New York Jets

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Mosley 5-6 hétre off. - Gase
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Roppant vicces talenthianyrol beszelni egy csapatnal, ami lassan bebetonozva minden evben top5-10ben draftol es a legnagyobb tehetsegek kozul valogathat.

Ez az egy mondat ramutat a problemara, az FOra, ami nem eleg, hogy szar munkat vegez a keretet tekintve, de meg fosabb munkat vegez a stab kialakitasaban. Bohocok gyulekezete. Sajnallak titeket. Grigson es Pagano az itt folyo munkahoz kepest kismiska volt. A szerencsetlen Darnold meg szerintem amugy sem jo, de azert a kubezseni HC biztos ami biztos, tonkreteszi ot is, mint ahogy elintezte a Miamit.

Ez kurva gaz. Az egesz.
Stez
Szerintem ez mindent elmond
 twitter.com/JCaporoso/status/1188857035661697025?s=19
Apex
Igen, de egyebkent szerintem Williams is egy nagyon jo jatekos, akit ellenben a stab keptelen volt hasznalni, ezert elszurkult. Es siman lehet ugyanez Williamsszel is, itt sorra fogyasztjak el a tehetsegeket, es rendre keptelenek kihozni beloluk a potencialt.
Stez
Nyilván többtényezős a dolog, bár azt nem mondanám, hogy D oldalon rossz edzőink lettek volna, Bowles és GW is szerintem azért a liga jobbik felébe tartoznak mint DC-k. Itt szerintem a legfőbb baj azzal volt/van, hogy egyik csapatrész sem teljes már nálunk évek óta. Vannak jó D-line embereink középen, de nincs Edge Rusher aki segítené őket, a Secondaryben van a liga egyik legjobb Safety duoja, de limitálva vannak köszönhetően az okádék CB sornak, van egy használható irányítónk illetve fegyvereink, de nincs O-line, így nem lehet csapatot építeni, hogy minden csapatrészben van egy-két jó játékosod, de közben meg sehol nem vagy kész, a depthről meg inkább ne is beszéljünk. És ez mind-mind köszönhető Macc BPA elvének, ami eleve elcseszett dolog egy lyukaktól tátongó rosternél, akkor már letrade, továbbá annak hogy FA-n nem prémium posztra hozunk jó játékost(Mosley, Bell). Erre tökéletes példa Q. Williams draftolása, ha helyette elhozzuk mondjuk Allent, akkor simán benne van, hogy Leo-nak karrier éve van, és a D-Line rendben is van. Ehelyett ismét semmi előrelépés, Q draftolásával meg értelmetlen volt rosteren tartani, de nem lennék meglepődve egyáltalán, ha igazad lenne és egy értelmesebb csapatban remek játékos válna belőle.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Roppant vicces talenthianyrol beszelni egy csapatnal, ami lassan bebetonozva minden evben top5-10ben draftol es a legnagyobb tehetsegek kozul valogathat.

Ez az egy mondat ramutat a problemara, az FOra, ami nem eleg, hogy szar munkat vegez a keretet tekintve, de meg fosabb munkat vegez a stab kialakitasaban. Bohocok gyulekezete. Sajnallak titeket. Grigson es Pagano az itt folyo munkahoz kepest kismiska volt. A szerencsetlen Darnold meg szerintem amugy sem jo, de azert a kubezseni HC biztos ami biztos, tonkreteszi ot is, mint ahogy elintezte a Miamit.

