New York Jets

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Sources: #Jets G Kelechi Osemele is having surgery to repair his shoulder. Rough news for a team coming off its first win. This dates back to the issues that first popped up a few weeks ago.

Hát akkor Lewis-time szezon végéig.
Beki
Az lemaradt, hogy a szezonjának vége és Cimini szerint nincs rá sok esély, hogy jövőre Jets játékos legyen.
Beki
Annyira nem nagy baj, sokat nem tett hozzá az O-line játékához. Lewis eddig sokkal jobban játszik a helyén. Bár, depth az nyilván gyengébb lett.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Tegyük fel, hogy valami isteni csoda folytán győzünk a Pats ellen:
elnézve a hátralevő meccseket, lehet pozitív a végső mérlegünk?
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Tehát...Beachum pár hétre kiesett, így Shell-Lewis-Kalil-Winters-Edoga a kezdő ötös, mögöttük a kőkemény depth: McDermott (2 hete hoztuk asszem Bills PS-ről), Harrison, Compton
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Sources: #Jets G Kelechi Osemele is having surgery to repair his shoulder. Rough news for a team coming off its first win. This dates back to the issues that first popped up a few weeks ago.

Hát akkor Lewis-time szezon végéig.
Beki
Az lemaradt, hogy a szezonjának vége és Cimini szerint nincs rá sok esély, hogy jövőre Jets játékos legyen.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Sources: #Jets G Kelechi Osemele is having surgery to repair his shoulder. Rough news for a team coming off its first win. This dates back to the issues that first popped up a few weeks ago.

Hát akkor Lewis-time szezon végéig.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Gyorsan ránéztem Leonard Bust Williams hétvégi teljesítményére:
2 tackle, 2 QB hit, 2 QB hurry (5 meccs alatt 5 QB hit, 7 QB hurry)
Kár, hogy a kevesebbet kereső Basham, Fatukasi, Phillips, Willis négyes hasonló, vagy jobb számokat hozott.

Sokat felhozzák h őt és Donaldot sokszor duplázzák az OL-ek.
Donald 6 meccs alatt: 3 sack, 6 QB hit, 21 QB hurry
Beki
Plusz egy Leo trade kedvezne Andersonnak is
Apex
Sok mindenkinek kedvezne. 😀
Kapnánk egy vagy 2 draft picket érte, felszabadulna némi cap space, kaphatja más a fizuját jövőre, több játéklehetőség QW-nek és a többieknek. 😀
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Gyorsan ránéztem Leonard Bust Williams hétvégi teljesítményére:
2 tackle, 2 QB hit, 2 QB hurry (5 meccs alatt 5 QB hit, 7 QB hurry)
Kár, hogy a kevesebbet kereső Basham, Fatukasi, Phillips, Willis négyes hasonló, vagy jobb számokat hozott.

Sokat felhozzák h őt és Donaldot sokszor duplázzák az OL-ek.
Donald 6 meccs alatt: 3 sack, 6 QB hit, 21 QB hurry
Beki
Plusz egy Leo trade kedvezne Andersonnak is

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Gyorsan ránéztem Leonard Bust Williams hétvégi teljesítményére:
2 tackle, 2 QB hit, 2 QB hurry (5 meccs alatt 5 QB hit, 7 QB hurry)
Kár, hogy a kevesebbet kereső Basham, Fatukasi, Phillips, Willis négyes hasonló, vagy jobb számokat hozott.

Sokat felhozzák h őt és Donaldot sokszor duplázzák az OL-ek.
Donald 6 meccs alatt: 3 sack, 6 QB hit, 21 QB hurry
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Herndon aktivalva, Luvu repult.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Gase said he did not want to deal in hypotheticals when asked about trading Leonard Williams. He said he likes his team but also acknowledges that anything is possible. #nyj
Azért már önmagában érdekes h nem cáfolta határozottan már a gondolatot sem...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Beachum week-to-week, valszeg nem lesz a Pats ellen, QW hamstring okán day-to-day, Herndon alakul.
Mosley talán edzhet...
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Lewis LG-ben am megint nagyon szolid volt és lassan Poole-val is elkezdenék dumálni egy új szerződésről.
RA kapcsán még mindig nem tudom eldönteni h megérdemelné-e a nagyobb lóvét a szezon után, pedig valahol egy Enunwa-nál jobb szerződéssel tuti megdobják, ha kiengedjük FA-ra.
Beki
Poole abszolut raszolgalt eddig, a liga egyik legjobb slot cornere. Azert az is vicces hogy Lewis jelenleg kb az O-line legjobbja illetve Hairston is nagyon biztato volt, DT is jol nezett ki Darnoldal es kb szotyiert hozta oket JD. RA-t szerintem megfogjuk fizetni es en nem is bannam, mar csak a Darnoldal valo osszhang miatt sem.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Lewis LG-ben am megint nagyon szolid volt és lassan Poole-val is elkezdenék dumálni egy új szerződésről.
RA kapcsán még mindig nem tudom eldönteni h megérdemelné-e a nagyobb lóvét a szezon után, pedig valahol egy Enunwa-nál jobb szerződéssel tuti megdobják, ha kiengedjük FA-ra.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Csak kis érdekesség az idei HC keresésünkhöz Breer mai szerzeményéből:
NFL teams, as you might imagine, are paying attention. The Jets were close to hiring Rhule last year, but his choice of offensive coordinator (now-Lions QBs coach Sean Ryan) didn’t line up with theirs (now-Browns OC Todd Monken), and Rhule wasn’t going to relent on staff. If Baylor keeps this going, it won’t be the last NFL job that Rhule has to consider.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ohh h a Pats elleni MNF lesz...úgy emlékeztem h sima vasárnap esti meccs. :/
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 www.youtube.com/watch?v=BmoNoGYLi0w

