New York Jets

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
STACKEDApex
Ugye...nekem is tetszik. 😀
Felhívnám külön a figyelmet az OL, LB, CB és S depth-re. Edge rusherek névsora külön élmény.

Kezdő CB-k, ohh...

Beki
Na azert Austinban en bizok, o fasza volt tavaly 😊 meg nyugi meg csak most kezdodott az egesz, majd a draft utan nezzuk meg. Nyilvan akkor is marad need mert hat fantasztikus volt alapbol a roster dehat ezt tudtuk.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Valahogy így áll most a roster (akiknek szerződése van /eddig 3 UFA-t is ideveszem/ és pályát is láttak már):

QB: Darnold
RB: Bell, Cannon, Josh Adams
TE: Griffin, Herndon, Wesco
WR: Crowder, Enunwa, Bellamy, Doctson, Berrios
OL: Winters, Fant, Lewis. McGovern, Harrison Edoga, McDermott

DL: Anderson, QW, McLendon, Shepherd, Basham, Kaufusi, Fatukasi, K Phillips
LB: CJ Mosley, Williamson, Cashman
CB: TruJo, Roberts, Hairston, Austin, Kyron Brown
S: Adams, Maye


Beki
Amugy Macc-el mar az lenne, hogy Fa elso napjan idehozzuk Clowney-t meg Bradberry-t(szerintem ez egy pocsek igazolas sry giants fanok) a tobbi napon meg ulnenk csak letolt gatyaval meg a rengeteg need-el 😂

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
STACKEDApex
Ugye...nekem is tetszik. 😀
Felhívnám külön a figyelmet az OL, LB, CB és S depth-re. Edge rusherek névsora külön élmény.

Kezdő CB-k, ohh...
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Valahogy így áll most a roster (akiknek szerződése van /eddig 3 UFA-t is ideveszem/ és pályát is láttak már):

QB: Darnold
RB: Bell, Cannon, Josh Adams
TE: Griffin, Herndon, Wesco
WR: Crowder, Enunwa, Bellamy, Doctson, Berrios
OL: Winters, Fant, Lewis. McGovern, Harrison Edoga, McDermott

DL: Anderson, QW, McLendon, Shepherd, Basham, Kaufusi, Fatukasi, K Phillips
LB: CJ Mosley, Williamson, Cashman
CB: TruJo, Roberts, Hairston, Austin, Kyron Brown
S: Adams, Maye


Beki
STACKED

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Valahogy így áll most a roster (akiknek szerződése van /eddig 3 UFA-t is ideveszem/ és pályát is láttak már):

QB: Darnold
RB: Bell, Cannon, Josh Adams
TE: Griffin, Herndon, Wesco
WR: Crowder, Enunwa, Bellamy, Doctson, Berrios
OL: Winters, Fant, Lewis. McGovern, Harrison Edoga, McDermott

DL: Anderson, QW, McLendon, Shepherd, Basham, Kaufusi, Fatukasi, K Phillips
LB: CJ Mosley, Williamson, Cashman
CB: TruJo, Roberts, Hairston, Austin, Kyron Brown
S: Adams, Maye

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
RA is donthetne lassan h tovabb tudjunk lepni WR fronton, ha kell.
OL depth asszem jelenleg Harrisonbol es McDermottbol all. Pass rusher sztem nem jon.
1 OL, 1 WR, backup QB es 1-2 CB igazolasra szamitok meg FAn (+depth ezerrel).
Na meg TruJo miert van meg rosteren? Nem kapott a csapat masolatot uj CBArol h van pst-June cut mar? 😀
Beki
Fowler meg Clowney szerintem is eselytelen, ketlem hogy JD agyonfizetne oket. Akiket eltudok kepzelni az esetleg Derek Wolfe es/vagy Devon Kennard.
Apex
Látva, hogy Quinn és Beasley milyen lóvét kapott... nyugodtan mondhatjuk, hogy Fowler és Clowney esélytelen. 😊
Talán Floyd megérhet egy misét 1 éves contracttal.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
RA is donthetne lassan h tovabb tudjunk lepni WR fronton, ha kell.
OL depth asszem jelenleg Harrisonbol es McDermottbol all. Pass rusher sztem nem jon.
1 OL, 1 WR, backup QB es 1-2 CB igazolasra szamitok meg FAn (+depth ezerrel).
Na meg TruJo miert van meg rosteren? Nem kapott a csapat masolatot uj CBArol h van pst-June cut mar? 😀
Beki
Fowler meg Clowney szerintem is eselytelen, ketlem hogy JD agyonfizetne oket. Akiket eltudok kepzelni az esetleg Derek Wolfe es/vagy Devon Kennard.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
RA is donthetne lassan h tovabb tudjunk lepni WR fronton, ha kell.
OL depth asszem jelenleg Harrisonbol es McDermottbol all. Pass rusher sztem nem jon.
1 OL, 1 WR, backup QB es 1-2 CB igazolasra szamitok meg FAn (+depth ezerrel).
Na meg TruJo miert van meg rosteren? Nem kapott a csapat masolatot uj CBArol h van pst-June cut mar? 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Source: Jets agree to terms on a 3-year, $18.6 million deal to bring back left guard Alex Lewis ($6M guaranteed).

