New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 423
...mint a talajvíz....https://www.profootballfocus.com/blog/2013/11/20/power-rankings-week-11-3/
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
JPP a hét védőjátékosa az NFC-ben


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 423
 www.youtube.com/watch?v=xm83DlkWH94
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 423
vége a mókának,jön a hétvége + a Dallas... had lássuk...................
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az meg kegyetlen nagy, hogy a pick előtt JPP bejelentette a huddle-ben, hogy ő most INT-t fog szerezni... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
nézőtéri videó speciális szögből a tegnapi Int - ről...  www.giants101.com/2013/11/18/new-york-giants-louis-murphy-fakes-out-eli-manning-leads-to-int-video/ozibozi
Eddig is úgy gondoltam, hogy nem Elié volt, így már biztos.

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 423
nézőtéri videó speciális szögből a tegnapi Int - ről...  www.giants101.com/2013/11/18/new-york-giants-louis-murphy-fakes-out-eli-manning-leads-to-int-video/
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Tippjáték 10. forduló végeredmény

Figyeljetek oda, hogy időben tippeljetek, mert volt megint egy tipp ami késett és volt még egy ami éppen hogy belefért.Asbee
én késtem pár percet... mély élnézést kérek 😊
de már levontam a konzekvenciát (sör formájában)ironroy
sorry...én meg azt hittem már elküldtem ... mind1 majd magamnak hozzáadom a végén azt a 4 pontot ...😊
több mint 10 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Tippjáték 10. forduló végeredmény

Figyeljetek oda, hogy időben tippeljetek, mert volt megint egy tipp ami késett és volt még egy ami éppen hogy belefért.Asbee
én késtem pár percet... mély élnézést kérek 😊
de már levontam a konzekvenciát (sör formájában)
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Azért mondjuk a futójáték most sem volt valami jó...Brown 3,7 yardos átlaggal futott, Jacobs pedig max arra jó, hogy az 1-2 yardos helyzeteket megoldja.Asbee
az elején inkább jól ment neki ,aztán mikor jobban figyeltek akkor esett vissza az az átlag sztem
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték 10. forduló végeredmény

Figyeljetek oda, hogy időben tippeljetek, mert volt megint egy tipp ami késett és volt még egy ami éppen hogy belefért.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azért mondjuk a futójáték most sem volt valami jó...Brown 3,7 yardos átlaggal futott, Jacobs pedig max arra jó, hogy az 1-2 yardos helyzeteket megoldja.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
tényleg jó kis meccs volt, és nem mellesleg ugye az első idén amit nem végig hajunk tépve hanem élvezettel lehetett megnézni! 😊
a D-t már megdicsértétek az O-ban továbbra is tartom hogy amíg fogunk tudni legalább ilyen szinten futni addig rendben lehetünk amint lesz visszaesés akkor nekünk annyi...
Eli javul(gat)ása is erre vezethető vissza hogy van érdemi futás nem csak passzra számítanak mondjuk tegnap a fal is jobb volt mint eddig általában!

azért sokkal jobb érzés lesz vasárnap úgy nézni a Dallas meccset hogy lesz igazi tétje még!! !!!!yooker
legalább is jobb érzés így várni míg elkezdődik, hogy a meccs közben is az lesz-e az majd kiderül 😊
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
tényleg jó kis meccs volt, és nem mellesleg ugye az első idén amit nem végig hajunk tépve hanem élvezettel lehetett megnézni! 😊
a D-t már megdicsértétek az O-ban továbbra is tartom hogy amíg fogunk tudni legalább ilyen szinten futni addig rendben lehetünk amint lesz visszaesés akkor nekünk annyi...
Eli javul(gat)ása is erre vezethető vissza hogy van érdemi futás nem csak passzra számítanak mondjuk tegnap a fal is jobb volt mint eddig általában!

azért sokkal jobb érzés lesz vasárnap úgy nézni a Dallas meccset hogy lesz igazi tétje még!! !!!!
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
AP, McCoy, az akkor futásban negyedik OAK. Az viszont tény, hogy ezek a csapatok passzolni meg nem nagyon tudtak, ez árnyal egy kicsit a képen.

