New York Jets

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Én irtam és tartom hogy nem a Pats hanem a Jags a fokmérő. Hát megmérettettünk 😕 most már meg kell vonni nem csak a korábbi GM hanem Gase munkájáról is a mérleget....
Kellene egy kis tök a lábak közé és új headcoach MOST. E helyett még egy szezont fogunk neki adni.
A tradeket amiket irtok lenn meg kell ejteni. Ebben optimistább vagyok, LW és RA menni fog.
Adamst egy életre ide kell láncolni. MOST. E helyett el fogjuk baszni és várni fogunk vele.
Keresni egy coachot Darnoldnak, valakit aki QB volt (P Manning?) hogy átlenditse. E helyett majd Gasetámadóguru megoldja és összerak egy fos még konzervatívabb gameplant.
Tisztázni az Osemele ügyet. MOST. E helyett mismákolni fogunk.
...
Egy dolgot viszont amit még talán nem írt le senki és nekem nagy pozitívum/tisztelet: le a kalappal ahogy Bell küzd. Persze kap érte egy rakat pénzt de akkor is lehajtott fejjel küzd gyakorlatilag zéró OL és paszjáték támogatással. Amúgy nem lepne meg a trade-je.
Pityu Gyor
Én már tegnap irtam... ebben a helyzetben logikus lépés. Bell bizonyitotta hogy alázatosan játszik, nem hisztizik. Egy évet pihent, jó játékos. Mi csak agyonterhelnénk amig le nem sérül. Használni se tudjuk O line nélkül. Tegyük pénzzé és lesz pick meg felszabaduló pénz, ez a szezon ugyis kuka. Sajnos benne van a pakliban

Green is green
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Ha kapunk erte elso kort, tolem mehet
Apex
Nem hinném hogy lenne bárki olyan agyament max O Brien de neki már nincs elsőköre 😀
De szerintem még a második kör is neccses lenne az előélete alapján, meg ugye ki tudja valójában most mi történt ami miatt ennyire hirtelen cserélni akarják
kapitnono
Ja hat ez egyertelmu hogy elso kort nem kapnank erte, csak azt mondom hogy annyiert siman passzolnam 😀
Apex
Ezt megértem 😀


több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Ha kapunk erte elso kort, tolem mehet
Apex
Nem hinném hogy lenne bárki olyan agyament max O Brien de neki már nincs elsőköre 😀
De szerintem még a második kör is neccses lenne az előélete alapján, meg ugye ki tudja valójában most mi történt ami miatt ennyire hirtelen cserélni akarják
kapitnono
Ja hat ez egyertelmu hogy elso kort nem kapnank erte, csak azt mondom hogy annyiert siman passzolnam 😀

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Ha kapunk erte elso kort, tolem mehet
Apex
Nem hinném hogy lenne bárki olyan agyament max O Brien de neki már nincs elsőköre 😀
De szerintem még a második kör is neccses lenne az előélete alapján, meg ugye ki tudja valójában most mi történt ami miatt ennyire hirtelen cserélni akarják


több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Nekem az a bajom, hogy tényleg mindent el akarunk követni hogy Jamal a szezon végén trade-t kérjen? Mert nagyon úgy néz ki

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Ha kapunk erte elso kort, tolem mehet

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Ha eltradeljük Bell-t, akkor elmehet a büdös picsába az egész kibaszott franchise

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Elképesztő.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
MI VAAAAN????
 twitter.com/MMehtaNYDN/status/1189206038395916288
iktriad
Miről van szó?
steelwolf
Még mai napon el akarják tradelni Bellt


több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MI VAAAAN????
 twitter.com/MMehtaNYDN/status/1189206038395916288
iktriad
Miről van szó?
steelwolf
Amit látsz. Kiárusítás van Joe Namthéknél. Ha Bellt is eladják utána jönnek a bundák és a kurvák. 😊
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
MI VAAAAN????
 twitter.com/MMehtaNYDN/status/1189206038395916288
iktriad
Miről van szó?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MI VAAAAN????
 twitter.com/MMehtaNYDN/status/1189206038395916288

