New York Jets

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Én tényleg annyi mindent megéltem már, buttfumble, lelketlen védelem, arcoskodások, lábfetisiszta edző, ötpercalattháromlabdanemelégaplayoffhoz játékot... de hogy egy rohadt snapet ne tudjunk feladni az hihetetlen

Green is green
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Imádok Jets szurkolónak lenni, 3#19re behívjuk a futást, a kezdő snap feladást többször elrontjuk, majd mikor végre eljutunk red zone közelébe akkor delay of the game... Darnold képes nagyon homályokat dobni. Kiváncsi vagyok a végére
Pityu Gyor
Nesze... egy szar snap és röviden dobja..

Green is green
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Imádok Jets szurkolónak lenni, 3#19re behívjuk a futást, a kezdő snap feladást többször elrontjuk, majd mikor végre eljutunk red zone közelébe akkor delay of the game... Darnold képes nagyon homályokat dobni. Kiváncsi vagyok a végére

Green is green
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Enunwa és Robby játszani fog, viszont TruJo megint nem, eddig nagyon megérte őt leigazolni 😀 Jó mondjuk sérülést nehéz előre látni

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Enunwa és Robby is játszhat ma, bemelegítés után kiderül.
Hírek szerint pálya talajának minősége tavalyhoz hasonlóan kalap trutty megint.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Mondjuk próbáltam statot keresni h hányszor duplázták az OL tagjai Leo-t és emellett hány QB hitje és hurry-je volt, de nem találtam.
Beki
Leo-val nem gondolnám hogy probléma lenne, nyilván nagy elvárások vannak vele szemben, de egyedül nehéz azért (habár Henry Anderson kellemes meglepetés idén), viszont ettől nem gondolnám azt hogy Wilkerson 2 lenne/lesz belőle. Draftról vagy FA-ről kéne még egy pass rusher, meg depth és nem lesz szerintem itt gond a fallal.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk próbáltam statot keresni h hányszor duplázták az OL tagjai Leo-t és emellett hány QB hitje és hurry-je volt, de nem találtam.
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Over his first three seasons Leonard Williams compiled 106 tackles in the run game for 2 yards or less and no first down - 2nd most in the entire league behind Snacks (139 - he's insane).
This season, Leo only has 7 of those tackles, placing him outside of the top 140.

Sunday was Leonard Williams' 5th game of the year with 0 sacks and 2 tackles or less
Beki
Ez nekem (nyilván) nem tűnt fel... miért van ez?
Pityu Gyor
Elfogyott a motiváció...a folyamatos kudarcok kikezdik még az olyan szörnyeket is mint Leo
ParadSEC
2015: Muhammad Wilkerson, Sheldon Richardson, Damon Harrison
2016: Wilkerson, Richardson, Steve McClendon
2017: Wilkerson, McClendon, Mike Pennel
2018: McClendon, Nathan Sheppard, Brandon Copeland, Henry Anderson

Persze a motiváció is fontos faktor biztosan.
somoskovig
A 2015ös brutális fal volt az tény. De az utána jövöknél már jóllakott ovodások vagy a mostanihoz hasonlóan gyengék voltak körülötte.

Green is green
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Over his first three seasons Leonard Williams compiled 106 tackles in the run game for 2 yards or less and no first down - 2nd most in the entire league behind Snacks (139 - he's insane).
This season, Leo only has 7 of those tackles, placing him outside of the top 140.

Sunday was Leonard Williams' 5th game of the year with 0 sacks and 2 tackles or less
Beki
Ez nekem (nyilván) nem tűnt fel... miért van ez?
Pityu Gyor
Elfogyott a motiváció...a folyamatos kudarcok kikezdik még az olyan szörnyeket is mint Leo
ParadSEC
2015: Muhammad Wilkerson, Sheldon Richardson, Damon Harrison
2016: Wilkerson, Richardson, Steve McClendon
2017: Wilkerson, McClendon, Mike Pennel
2018: McClendon, Nathan Sheppard, Brandon Copeland, Henry Anderson

Persze a motiváció is fontos faktor biztosan.

több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Over his first three seasons Leonard Williams compiled 106 tackles in the run game for 2 yards or less and no first down - 2nd most in the entire league behind Snacks (139 - he's insane).
This season, Leo only has 7 of those tackles, placing him outside of the top 140.