Sajnos az O még nem jó annyira , (főleg Eli önmagához képest, bár már mutat életjeleket), hogy a D a teljesítményével bevigyen minket a PO-ba. A Sea, Det, SD szintű csapatok ellen pontok kellenek, nem lesz elég a D arra, hogy esetleg kevesebb ponton tartsa a támadóikat. Bár a Sea, nagyon ellépett, hátha nem lesz akkor már tét, a Det, meg a SD verhető, ahogy láttuk tegnap.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem akarok ünneprontó lenni. Meg jovo heten amugy is eltporoltok minket. De az elmúlt 4 meccsen nem az NFL offense krémével találkoztazok, sztem a Dallas sem igazán vehető ide. Szóval erre az élmezőnybe tartozó D-re inkább a Chargers Seahawks Lions trió utan térjünk vissza. Egyébként nálam most Ti vagytok a csoport esélyesei.Blevi
Nézted, hogy milyen futókat sikerült szinte lenullázni?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 036 — Lucas Scott
védelem előtt le a kalappal... Eli-tól még mindig több kellene!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ahhoz hogy esélyünk legyen a 10 meccsbol kb egy értelmeset játszó offensunknek mennie kell mert. Így mez ki a front 7
DL: Ware (sérült, ha jatszik is 60%), Hatcher (Ő is sérül most), Hayden(nem az a szint), Selvie (szoszo, ha DWare egészséges lenne jo lenne) mögöttük utcáról kukazott emberek kb.
LB sor: jelen állás szerint így fog kinézni: Carter - Sims - valami spec teamer 😀. Ugye érzékelhető miért nem vagyok derűlátó. Amint mondtam ti most 4 win streakrol jöttök, minket pedig lealazott a Saints.
70-30 nektek vsz.Blevi
Ekkora különbség tuti nincs a sérülések ellenére sem. Hiába a 4 győzelem azért mi sem gálázunk 😊
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ahhoz hogy esélyünk legyen a 10 meccsbol kb egy értelmeset játszó offensunknek mennie kell mert. Így mez ki a front 7
DL: Ware (sérült, ha jatszik is 60%), Hatcher (Ő is sérül most), Hayden(nem az a szint), Selvie (szoszo, ha DWare egészséges lenne jo lenne) mögöttük utcáról kukazott emberek kb.
LB sor: jelen állás szerint így fog kinézni: Carter - Sims - valami spec teamer 😀. Ugye érzékelhető miért nem vagyok derűlátó. Amint mondtam ti most 4 win streakrol jöttök, minket pedig lealazott a Saints.
70-30 nektek vsz.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nem akarok ünneprontó lenni. Meg jovo heten amugy is eltporoltok minket. De az elmúlt 4 meccsen nem az NFL offense krémével találkoztazok, sztem a Dallas sem igazán vehető ide. Szóval erre az élmezőnybe tartozó D-re inkább a Chargers Seahawks Lions trió utan térjünk vissza. Egyébként nálam most Ti vagytok a csoport esélyesei.Blevi
persze, az ellenfél sem mind1 😊 de korábban ellenünk mindenki 150 yardokat futott, idén pedig kurva jók vagyunk futás ellen a jól futó csapatok ellen is. A secondary pedig szintén mindenképp fejlődött tavalyhoz képest, nyilván elit offense-ek ellen azért nem várhatunk csodát, de én most úgy érzem reális az, h jó offense-ek ellen is helyt álljunk védekezésileg.
A csoportban pedig még bármi lehet, nekünk van egyedül épkézláb védelmünk jelenleg a 4 csapat közül, nálunk viszont az offense még túl gyenge lábakon áll ahhoz h favoritnak lehessen minket kikiáltani, főleg, h le is vagyunk maradva még. Nálam annyi változott, h kezdek reménykedni mert Brown-nal a futójátékunk klasszisokkal jobb lett, kérdés h Eli és az OL mennyit tud még kihozni magából..Szesze
Maradjunk annyiban hogy nem mi fogunk megfutni titeket... 😊 hétvégén a dallasi passprotectionon sok fog múlni, de ugy gondolom hogy mi lefelé tartunk ti felfelé. Szóval egyértelműen nektek áll a meccs. De kivancsi leszek Dezel mit tudtok kezdeni. Feltéve hogy Romo nem futkarozassal tölti majd az idejét.Blevi
Igen, kulcskérdés lesz h mekkora nyomást tud generálni a DL Romo-n.
A formák alapján egy picit sztem is nekünk áll a meccs, de max olyan 55-45%ban, úgyh persze simán benne van a zacskó és azzal vége is lenne a POs álmainknak egyből.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nem akarok ünneprontó lenni. Meg jovo heten amugy is eltporoltok minket. De az elmúlt 4 meccsen nem az NFL offense krémével találkoztazok, sztem a Dallas sem igazán vehető ide. Szóval erre az élmezőnybe tartozó D-re inkább a Chargers Seahawks Lions trió utan térjünk vissza. Egyébként nálam most Ti vagytok a csoport esélyesei.Blevi
