól játszani, ez nem idei probléma, egész pályafutására ez volt a jellemző. Most azért ilyen látványos a dolog, mert egyszerűen az van, h ilyen gyenge fal mögött még nem játszott. Sajnos ő nem egy Peyton, Brady, Brees típusú irányító aki alig várja, h kapjon egy blitzet és már dobja is a megüresedett helyre a labdát, ha nyomás alatt tudják tartani akkor elemi hibákra képes és ez mindig is így volt. Nyilván most már benne van egy nagy fokú önbizalomvesztés is amiből azért joggal várná el az ember, h egy 2x-es SB MVP kijöjjön, de láthatóan nem tud és most már kb mind1 is a szezon szempontjából. Ettől még az offense is tök életképes lehet már jövőre is, csak kell hozni a fal közepére 2-3 meghatározó embert, ezt simán meg lehet oldani egy offseason alatt.
A deffense teljesen rendben van ebben a formában, én ezt a szintet amit hoznak most rögtön aláírnám a jövő évre. Bárcsak tavaly lett volna ilyen védelmünk.. Tegnap persze több volt a hiba, mint az előző 4 meccsen, de az ellenfél offense is sokkal erősebb volt. Ettől még nem volt rossz a tegnapi védekezés sem, nem Bryant levédekezése volt a fő problem, hanem h a futás ellen nem voltunk olyan stabilak most, Beason valamiért nagyon gyenge meccset játszott.
Az meg nyilván hülyeség, h dobáljuk le a meccseket meg hasonlók a draft érdekében. Semmi értelme nem lenne, ráadásul nekünk nem QB vagy OT kell, h mindenképp elől húzzunk, még a class legjobb centerei/guardjai is bőven elérhetők szoktak lenni az első kör végén is, de igazából ezek olyan posztok amit 2-3. körben is meg lehet oldani kezdőjátékossal. (azért remélem FA-n is tudunk hozni ide egy stabil kezdőt majd). Szóval játszani kell tovább, megpróbálni kihozni egy nem-mínuszos szezont és építkezni a jövő évre.
több mint 10 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
tökéletes leirata volt a szezonnak ez a meccs. borzasztóan döcögő offense, a konstans szar passzjáték, ismét döglődő pass prot, és persze most is jött az ostoba turnover, ami megváltoztatta a meccs képét. a defense is sajnos pont akkor nem tudott stopot csinálni, amikor a legjobban kellett volna. ugyanakkor a futójáték bizakodásra ad okot, elit pedig össze kell kaparni, mert az önbizalma valóban a béka segge alatt van.

gilbride-nak remélem ez az utolsó szezonja nálunk, az idei szezonja terített betli, és lehet egyedül vagyok vele, de én fewell rendszerétől sem vagyok elájulva, így lehet ott is elkélne valami új impulzus a srácoknak. még akkor is, ha a d valóban erőn felül teljesít hetek óta.
több mint 10 éve
Jerico New York Giants 267
Botrányos! Ez a szó jut eszembe a tegnapi játékunkról, plusz hogy még mindig az ideg kerülget, ha rágondolok hogy ettől a Dallastól (elnézést minden idetévedt a cowboys szurkolótól) kétszer, ismétlem kétszer kibírtunk kapni. Bírom Eli-t de elit irányító ne dobálgasson már olyan homályokat, hogy már a passz elindításának pillanatában látni hogy reménytelen elkapni, mindezt egy olyan védelem ellen akiknek a legrosszabb a passz elleni védekezése a ligában, és kis túlzással a nézőtérről kukázták össze őket annyi a sérültjük. Nem tudom mi lenne a megoldás, de ez a tegnapi meccs úgyis elvette a kedvemet az idény további részétől akár nyerünk zsinórban 5-ször, akár ki is kaphatunk. Valamit változtatni kell az O-n mert ez kritikán aluli teljesítmény volt, kivéve a futójátékot.
több mint 10 éve
Hypofx 310
Túl azon h szar a fal (azért a run block most rendben volt), Eli is nagyon gyengén játszik. Nagyon sok van ezekből a teljesen homály playekből, amikor a wr balra fut,Eli meg jobbra dob, ahol ember nincs, nemhogy támadó (persze még mindig jobb, mintha ellenfélnek adná). Szóval abszolút semmi összhang nincs a passzjátékunkban. Akkor is mentek ezek a betlik, amikor Eli-nak volt ideje. Az önbizalomhiány nagyon látszik, Eli-nak össze kell szednie magát (meg az egész passzjátékot össze kell rakni jövőre).
...merthogy idénre elszálltunk, ez ugye egyértelmű..így is szép volt h 0-6-nál nem adtuk fel, és egy erős sorozattal életben tartottuk a reményeket, de reális esély nem igazán volt a PO-ba jutásra onnantól, egy hiba és végünk, ez most el is jött...persze matematikailag még ott lehetünk.
Bryanttel elég látványosan nem tudtunk mit kezdeni a 2. félidőben, szóval a D sem sziporkázott...persze ha az idényt nézzük, ez a csapatrész inkább pozitív meglepetés eddig.
Az kétlem h rámennénk a jó drafthelyekre, de kérdés h megcsappant motivációval mire megyünk. Biztos lesz azért aki a szerződéséért küzd stb, szóval nem feltett kézzel megyünk majd pályára azt gondolom.Szsziszka
Csak is új alapok segithetnek, es nem egy év hanem jó pár kell ide....

