New York Jets

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Kalil összeszedett egy shoulder injury-t, lehet h Harrison kezd hétfőn.
Beki
Kalil mégis edzett, szóval valszeg ennyit a Harrison kezdésről
Apex
Lewis viszont nem edzett ma...fogyunk rendesen.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Kalil összeszedett egy shoulder injury-t, lehet h Harrison kezd hétfőn.
Beki
Kalil mégis edzett, szóval valszeg ennyit a Harrison kezdésről

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Ez az Osemele trade is egyre jobban néz ki, jó GM volt Macc na lássuk be

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Kalil összeszedett egy shoulder injury-t, lehet h Harrison kezd hétfőn.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Azt hittem a jó kis fullfeketébe küldjük hétfőn, de úgy néz ki az alap gotham green lesz.
Apex
Jó az alap is. Lényeg h Brady-t sokszor ölelgessék meg a védők. 😀
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mosley maga nyilatkozta h jatszik hetfoi meccsen.

2 hete meg ugy voltam h en ugyan nem hajnalozok a meccs miatt, de valszeg nem hagyom ki. 😀
Beki
Így hewittól fogja elvenni a snapeket vagy leighton névrokona williamson helyén nyomja?
peach
Cashman snap számai esnek vissza majd sztem, Hewitt jó formában tolja.
Beki

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Mosley maga nyilatkozta h jatszik hetfoi meccsen.

2 hete meg ugy voltam h en ugyan nem hajnalozok a meccs miatt, de valszeg nem hagyom ki. 😀
Beki
Így hewittól fogja elvenni a snapeket vagy leighton névrokona williamson helyén nyomja?
peach
Cashman snap számai esnek vissza majd sztem, Hewitt jó formában tolja.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Mosley maga nyilatkozta h jatszik hetfoi meccsen.

2 hete meg ugy voltam h en ugyan nem hajnalozok a meccs miatt, de valszeg nem hagyom ki. 😀
Beki
Így hewittól fogja elvenni a snapeket vagy leighton névrokona williamson helyén nyomja?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Azt hittem a jó kis fullfeketébe küldjük hétfőn, de úgy néz ki az alap gotham green lesz.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Mosley maga nyilatkozta h jatszik hetfoi meccsen.

2 hete meg ugy voltam h en ugyan nem hajnalozok a meccs miatt, de valszeg nem hagyom ki. 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Szvsz Leo Williams szempontjából nagyon fontos lesz a Pats elleni meccs.
Ha szarul játszik, akk tradeljük. Ha nyerünk és végre értelmes teljesítményt tesz le az asztalra, akk megtarthatjuk szezon végéig (vagy max növel vmit az értékén).
Beki
Ha esetlegesen nyerünk, akkor én megtartanám, mivel akkor még az is lehet, hogy kitudunk valamit hozni a szezonból.
Apex
Ebben az esetben mindenképpen, bár ha lehoz egy konkrét nullás statot a Pats ellen...akkor egy esetleges győzelem ellenére is mehet a trade. 😀
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Illetve amit még nem említettem, hogy azért jó látni, hogy egyben maradt a csapat a borzalmas kezdés ellenére. Nyilván ez nagyban köszönhető a csapaton belüli vezéreknek mint pl. Adams-nek, Darnold-nak, de azért szerintem valahol ez Gase-nek az érdeme is.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Szvsz Leo Williams szempontjából nagyon fontos lesz a Pats elleni meccs.
Ha szarul játszik, akk tradeljük. Ha nyerünk és végre értelmes teljesítményt tesz le az asztalra, akk megtarthatjuk szezon végéig (vagy max növel vmit az értékén).
Beki
Ha esetlegesen nyerünk, akkor én megtartanám, mivel akkor még az is lehet, hogy kitudunk valamit hozni a szezonból.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ja amúgy nem nagyon esett róla szó, de Maye baromira jó volt. Rengeteg futást ami lehetett volna akár TD is ő fogott meg. Illetve a végén is ott lihegett Witten nyakán.
Apex
Szépen bejátssza a pályán teljes széltében. Jó párja Adamsnek. Fő gondom h mire lejár a szerződése már 28 éves lesz, nagyon hosszú távút nálunk nem fog kapni sztem.
Beki
Szerintem egy 4 éves szerződés beleférne, Safetyknél nincs akkora visszaesés 30 után mint mondjuk egy CB-nél
Apex
Mondjuk hosszabbítások többsége úgyis olyan ilyen esetekben h 4 év, de 2. év után már lehet szabadulni a szerződéstől.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Ja amúgy nem nagyon esett róla szó, de Maye baromira jó volt. Rengeteg futást ami lehetett volna akár TD is ő fogott meg. Illetve a végén is ott lihegett Witten nyakán.
Apex
Szépen bejátssza a pályán teljes széltében. Jó párja Adamsnek. Fő gondom h mire lejár a szerződése már 28 éves lesz, nagyon hosszú távút nálunk nem fog kapni sztem.
Beki
Szerintem egy 4 éves szerződés beleférne, Safetyknél nincs akkora visszaesés 30 után mint mondjuk egy CB-nél

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Szvsz Leo Williams szempontjából nagyon fontos lesz a Pats elleni meccs.
Ha szarul játszik, akk tradeljük. Ha nyerünk és végre értelmes teljesítményt tesz le az asztalra, akk megtarthatjuk szezon végéig (vagy max növel vmit az értékén).
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Tegyük fel, hogy valami isteni csoda folytán győzünk a Pats ellen:
elnézve a hátralevő meccseket, lehet pozitív a végső mérlegünk?
Beki
Bakker egyet nyertünk máris optimista kérdés??.. mindenesetre most kár a Bills elleni első fordulóért. Amit tök jól lehetne ellensúlyozni egy Pats legyőzéssel 😊
Pityu Gyor
Ilyen a Jets szurkoló élete...9 évig csak a szívás, majd 1 jó meccs után a pillanatnyi fellángolás. 😀