persze, az ellenfél sem mind1 😊 de korábban ellenünk mindenki 150 yardokat futott, idén pedig kurva jók vagyunk futás ellen a jól futó csapatok ellen is. A secondary pedig szintén mindenképp fejlődött tavalyhoz képest, nyilván elit offense-ek ellen azért nem várhatunk csodát, de én most úgy érzem reális az, h jó offense-ek ellen is helyt álljunk védekezésileg.
A csoportban pedig még bármi lehet, nekünk van egyedül épkézláb védelmünk jelenleg a 4 csapat közül, nálunk viszont az offense még túl gyenge lábakon áll ahhoz h favoritnak lehessen minket kikiáltani, főleg, h le is vagyunk maradva még. Nálam annyi változott, h kezdek reménykedni mert Brown-nal a futójátékunk klasszisokkal jobb lett, kérdés h Eli és az OL mennyit tud még kihozni magából..Szesze
Maradjunk annyiban hogy nem mi fogunk megfutni titeket... 😊 hétvégén a dallasi passprotectionon sok fog múlni, de ugy gondolom hogy mi lefelé tartunk ti felfelé. Szóval egyértelműen nektek áll a meccs. De kivancsi leszek Dezel mit tudtok kezdeni. Feltéve hogy Romo nem futkarozassal tölti majd az idejét.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nem akarok ünneprontó lenni. Meg jovo heten amugy is eltporoltok minket. De az elmúlt 4 meccsen nem az NFL offense krémével találkoztazok, sztem a Dallas sem igazán vehető ide. Szóval erre az élmezőnybe tartozó D-re inkább a Chargers Seahawks Lions trió utan térjünk vissza. Egyébként nálam most Ti vagytok a csoport esélyesei.Blevi
persze, az ellenfél sem mind1 😊 de korábban ellenünk mindenki 150 yardokat futott, idén pedig kurva jók vagyunk futás ellen a jól futó csapatok ellen is. A secondary pedig szintén mindenképp fejlődött tavalyhoz képest, nyilván elit offense-ek ellen azért nem várhatunk csodát, de én most úgy érzem reális az, h jó offense-ek ellen is helyt álljunk védekezésileg.
A csoportban pedig még bármi lehet, nekünk van egyedül épkézláb védelmünk jelenleg a 4 csapat közül, nálunk viszont az offense még túl gyenge lábakon áll ahhoz h favoritnak lehessen minket kikiáltani, főleg, h le is vagyunk maradva még. Nálam annyi változott, h kezdek reménykedni mert Brown-nal a futójátékunk klasszisokkal jobb lett, kérdés h Eli és az OL mennyit tud még kihozni magából..
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nem akarok ünneprontó lenni. Meg jovo heten amugy is eltporoltok minket. De az elmúlt 4 meccsen nem az NFL offense krémével találkoztazok, sztem a Dallas sem igazán vehető ide. Szóval erre az élmezőnybe tartozó D-re inkább a Chargers Seahawks Lions trió utan térjünk vissza. Egyébként nálam most Ti vagytok a csoport esélyesei.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Fewell előtt le a kalappal, mert valami kurva mód összerakta a védelmet, ráadásul úgy, h a pass-rush továbbra sem az igazi, nem is tudom mi lenne ha még az is a várt szinten tudna teljesíteni. Ha egyesével végigmegyünk a védelmen szinte mindenki kiemelhető. A secondary hihetetlen jó lett, a Rolle-Hill safety páros minden várakozást felülmúlóan jó, Amutól vártuk a jó szezont, ő meg is felelt ennek, Thomasra viszont nem is tudom, h milyen jelzőt lehetne aggatni. Tényleg hihetetlen, h 3 ACL után (ráadásul ugyanabban a térdben) valaki így tudjon visszatérni.. ez szerintem teljesen példátlan dolog. McBride az egyetlen gyengébb láncszem a secben, dehát ő csak Webster és Ross kiesése miatt van a csapatban jelenleg. Szóval ez a secondary brutálisan jó most így.
Beason leigazolása óriási javulást hozott az egész védelmet tekintve. Nekem ő mindig is az egyik kedvenc LB-m volt, Kuechly Pantherses draftolásával kicsit reménykedtem is, h 1x majd hozzánk kerül, de azért komolyan nem bíztam benne, szerencsére mégis összejött és hozza is azt a szintet amire ő képes. Hosszú távut kell vele kötni minél előbb. Williams szintén kurva jól nyomja, főleg mióta Beason van mellette, mind futás, mind passz ellen tök jól használható.
A DL is jó, de persze a pass-rusht jó lenne erősíteni még. Tuck nekem tetszik egész évben és az utóbbi meccseken most már JPP is hozzátesz mindig 1-1 nagy játékot. Tőle azért még ennél is többet várok, de úgy néz ki tényleg kezd feljavulni ő is. A DT-k pedig egész évben tök jók.
Szóval összességében meg kell követnem Fewellt, mert megmondom őszintén én nem bíztam benne, h képes lesz összerakni ezt a védelmet, de nagyot tévedtem. Jelen állapotában ez a deff simán élmezőnyös az nfl-ben erre meg nem sokan számítottunk.
több mint 10 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
és ne feledkezzünk el a védelemről sem. beason óriási fogás volt, rolle is jó szezont fut. az offense is kezd összeállni, jó meccset várok a dallas ellen is