több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Túl azon h szar a fal (azért a run block most rendben volt), Eli is nagyon gyengén játszik. Nagyon sok van ezekből a teljesen homály playekből, amikor a wr balra fut,Eli meg jobbra dob, ahol ember nincs, nemhogy támadó (persze még mindig jobb, mintha ellenfélnek adná). Szóval abszolút semmi összhang nincs a passzjátékunkban. Akkor is mentek ezek a betlik, amikor Eli-nak volt ideje. Az önbizalomhiány nagyon látszik, Eli-nak össze kell szednie magát (meg az egész passzjátékot össze kell rakni jövőre).
...merthogy idénre elszálltunk, ez ugye egyértelmű..így is szép volt h 0-6-nál nem adtuk fel, és egy erős sorozattal életben tartottuk a reményeket, de reális esély nem igazán volt a PO-ba jutásra onnantól, egy hiba és végünk, ez most el is jött...persze matematikailag még ott lehetünk.
Bryanttel elég látványosan nem tudtunk mit kezdeni a 2. félidőben, szóval a D sem sziporkázott...persze ha az idényt nézzük, ez a csapatrész inkább pozitív meglepetés eddig.
Az kétlem h rámennénk a jó drafthelyekre, de kérdés h megcsappant motivációval mire megyünk. Biztos lesz azért aki a szerződéséért küzd stb, szóval nem feltett kézzel megyünk majd pályára azt gondolom.
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
jól ment a futás, és ilyenkor menni szokott a screen is, amiből egyet se hívott ez a busafej
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
sorsdöntő csoportrangadó utáni első reakciónak azért elfogadható...|8
a fumbli azért nem feltétlenül Cruz hibája volt teljesen,, le sem tudott már menni, 3-an voltak ott kb....yooker
Yookernek igaza van, csak első csalódott reakció volt. Azért így is szurkolni fogok minden meccsen, ha mást nem a jó játékért! Jah és legalább a köcsög Skinst kapjuk el, lehetőleg 2x 😉

több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
De konkrétan a draft első körében Guardot, a másodikban pedig Centert/WR-t húznék, de annyi a luk, hogy nagyobb foltozásra lesz szükség...balu10
Egy jobb drafthelynél első körben húznál guardot???Asbee
Attól függ, hogy lesz-e olyan kiemelkedő, amilyen idén volt, illetve, hogy mennyire jobb az a drafthely. Mondjuk ha lesz megint ilyen Austin féle playmaker, mert olyanra rég óta nagy szükség van (aki mind elkapásban és visszahordásban is top).

több mint 10 éve
Hypofx 310
Ilyen fos meccset és játékot hihetetlen, a vicc hogy ez a Dallas is mint a béka segge és igyse tudtuk oket megverni. Siralmas volt nézni az egészet. Lehet ezt szépiteni meg jaj nyertunk 4 et zsinórban de ez ujra ugyan az a balfaszkodas volt mint a 6 vesztett meccsen, NINCS OFFENSE ha épp a DEF jó akkor nem kapunk ki, de NINCS OFFENSE, Eli meg se probalt adogatni olyan playhivasok voltak hogy VICC. Szóval szezonnak vége tessék elgondolkodni mi lesz a jövő mert ez igy nagyon nem muxik. Nincs Tűz nincs Semmi egy szégyen ahogy játszottunk az meg nem vigasztal hogy a dallas ugyan olyan fos, vagy hogy a csorportunkban mindenki.

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
playhívással sztem ezen a meccsen a 2 red zone FG-nál voltak nagy problémák.