Ez kurva gaz. Az egesz.
Stez
Szerintem ez mindent elmond
 twitter.com/JCaporoso/status/1188857035661697025?s=19
Apex
Igen, de egyebkent szerintem Williams is egy nagyon jo jatekos, akit ellenben a stab keptelen volt hasznalni, ezert elszurkult. Es siman lehet ugyanez Williamsszel is, itt sorra fogyasztjak el a tehetsegeket, es rendre keptelenek kihozni beloluk a potencialt.
Stez
Ettől félek en is... ezért is biztam benne h 2. kőrt megér valakinek
Pityu Gyor
Bőven jó ellenérték egy egydimenziós DT/DE-ért. Az idei 3. kör várhatóan magas lesz.
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Roppant vicces talenthianyrol beszelni egy csapatnal, ami lassan bebetonozva minden evben top5-10ben draftol es a legnagyobb tehetsegek kozul valogathat.

Ez az egy mondat ramutat a problemara, az FOra, ami nem eleg, hogy szar munkat vegez a keretet tekintve, de meg fosabb munkat vegez a stab kialakitasaban. Bohocok gyulekezete. Sajnallak titeket. Grigson es Pagano az itt folyo munkahoz kepest kismiska volt. A szerencsetlen Darnold meg szerintem amugy sem jo, de azert a kubezseni HC biztos ami biztos, tonkreteszi ot is, mint ahogy elintezte a Miamit.

Ez kurva gaz. Az egesz.
Stez
Szerintem ez mindent elmond
 twitter.com/JCaporoso/status/1188857035661697025?s=19
Apex
Igen, de egyebkent szerintem Williams is egy nagyon jo jatekos, akit ellenben a stab keptelen volt hasznalni, ezert elszurkult. Es siman lehet ugyanez Williamsszel is, itt sorra fogyasztjak el a tehetsegeket, es rendre keptelenek kihozni beloluk a potencialt.
Stez
Ettől félek en is... ezért is biztam benne h 2. kőrt megér valakinek

Green is green
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Roppant vicces talenthianyrol beszelni egy csapatnal, ami lassan bebetonozva minden evben top5-10ben draftol es a legnagyobb tehetsegek kozul valogathat.

Ez az egy mondat ramutat a problemara, az FOra, ami nem eleg, hogy szar munkat vegez a keretet tekintve, de meg fosabb munkat vegez a stab kialakitasaban. Bohocok gyulekezete. Sajnallak titeket. Grigson es Pagano az itt folyo munkahoz kepest kismiska volt. A szerencsetlen Darnold meg szerintem amugy sem jo, de azert a kubezseni HC biztos ami biztos, tonkreteszi ot is, mint ahogy elintezte a Miamit.

Ez kurva gaz. Az egesz.
Stez
Szerintem ez mindent elmond
 twitter.com/JCaporoso/status/1188857035661697025?s=19
Apex
Igen, de egyebkent szerintem Williams is egy nagyon jo jatekos, akit ellenben a stab keptelen volt hasznalni, ezert elszurkult. Es siman lehet ugyanez a masik Williamsszel is, itt sorra fogyasztjak el a tehetsegeket, es rendre keptelenek kihozni beloluk a potencialt.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
2020-as 3. kör és 2021-es 5. kör (ami 4. kör lesz, ha LW aláír egy hosszú távút a Giants-el) jön érte. 4 misit mi perkálunk LW idei hátramaradt szerződéséből.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Roppant vicces talenthianyrol beszelni egy csapatnal, ami lassan bebetonozva minden evben top5-10ben draftol es a legnagyobb tehetsegek kozul valogathat.

Ez az egy mondat ramutat a problemara, az FOra, ami nem eleg, hogy szar munkat vegez a keretet tekintve, de meg fosabb munkat vegez a stab kialakitasaban. Bohocok gyulekezete. Sajnallak titeket. Grigson es Pagano az itt folyo munkahoz kepest kismiska volt. A szerencsetlen Darnold meg szerintem amugy sem jo, de azert a kubezseni HC biztos ami biztos, tonkreteszi ot is, mint ahogy elintezte a Miamit.

