New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 423
nyilván lehet kritizálni a D-t, de tavalyhoz képest ez egy kurva nagy előrelépés volt amire ráadásul nemigen számított senki. Sajnos az offense ugyanez fordítva..Szesze
nem kritizálom őket,sőt le a kalappal...csak általánosságban már a jövőre gondolva ... mellesleg meg kéne nézni a szerződéseiket,abból 'nagyjából' kisakkozhatnánk ki aki marad jövőre,ozibozi
érdekes helyzet lesz az tuti !itt van pl. egyből Rolle!az ő kivágásán megspórolt pénzt már szinte el is kezdtük költeni
aztán nesze neki, mekkorát játszik idén (bár sztem előtte sem volt olyan rossz)!lehet még paycutot sem jöhet szóba....
sztem meg kell tartani!
és ő csak 1 példa volt....yooker
pont az ilyen helyzetek miatt ,nem mind1 ki lesz az edző jövőre, stb.
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
nyilván lehet kritizálni a D-t, de tavalyhoz képest ez egy kurva nagy előrelépés volt amire ráadásul nemigen számított senki. Sajnos az offense ugyanez fordítva..Szesze
nem kritizálom őket,sőt le a kalappal...csak általánosságban már a jövőre gondolva ... mellesleg meg kéne nézni a szerződéseiket,abból 'nagyjából' kisakkozhatnánk ki aki marad jövőre,ozibozi
érdekes helyzet lesz az tuti !itt van pl. egyből Rolle!az ő kivágásán megspórolt pénzt már szinte el is kezdtük költeni
aztán nesze neki, mekkorát játszik idén (bár sztem előtte sem volt olyan rossz)!lehet még paycutot sem jöhet szóba....
sztem meg kell tartani!
és ő csak 1 példa volt....
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 423
nyilván lehet kritizálni a D-t, de tavalyhoz képest ez egy kurva nagy előrelépés volt amire ráadásul nemigen számított senki. Sajnos az offense ugyanez fordítva..Szesze
nem kritizálom őket,sőt le a kalappal...csak általánosságban már a jövőre gondolva ... mellesleg meg kéne nézni a szerződéseiket,abból 'nagyjából' kisakkozhatnánk ki aki marad jövőre,
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
nyilván lehet kritizálni a D-t, de tavalyhoz képest ez egy kurva nagy előrelépés volt amire ráadásul nemigen számított senki. Sajnos az offense ugyanez fordítva..
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 423
...maradjunk annyiban ,hogy O -tól független sok van még csiszolandó a D-n és a kezdéshez képest sokat fejlődtek(volt honnan 😊 és az alap megvan a jövőre nem a nulláról kell kezdeni ... a pass ellen meg akkor derül ki mire képesek,ha passzolnak is ellenünk. Pass rush és Jpp is a része a D-nek ,és mellesleg szörnyen "rövid a kispad" is...
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A deffense teljesítményét annak tükrében kell megítélni, hogy az offense egy rakás fos volt egész évben. Ha csak egy közepes támadójátékot fel tudtunk volna mutatni a meccseken és ezáltal tudtunk volna vezetni is néha, illetve a D-nek több ideje lett volna pihenni a meccseken akkor ez a deff statok alapján is élmezőnyös lenne nfl szinten is. Mindezt úgy, h bőven volt sérült itt is és az elvileg legnagyobb sztár JPP árnyéka volt önmagának egész évben.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 423
...viszont ha szigorúan csak a tényeket nézzük ,akkor csak irányító nélküli csapat ellen játszott a D kiemelkedően.(4 meccs) ...A Dallas volt a négy győzelem óta az első ahol irányító is játszott...ellenben a futás ellen valóban megtanultak szezon közben játszani... szezon közben...