én azt sem értettem, hogy 4+6-nak miért mentünk neki az első félidőben...

várható volt, hogy a végén túl sok célpont lesz a teljesen lerobbant secondary-vel szemben, és még Rolle is elcsúszott a legfontosabb játékban...csebi
sajnos nem csak ott, a szar RZ playhívást már meg sem említeném annyira megszoktam, h abban szarok vagyunk. Itt most az egész meccs egy kaotikus, logikátlan balfaszkodás volt e tekintetben, láttuk h megy a futás mint az állat (kb minden play jó volt amikor futást hívtunk), szépen felépítettük vele a drive-okat aztán értelmetlen módon elkezdtünk passzolni ami eleve kurvára nem ment, időjárás is szar volt hozzá, a fal is szar pass-protectionben és Eli is úgy játszik mint vmi befosott rookie.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 960 — Lucas Scott
playhívással sztem ezen a meccsen a 2 red zone FG-nál voltak nagy problémák.

én azt sem értettem, hogy 4+6-nak miért mentünk neki az első félidőben...

várható volt, hogy a végén túl sok célpont lesz a teljesen lerobbant secondary-vel szemben, és még Rolle is elcsúszott a legfontosabb játékban...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Ez a playhívás tényleg elképesztő volt, komolyan mondom erre nincs magyarázat. Akkor hívok ilyen playeket, ha látom h ugyan simán nyernék egy alapjátékkal (200 yardot futottunk 30 kísérletből!!), de próbálom megtalálni a módját, h azért valahogy kikapjak. Hát sikerült, gratulálok!
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Saját magunkat vertük meg ismét: Cruz fumble féle TD és a két elvesztegetett RZ kísérlet.
Innentől nem akarok több Giants győzelmet idén!!! Küldjük fel Paintert és suck for jó drafthely menjen, mert ha összehozunk megint egy épphogy lemaradunk a PO-ról féle 8-8at (és szar drafthelyet), akkor agyfaszt kapok!balu10
Ha gondolkodnál, láthatnád, hogy nem fogják Paintert beküldeni, mert megszakadna Eli szériája...A másik, hogy amíg matematikai esély van, addig nem fognak felállni a fakóval (és utána se), mert az a szurkolók szembeköpését jelenti. Még akkor is, ha annyi esély lenne a rájátszásra mint egy lottóötösre. És egyébként kit húznál egy "jobb" drafthelyen?Asbee
sorsdöntő csoportrangadó utáni első reakciónak azért elfogadható...|8
a fumbli azért nem feltétlenül Cruz hibája volt teljesen,, le sem tudott már menni, 3-an voltak ott kb....
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 347
Saját magunkat vertük meg ismét: Cruz fumble féle TD és a két elvesztegetett RZ kísérlet.
Innentől nem akarok több Giants győzelmet idén!!! Küldjük fel Paintert és suck for jó drafthely menjen, mert ha összehozunk megint egy épphogy lemaradunk a PO-ról féle 8-8at (és szar drafthelyet), akkor agyfaszt kapok!balu10
Ha gondolkodnál, láthatnád, hogy nem fogják Paintert beküldeni, mert megszakadna Eli szériája...A másik, hogy amíg matematikai esély van, addig nem fognak felállni a fakóval (és utána se), mert az a szurkolók szembeköpését jelenti. Még akkor is, ha annyi esély lenne a rájátszásra mint egy lottóötösre. És egyébként kit húznál egy "jobb" drafthelyen?Asbee
így van, 1/1re is lehet nagy bustot húzni, és egy szurkoló szerintem mindig a győzelemért szurkoljon, még akkor is ha nincs esély a POraHenderson
Szerintem nem feltétlen, mert pont az NFL-ben lehet jól megszívni ezekkel a 9-7es/10-6os mérlegekkel és a POban korán búcsúzással. Nézzük meg ott a Chiefs, akik 3-4 évig jó helyen draftolhattak, vagy pl. a Hawks, vagy a 49ers.balu10
a Giants nem egy biszem-baszom franchise ahol így gondolkodnak. egyszerűen nem tehetik meg...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
De konkrétan a draft első körében Guardot, a másodikban pedig Centert/WR-t húznék, de annyi a luk, hogy nagyobb foltozásra lesz szükség...balu10
Egy jobb drafthelynél első körben húznál guardot???


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 347
A fő kérdés innentől inkább az lesz,hogy a górék ,hogy képzelik a jövőt,,, Coughlin és team tovább vagy nyugdíj ,részleges vagy komplett csere ,és ezt mikor jelentik,vagy nem jelentik be...minden más ennek a függvénye...
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Saját magunkat vertük meg ismét: Cruz fumble féle TD és a két elvesztegetett RZ kísérlet.
Innentől nem akarok több Giants győzelmet idén!!! Küldjük fel Paintert és suck for jó drafthely menjen, mert ha összehozunk megint egy épphogy lemaradunk a PO-ról féle 8-8at (és szar drafthelyet), akkor agyfaszt kapok!balu10
Ha gondolkodnál, láthatnád, hogy nem fogják Paintert beküldeni, mert megszakadna Eli szériája...A másik, hogy amíg matematikai esély van, addig nem fognak felállni a fakóval (és utána se), mert az a szurkolók szembeköpését jelenti. Még akkor is, ha annyi esély lenne a rájátszásra mint egy lottóötösre. És egyébként kit húznál egy "jobb" drafthelyen?Asbee
így van, 1/1re is lehet nagy bustot húzni, és egy szurkoló szerintem mindig a győzelemért szurkoljon, még akkor is ha nincs esély a POraHenderson
Szerintem nem feltétlen, mert pont az NFL-ben lehet jól megszívni ezekkel a 9-7es/10-6os mérlegekkel és a POban korán búcsúzással. Nézzük meg ott a Chiefs, akik 3-4 évig jó helyen draftolhattak, vagy pl. a Hawks, vagy a 49ers.

