New York Jets

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó


Félelmetes Adams...az a pillanat ahogy elkapja a snap pillanatát, de ahogy kapar Prescott felé, hát az vmi élmény. 😀
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
remek formaidőzítés, grat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Ja illetve még egy apróság. Nem tudom hogy ez eddig is így volt-e, de a Bills ellen én nem emlékszek arra, hogy Darnoldot ennyire elengedte volna Gase presnapnél. Mármint itt most többször is látható volt, hogy Darnold áthívja a játékot, segít a falnak felvenni a blokkokat. Aztán lehet a Bills ellen is ez úgy mond megvolt neki engedve, de itt most nagyon szembetűnő volt szerintem.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Na akkor végre lehet valami érdemlegeset is írni a tegnapi meccsről.
-Nyilván várható volt azért, hogy Darnold visszatértével javulni fog az O, de azért szerintem erre egyikünk sem számított, tulajdonképpen az INTet leszámítva hibátlanul játszott.
-Az elkapók közül mindenki remekül játszott, még Griffint is sikerült bevonni a játékba.
-Gase szerintem egy remek gameplant hozott össze, most látszott hogy fel volt készülve a csapat. Tetszett, hogy nem erőltettük Bellt hanem szórtuk mindenfelé a labdát, illetve valóban lehetett volna többet futni, de én úgy gondolom jobb ötlet volt Sam kezébe adni a meccset. Azt is jó volt látni, hogy a félidő után maradt az agresszív playcalling és ha nincs az az INT, simább is lehetett volna ez a meccs.
-Az O-line is meglepően jó volt az eddigiekhez képest, továbbra is azért bőven hagy kívánni valót maga után, de most egy közepes szintet megütöttek.
-GW továbbra is egy zseni, hogy ennyi mindent kihoz ebből a védelemből. Összesen 1 sack volt a meccsen, de végig nyomás volt Prescotton, meg úgy az egész D-line jól játszott, főleg Quinnen.
-A CB sortól(kivéve Poole, meg esetleg Hairston) viszont továbbra is hánynom kell.
-Ficken good volt a kickerünk.
Következő meccs a Pats ellen itthon, ahol azért általában megszenvednek Bradyék. Nyilván nem azt mondom, hogy ezután a Patset is megfogjuk verni, de ha a sérültek nagy része visszatér, akkor nem is írnám le magunkat.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Grat!
Bell milyen volt?
Látom nem volt agyonterhelve!
steelwolf
Picit többet rotált most Gase az RB-kkel. Azt nem figyeltem, hogy hányszor állt fel elkapóként Bell, de a futás még mindig nem megy a fal miatt. Bár hatalmas öröm h múlt heti 10 sack után tegnap csak kettőt nyeltünk be, abból is egy kényszer LT megoldás miatt.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Yeeeeeeh. 18 pont előny elég volt 😁😁
Pityu Gyor
16-nál gondok lettek volna ismét. 😀
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Yeeeeeeh. 18 pont előny elég volt 😁😁

Green is green
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Grat!
Bell milyen volt?
Látom nem volt agyonterhelve!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kösz 😊
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Hú hát részletes véleményt, majd holnap, de végre megvan az első win. Sejtettem azért, hogy van esélyünk, de nem hittem el hogy tényleg nyerhetünk. Gyors pozitívumok: Darnold jobb mint valaha, Gase végre értelmes playcallt hívott, GW továbbra is egy mágus. 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ja és örülök, hogy Gase végre értelmes playcallt tett le az asztalra. Védelem meg hozta az eddigit...kicsivel jobb 2 szélső CBnk lenne...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Csak meglett az első győzelem idén, kicsit döcögősen, de behúztuk. 😀
Teljesen más volt az offense Darnolddal.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
As the NFL trade deadline approaches, one name to watch is New York Jets defensive end Leonard Williams, who has been garnering interest from multiple teams around the league, sources told ESPN. - Schefter
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 www.sny.tv/jets/news/nfl-sources-expect-jets-to-be-extremely-active-at-trade-deadline----here-are-4-players-they-could-move - Vacchiano
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Cowboys OL kezdő LT és RT nem játszik ma, itt lesz az ideje h a balfék DL-ünk vmit mutasson, főleg Mr Bust.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Amugy Mosleyrol jo lenne megtudni valamit, mert ahhoz a kepest hogy a Browns ellen meg az volt hogy kishijan jatszhat, lassan ott tartunk hogy a szezon felet kihagyja hat mi a fasz
Apex
Igen, kb 2 hete is elhangzott Gase szájából h nagyon közel a visszatéréshez Mosley...hát héten sem edzett.
Mondjuk, Mosley posztja szerencsére pont az volt, ahol kb egyedül a depth rendben volt. Williamson és az ő kiesése után is Hewitt és Cashman teljesítménye bőven elfogadható és sztem Williamsontól el is köszönünk jövőre.
Az még mindig érdekelne, hogy Mosley kiesése után miért esett szét annyira a védelem Bills ellen...oké h ő hívta a játékokat és a védelem egyik vezére, de régen nem láttam olyan szintű szétesést nálunk (pedig azért Bowles alatt is voltak borzalmak).
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Amugy Mosleyrol jo lenne megtudni valamit, mert ahhoz a kepest hogy a Browns ellen meg az volt hogy kishijan jatszhat, lassan ott tartunk hogy a szezon felet kihagyja hat mi a fasz

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
McLendon kapott 1 eves hosszabbitast, igy 2020-ig lesz szerzodese.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Falk repült, Fales lesz Darnold backupja. Copeland aktiválva.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Gase ugyan nem erősítette meg, de Mosley, Osemele és HAnderson doubtful vasárnapi meccsre.

@Apex: félidőig kihúzzuk vajon h ne hagyjuk ott a meccset? 😀
Beki
Oh boy..In Sam we trust..ezt mondogatom magamban a heten 😂

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Gase ugyan nem erősítette meg, de Mosley, Osemele és HAnderson doubtful vasárnapi meccsre.

@Apex: félidőig kihúzzuk vajon h ne hagyjuk ott a meccset? 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Osemele sem nagyon lesz bevethető vasárnap. Jenkins leg már limitáltan edzeget.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Herndon es Mosley is jo esellyel kihagyja a vasarnapi meccset, mi ez a szezon baszki
Apex
Chris Herndon is not practicing today with a hamstring injury. He hurt himself running routes on his own on Friday. #nyj

Ilyen nincs baszki xDDDDDDDD
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Herndon es Mosley is jo esellyel kihagyja a vasarnapi meccset, mi ez a szezon baszki

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Amugy ez utan a meccs utan nagyon remelem hogy Lewis marad a kezdoben Winters helyen illetve Harrison bekerul Kalil helyere es akkor talan a fal kozepe elfogadhato lesz.
Apex
Lewis játékát gondolom nagyban befolyásolja majd, hogy Osemelet bevethető lesz-e vajon. Gase ismét elmondta tegnap h lehetnek újabb változások az OL-ben.