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Azt szerintem nem lehet kimondani, hogy konkrétan kin ment el a meccs. Mindenhol voltak hibák. Viszont nem mondok azzal túl agy okosságot, hogy az O nyújtja a leggyengébb teljesítményt idén, aztán az ST. A D nem rossz sőt nekem is kellemes meglepetés, inkább pozitív csalódás, én rosszabbat vártam, a sérülések miatt. Sikerült belőlük egy elfogadható egységet összehozni. A szezon első harmadában csak félidőkig tartották a csapatot, aztán ők is összeomlottak az O törmelék mellé. Aztán egyre jobbak lettek. A Dallas egy nagyon jó O-val rendelkezik, akiket tartottak is. A végére elfáradtak, meg Romo azért kumva jó a 4. negyedekben, Ő szerintem nagyon alulértékelt. Én éreztem, hogy megcsinálja, sajnos.
Jelenleg az a helyzet, hogy a D-re hosszútávon lehet alapozni. Most jók a futás ellen, a Sec sem áll rosszul, csak sok a sérülés. Éledezik a passrush is. Jövőre ismét nagyon jók lehetnek. Az O-t rendbe kell tenni. Eli mint egy rookie, remélem nem Benjamin Button-t játszik 2011 óta. A futóink úgy gondolom meglennének, csakúgy mint az elkapók. Van mire alapozni, annyira nem kell felforgatni a rostert.
Az edzői gárda érdekes kérdés. Úgy gondolom tisztelik TC-t a játékosok, ami talán a legfontosabb, de azt nem látom, hogy még egyszer úgy össze tudná rántani a csapatot, mint 6 és2 éve. Itt nincs rossz megoldás, mert ha marad még egy évre, azzal sem járunk rosszul, ha megy akkor ezt a teljesítményt az új edzők is hozni tudnák szerintem. Szóval jó alapokkal rendelkezik a csapat, szerintem Reese meg tud birkózni a cap helyzettel, meg lehet erősíteni a csapatot.
Ez az év elment, nem lehet kiemelni játékost, vagy edzőt, a felelősség tekintetében, egy-két fontos láncszem gyenge játékát, sérülését nem bírta el a csapat. Régóta, amióta nézem ezt a sportot talán ez az első év, amikor nem a PO-ért játszunk decemberben. Dob ilyet is a gép.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
és nézd meg, hogy állt fel a védelem... egyetlen cornerback játszott, a Dallas meg ki is használta az empty backfield-del... azért meg kellene érteni, hogy az a játékos, akit én a TC előtt cutoltam kezdő volt hetek óta, és most meccs közben lesérült... ilyen helyzetben a védelemtől még az is szép, hogy 3rd downokra kényszerítette Romoéket, nem pedig szétpasszoltak minket...csebi
Ennyi erővel lazán felmenthetjük a támadókat is, mert kidőlt a fél O line
nézd meg a RZ teljesítményünket..Szesze
Ha kikaptunk volna mondjuk 10 ponttal, akkor helytálló lenne, de így nemAsbee
Hát ezt absz nem értem.. azért mert az utsó drive-ban nem tudtuk őket megállítani, ezért a D a hibás az egész vereségért? ha nem töketlenkedünk végig a RZban korábban akkor a végjátéknak már nem lett volna tétje kb. De a RZon kívül is folyamat hülye playeket hívott Gillbride. A legkevésbé a deff tehet erről a vereségről.. (is)
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 423
összefoglalva : nem vagyunk elég jók a PO-ra se O,se igazán jó D nincs..