Sunday was Leonard Williams' 5th game of the year with 0 sacks and 2 tackles or less
Beki
Ez nekem (nyilván) nem tűnt fel... miért van ez?
Pityu Gyor
Elfogyott a motiváció...a folyamatos kudarcok kikezdik még az olyan szörnyeket is mint Leo

Szerkesztette: ParadSEC

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Over his first three seasons Leonard Williams compiled 106 tackles in the run game for 2 yards or less and no first down - 2nd most in the entire league behind Snacks (139 - he's insane).
This season, Leo only has 7 of those tackles, placing him outside of the top 140.

Sunday was Leonard Williams' 5th game of the year with 0 sacks and 2 tackles or less
Beki
Ez nekem (nyilván) nem tűnt fel... miért van ez?

Green is green
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Over his first three seasons Leonard Williams compiled 106 tackles in the run game for 2 yards or less and no first down - 2nd most in the entire league behind Snacks (139 - he's insane).
This season, Leo only has 7 of those tackles, placing him outside of the top 140.

Sunday was Leonard Williams' 5th game of the year with 0 sacks and 2 tackles or less
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Aktiváltuk McGuire-t és Miles-t
Apex
Ahogy varhato volt.
Emellett Enunwa es Robby Q besorolast kapott, de remelem nem eroltetjuk oket tul koran.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Aktiváltuk McGuire-t és Miles-t

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Hát nem tudom Fowler-ért igazán adhattunk volna mi is ennyit

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egész jól hangzó részleget tudtok akkor most már kiállítani a majdnem idetrade-elt pass rusherekből

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Albert Breer @AlbertBreer
The Jets were also involved in trade talks with the Jaguars today on Dante Fowler, per sources, but the pricetag got too rich for what they saw as a 2-month rental. So he's a Ram.
több mint 5 éve
Inter102 New York Jets 54
Én most néztem meg a meccset. Briliáns play hivasok tömkelege. Olyan színtelen, szagtalan volt ez a meccs, egy pillanatig sem éreztem hogy ezt megnyerhetjuk.....

Szerkesztette: Inter102
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Látom senkiben nem hagyott nagyon mély nyomot Bears elleni förmedvény. 😀
Beki
Hát most azok után, hogy a 10 targetből 3 elkapást és 30 yardot hozó Kearse-t reagáltad a 4/4-es, 61 yardos csodatitánra felvetve... A többiek is belátták, hogy nem értesz ehhez és inkább itt hagytak téged 😀

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Látom senkiben nem hagyott nagyon mély nyomot Bears elleni förmedvény. 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Végre van egy elkapótok! :d
Wyatt
Kearse igen.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Végre van egy elkapótok! :d

több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Mack inactive

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Allen Robinson tutira nem játszik és Mack is lehet offos.
Beki
Ha nincs Mack "csak" Hicks-re kellene figyelni. Nem szeretem, ha 1 embertől teszik függővé egy meccs kimenetelét (pláne, ha az nem QB), de Mack nélkül azért playmakerét vesztett az a D. Így is top10es egység de talán nem top5ös.
Ha nem lennének Darnold arcában folyton lehetne haladni. D oldalon meg nyomni a blitzeket, Trubot minél többször zavarba hozni.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ja most latom Claiborne is questionable remek xd
Apex
Claiborne játszani fog sztem ÉÉÉÉÉÉÉÉÉS dobpergés..........visszatért a zseniális, az elit, a flag és penalty machine, Skrine.