New York Jets

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Azert erdekes h Lerriman azonnal megkapta az 1 ev 8 misit, RAnak meg evi 10 misit nem akartuk (garantalt nagy resze ki is ment volna egy ev alatt).
Ertem en h JD hozzarendel egy erteket minden jatekoshoz es onnan nem mozdul, de az osszeszokottsag Darnolddal csak megert volna annyit, mint a CAR adott neki. WR poszton is visszaleptunk, nyugodtan hatradolhetunk h WR vagy OT lesz-e a 11. pick, minden mas elfogadhatatlan (kiveve ha Young lecsuszik addig).
Beki
Miért hol léptünk még ezen kívül vissza?

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Azert erdekes h Lerriman azonnal megkapta az 1 ev 8 misit, RAnak meg evi 10 misit nem akartuk (garantalt nagy resze ki is ment volna egy ev alatt).
Ertem en h JD hozzarendel egy erteket minden jatekoshoz es onnan nem mozdul, de az osszeszokottsag Darnolddal csak megert volna annyit, mint a CAR adott neki. WR poszton is visszaleptunk, nyugodtan hatradolhetunk h WR vagy OT lesz-e a 11. pick, minden mas elfogadhatatlan (kiveve ha Young lecsuszik addig).
Beki
Az érződik, hogy nagyon úgy mozgatjuk a keretet jelenleg, hogy majd kurva jól fogunk draftolni és azzal megoldjuk a dolgokat, de azért az elmúlt draftokat elnézve ezzel kapcsolatban azért vannak fenntartásaim. Illetve eddig nem igazán tartottam jó ötletnek, sőt igazából most se, viszont lehet bekéne próbálni egy trade-t Trent Williams-ért és akkor jöhet Jeudy vagy Lamb első körben. Amiatt aggódom elsősorban, hogy tegyük fel közben Trent-ért tradel valaki vagy kivágják és elviszi más, plusz még az első 4 OT is kimegy, na akkor szarban leszünk, egy második körös OT-val azért nem vágnék neki nyugodtan a szezonnak.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Azert erdekes h Lerriman azonnal megkapta az 1 ev 8 misit, RAnak meg evi 10 misit nem akartuk (garantalt nagy resze ki is ment volna egy ev alatt).
Ertem en h JD hozzarendel egy erteket minden jatekoshoz es onnan nem mozdul, de az osszeszokottsag Darnolddal csak megert volna annyit, mint a CAR adott neki. WR poszton is visszaleptunk, nyugodtan hatradolhetunk h WR vagy OT lesz-e a 11. pick, minden mas elfogadhatatlan (kiveve ha Young lecsuszik addig).
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Ezzel a dontessel amugy igy egyet raaludva nem vagyok annyira kibekulve. Egy speedster helyett hoztunk egy speedstert, aki ugye nyilvan meg sosem jatszott egyutt Darnold-al illetve gyengebb route running-al is rendelkezik. Bar teny olcsobb volt, es lehet sporolunk hogy tudjunk hozni meg valakit. Illetve nyilvan a hatteret sem tudjuk, lehet ennyiert pl. hozzank nem irta volna ala es JD nem akart feljebb menni. En azert nyugodtabb lennek ha jonne meg egy wr es masodik korben draftolnank is egyet.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Azert kicsit sajnalom, hogy megy, de abszolut ertheto dontes. Mindenesetre sok sikert neki a tovabbiakban!
 twitter.com/RichCimini/status/1242571982031462401?s=19
Apex
Érdekes ennyiért lehet megérte volna megtartani, de ez is magyarázható. Sajnálom h nem erősebb csapatba megy, kiváncsi lettem volna mi jön ki belőle.

Green is green
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Perriman érkezett 8 millióért. Köszi mert állandóan velünk boronálták össze. Nem örültem volna 😊
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Azert kicsit sajnalom, hogy megy, de abszolut ertheto dontes. Mindenesetre sok sikert neki a tovabbiakban!
 twitter.com/RichCimini/status/1242571982031462401?s=19

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az sem kevés, de legalább nem ilyen 13-15 misi

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Meh, igy viszont garantalt a wr pick is masodik korben, illetve Perrimant elhozhatnank.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
RA elment a Panthershez 2 év/20 milla!
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Az eddigi offseason diohejban
 twitter.com/JetsOpinion/status/1242255073566248962?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Hogy értékelitek az FA-t?
Főleg az OL rész érdekelne!
steelwolf
Igazából ami elérhető volt, abból jól gazdálkodott szerintem JD, most fizetésekbe nem mennék bele, mert valszeg ezek a számok az új CBA miatti cap emelkedés miatt valszeg aprópénznek tűnnek majd. Még drafton jöhet egy OT, de nem állunk ott letolt gatyával, ha kiviszik mind előttünk.
Wester
Ami pozitívum, hogy oda erősítettünk amit mondott (és amire tényleg szükség van). Túl nem fizettünk senkit. Nem szereztünk "elit" játékost, kérdés hogy ezekből a jó iparosokból mit lehet összegyúrni.

Green is green
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
JJenkins szerzodese 1 ev, 5 misi.
Beki
Hat o se volt draga

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
JJenkins szerzodese 1 ev, 5 misi.
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Hogy értékelitek az FA-t?
Főleg az OL rész érdekelne!
steelwolf
Igazából ami elérhető volt, abból jól gazdálkodott szerintem JD, most fizetésekbe nem mennék bele, mert valszeg ezek a számok az új CBA miatti cap emelkedés miatt valszeg aprópénznek tűnnek majd. Még drafton jöhet egy OT, de nem állunk ott letolt gatyával, ha kiviszik mind előttünk.