Tehat 6 misi garantalt Lewisnak. Gyakorlatilag Fant es Lewis szerzodese 1-1, McGoverne 2 evre szol.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó


Ez még mindig siralmasan néz ki. 😀
alatriste
Még lesz draft is azért 😀 szerintem ott is első 3 körben biztos hogy jön még kettő
Apex
Csak mivel Winters nem lett cut, Lewis visszajött és érkezett McGovern a fal kvázi ki tud állni. Ellenben elkapó egy kanyi nem jött (még).
Ha ez nem változik nekem első körben nagyon WR szaga van.
alatriste
Nem nem. Semmi 1. koros WR nem ferhet bele. Max 2. korben es az sem erdekel, ha visszajovunk 3. korbol masodikba dupla WR okan.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/MMehtaNYDN/status/1240051455186305024?s=19
Nem mellesleg rohadt jo aron jott. Elotte meg Lewist is visszahoztuk szoval LG-ben jo esellyel o lesz a kezdo. Van Roten irant tovabbra is erdeklodunk(passpro-ban elvileg egesz jo), de nem mi vagyunk az egyetlenek. Na akkor elso korben johet OT masodikban C/G, a tobbi csapatresz meg le van fosva.
Apex
Ha Van Roten jon, sztem o a kezdo. 😊 Bar erdekel h Peat korul miert ekkora a csend (meg ha szezononkent par meccset ki is hagy).
Igy utolag egesz jol lehetne varialni az OLt, ha pl Thuney osszejott volna + 1. koros OT.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
 twitter.com/MMehtaNYDN/status/1240051455186305024?s=19
Nem mellesleg rohadt jo aron jott. Elotte meg Lewist is visszahoztuk szoval LG-ben jo esellyel o lesz a kezdo. Van Roten irant tovabbra is erdeklodunk(passpro-ban elvileg egesz jo), de nem mi vagyunk az egyetlenek. Na akkor elso korben johet OT masodikban C/G, a tobbi csapatresz meg le van fosva.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939


Ez még mindig siralmasan néz ki. 😀
alatriste
Még lesz draft is azért 😀 szerintem ott is első 3 körben biztos hogy jön még kettő
Apex
Csak mivel Winters nem lett cut, Lewis visszajött és érkezett McGovern a fal kvázi ki tud állni. Ellenben elkapó egy kanyi nem jött (még).
Ha ez nem változik nekem első körben nagyon WR szaga van.
alatriste
Robbyt elvileg visszaakarjuk nagyon hozni, illetve Dorsett iránt is érdeklődünk. Csak abban az esetben gondolnám, hogy WR pick lesz ha jönne Peters vagy Trent Williams. Ellenkező esetben elkerülhetetlen az OT pick, Fant-et is az eddigi infók alapján valszeg átraknánk RT-be.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.


Ez még mindig siralmasan néz ki. 😀
alatriste
Még lesz draft is azért 😀 szerintem ott is első 3 körben biztos hogy jön még kettő
Apex
Csak mivel Winters nem lett cut, Lewis visszajött és érkezett McGovern a fal kvázi ki tud állni. Ellenben elkapó egy kanyi nem jött (még).
Ha ez nem változik nekem első körben nagyon WR szaga van.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939


Ez még mindig siralmasan néz ki. 😀
alatriste
Még lesz draft is azért 😀 szerintem ott is első 3 körben biztos hogy jön még kettő

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.


Ez még mindig siralmasan néz ki. 😀

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
EZAZ!

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😕

több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
McGovern rohadtul kene :/ legalabb a center poszt legyen biztos
Apex
Nem nagyon van alternatíva (egyik félnek sem), szóval szerintem ez a házasság elkerülhetetlen
Wyatt
The #Jets are signing former #Broncos C Connor McGovern to a three-year, $27 million deal that includes $18M fully guaranteed, per source.

és done is, Tom Pelissero tollábóll, nekem nagyon need volt, hogy hozzánk jöjjön, de a zöld sarokba sikerült bevonzani 😛

Szerkesztette: Rodaron
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
McGovern rohadtul kene :/ legalabb a center poszt legyen biztos
Apex
Nem nagyon van alternatíva (egyik félnek sem), szóval szerintem ez a házasság elkerülhetetlen

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Details on George Fant’ deal with Jets: It’s actually 3 years for $27.3M.

2020: $9.25M fully guaranteed.
$4.45M in 2021 is guaranteed for injury only now. Becomes fully guaranteed on 5th day of 2021 league year.

Essentially a 1-yr, $9.25M deal.

Fant has $8M base salary in 2021. He also has per-game roster bonuses each year for a $400K max each year. ($3M in escalators could push total deal to $30.3M)

If he plays two seasons, he’ll make $17.65M.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
McGovern rohadtul kene :/ legalabb a center poszt legyen biztos
Apex
Illetve, ha jól tudom játszott RG-ben is. Az látszik azért, hogy JD hű a szavához és olyan embereket is keres OL-ben, akik máshova is be tudnak ugrani. Fant ilyen, Glasgow szintén, ill McGovern is.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
McGovern rohadtul kene :/ legalabb a center poszt legyen biztos

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Es Brady jön csereirányitónak Darnold mögé 😁😁😁

Green is green
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
No, Cooper kap évi 20 misit, míg Cobb 9 misit (igaz BoB zsenialitása miatt), kíváncsi leszek h RA mennyit kap...
Beki
13 es marad nalunk

Green is green