Ez kurva gaz. Az egesz.
Stez
Szerintem ez mindent elmond
 twitter.com/JCaporoso/status/1188857035661697025?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Leo marad NYban.
alatriste
De jön érte egy 3. és egy 5. kör.
alatriste
Egesz jo kis ellenertek

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Leo marad NYban.
alatriste
De jön érte egy 3. és egy 5. kör.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Leo marad NYban.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Én irtam és tartom hogy nem a Pats hanem a Jags a fokmérő. Hát megmérettettünk 😕 most már meg kell vonni nem csak a korábbi GM hanem Gase munkájáról is a mérleget....
Kellene egy kis tök a lábak közé és új headcoach MOST. E helyett még egy szezont fogunk neki adni.
A tradeket amiket irtok lenn meg kell ejteni. Ebben optimistább vagyok, LW és RA menni fog.
Adamst egy életre ide kell láncolni. MOST. E helyett el fogjuk baszni és várni fogunk vele.
Keresni egy coachot Darnoldnak, valakit aki QB volt (P Manning?) hogy átlenditse. E helyett majd Gasetámadóguru megoldja és összerak egy fos még konzervatívabb gameplant.
Tisztázni az Osemele ügyet. MOST. E helyett mismákolni fogunk.
...
Egy dolgot viszont amit még talán nem írt le senki és nekem nagy pozitívum/tisztelet: le a kalappal ahogy Bell küzd. Persze kap érte egy rakat pénzt de akkor is lehajtott fejjel küzd gyakorlatilag zéró OL és paszjáték támogatással. Amúgy nem lepne meg a trade-je.

Green is green
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Roppant vicces talenthianyrol beszelni egy csapatnal, ami lassan bebetonozva minden evben top5-10ben draftol es a legnagyobb tehetsegek kozul valogathat.

Ez az egy mondat ramutat a problemara, az FOra, ami nem eleg, hogy szar munkat vegez a keretet tekintve, de meg fosabb munkat vegez a stab kialakitasaban. Bohocok gyulekezete. Sajnallak titeket. Grigson es Pagano az itt folyo munkahoz kepest kismiska volt. A szerencsetlen Darnold meg szerintem amugy sem jo, de azert a kubezseni HC biztos ami biztos, tonkreteszi ot is, mint ahogy elintezte a Miamit.

Ez kurva gaz. Az egesz.

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Hölgyeim és Uraim, az Adam Gase által felkészített Jets offense.

1. 2019 Jets are the first team ever to allow more than 30 sacks and run for less than 500 yards through first 7

2. Jets OL may be one of the worst ever.
So far the Jets have rushed for 447 yds and lost 216 yds through sacks.
They're just the 2nd team in the SB era to run for less than 450 yds and lose 200+ yds through sacks over first 7 games.
The other was the 1991 Colts (went 1-15)
Beki
BuT hE Is tHe qB wHisPEreR

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Hölgyeim és Uraim, az Adam Gase által felkészített Jets offense.

1. 2019 Jets are the first team ever to allow more than 30 sacks and run for less than 500 yards through first 7

2. Jets OL may be one of the worst ever.
So far the Jets have rushed for 447 yds and lost 216 yds through sacks.
They're just the 2nd team in the SB era to run for less than 450 yds and lose 200+ yds through sacks over first 7 games.
The other was the 1991 Colts (went 1-15)
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Kb. tavaly meg idén is az adott főképp reményt itt a topikban is, hogy úgy néz ki végre van egy normális QB-nk, aki a fos körülmények ellenére a hátára veszi a csapatot. Hiába a tavalyi sok pickes meccsek illetve a múlt heti Pats elleni borzasztó meccs, szerintem itt kb. soha nem hangzott el, hogy Sam bármiben is hasonlítana pl. Sanchezhez vagy Genohoz, mivel a pickek ellenére úgy tudott játszani mint ahogy az említett QB-k a legjobb napjaikon sem. Látva azt, hogy a folyamatos talenthiány illetve az elbaszott edzői stáb kezdi visszavetni a srácot, sokkal szarabb, minthogyha csak simán szar lenne az egész csapat.
Apex
Kiemelt részt kivetítve minden csapategységre: félelmetes, hogy hányan írták h mennyi talent van ezen a rosteren és meglepetés csapat lehet a Jets... papíron van talent, de ezt ki is kellene hozni és összerakni, de ha közelebbről és részletesebben nézem:
QB: másodéves QB, aki új offense sémát tanulhatott idén, szar OL, gyenge coaching
RB: világ pénzéért idehozod a liga egyik legjobb RB-jét, aki kiült egy szezont és ilyen fos OL-t pakolsz elé
TE: Herndon 4 meccses eltiltás és megsérül, Wesco még blokkolni is alkalmatlan
OL: Edoga az fiatalabb emberke (többiek ink veteránok), 3. körös pick és nem véletlenül
DL: QW és LW, előbbi picknek marhára nem örültem, utóbbit hagyjuk
LB: Cashman...átlag alatti kb, sokadik körös pick csodát ne várjunk
CB: mi hol mi?
S: Adams és Maye