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hogy értékelitek az FA-t?
Főleg az OL rész érdekelne!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Akkor meg RA(ha visszajön) mellé talán beférhet egy OLB/CB függően ugye az előbb említett szerződésektől.Apex
Ha RA nem jön, akkor gondolom olcsóbban Dorsett vagy Perriman 1 évre, utána sztem draftig kifújt a tevékenység, max depth igazolások.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Mindketten 1 éves szerződéssel jönnek vissza. Van Roten és Jenkins számait jó lenne tudni, mert izgalmas h még mindig van pénz lóvéra. 😀
Beki
Tudván, hogy elvileg Jenkins után volt érdeklődés gyanítom nem volt annyira olcsó ...bár fene tudja Poole-ról is azt hittem hogy többet fog kapni.
Apex
Közben Fant, Lewis és Poole szerződésének pontos számai ismertek, így kis matek:

Poole 1 éves, full garis 5M 2020-ra

Fant cap számai:
2020: 7.25M
2021: 9.4M (7.4M szabadul fel, ha kitennénk)
2022: 10.65M

Lewis cap számai:
2020: 2.975M
2021: 7.7M (4.7M szabadul fel kivágás esetén)
2022: 7.9M

Ez így 5 + 7.25 + 2.975 = 15.225M
Van ugye még McGovern, nála csak átlaggal tudok számolni perpill, ami évi 9M, tehát 9 + 15.225 = 24.225M
Van még továbbá egy TruJo post-June cut, amivel 11 misi szabadul fel.

OTC adatokat nézve (beleszámít már Fant és Lewis szerződése), perpill 36.7M cap spacet ír.
Ebből lejön Poole és McGovern + TruJo cut, tehát van kb ~ 33.7M cap space.

Gondolom 9-10 misi / év ajánlat hever RA asztalán tőlünk. Ha máshova ír alá, akkor Dorsett és Perriman iránt érdeklődtünk.
Ezenkívül talán még Van Roten befuthat + 1 CB (+depth igazolások) és ennyi részünkről az FA.
Hát ugye, eme hsz-em óta érkezett:
- Andrews
- Van Roten
- Desir, 1 év 5.5M
- Maulet
- Christian, 1 év 1.25, max 2M
- Burgess
- Hewitt, 1 év 2M
- Jenkins

Repült:
- Roberts, 6M spórolás
Beki
Akkor meg RA(ha visszajön) mellé talán beférhet egy OLB/CB függően ugye az előbb említett szerződésektől.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Mindketten 1 éves szerződéssel jönnek vissza. Van Roten és Jenkins számait jó lenne tudni, mert izgalmas h még mindig van pénz lóvéra. 😀
Beki
Tudván, hogy elvileg Jenkins után volt érdeklődés gyanítom nem volt annyira olcsó ...bár fene tudja Poole-ról is azt hittem hogy többet fog kapni.
Apex
Közben Fant, Lewis és Poole szerződésének pontos számai ismertek, így kis matek:

Poole 1 éves, full garis 5M 2020-ra

Fant cap számai:
2020: 7.25M
2021: 9.4M (7.4M szabadul fel, ha kitennénk)
2022: 10.65M

Lewis cap számai:
2020: 2.975M
2021: 7.7M (4.7M szabadul fel kivágás esetén)
2022: 7.9M

Ez így 5 + 7.25 + 2.975 = 15.225M
Van ugye még McGovern, nála csak átlaggal tudok számolni perpill, ami évi 9M, tehát 9 + 15.225 = 24.225M
Van még továbbá egy TruJo post-June cut, amivel 11 misi szabadul fel.

OTC adatokat nézve (beleszámít már Fant és Lewis szerződése), perpill 36.7M cap spacet ír.
Ebből lejön Poole és McGovern + TruJo cut, tehát van kb ~ 33.7M cap space.

Gondolom 9-10 misi / év ajánlat hever RA asztalán tőlünk. Ha máshova ír alá, akkor Dorsett és Perriman iránt érdeklődtünk.
Ezenkívül talán még Van Roten befuthat + 1 CB (+depth igazolások) és ennyi részünkről az FA.
Hát ugye, eme hsz-em óta érkezett:
- Andrews
- Van Roten
- Desir, 1 év 5.5M
- Maulet
- Christian, 1 év 1.25, max 2M
- Burgess
- Hewitt, 1 év 2M
- Jenkins

Repült:
- Roberts, 6M spórolás
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Mindketten 1 éves szerződéssel jönnek vissza. Van Roten és Jenkins számait jó lenne tudni, mert izgalmas h még mindig van pénz lóvéra. 😀
Beki
Tudván, hogy elvileg Jenkins után volt érdeklődés gyanítom nem volt annyira olcsó ...bár fene tudja Poole-ról is azt hittem hogy többet fog kapni.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Mindketten 1 éves szerződéssel jönnek vissza. Van Roten és Jenkins számait jó lenne tudni, mert izgalmas h még mindig van pénz lóvéra. 😀
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Illetve kisebb meglepetésre Jordan Jenkins is visszajön, igazából én alapból is örültem volna ha visszahozzuk, nem egy rossz játékos ő. A deal még nem ismert, már csak egy emberre várunk...

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
James Burgess-t is visszahozzuk, ezután szerintem az ILB poszthoz nem is fogunk nyúlni

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Desir szerzodese max 5.5M lesz.
Beki
Occsóó volt!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Desir szerzodese max 5.5M lesz.