New York Jets

33 feliratkozó

több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 939
Én a Miami elleni meccseket tekintettem fokmérőnek eleve (igen nekünk ez a szint) sajnálom hogy Wilson sérült mert igazából Őt kéne "megmérnünk" ebben a szezonban. Sajnos ezzel együtt is nagyítóval kell keresni az előrelépést a tavalyi mélypont(?) után és ez kollektív felelősség: GM, Edzők játékosok. Lesz 2 fasza draftpickünk amivel ugyse tudunk mit kezdeni 😕
Pityu Gyor
Egyedüli dolog ami miatt negatívumnak érződik számomra a szezon, az hogy Wilson még nem mutatta meg, hogy miért volt 1/2-es. A szezon fő célja az volt számomra, hogy a fiatalok és rookie-k fejlődését lássam. Szerintem ez megtörténik: Moore egyre jobb, a két MC a szezon elejétől a csapat legjobbjai között vannak, AVT is kezd belelendülni, Bryce Hall korrekt kezdő CB és a DL rendben van szerintem. Ha Wilson virít valamit, akkor kifejezetten sikeresnek fogom értékelni a szezon, winek számától függetlenül. A talenthiány egyértelműen látszik a védelemben, a DL-en kivül Hall, MC2 és talán Mosley aki értékelhető játékos, de utóbbi is el van veszve coverage-ben. A safety sorunkról elég annyi, hogy az egyik múlt heti kezdőnk már nincs a csapatban.

Az meg, hogy a draft pickekkel nem tudunk mit kezdeni azt meg most menő mondani, de azért nem annyira rosszak Douglas draftjai, mint amennyire beharangozzák. Ha végignézzük akkor tavalyról van 3 potenciálisan jó kezdő( Becton, Hall, Mann ) és A. Davis aki szerintem egy jó társ mellett tud hozni egy átlagos szintet( önmagában eléggé fogalmatlan ez tény ), idénről pedig van 4 jónak tűnő kezdő( Moore, AVT, MC1, MC2 ) és ugye Wilson aki még kérdéses jelenleg. Továbbra is eléggé irányítócentrikus ez a játék, ha Wilson jó lesz a kövi pár hétben, akkor mindenki happy, ha nem akkor doom and gloom.
Wester
Ezért is számít sokat, hogy Hall kezdő szintet hozzon, hogy ne 2 CB-t kelljen jövőre vadászni. Mondjuk a DL-ben Rankins kapcsán nekem egyre nagyobb a kérdőjel h érdemes lenne-e megtartani... kb 6 misis szerződése van opcióval, de nem produkál olyan számokat h megérje... igaz inkább maradjon, mint 1. körben DT-t húzzunk. 😀
Becton kapcsán még óvatosan fogalmaznék: tavalyi biztató rookie szezon után TCben és az első pár meccsen is szarrá szívatták az edge rusherek + hozzáállásával és súlyával is akadtak gondok. Illetve nyilván ez a Jets h franchise punter draftolásának is örülnünk kell. 😀 Szegény Davis meg annyira fogalmatlan h UDFA-k ki tudnák játszani őt és h ezen segítene-e, ha mondjuk egy normál SS lenne mellette...
Beki
Szvsz Rankinst kivagnam es Foley-val hosszabbitanek.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Én a Miami elleni meccseket tekintettem fokmérőnek eleve (igen nekünk ez a szint) sajnálom hogy Wilson sérült mert igazából Őt kéne "megmérnünk" ebben a szezonban. Sajnos ezzel együtt is nagyítóval kell keresni az előrelépést a tavalyi mélypont(?) után és ez kollektív felelősség: GM, Edzők játékosok. Lesz 2 fasza draftpickünk amivel ugyse tudunk mit kezdeni 😕
Pityu Gyor
Egyedüli dolog ami miatt negatívumnak érződik számomra a szezon, az hogy Wilson még nem mutatta meg, hogy miért volt 1/2-es. A szezon fő célja az volt számomra, hogy a fiatalok és rookie-k fejlődését lássam. Szerintem ez megtörténik: Moore egyre jobb, a két MC a szezon elejétől a csapat legjobbjai között vannak, AVT is kezd belelendülni, Bryce Hall korrekt kezdő CB és a DL rendben van szerintem. Ha Wilson virít valamit, akkor kifejezetten sikeresnek fogom értékelni a szezon, winek számától függetlenül. A talenthiány egyértelműen látszik a védelemben, a DL-en kivül Hall, MC2 és talán Mosley aki értékelhető játékos, de utóbbi is el van veszve coverage-ben. A safety sorunkról elég annyi, hogy az egyik múlt heti kezdőnk már nincs a csapatban.