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jets Offensive Rankings
Total: 32
Rushing: 31
Passing: 32
Scoring: 31
Beki
Yikes. Nézzük a dolgok jó oldalát. Ennél már csak jobb jöhet.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Jets Offensive Rankings
Total: 32
Rushing: 31
Passing: 32
Scoring: 31
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Összefoglalót látva azért a MIA offense tudott haladni Fitz bácsi vezetésével a PIT D# ellen.
Vasárnap komoly bajok lehetnek, ha csak nem szólnak ott is le h tankolunk öcsém "ájjatok mán le".
Beki
Nyugi, ha túl jók lennének, bejön Rosen. 😊
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Összefoglalót látva azért a MIA offense tudott haladni Fitz bácsi vezetésével a PIT D# ellen.
Vasárnap komoly bajok lehetnek, ha csak nem szólnak ott is le h tankolunk öcsém "ájjatok mán le".
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Illetve JD ma média elé áll várhatóan trade deadline után.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Hova süllyedtünk, ha már a tulaj ilyet mond az új HC-d 1. évében, történt a JAX meccs előtt. Videó is van tweetben.

 twitter.com/uSTADIUM/status/1188965417848655874
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na, akkor Williams eltrade-elése után 2020-ban a top 5-ben jöhet egy belső védőfalember végre?
Wyatt
Nem szeretném, ha több generational DL talent itt menne kárba - tényleg no offense srácok, de hihetetlen a dolog. Konkrétan ugyanaz a forgatókönyv lassan egy évtizede.
Én Leonardot nagyon csípem, remélem a Giantsben többet hoznak majd ki belőle.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, akkor Williams eltrade-elése után 2020-ban a top 5-ben jöhet egy belső védőfalember végre?

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Azert egy masodik kort nem lenne rossz behuzni RA-ert es szerintem JD kevesebbert nem is fogja tradelni
Apex
Egy Sandershez hasonló értékkel kiegyeznék én már. Holnapig sztem nem fogjuk tradelni, több forrás írja h nagy az érdeklődés iránta. Bár egy jobb offenseben durvább számokat kihoznának belőle.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Azert egy masodik kort nem lenne rossz behuzni RA-ert es szerintem JD kevesebbert nem is fogja tradelni

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy tradeogami volt a Williams csere.
 twitter.com/FieldYates/status/1188854749329870848
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Roppant vicces talenthianyrol beszelni egy csapatnal, ami lassan bebetonozva minden evben top5-10ben draftol es a legnagyobb tehetsegek kozul valogathat.

Ez az egy mondat ramutat a problemara, az FOra, ami nem eleg, hogy szar munkat vegez a keretet tekintve, de meg fosabb munkat vegez a stab kialakitasaban. Bohocok gyulekezete. Sajnallak titeket. Grigson es Pagano az itt folyo munkahoz kepest kismiska volt. A szerencsetlen Darnold meg szerintem amugy sem jo, de azert a kubezseni HC biztos ami biztos, tonkreteszi ot is, mint ahogy elintezte a Miamit.

Ez kurva gaz. Az egesz.
Stez
Szerintem ez mindent elmond
 twitter.com/JCaporoso/status/1188857035661697025?s=19
Apex
Igen, de egyebkent szerintem Williams is egy nagyon jo jatekos, akit ellenben a stab keptelen volt hasznalni, ezert elszurkult. Es siman lehet ugyanez Williamsszel is, itt sorra fogyasztjak el a tehetsegeket, es rendre keptelenek kihozni beloluk a potencialt.
Stez
Nyilván többtényezős a dolog, bár azt nem mondanám, hogy D oldalon rossz edzőink lettek volna, Bowles és GW is szerintem azért a liga jobbik felébe tartoznak mint DC-k. Itt szerintem a legfőbb baj azzal volt/van, hogy egyik csapatrész sem teljes már nálunk évek óta. Vannak jó D-line embereink középen, de nincs Edge Rusher aki segítené őket, a Secondaryben van a liga egyik legjobb Safety duoja, de limitálva vannak köszönhetően az okádék CB sornak, van egy használható irányítónk illetve fegyvereink, de nincs O-line, így nem lehet csapatot építeni, hogy minden csapatrészben van egy-két jó játékosod, de közben meg sehol nem vagy kész, a depthről meg inkább ne is beszéljünk. És ez mind-mind köszönhető Macc BPA elvének, ami eleve elcseszett dolog egy lyukaktól tátongó rosternél, akkor már letrade, továbbá annak hogy FA-n nem prémium posztra hozunk jó játékost(Mosley, Bell). Erre tökéletes példa Q. Williams draftolása, ha helyette elhozzuk mondjuk Allent, akkor simán benne van, hogy Leo-nak karrier éve van, és a D-Line rendben is van. Ehelyett ismét semmi előrelépés, Q draftolásával meg értelmetlen volt rosteren tartani, de nem lennék meglepődve egyáltalán, ha igazad lenne és egy értelmesebb csapatban remek játékos válna belőle.
Apex
Nem az a baj, hogy RB posztra hoztok top3 játékost, hanem hogy nálatok nem nyújt top3 teljesítményt. Ha Bellnek mostanra lenne 1000 scrm yardja, senki sem kérdezné hogy miért kellett idehozni.
Nálunk - az elsőt nem számítva- 3 olyan éve volt, amit nagyjából végigjátszott, mindegyikben 1300 (+- 50) yard körül futott, és 600-800y körül kapott el. Nem jól használjátok.