Valamint nem véletlenül említette JD az OL és DL fontosságát: az OL-ünket dominálják, a DL-ünk nem tud dominálni.
OL: túlfizetett, átlag alatti nívós arcok, drafton teljes mellőzése a posztnak a kávés bohóc által
DL: egy 1/6-os bust gyenge pass rush repertoárral, túlfizetett Anderson (kávés bohócnak hála min haszonnal tudunk szabadulni tőle jövőre), egy 1/3-as DT ismét az idei draftról, egy 3. körös idős megye 2-es pick, egy megbizható McLendon és a többiek

Egy szó, mint száz: a coaching mellett ez a roster ezer sebből vérzik és jövőre a premier posztokat tekintve hatalmas gondok lesznek. Mit is várhatunk egy olyan GM tevékenysége után, aki FA-n valagra szórta a pénzt és szarul draftolt.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerintem Adams tegnap megmutatta, milyen nélküle a védelem... A 3. Minshew TD-nél csak ácsorgott...
civilmanu
Örülhetünk, hogy nem kérte még az eltradelését.
Beki
Örültem h ide került és Darnold is. Amolyan szagtalan, számomra semleges csapatba kerültek. Most viszont már lassan bánom.
Adams ha jól emlékszem draftolásakor azt nyilatkozta, hogy nem akar ligaalja csapatban játszani. Elkötelezett lesz a Jetshez, de nem
akar folyton veszteni (persze ki szeret).
Itt a liga legjobb S-je. És eddig 3 év alatt nem sikerült egy rajatszasra való győzelmet összekaparni.
Vagy zavarjanak mindenkit el a vezetőségből, vagy adják el Jamalt.
Nem tudom jelenleg leüllne-e tárgyalni amúgy a csapattal.
Bárhol ír majd alá a legjobban kereső S kell majd legyen. De ő sztem simán ad majd akár discountot ha contender csapat hívja.
Jövőre még van szerződése és utána is 5.éves opció. De ha nem lesz valami nem hiszem h kitölti itt.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Szerintem Adams tegnap megmutatta, milyen nélküle a védelem... A 3. Minshew TD-nél csak ácsorgott...
civilmanu
Örülhetünk, hogy nem kérte még az eltradelését.
több mint 4 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Szerintem Adams tegnap megmutatta, milyen nélküle a védelem... A 3. Minshew TD-nél csak ácsorgott...