Az meg, hogy a draft pickekkel nem tudunk mit kezdeni azt meg most menő mondani, de azért nem annyira rosszak Douglas draftjai, mint amennyire beharangozzák. Ha végignézzük akkor tavalyról van 3 potenciálisan jó kezdő( Becton, Hall, Mann ) és A. Davis aki szerintem egy jó társ mellett tud hozni egy átlagos szintet( önmagában eléggé fogalmatlan ez tény ), idénről pedig van 4 jónak tűnő kezdő( Moore, AVT, MC1, MC2 ) és ugye Wilson aki még kérdéses jelenleg. Továbbra is eléggé irányítócentrikus ez a játék, ha Wilson jó lesz a kövi pár hétben, akkor mindenki happy, ha nem akkor doom and gloom.
Wester
Ezért is számít sokat, hogy Hall kezdő szintet hozzon, hogy ne 2 CB-t kelljen jövőre vadászni. Mondjuk a DL-ben Rankins kapcsán nekem egyre nagyobb a kérdőjel h érdemes lenne-e megtartani... kb 6 misis szerződése van opcióval, de nem produkál olyan számokat h megérje... igaz inkább maradjon, mint 1. körben DT-t húzzunk. 😀
Becton kapcsán még óvatosan fogalmaznék: tavalyi biztató rookie szezon után TCben és az első pár meccsen is szarrá szívatták az edge rusherek + hozzáállásával és súlyával is akadtak gondok. Illetve nyilván ez a Jets h franchise punter draftolásának is örülnünk kell. 😀 Szegény Davis meg annyira fogalmatlan h UDFA-k ki tudnák játszani őt és h ezen segítene-e, ha mondjuk egy normál SS lenne mellette...
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Védelem hétvégi pass rush mutatója: 0 sack, 2 QB hit, 18 QB hurry
JFM: 1 QB hit, 6 QB hurry
QW: 5 QB hurry
Lawson: 1 QB hit, 2 QB hurry
Blair: 2 QB hurry
Phillips: 1 QB hurry
Shepherd: 1 QB hurry
Rankins: 1 QB hurry

OL (43 pass block):
McGovern: 1 QB hit, 1 QB hurry, 2 pressure
AVT: 2 QB hurry, 2 pressure
Fant: 1 QB hit, 1 pressure
LDT: 1 sack, 1 QB hit, 5 QB hurry, 7 pressure
Moses: 2 QB hurry, 2 pressure
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Én a Miami elleni meccseket tekintettem fokmérőnek eleve (igen nekünk ez a szint) sajnálom hogy Wilson sérült mert igazából Őt kéne "megmérnünk" ebben a szezonban. Sajnos ezzel együtt is nagyítóval kell keresni az előrelépést a tavalyi mélypont(?) után és ez kollektív felelősség: GM, Edzők játékosok. Lesz 2 fasza draftpickünk amivel ugyse tudunk mit kezdeni 😕
Pityu Gyor
Egyedüli dolog ami miatt negatívumnak érződik számomra a szezon, az hogy Wilson még nem mutatta meg, hogy miért volt 1/2-es. A szezon fő célja az volt számomra, hogy a fiatalok és rookie-k fejlődését lássam. Szerintem ez megtörténik: Moore egyre jobb, a két MC a szezon elejétől a csapat legjobbjai között vannak, AVT is kezd belelendülni, Bryce Hall korrekt kezdő CB és a DL rendben van szerintem. Ha Wilson virít valamit, akkor kifejezetten sikeresnek fogom értékelni a szezon, winek számától függetlenül. A talenthiány egyértelműen látszik a védelemben, a DL-en kivül Hall, MC2 és talán Mosley aki értékelhető játékos, de utóbbi is el van veszve coverage-ben. A safety sorunkról elég annyi, hogy az egyik múlt heti kezdőnk már nincs a csapatban.

Az meg, hogy a draft pickekkel nem tudunk mit kezdeni azt meg most menő mondani, de azért nem annyira rosszak Douglas draftjai, mint amennyire beharangozzák. Ha végignézzük akkor tavalyról van 3 potenciálisan jó kezdő( Becton, Hall, Mann ) és A. Davis aki szerintem egy jó társ mellett tud hozni egy átlagos szintet( önmagában eléggé fogalmatlan ez tény ), idénről pedig van 4 jónak tűnő kezdő( Moore, AVT, MC1, MC2 ) és ugye Wilson aki még kérdéses jelenleg. Továbbra is eléggé irányítócentrikus ez a játék, ha Wilson jó lesz a kövi pár hétben, akkor mindenki happy, ha nem akkor doom and gloom.