Félelmetes Adams...az a pillanat ahogy elkapja a snap pillanatát, de ahogy kapar Prescott felé, hát az vmi élmény. 😀
Beki
órisáit játszott
braxa88
Nem vitás és egy rohadt szavunk nem lehet, ha kövi offseasonban kéri már a nagy lóvét.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
...Apex
INT az sztem Darnold és Crowder hibája közösen:
kicsit feleslegesen voltunk ott agresszívek, gyakorlatilag rögtön tolta is a labdát Sam, ami magas volt, míg Crowder nem erre számított.
Hagyni kell a kölyköt h áthívhasson dolgokat: kell az önbizalom neki, ami adott és az OL munkáját am sem árt néha felülbírálni.
OL közepes munkája + Darnold gyorsabb passzai ennyit jelentenek: 10 helyett 2 sack, abból 1, amit Shell elrontott.

Jó kis adok-kapok meccs volt. Fogtuk a Cowboys-t 4&2-re red zoneban, míg mi dobtunk INTet ott.
DAL FG kimarad 20-ról, sporik elvesznek tőlük egy szabályos TD-t, utolsó driveban a homály sárga zászlók ellenünk, kivédekezett 2 pontos a végén, DT majdnem átengedte az ellennek az onside kicket.
Nem tesz jót az idegeknek az ilyen hajnali 2kor, de hosszú idő után végre ilyen is volt. 😀
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.youtube.com/watch?v=BmoNoGYLi0w

Félelmetes Adams...az a pillanat ahogy elkapja a snap pillanatát, de ahogy kapar Prescott felé, hát az vmi élmény. 😀
Beki
órisáit játszott
több mint 4 éve
Törölt felhasználó


Félelmetes Adams...az a pillanat ahogy elkapja a snap pillanatát, de ahogy kapar Prescott felé, hát az vmi élmény. 😀
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
remek formaidőzítés, grat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Ja illetve még egy apróság. Nem tudom hogy ez eddig is így volt-e, de a Bills ellen én nem emlékszek arra, hogy Darnoldot ennyire elengedte volna Gase presnapnél. Mármint itt most többször is látható volt, hogy Darnold áthívja a játékot, segít a falnak felvenni a blokkokat. Aztán lehet a Bills ellen is ez úgy mond megvolt neki engedve, de itt most nagyon szembetűnő volt szerintem.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Na akkor végre lehet valami érdemlegeset is írni a tegnapi meccsről.
-Nyilván várható volt azért, hogy Darnold visszatértével javulni fog az O, de azért szerintem erre egyikünk sem számított, tulajdonképpen az INTet leszámítva hibátlanul játszott.
-Az elkapók közül mindenki remekül játszott, még Griffint is sikerült bevonni a játékba.
-Gase szerintem egy remek gameplant hozott össze, most látszott hogy fel volt készülve a csapat. Tetszett, hogy nem erőltettük Bellt hanem szórtuk mindenfelé a labdát, illetve valóban lehetett volna többet futni, de én úgy gondolom jobb ötlet volt Sam kezébe adni a meccset. Azt is jó volt látni, hogy a félidő után maradt az agresszív playcalling és ha nincs az az INT, simább is lehetett volna ez a meccs.
-Az O-line is meglepően jó volt az eddigiekhez képest, továbbra is azért bőven hagy kívánni valót maga után, de most egy közepes szintet megütöttek.
-GW továbbra is egy zseni, hogy ennyi mindent kihoz ebből a védelemből. Összesen 1 sack volt a meccsen, de végig nyomás volt Prescotton, meg úgy az egész D-line jól játszott, főleg Quinnen.
-A CB sortól(kivéve Poole, meg esetleg Hairston) viszont továbbra is hánynom kell.
-Ficken good volt a kickerünk.
Következő meccs a Pats ellen itthon, ahol azért általában megszenvednek Bradyék. Nyilván nem azt mondom, hogy ezután a Patset is megfogjuk verni, de ha a sérültek nagy része visszatér, akkor nem is írnám le magunkat.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Grat!
Bell milyen volt?
Látom nem volt agyonterhelve!
steelwolf
Picit többet rotált most Gase az RB-kkel. Azt nem figyeltem, hogy hányszor állt fel elkapóként Bell, de a futás még mindig nem megy a fal miatt. Bár hatalmas öröm h múlt heti 10 sack után tegnap csak kettőt nyeltünk be, abból is egy kényszer LT megoldás miatt.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Yeeeeeeh. 18 pont előny elég volt 😁😁
Pityu Gyor
16-nál gondok lettek volna ismét. 😀
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Yeeeeeeh. 18 pont előny elég volt 😁😁

Green is green