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
és nézd meg, hogy állt fel a védelem... egyetlen cornerback játszott, a Dallas meg ki is használta az empty backfield-del... azért meg kellene érteni, hogy az a játékos, akit én a TC előtt cutoltam kezdő volt hetek óta, és most meccs közben lesérült... ilyen helyzetben a védelemtől még az is szép, hogy 3rd downokra kényszerítette Romoéket, nem pedig szétpasszoltak minket...csebi
Ennyi erővel lazán felmenthetjük a támadókat is, mert kidőlt a fél O line
nézd meg a RZ teljesítményünket..Szesze
Ha kikaptunk volna mondjuk 10 ponttal, akkor helytálló lenne, de így nem


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
A MNF volt idén az első vagy második Skins meccs , amit láttam. Ha tőlük kikapunk, akkor tényleg menjünk a picsába, Killdrive-val, Eli-jjal együtt.vittore
hát pedig az offense idén már nem lesz jó (most már a cserék is lesérülnek az amúgy is szar OL-ben), ha nyerünk is akkor is a védelmen fog múlni a dolog elsősorban.Szesze
Azért, hogy az offense szar azt önmagában nem lehet kijelenteni. A futójáték alaposan fellendült, Brown meccsenként 100 yardot futott mióta visszatért, legutóbb az egész offense 200 futott yard felett zárt. Mondjuk én Cordle kiesését nem bánom, jobb lesz Boothe centernek és Brewer guardnak). Ezt kell nyomatni, levegőben pedig nem szabad eladni a labdát. A Dallas ellen speciel a védelmen ment el a meccs.Asbee
hát sztem kurvára nem a védelmen ment el a meccs a Dallas ellen.. (se)Szesze
Nézd meg az utolsó Dallas drive-ot... 😀Asbee
és nézd meg, hogy állt fel a védelem... egyetlen cornerback játszott, a Dallas meg ki is használta az empty backfield-del... azért meg kellene érteni, hogy az a játékos, akit én a TC előtt cutoltam kezdő volt hetek óta, és most meccs közben lesérült... ilyen helyzetben a védelemtől még az is szép, hogy 3rd downokra kényszerítette Romoéket, nem pedig szétpasszoltak minket...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 423
összefoglalva : nem vagyunk elég jók a PO-ra se O,se igazán jó D nincs..😊
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A MNF volt idén az első vagy második Skins meccs , amit láttam. Ha tőlük kikapunk, akkor tényleg menjünk a picsába, Killdrive-val, Eli-jjal együtt.vittore
hát pedig az offense idén már nem lesz jó (most már a cserék is lesérülnek az amúgy is szar OL-ben), ha nyerünk is akkor is a védelmen fog múlni a dolog elsősorban.Szesze
Azért, hogy az offense szar azt önmagában nem lehet kijelenteni. A futójáték alaposan fellendült, Brown meccsenként 100 yardot futott mióta visszatért, legutóbb az egész offense 200 futott yard felett zárt. Mondjuk én Cordle kiesését nem bánom, jobb lesz Boothe centernek és Brewer guardnak). Ezt kell nyomatni, levegőben pedig nem szabad eladni a labdát. A Dallas ellen speciel a védelmen ment el a meccs.Asbee
hát sztem kurvára nem a védelmen ment el a meccs a Dallas ellen.. (se)Szesze
Nézd meg az utolsó Dallas drive-ot... 😀Asbee
nézd meg a RZ teljesítményünket..
több mint 10 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
persze a védelem pont akkor nem tudott stopot csinálni, amikor a legnagyobb szükség lett volna rá, de azt se felejtsük el, hogy offense pontokat hagyott benn, amikor a redzone-ban kétszer is csődöt mondtak
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A MNF volt idén az első vagy második Skins meccs , amit láttam. Ha tőlük kikapunk, akkor tényleg menjünk a picsába, Killdrive-val, Eli-jjal együtt.vittore
hát pedig az offense idén már nem lesz jó (most már a cserék is lesérülnek az amúgy is szar OL-ben), ha nyerünk is akkor is a védelmen fog múlni a dolog elsősorban.Szesze
Azért, hogy az offense szar azt önmagában nem lehet kijelenteni. A futójáték alaposan fellendült, Brown meccsenként 100 yardot futott mióta visszatért, legutóbb az egész offense 200 futott yard felett zárt. Mondjuk én Cordle kiesését nem bánom, jobb lesz Boothe centernek és Brewer guardnak). Ezt kell nyomatni, levegőben pedig nem szabad eladni a labdát. A Dallas ellen speciel a védelmen ment el a meccs.Asbee
hát sztem kurvára nem a védelmen ment el a meccs a Dallas ellen.. (se)Szesze
Nézd meg az utolsó Dallas drive-ot... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
A MNF volt idén az első vagy második Skins meccs , amit láttam. Ha tőlük kikapunk, akkor tényleg menjünk a picsába, Killdrive-val, Eli-jjal együtt.vittore
hát pedig az offense idén már nem lesz jó (most már a cserék is lesérülnek az amúgy is szar OL-ben), ha nyerünk is akkor is a védelmen fog múlni a dolog elsősorban.Szesze
Azért, hogy az offense szar azt önmagában nem lehet kijelenteni. A futójáték alaposan fellendült, Brown meccsenként 100 yardot futott mióta visszatért, legutóbb az egész offense 200 futott yard felett zárt. Mondjuk én Cordle kiesését nem bánom, jobb lesz Boothe centernek és Brewer guardnak). Ezt kell nyomatni, levegőben pedig nem szabad eladni a labdát. A Dallas ellen speciel a védelmen ment el a meccs.Asbee
hát igen!bíztam bennük nagyon hogy amikor kell akkor ott lesznek ,
de a végén nem lett meg az a nagyon fontos stopp!