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Én a Miami elleni meccseket tekintettem fokmérőnek eleve (igen nekünk ez a szint) sajnálom hogy Wilson sérült mert igazából Őt kéne "megmérnünk" ebben a szezonban. Sajnos ezzel együtt is nagyítóval kell keresni az előrelépést a tavalyi mélypont(?) után és ez kollektív felelősség: GM, Edzők játékosok. Lesz 2 fasza draftpickünk amivel ugyse tudunk mit kezdeni 😕
Pityu Gyor
Nekünk az igazi fokmérő a Houston és a Jacksonville sajnos.
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Én a Miami elleni meccseket tekintettem fokmérőnek eleve (igen nekünk ez a szint) sajnálom hogy Wilson sérült mert igazából Őt kéne "megmérnünk" ebben a szezonban. Sajnos ezzel együtt is nagyítóval kell keresni az előrelépést a tavalyi mélypont(?) után és ez kollektív felelősség: GM, Edzők játékosok. Lesz 2 fasza draftpickünk amivel ugyse tudunk mit kezdeni 😕

Green is green
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 333 — maci faszán vitézkötés
Unokahugom Los Angelesbol New Yorkba repult tegnap delutan-este. Es fotozott egyet a New Yorkba erkezo repulobol. A kepen az az East Rutherfordi pillanat mikor mar lement a meccsetek, sajna az a franya Alaska Airlines nem volt eleg gyors, de szep az otthonotok igy is. ☺

Screenshot-2021-11-22-07-18-28-907-com-whatsapp-1

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Legalabb a rookiek elkezdtek belelendulni, illetve ezen a meccsen sajat magunkat vertuk meg eleg szepen. Wilson jovo heten remelhetoleg mar jatszik.
Apex
Az a rookiek nálam össz 2 fő: Carter és Moore. 😀 AVT így szemmel szenvedett ismét passz ellen, de majd PFF számokból kiderül.
Igazából ipari méretű balfaszkodást most nem csináltunk, de nem is tudom mi a legjobb kifejezés erre a vereségre. Flacco hozta azt, amiért ő volt a kezdő: zéró blitzeket simán lehozta, köztük egy hosszú play-el. Meg volt egy vakoldali sack, aminek fumble lett a vége, de az nem az ő hibája volt.
Védelem 0 sacket hozott, de volt nyomás valamennyire. Hatalmas teljesítménnyel Davis barátunk behúzott egy szar passzt Tuától... még jó h véletlenül arra járt. Emellett Dunn összehozott egy 60 yardos TD-t. LB-k kalap szarok voltak... szép és jó kiemelni Quincy Williams hard hitter képességét, miközben 5-6 yardos futások simán jöttek. TE-kel semmit nem tudunk kezdeni, secondary teljes homály.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 939
Legalabb a rookiek elkezdtek belelendulni, illetve ezen a meccsen sajat magunkat vertuk meg eleg szepen. Wilson jovo heten remelhetoleg mar jatszik.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
GTom New York Jets 236
Kicsit nézetem ez az nb2-es meccset.

Nagyon érdekes, hogy tavaly volt egy támadó-gurunk pocsék támadósorral, most meg van egy védő-gurunk és ez a barátok között sem túl acélos Maimi úgy jött át a csapatom, mint kés a vajon.
Amúgy én mindig is bírtam Folk-ot, sőt Gregg Williems-et is...
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Ideje Amendola helyett kickert keresni, bohóc a csávó. 50+ yardról alig lát el, 40 alatt meg inkonzisztens.
Beki
Amúgy évekig anyáztam Folk-ot, hogy mennyire átlagos rúgó. Tipikusan az a poszt, amit nem értekelsz rendesen, amig nincs több éven át szar. Folkot brutálisan visszasirom az elmúlt pár évben

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Poginho New York Jets Oregon Ducks 16
Viszont 150Kg szériázik fekve az tuti!☝🏼😂🤣😅
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Ideje Amendola helyett kickert keresni, bohóc a csávó. 50+ yardról alig lát el, 40 alatt meg inkonzisztens.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
SOURCE: The #Jets are changing up their offensive line.