több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Saját magunkat vertük meg ismét: Cruz fumble féle TD és a két elvesztegetett RZ kísérlet.
Innentől nem akarok több Giants győzelmet idén!!! Küldjük fel Paintert és suck for jó drafthely menjen, mert ha összehozunk megint egy épphogy lemaradunk a PO-ról féle 8-8at (és szar drafthelyet), akkor agyfaszt kapok!balu10
Ha gondolkodnál, láthatnád, hogy nem fogják Paintert beküldeni, mert megszakadna Eli szériája...A másik, hogy amíg matematikai esély van, addig nem fognak felállni a fakóval (és utána se), mert az a szurkolók szembeköpését jelenti. Még akkor is, ha annyi esély lenne a rájátszásra mint egy lottóötösre. És egyébként kit húznál egy "jobb" drafthelyen?Asbee
Ezt a küldjük fel Painter dolgot arra értettem, hogy kapjunk ki, nem arra, hogy Eli rossz lenne, mert pont ma nyújtott elfogadhatót újra. Elit senkire sem cserélném el és a jövőt is benne képzelem el, de egyedül ő sem tud nyerni.
A jobb drafthelyen semmiféleképpen sem választanék irányítót (gondolom erre céloztál), hanem a fal belsejét (C és 2 Guard) tenném rendbe. Illetve ha Nicks megy (márpedig szerintem menni fog, akkor szükségünk lesz egy jó WR-re és kellene egy minőségi TE is). És akkor még ott van a D, ahova kellene még 1 jó CB és 1-2 minőségi LB is.
De konkrétan a draft első körében Guardot, a másodikban pedig Centert/WR-t húznék, de annyi a luk, hogy nagyobb foltozásra lesz szükség...

több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 005
Saját magunkat vertük meg ismét: Cruz fumble féle TD és a két elvesztegetett RZ kísérlet.
Innentől nem akarok több Giants győzelmet idén!!! Küldjük fel Paintert és suck for jó drafthely menjen, mert ha összehozunk megint egy épphogy lemaradunk a PO-ról féle 8-8at (és szar drafthelyet), akkor agyfaszt kapok!balu10
Ha gondolkodnál, láthatnád, hogy nem fogják Paintert beküldeni, mert megszakadna Eli szériája...A másik, hogy amíg matematikai esély van, addig nem fognak felállni a fakóval (és utána se), mert az a szurkolók szembeköpését jelenti. Még akkor is, ha annyi esély lenne a rájátszásra mint egy lottóötösre. És egyébként kit húznál egy "jobb" drafthelyen?Asbee
így van, 1/1re is lehet nagy bustot húzni, és egy szurkoló szerintem mindig a győzelemért szurkoljon, még akkor is ha nincs esély a POra

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Saját magunkat vertük meg ismét: Cruz fumble féle TD és a két elvesztegetett RZ kísérlet.
Innentől nem akarok több Giants győzelmet idén!!! Küldjük fel Paintert és suck for jó drafthely menjen, mert ha összehozunk megint egy épphogy lemaradunk a PO-ról féle 8-8at (és szar drafthelyet), akkor agyfaszt kapok!balu10
Ha gondolkodnál, láthatnád, hogy nem fogják Paintert beküldeni, mert megszakadna Eli szériája...A másik, hogy amíg matematikai esély van, addig nem fognak felállni a fakóval (és utána se), mert az a szurkolók szembeköpését jelenti. Még akkor is, ha annyi esély lenne a rájátszásra mint egy lottóötösre. És egyébként kit húznál egy "jobb" drafthelyen?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 005
Ez a meccs a sok egyéni balfaszkodás meg penalty ellenére is a playcallingon ment el, ilyen fost én még nem láttam. Soha nem szidtam egyetlen edzőt sem, de Gilbride egyszerűen buta fasz módjára hívta a playeket nincs erre jobb szó. Simán bedarálható lett volna ez a Boys, pofonegyszerű játékokkal.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"