Darnold is jobb teljesítményt tudna hozni, ha lenne egy erős futójáték (gondolom ezzel nem mondtam újat 😊 ) nem értem erre miért nem mentek rá. Azért egy futásblokkolásban jó OL-t nem olyan nagy csoda összehozni.
Jan
Többen mondtuk szezon előtt, h Bell totyogós stìlusa és egy szedett-vedett OL nem a legjobb kombó.

A Jets franchise újabb ékköve a diszfunkcionalitásra.

Vagy nem őt hozod, vagy teszel elé normális falat. Nem kell Cowboys szintű, de azért na...
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Roppant vicces talenthianyrol beszelni egy csapatnal, ami lassan bebetonozva minden evben top5-10ben draftol es a legnagyobb tehetsegek kozul valogathat.

Ez az egy mondat ramutat a problemara, az FOra, ami nem eleg, hogy szar munkat vegez a keretet tekintve, de meg fosabb munkat vegez a stab kialakitasaban. Bohocok gyulekezete. Sajnallak titeket. Grigson es Pagano az itt folyo munkahoz kepest kismiska volt. A szerencsetlen Darnold meg szerintem amugy sem jo, de azert a kubezseni HC biztos ami biztos, tonkreteszi ot is, mint ahogy elintezte a Miamit.

Ez kurva gaz. Az egesz.
Stez
Szerintem ez mindent elmond
 twitter.com/JCaporoso/status/1188857035661697025?s=19
Apex
Igen, de egyebkent szerintem Williams is egy nagyon jo jatekos, akit ellenben a stab keptelen volt hasznalni, ezert elszurkult. Es siman lehet ugyanez Williamsszel is, itt sorra fogyasztjak el a tehetsegeket, es rendre keptelenek kihozni beloluk a potencialt.
Stez
Nyilván többtényezős a dolog, bár azt nem mondanám, hogy D oldalon rossz edzőink lettek volna, Bowles és GW is szerintem azért a liga jobbik felébe tartoznak mint DC-k. Itt szerintem a legfőbb baj azzal volt/van, hogy egyik csapatrész sem teljes már nálunk évek óta. Vannak jó D-line embereink középen, de nincs Edge Rusher aki segítené őket, a Secondaryben van a liga egyik legjobb Safety duoja, de limitálva vannak köszönhetően az okádék CB sornak, van egy használható irányítónk illetve fegyvereink, de nincs O-line, így nem lehet csapatot építeni, hogy minden csapatrészben van egy-két jó játékosod, de közben meg sehol nem vagy kész, a depthről meg inkább ne is beszéljünk. És ez mind-mind köszönhető Macc BPA elvének, ami eleve elcseszett dolog egy lyukaktól tátongó rosternél, akkor már letrade, továbbá annak hogy FA-n nem prémium posztra hozunk jó játékost(Mosley, Bell). Erre tökéletes példa Q. Williams draftolása, ha helyette elhozzuk mondjuk Allent, akkor simán benne van, hogy Leo-nak karrier éve van, és a D-Line rendben is van. Ehelyett ismét semmi előrelépés, Q draftolásával meg értelmetlen volt rosteren tartani, de nem lennék meglepődve egyáltalán, ha igazad lenne és egy értelmesebb csapatban remek játékos válna belőle.
Apex
Nem az a baj, hogy RB posztra hoztok top3 játékost, hanem hogy nálatok nem nyújt top3 teljesítményt. Ha Bellnek mostanra lenne 1000 scrm yardja, senki sem kérdezné hogy miért kellett idehozni.
Nálunk - az elsőt nem számítva- 3 olyan éve volt, amit nagyjából végigjátszott, mindegyikben 1300 (+- 50) yard körül futott, és 600-800y körül kapott el. Nem jól használjátok.

Darnold is jobb teljesítményt tudna hozni, ha lenne egy erős futójáték (gondolom ezzel nem mondtam újat 😊 ) nem értem erre miért nem mentek rá. Azért egy futásblokkolásban jó OL-t nem olyan nagy csoda összehozni.