Go Jets!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
A source said the Jets are telling teams that they have already received offers with multiple picks. It appears they may just be waiting to see if they can get a better offer by Tuesday.
- Costello LW trade
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Hala az egnek, LW nem serult meg, igy talan zacsko szotyit kapunk erte.
több mint 4 éve
Kamaj New York Jets 66
Jelenleg én is azt látom, hogy hiába van (sajnos csak tényleg) egy-két jó játékosunk, a többiek értékelhetetlen teljesítménye teljesen lehúzza a csapatot (az edzőkről nem is beszélve). Így nem lehet fejlődni: van egy FR QB (legalábbis reménykedünk benne), de hogy teljesítsen ha nincs OL fal ami adna Neki esélyt egy kis időre. A védelemben is hiába van egy Adams, egyedül Ő se csinál Po csapatot belőlünk. Annyira kilátastalan a dolog, és a legrosszabb az, hogy egyre inkább látom a csapaton azt, hogy teljesen szétesnek. Jelenleg azt érzem, hogy nagyon nehéz lesz innen kikerülni.

J-E-T-S Jets Jets Jets
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Kb. tavaly meg idén is az adott főképp reményt itt a topikban is, hogy úgy néz ki végre van egy normális QB-nk, aki a fos körülmények ellenére a hátára veszi a csapatot. Hiába a tavalyi sok pickes meccsek illetve a múlt heti Pats elleni borzasztó meccs, szerintem itt kb. soha nem hangzott el, hogy Sam bármiben is hasonlítana pl. Sanchezhez vagy Genohoz, mivel a pickek ellenére úgy tudott játszani mint ahogy az említett QB-k a legjobb napjaikon sem. Látva azt, hogy a folyamatos talenthiány illetve az elbaszott edzői stáb kezdi visszavetni a srácot, sokkal szarabb, minthogyha csak simán szar lenne az egész csapat.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a véleményem a mai meccsről...
 twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1188546512617426945?s=20

Apex
Igen. Ma ő nézett ki egy 6. körös rookienak és Minshew egy Top 10-es pickenek a 2. évében.
Remélem sikerül pár jó boltot nyélbe ütnötök a trade deadlineig (csak ne velünk...).
iktriad
Ebben az a legszarabb, hogy Gase legfőképp azért lett idehozva, hogy Darnold-ból Franchise QB-t csináljon, ehhez képest, rosszabb mint tavaly. Vicc ez az egész franchise úgy ahogy van. Nem irigylem JD-t..
Apex
Nincs más hátra, tradelni kell Folesért, mielőtt a Bears lecsap rá. 😊
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ez a véleményem a mai meccsről...
 twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1188546512617426945?s=20

Apex
Igen. Ma ő nézett ki egy 6. körös rookienak és Minshew egy Top 10-es pickenek a 2. évében.
Remélem sikerül pár jó boltot nyélbe ütnötök a trade deadlineig (csak ne velünk...).
iktriad
ha a Jetsnek van esze - ami nincs -, akkor nem tradelnek, hanem feltankolnak pickekből és jövőre elkezdenek építkezni. Ez jelenleg egy kalap szar.
Amadeus
Na de ahhoz tradelni is lehet/kell h pickekből feltankolj. 😀
Beki
jó, de érted, hogy értem.
Amadeus
Persze. 😉
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a véleményem a mai meccsről...
 twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1188546512617426945?s=20

Apex
Igen. Ma ő nézett ki egy 6. körös rookienak és Minshew egy Top 10-es pickenek a 2. évében.
Remélem sikerül pár jó boltot nyélbe ütnötök a trade deadlineig (csak ne velünk...).
iktriad
ha a Jetsnek van esze - ami nincs -, akkor nem tradelnek, hanem feltankolnak pickekből és jövőre elkezdenek építkezni. Ez jelenleg egy kalap szar.
Amadeus
Erre gondoltam, hogy játékosokat váltsanak pickekre. Fpleg a nagy hajút, akinek majdnem volt egy sackje.

Szegény Darnold
 twitter.com/BigCatCountry/status/1188547666579468290
Ma kapta tőlünk a savat.
 twitter.com/espn/status/1188506176515911683
De rendesen
 twitter.com/BigCatCountry/status/1188549987036213248
És akkor a 8 sackről nem is beszéltem. Meg a Bouye pickről, amit kvázi a kezébe dobott.