New York Jets

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Heti PFF statok:

CB:
TruJo: 2x vették célba, 1 elkapást engedett 12 yardért
Roberts: 6x vették célba, 5 elkapást engedett 33 yardért
Poole: 2x vették célba, 1 elkapást engedett 20 yardért

OL:
Beachum: 2 sack, 0 QB hit, 4 QB hurry, 6 QB pressure
Lewis: 0 sack, 0 QB hit, 0 QB hurry, 0 QB pressure
Kalil: 1 sack, 1 QB hit, 1 QB hurry, 3 QB pressure
Winters: 1 sack, 1 QB hit, 2 QB hurry, 4 QB pressure
Edoga: 2 sack, 0 QB hit, 2 QB hurry, 4 QB pressure

DL:
Willis: 2 QB hit, 1 QB hurry
Basham: 4 QB hurry
McLendon: 1 sack, 3 QB hurry
QWilliams: 2 QB hurry
Leonard "Bust" Williams: 0, zéró, büdös nagy semmi
Phillips, Luvu, Langi: 0, semmi...

Védelemben Anderson kapta a legjobb értékelést holott 1 negyedet sem játszott sztem -> 84.1
Adams -> 80.6
Basham -> 79.0
Poole -> 85.7

Offenseben toronymagasan Lewis kapta a legjobb értékelést -> 82.0
Közelében sem volt senki: Bell 66.2, Beachum 64.8 stb stb...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Szerencsétlen Bell 2.9-es átlaggal fut, maga a csoda h ennyit is ki tud hozni a dolgokból. Leg elkapott yardokból hozhatja az eddigi átlagát.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Régóta nem világos nekem vmi a csapat tulajdonosi dolgait illetően.
Mindenhol azt olvasom, hogy Woody vette meg a csapatot, de 100%-ban is ő a tulajdonos, vagy Christophernek van valamennyi részesedése (és Woody a többségi tulaj és a főnök)? Vagy vmelyik cég nevén van a klub, ahol mindketten tulajok?

