New York Jets

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
CB Pierre Desir érkezik 1 évre.
Beki
Fasza! Neki nagyon örülök, 1 éves szerződést szerintem mindenképpen megért. 2 éve nagyon fasza volt, meglátjuk hogy GW mit tud vele kezdeni.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
CB Pierre Desir érkezik 1 évre.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Winters valszeg igy repul amivel 7 misi megintcsak felszabadult, Robbyt meg visszakene hozni, kene egy kezdokaliberu veteran CB, illetve DE is azert van meg a piacon
Apex
Winters-t megkérdezném azért paycut, ha engedne 3-4 misit és a maradékot full gariban megkapná, felőlem maradhat.
Robby nem tudom mire vár amúgy... vagy miért gondolják azt, hogy valaki hirtelen nagyobb lóvét ad neki. Tudom h nem kell sehova sietni, de naponta elkezdeném 1 misivel csökkenteni az ajánlatot. Drága kománk sokat képzel magáról, holott WR1-től messze van.
Veterán CB-t én is várok, bár jó volna tudni mennyi cap space van. 😀
Beki
En inkabb hoznek hatso korokbol egy guardot GRV es Lewis moge. Nem tudom RA-vel mivan, fura ez az egesz.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Winters valszeg igy repul amivel 7 misi megintcsak felszabadult, Robbyt meg visszakene hozni, kene egy kezdokaliberu veteran CB, illetve DE is azert van meg a piacon
Apex
Winters-t megkérdezném azért paycut, ha engedne 3-4 misit és a maradékot full gariban megkapná, felőlem maradhat.
Robby nem tudom mire vár amúgy... vagy miért gondolják azt, hogy valaki hirtelen nagyobb lóvét ad neki. Tudom h nem kell sehova sietni, de naponta elkezdeném 1 misivel csökkenteni az ajánlatot. Drága kománk sokat képzel magáról, holott WR1-től messze van.
Veterán CB-t én is várok, bár jó volna tudni mennyi cap space van. 😀
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Winters valszeg igy repul amivel 7 misi megintcsak felszabadult, Robbyt meg visszakene hozni, kene egy kezdokaliberu veteran CB, illetve DE is azert van meg a piacon

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Azert remelem fog maradni a top OT prospectekbol legalabb egy

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Greg Van Roten is erkezik 3 evre.
Beki
Nice! Akkor igy 2. Korben akar johet edge/WR.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Greg Van Roten is erkezik 3 evre.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött a Ramsből Marqui Christian 3. safetynek.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1241444710503374854
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Darryl Roberts repült, 6 misi cap space spórolás.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Korábbi Rams DB Marqui Christian jön 1 évre. Adams és Maye mögött várhatóan 3. számú safety éesz Schefter szerint.
1 éves, 1.25M szerződés, ami felmehet 2 misire.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/RichCimini/status/1241433713055055872
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Josh Andrews érkezik OL-be. Kis depth igazolás.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Yikes az a depth chart az O-nál.
 twitter.com/jetsxfactor/status/1241155017521930240
Mondjuk Robby Anderson még visszajöhet.
iktriad
Tyű a védelemnek ez a legalsó sora valami egészen félelmetes
Wyatt
DL még csak jó munkásembörök tömege és lesz pár nyomás + sack onnan, de a CB sor és az edgek...
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Sanders evi 8 misiert ir ala Saintshez. RA baratunk ezt benezte alaposan. Lassan vmi ultimatumot adhatnank neki, mert nem a potolhatatlan WR karegoria mi meg ra varunk napok ota...
Roberts szerzodesebol 2 misi garantaltta valik holnap. Lehet addig befut egy CB.
Beki
Én is azt hittem drágább lesz. Valószinű segít, hogy a draft WR class nagyon erős

Green is green
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Yikes az a depth chart az O-nál.
 twitter.com/jetsxfactor/status/1241155017521930240
Mondjuk Robby Anderson még visszajöhet.
iktriad
Tyű a védelemnek ez a legalsó sora valami egészen félelmetes

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sanders evi 8 misiert ir ala Saintshez. RA baratunk ezt benezte alaposan. Lassan vmi ultimatumot adhatnank neki, mert nem a potolhatatlan WR karegoria mi meg ra varunk napok ota...
Roberts szerzodesebol 2 misi garantaltta valik holnap. Lehet addig befut egy CB.
Beki
Andersonért állítólag 3 csapat érdeklődik iránta, ti, a Raiders és még valaki.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Sanders evi 8 misiert ir ala Saintshez. RA baratunk ezt benezte alaposan. Lassan vmi ultimatumot adhatnank neki, mert nem a potolhatatlan WR karegoria mi meg ra varunk napok ota...
Roberts szerzodesebol 2 misi garantaltta valik holnap. Lehet addig befut egy CB.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yikes az a depth chart az O-nál.
 twitter.com/jetsxfactor/status/1241155017521930240
Mondjuk Robby Anderson még visszajöhet.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Legalabb az LB depth kesz talan.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Neville Hewitt visszajött.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1241078128874749953
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Úgy néz ki Maulet is visszahozzuk, jó kis depth signing. Tavaly Austin után simán ő volt a legmegbízhatóbb külső cb.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 080 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Jets az egyik csapat a 4-ből, aki szeretné elhozni tőlünk Ngakouet. Egyelőre kevés sikerrel.

iktriad
Green Bay? Nem 3-4 a Green Bay D?
Amadeus
Alapvetően de, viszont az egyik legtöbbet játszunk 5 DB-vel szóval 2 DL van pályán olyankor. Ugyannakkor az egészet azért nem érteném, mert Yannick nagy pénzt akar, na most nekünk erre nincs is már elég space-ünk és épp tavaly fizettük meg mindkét Smith-et és elég jó évet is zártak. Konkrétan a második legtöbb nyomást hozó edge duó voltak a ligában.
Nekem az a GB nagyon nem hangzik túl megbizhatónak.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
A Jets az egyik csapat a 4-ből, aki szeretné elhozni tőlünk Ngakouet. Egyelőre kevés sikerrel.

iktriad
Green Bay? Nem 3-4 a Green Bay D?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Cimini:
Jets W2W4: They're moving slooowly in free agency. They are waiting out WR Robby Anderson, who isn't getting as much free-agent love as he expected. The WR market is dead. Anderson may have to take a short-term deal ... The Jets are still in the market for an interior OLM. They lost backup G Tom Compton (49ers) ... Players to watch: DE Vinny Curry, WR Phillip Dorsett and CB Darryl Roberts.