Tegyük fel, hogy valami isteni csoda folytán győzünk a Pats ellen:
elnézve a hátralevő meccseket, lehet pozitív a végső mérlegünk?
Beki
Én úgy gondolom, ha Mosley, Hairston illetve Herndon tud játszani, nem feltétlen vagyunk elveszve. Lehet szarul néz ki most az 1-4es mérleg, de ha Darnold játszott volna az előző 3 meccsen, kétlem hogy ugyanígy állnánk. Én azt gondolom egy Pats elleni vereség sem lenne akkora baj, mivel utána baromira könnyű lesz a schedule. A Jags, Ravens, Bills az ami húzósabb, de abszolút verhetőek ők is. Az viszont biztos, hogy ha most tudnánk nyerni, vagy legalább egy szoros meccset játszani az óriási lökést adhat a csapatnak. És azért azt se felejtsük el, hogy szezon előtt kb. ilyen record-al számoltunk az első 6 meccs után, csak a Bills elleni volt behúzva W-nek. Bár nyilván még mindig a Jetsről van szó..szóval 😀
Apex
Látva a Bills védelem teljesítményét és tudva h Darnoldon már mutatkoztak a betegség jelei a meccs napján, még így is elfogadható volt a teljesítménye. A CLE és PHI meccs azért nyerhető lett volna normál QB teljesítménnyel. 😊
JAX meccs abszolút nyerhető sztem, ha(!) az offense hozza, amit vasárnap láttunk. Bills és Ravens meccsről nem nyilatkozok, nagyon sokan kieshetnek addig mindkét oldalról, főleg uccsó héten lehet semmi jelentősége nem lesz senkinek már. 😀

Tegyük fel, hogy valami isteni csoda folytán győzünk a Pats ellen:
elnézve a hátralevő meccseket, lehet pozitív a végső mérlegünk?
Beki
Jax karc, Dolphins igen, Giants zacsi, Redskins igen, Raiders zacsi, Bengals igen, Dolphins igen, Ravens sajna zacsi, Steelers zacsi, Bills szintén

5-6 W-re saccolnék inkább
Wyatt
Giantsnél izgalmas lesz a 2 fiatal QB teljesítménye, de hozható az is azért sztem.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ja amúgy nem nagyon esett róla szó, de Maye baromira jó volt. Rengeteg futást ami lehetett volna akár TD is ő fogott meg. Illetve a végén is ott lihegett Witten nyakán.
Apex
Szépen bejátssza a pályán teljes széltében. Jó párja Adamsnek. Fő gondom h mire lejár a szerződése már 28 éves lesz, nagyon hosszú távút nálunk nem fog kapni sztem.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
McLendon jövő évi szerződése:
#Jets DT Steve McLendon’s one-year extension is worth $2.75M, with $1.65M new guarantee.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Ja amúgy nem nagyon esett róla szó, de Maye baromira jó volt. Rengeteg futást ami lehetett volna akár TD is ő fogott meg. Illetve a végén is ott lihegett Witten nyakán.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Jets hírek tegnapról:
-Az utóbbi hetekben már a 3. játékosunkat vitték el PS-ből ezúttal Dortch-ot, helyére visszahoztuk Luvu-t
-Gase nem erősítette meg, hogy Osemele-nek műtétje lenne már szezon alatt
-McLendon-nak lehet agyrázkódása van
-Mosley, Hairston illetve Anderson is valószínűleg edzhet a héten
-Továbbá az idei 6. körösünk Blessuan Austin is most fog edzeni a szezon során először
-Herndon továbbra is elég erősen doubtful a Pats ellen

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
 twitter.com/nyjets/status/1184446570546257920?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tegyük fel, hogy valami isteni csoda folytán győzünk a Pats ellen:
elnézve a hátralevő meccseket, lehet pozitív a végső mérlegünk?
Beki
Jax karc, Dolphins igen, Giants zacsi, Redskins igen, Raiders zacsi, Bengals igen, Dolphins igen, Ravens sajna zacsi, Steelers zacsi, Bills szintén

5-6 W-re saccolnék inkább

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Tegyük fel, hogy valami isteni csoda folytán győzünk a Pats ellen:
elnézve a hátralevő meccseket, lehet pozitív a végső mérlegünk?
Beki
Én úgy gondolom, ha Mosley, Hairston illetve Herndon tud játszani, nem feltétlen vagyunk elveszve. Lehet szarul néz ki most az 1-4es mérleg, de ha Darnold játszott volna az előző 3 meccsen, kétlem hogy ugyanígy állnánk. Én azt gondolom egy Pats elleni vereség sem lenne akkora baj, mivel utána baromira könnyű lesz a schedule. A Jags, Ravens, Bills az ami húzósabb, de abszolút verhetőek ők is. Az viszont biztos, hogy ha most tudnánk nyerni, vagy legalább egy szoros meccset játszani az óriási lökést adhat a csapatnak. És azért azt se felejtsük el, hogy szezon előtt kb. ilyen record-al számoltunk az első 6 meccs után, csak a Bills elleni volt behúzva W-nek. Bár nyilván még mindig a Jetsről van szó..szóval 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Tegyük fel, hogy valami isteni csoda folytán győzünk a Pats ellen:
elnézve a hátralevő meccseket, lehet pozitív a végső mérlegünk?
Beki
Bakker egyet nyertünk máris optimista kérdés??.. mindenesetre most kár a Bills elleni első fordulóért. Amit tök jól lehetne ellensúlyozni egy Pats legyőzéssel 😊

Green is green