Csak emiatt kérdezem:
 www.newyorkjets.com/team/front-office-roster/christopher-johnson
"Christopher Wold Johnson, an owner of the New York Jets since the franchise’s purchase in 2000, begins his first season as the team’s Chairman and CEO...."
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Szerintetek mikor mondaná azt a vezetőség Gase-nek, hogy akkor tessék felállni? Csak mert ha itt Darnold visszatértével nem javul fel jelentősen az O, akkor szerintem megköszönhetjük neki. Lehet itt fogni a dolgokat a talenthiányra O oldalon, de meglehet nézni a tavaly vagy tavalyelőtt érdekes módon Bates és Morton is kitudott hozni valamit az O-ból, és nem volt se Bell, se Osemele, se Crowder. Megmerem kockáztatni tavaly év végére Bates-el úgy néztünk ki O oldalon mint egy Nfl csapat, na ezt se hittem volna hogy leírom. De ha már gyenge O-line, érdekes módon ott a Cardinals, náluk sincs valami komoly fal, mégis egy Rookie qb-val mutatnak valamit. Én tényleg azok között voltam akik nem tartották feltétlen rossz ötletnek Gase idehozatalát, de ez eddig kritikán aluli. A védelemre továbbra sincs egy rossz szavam se, szerintem GW remek munkát végez ahhoz képest, hogy mi áll neki rendelkezésre, bár most nem igazán értettem miért nem Hairston játszott Trujo helyén. Ja és remélem Leo-t elcseréljük még a deadline előtt, úgy sem fogjuk megtartani akkor kapjunk már érte valamit.
Apex
Darnolddal gyorsulni fog az offense tempója ez fix. Sam gyorsabban olvassa 2-3x a védelmeket, mint Falk.
Gase tutira maradni fog még egy évet. 5 éves szerződést kapott, amiből 4 év full garantált.
Fő gond az h a Maccagnannal való (és mert MM egy inkompetens barom is) ellentétek miatt nehéz megállapítani h az offensebe érkezett emberkéket mennyire akarta Gase.
Úgy hiszem h Crowder fixen Gase kérése volt. Utólagos hírek alapján Bell helyett Colemant szerette volna, míg kért volna centert is. Ehhez hozzájön még az Osemele trade és egy megörökölt támadórész ilyen Winters félékkel.
Jó lenne látni ezt az offenset egy működő OL-el, ami tud tartani pár mp-ig és nem omlik össze már 3 embertől és h Bell-nek ne 8 fős boxba kelljen belefutnia. Egy igazi WR1-t ebben az offenseben stb stb.
Nyilván mindezek nem indokolják a nulla felkészültséget Gase-től, de Darnold visszatérésével talán javul a kép.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ez még tegnapról:
 www.cbssports.com/nfl/news/jets-turning-into-sellers-on-trade-market-after-offseason-as-big-spenders/
Szép és jó h Osemele és LeoW trade áldozata lehet, de Osemele-ért 7. kör maga lenne a csoda. Utóbbiért egy 5-6. kört adnék, de csak a kora miatt.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Szerintetek mikor mondaná azt a vezetőség Gase-nek, hogy akkor tessék felállni? Csak mert ha itt Darnold visszatértével nem javul fel jelentősen az O, akkor szerintem megköszönhetjük neki. Lehet itt fogni a dolgokat a talenthiányra O oldalon, de meglehet nézni a tavaly vagy tavalyelőtt érdekes módon Bates és Morton is kitudott hozni valamit az O-ból, és nem volt se Bell, se Osemele, se Crowder. Megmerem kockáztatni tavaly év végére Bates-el úgy néztünk ki O oldalon mint egy Nfl csapat, na ezt se hittem volna hogy leírom. De ha már gyenge O-line, érdekes módon ott a Cardinals, náluk sincs valami komoly fal, mégis egy Rookie qb-val mutatnak valamit. Én tényleg azok között voltam akik nem tartották feltétlen rossz ötletnek Gase idehozatalát, de ez eddig kritikán aluli. A védelemre továbbra sincs egy rossz szavam se, szerintem GW remek munkát végez ahhoz képest, hogy mi áll neki rendelkezésre, bár most nem igazán értettem miért nem Hairston játszott Trujo helyén. Ja és remélem Leo-t elcseréljük még a deadline előtt, úgy sem fogjuk megtartani akkor kapjunk már érte valamit.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Egy mondatnyi elemzést nem vagyok am hajlandó írni a tegnapiakról, talán egy szó fed mindent: felkészületlenség.
Az fix h 2 TD-s Cowboys előnynél otthagyom a vasárnapi meccset, mégegyszer nem szenvedem végig. 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
mindig azt hiszem, hogy az előző évet már nem lehet alulmúlni, de aztán a srácok (játékosok, GM, edzők) bebizonyítják, hogy de lehet, simán....
mzperx
Én se gondoltam volna, de kezdem egy picit elismerni Bowles munkáját, mert úgy néz ki szarabb a keret mint gondoltuk 😀
Wester
Na ezt a mondatot sem hittem h olvasom valaha. 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most tudtam visszanézni. A védelmetekre igazából nem lehet panasz, ha Darnold visszajön, lehet néhány jó meccsetek. Ezt is vele nyerhettétek volna. Boys ellen sok sikert 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fiúk kitartást, jövő 7nk kérünk némi feltámadást 😊
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
mindig azt hiszem, hogy az előző évet már nem lehet alulmúlni, de aztán a srácok (játékosok, GM, edzők) bebizonyítják, hogy de lehet, simán....
mzperx
Én se gondoltam volna, de kezdem egy picit elismerni Bowles munkáját, mert úgy néz ki szarabb a keret mint gondoltuk 😀

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
mzperx New York Jets 245
mindig azt hiszem, hogy az előző évet már nem lehet alulmúlni, de aztán a srácok (játékosok, GM, edzők) bebizonyítják, hogy de lehet, simán....
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
9 sacket engedtünk eddig, nem tudom Darnold mikor kerül IR-re visszatérése után...
Beki
Bocsi, közben már 10 sack.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
9 sacket engedtünk eddig, nem tudom Darnold mikor kerül IR-re visszatérése után...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Osemele és Shell inaktív, QT és DT játszik ma.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Darnold nem jatszik vasarnap, hivatalos. Falk kezd, Fales a backup.
Azert itt gratulalnek az edzoi stabnak h Darnoldnak adtak a kezdo snapek tobbseget es ismet besultek, PR szempontbol megint zsir modon kezeltek a dolgokat....tipikus Jets.
Beki
Mondjuk ha több snapet kap Falk akkor is sima L szóval. Én abszolút nem csodálkozom, hogy Darnoldnak adták a snapek nagy részét, ha láttak rá esélyt, hogy játszhat.
Apex
Nyilvan, csak a keseruseg beszel belolem latva az elozo 2 meccset. Falk alap passzokat azerz megdobja, de Gase nem nagyon bizik benne valamiert. Gasetol is tobb kreativitast varna az ember, mint 3 WR screen rovid idon belul es tarsai.
Tudom h eme OL mogott nem konnyu az elet, de vmit tuti ki lehetne talalni ennek minimalis eltuntetesere.
Beki
Mondjuk ez ellen a D ellen igy is azert elkene karistolnia az O-nak, 32. Passz ellen