Laurent Duvernay-Tardif, acquired via trade from the #Chiefs, will start at right guard today in place of Greg Van Roten
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 997
 nypost.com/2021/11/19/former-nfl-player-zac-stacy-arrested-in-florida-after-allegedly-beating-his-ex/

anyád.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
gedam 5 699
-hé saleh, történelmi mélységekben a jets d.
-oké, akkor flacco kezd.
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Flakon kezd és én már nem értek semmit se 😀
Wester
Mint a Red Alert 3 -ban anno:

"Hero reporting"
Amadeus
Szerintem szimplán csak a GMnek igazolnia kell miért igazolta le Flaccot ezért kell neki meccs...
Sajnálom, hogy Wilson nem oké mét, mert a mostani helyzetünkben a Dilphins elleni meccsek a fokmérők igazán

Green is green
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 997
Flakon kezd és én már nem értek semmit se 😀
Wester
Mint a Red Alert 3 -ban anno:

"Hero reporting"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk azt nem tudom, hogy Cimini állítása, miszerint a Phins defense blitz heavy erősen, de statokban gyenge azért és ezért kezdhet Flakon:
- legtöbb engedett yard meccsenként (igaz h 10 meccset játszottak már)
- total yards / game, bottom 4
- legtöbb engedett passzolt yard
- össz futott yardban középmezőny
- engedett össz pont, bottom 5
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Flakon kezd és én már nem értek semmit se 😀
Wester
Valszeg Wilson nem egészséges, White elintézte magát múlt héten, így nem maradt sok opció. 😀
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Flakon kezd és én már nem értek semmit se 😀

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Roster moves:
- TE Kenny Yeboah and CB Rachad Wildgoose signed to active roster.
- CB Brandin Echols placed on IR.
- LB Corey Thompson and WR Keelan Doss signed to practice squad
- LB Noah Dawkins placed on practice squad IR.

Gondolom így Pinnock vagy Dunn kezdő lesz.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
PFF adatok:
GVR: 4 QB hurry, 4 pressure
AVT: 2 QB hit, 2 QB hurry, 4 pressure
Fant: 3 QB hit, 3 pressure
Moses: 1 QB hit, 1 QB hurry, 2 pressure
McGovern: hibátlan napot zárt

Védelem a 2 sack és 1 INT mellett: 1 QB hit és 3 QB hurry, ebből a DL hozott 1 sack, 3 QB hurry-t.

Fél szezonon túl draft pick update:
1/3
1/7
saját 2. kör -> kör eleje
CAR 2. kör -> 2/20 környéke
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Greg Van Roten has allowed 32 pressures, most in the NFL among RG.

Nem lehetne LDT-t kipróbálni? Lenne fél szezon, hogy kiderüljön megoldást jelentene-e RG posztra.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Bowles alatt is voltak undorító vereségek, de talent issue ide vagy oda, ez azért mindennek a legalja már baszki...

Beki
Ja nehogy félreérts, ez a teljesítmény hipersz@r. Csak ehhez a brigadhoz képest Gase meg csapata kevesebb talenttel dolgozhatott - amiért anyaztuk őket és elüldöztük (jogosan). Nem tudom most meddig tart majd a türelem a coachok felé.
Pityu Gyor
GW-t azért nem nagyon szidtuk itt soha. Ő pont, hogy egy egész fasza DC a ligában és azért elég sok mindent ki is hozott a keretből. Az a baj, hogy itt az LB meg a Safety sor katasztrófa és a fiatal CB-k megtesznek mindent, de ez amit Saleh-ék akarnak rendszert ráerőltetni erre a D-re sajnos lehetetlen. Ez akkor működik ha van egy fasza 4-man pass rush-od, illetve a futást limitálni tudjuk amennyire lehet, sajnos ezekből egyik sem valósul meg. Mosley mögött senki nincs aki segítené, Jarrad Davis hatalmas mellélövésnek tűnik, Quincy Williams-nek volt egy két fasza meccse, de jelenleg nem kezdő szint, a safety-ket meg hagyjuk is.
Apex
Mindentől függetlenül, ha a D# folytatja ezt a szintet (jelzőt nem használok, mert nincs olyan, amelyik hűen visszaadná a valóságot) és az O#-ban AVT, Moore és Carter fejlődik, akkor Woody helyében év végi értékelésen leültetném JD-t és Saleh barátunkat: oké srácok, a világ minden resource-a rendelkezésetekre áll -> 60M+ cap space, magas draft pickek hada. Ha ebből nem tudtok értékelhető védelmet varázsolni és Wilson továbbra is szenved, szezon végén mehettek amerre láttok.
Tudom h emellett az OL jobb oldala és elkapó TE is kell, de ez így nem mehet tovább. Tudtuk h a védelem szenvedni fog, de azért nem full UDFA banda rohangál ott sem...