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A MNF volt idén az első vagy második Skins meccs , amit láttam. Ha tőlük kikapunk, akkor tényleg menjünk a picsába, Killdrive-val, Eli-jjal együtt.vittore
hát pedig az offense idén már nem lesz jó (most már a cserék is lesérülnek az amúgy is szar OL-ben), ha nyerünk is akkor is a védelmen fog múlni a dolog elsősorban.Szesze
Azért, hogy az offense szar azt önmagában nem lehet kijelenteni. A futójáték alaposan fellendült, Brown meccsenként 100 yardot futott mióta visszatért, legutóbb az egész offense 200 futott yard felett zárt. Mondjuk én Cordle kiesését nem bánom, jobb lesz Boothe centernek és Brewer guardnak). Ezt kell nyomatni, levegőben pedig nem szabad eladni a labdát. A Dallas ellen speciel a védelmen ment el a meccs.Asbee
hát sztem kurvára nem a védelmen ment el a meccs a Dallas ellen.. (se)
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A MNF volt idén az első vagy második Skins meccs , amit láttam. Ha tőlük kikapunk, akkor tényleg menjünk a picsába, Killdrive-val, Eli-jjal együtt.vittore
hát pedig az offense idén már nem lesz jó (most már a cserék is lesérülnek az amúgy is szar OL-ben), ha nyerünk is akkor is a védelmen fog múlni a dolog elsősorban.Szesze
Azért, hogy az offense szar azt önmagában nem lehet kijelenteni. A futójáték alaposan fellendült, Brown meccsenként 100 yardot futott mióta visszatért, legutóbb az egész offense 200 futott yard felett zárt. Mondjuk én Cordle kiesését nem bánom, jobb lesz Boothe centernek és Brewer guardnak). Ezt kell nyomatni, levegőben pedig nem szabad eladni a labdát. A Dallas ellen speciel a védelmen ment el a meccs.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A MNF volt idén az első vagy második Skins meccs , amit láttam. Ha tőlük kikapunk, akkor tényleg menjünk a picsába, Killdrive-val, Eli-jjal együtt.vittore
hát pedig az offense idén már nem lesz jó (most már a cserék is lesérülnek az amúgy is szar OL-ben), ha nyerünk is akkor is a védelmen fog múlni a dolog elsősorban.
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
pillanatnyi formát asszem igen
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A MNF volt idén az első vagy második Skins meccs , amit láttam. Ha tőlük kikapunk, akkor tényleg menjünk a picsába, Killdrive-val, Eli-jjal együtt.vittore
2 meccsből meg lehet ítélni a többi 9-t?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
A MNF volt idén az első vagy második Skins meccs , amit láttam. Ha tőlük kikapunk, akkor tényleg menjünk a picsába, Killdrive-val, Eli-jjal együtt.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jöhetnek a remek snapek Boothe-tól és jöhet Brewer 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
cordle is ment ir-re