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Darnold nem jatszik vasarnap, hivatalos. Falk kezd, Fales a backup.
Azert itt gratulalnek az edzoi stabnak h Darnoldnak adtak a kezdo snapek tobbseget es ismet besultek, PR szempontbol megint zsir modon kezeltek a dolgokat....tipikus Jets.
Beki
Mondjuk ha több snapet kap Falk akkor is sima L szóval. Én abszolút nem csodálkozom, hogy Darnoldnak adták a snapek nagy részét, ha láttak rá esélyt, hogy játszhat.
Apex
Nyilvan, csak a keseruseg beszel belolem latva az elozo 2 meccset. Falk alap passzokat azerz megdobja, de Gase nem nagyon bizik benne valamiert. Gasetol is tobb kreativitast varna az ember, mint 3 WR screen rovid idon belul es tarsai.
Tudom h eme OL mogott nem konnyu az elet, de vmit tuti ki lehetne talalni ennek minimalis eltuntetesere.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Jets signed long snapper Thomas Hennessy to a four-year, $4.4 million contract extension that includes $1.15 million guaranteed and a $625,000 signing bonus, per source. #snapperlove
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Lewis kezd LG, mig Edoga RT poszton holnap. - Mehta
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Darnold nem jatszik vasarnap, hivatalos. Falk kezd, Fales a backup.
Azert itt gratulalnek az edzoi stabnak h Darnoldnak adtak a kezdo snapek tobbseget es ismet besultek, PR szempontbol megint zsir modon kezeltek a dolgokat....tipikus Jets.
Beki
Mondjuk ha több snapet kap Falk akkor is sima L szóval. Én abszolút nem csodálkozom, hogy Darnoldnak adták a snapek nagy részét, ha láttak rá esélyt, hogy játszhat.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Na vajon hany fovel fogja tomni a boxot az Eagles es hany sikeres passzunk lesz RPO-bol? 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Darnold nem jatszik vasarnap, hivatalos. Falk kezd, Fales a backup.
Azert itt gratulalnek az edzoi stabnak h Darnoldnak adtak a kezdo snapek tobbseget es ismet besultek, PR szempontbol megint zsir modon kezeltek a dolgokat....tipikus Jets.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Darnold out.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Darnold ma újra találkozik a dokikkal, így talán okosabbak leszünk a vasárnapi játékát illetően.
Osemele nem edzett, lehet h súlyos sérülést szedett össze (shouldert írnak), Lewis kezdhet a helyén.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Gase said Darnold has been cleared for non-contact, will start throwing today. Still can’t lift and needs to work on his conditioning.

Grat az Eaglesnek a W-hez, Falk lesz a kezdő ez már szinte tuti.
Beki
Mondjuk ez mindettől függetlenül is alapból L-nek nézett ki, de elképesztő, milyen pechetek van :/
Wyatt
Hiába a sok sérülés az Eagles secondaryben és pár WRnél, toronymagasan ők a mérkőzés esélyesei. Viszont ha a szerencsétlen edzői banda bedobja rögtön Darnoldot (ha dokik is engedik) és ledarálják a szar OL mögött megint több meccsre, kinyírják őket, az garantált. Idei évben a fos roster mellett nincs győzelmi kényszer Gase-ken, nincs értelme erőltetni Sam-et, teszem hozzá h tegnapi edzésen semmi nyomát nem látták h beteg volt a beatwritereink. Ha kell, legyen ott meccsnapi aktív keretben, de Falk kezdjen.