NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

33 feliratkozó

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Csak el ne rontsátok nekem Adamst!
Vagy ha elege van Gutekunst remélem már tárcsáz is. 😛


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
New Yorkban úgyis szenvedős lesz, ahogyan az lenni szokott, majd a végén otthon lesz sima

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ez kemény, rossz embert kérdeztek meg asszem. 😀
 twitter.com/amarinoni10/status/1062527317220704257/photo/1
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
lesz az jobb is
ozibozi
Top5 környékén fog megállni a dolog.
2x NE, BUF, HOU, TEN, GB
Bills ellen van reális esélyünk kb. Emellett bízom benne h a TEN jobbik arcát fogja mutatni ellenünk és a Patriotsnak sem kell majd pihentetni Trottyos Brady-t és bandáját utolsó héten.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
lesz az jobb is
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Giants győzelmével már 4. pick a mienk drafton.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/nm8djckwpxz59ejk3rlm
Jets coach Todd Bowles has uphill battle to keep job
New York Jets coach Todd Bowles has an uphill battle to keep his job after 2018, sources say. But no decision is expected to be made until the season ends.

Sok újdonság nincs Rapoport cikkében: Bowles kb tuti h repül, mert 6 meccs alatt nem valószínű h a csapat mutatja majd bármi fejlődés jelét stb.
Maccagnan perpill valszeg marad.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Beki, annyi pénzt fogtok adni Bell-nek amennyit te a safety-knek szoktál... 😊
Fal is lesz?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Hétvégi csoda meccs után kis adalék:

 www.sny.tv/jets/news/while-jets-todd-bowles-is-on-hot-seat-sources-suggest-mike-maccagnan-is-safe/300594584
Todd Bowles is on the hot seat with the Jets. Mike Maccagnan is not.

That may not seem fair, considering they came to New York together in 2015 and have had equal hands in this Jets mess ever since, but that's the way it appears to be, according to several sources familiar with the Jets' thinking. Bowles seems to be on the fast track to being fired after the season while Maccagnan's job doesn't appear to be in danger at all.
Mehta
“I was told last week, by somebody that I closely trust, that it is a foregone conclusion that the #Jets will be looking for a new coach at the end of the season. However, they are content enough with Mike Maccagnan to not completely clean house and hire a new GM.” -@MMehtaNYDN
Cimini
It's too early to draw a conclusion, but this smells like another big-money disappointment for general manager Mike Maccagnan, whose job is safe.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Amúgy nem azért de Mehta mennyi faszságot hord már össze az utóbbi időkben? Tudom ez már csak kukacoskodás, de már ez is felcsesz. xd
Apex
Az hagyján... már kezdi a Bell - Jets vonalat meg h miért ne lehetne Darnold-Bell duó az új Goff-Gurley kombó offenseben. Palinál elég keményen belóg a gerenda, vagy csak anyóval együtt szívnak...
Rex utolsó éveiben + Idzik fejét szinte azonnal minden hétvégén követelte, most meg Maccagnant (ez még talán oké) és Bowles-t úgy védi meg h nem vágtuk ki bye weeken...am nevetséges a pali tényleg.
több mint 5 éve
mzperx New York Jets 245
egy kis bulvár 😀 NewYork Daily News hozta le, hogy Jersey-ben lekapcsolatk egy embert DUI miatt....idézem "I drank too much because Jets suck' " 😀 😀
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 937
Amúgy nem azért de Mehta mennyi faszságot hord már össze az utóbbi időkben? Tudom ez már csak kukacoskodás, de már ez is felcsesz. xd

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mondanám hogy nem érdekel, mert valszeg szezonvégén úgy is kivágjuk, de tuti az lesz hogy azért majd 1-2 győzelmet behúzunk még csak hogy hátraessünk a drafton is, a többi meccsen meg jól szétbasszuk Darnold önbizalmát ami már így is a béka a segge alatt lehet. Mondjuk ez így hasonló szitu lesz mint a Rams-nél volt. Ott is érdekes módon az edzőváltás után a bust irányító hírtelen topkategóriássá lépett elő. Nyilván nem minden évben van ilyen fordulat mint a Rams-nél, de egy O-minded coachal talán többre megyünk, úgy is rég volt már ilyen nálunk.
Apex
Ha jól olvastam, top11-es pickekért versenyben levő csapatok közül mienk a 2. legerősebb sorsolás (OAK-é erősebb talán):
1. Raiders - .592 (4 vs >.500 teams)
2. Niners - .527 (2)
3. Giants - .508 (3)
4. Cardinals - .492 (2)
5. Jets - .570 (4)
6. Bills - .448 (1)
7. Lions - .553 (4)
8. Broncos - .492 (4)
9. Jaguars - .546 (4)
10. Bucs - .469 (2)
11. Browns - .537 (4)

Reálisan nézve kb Bills-t lehet esélyünk megverni hátralevő meccseken. Darnold lehet nem épül fel Pats ellen, lehet nem is gond. Ugye 2x NE, BUF, TEN, HOU, GB. Top10 pick meglesz, többi annyira nem érdekel, de ezt a bohócot nem akarom szezon végétől Jets HC-jának tudni.
Am sztem 5-6 HC-t kereső csapat lesz, viszont mindenhol írják h top10 pick, 100 misi cap space és Darnold miatt milyen vonzó lesz a csapat a jelölteknek. Ez mind szép és jó, de kelleni fog 2-3 új OL embör, WR-eknél egyedül Robby-nak van szerződése, normális futónk nincs, elit DLt sikerült a béka segge alá zülleszteni és Leo-tól sem esik le az állam, emellett CB2-3 kelleni fog (miközben CB1-et meccsenként égetik agyon).
Összegezve, ami tuti: QB, 1 db WR, TE (Herndon), LeoW, Lee+Williamson LB-ben, TruJo CB1, Maye+Adams safety duó. Na ebből a szarból építsen itt bárki bármit.

Lényeg, ami a lényeg h jó lenne végre támadó felfogású HC-t hozni, ha lehet. December végén kiderülnek a jelöltek.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 937
Mondanám hogy nem érdekel, mert valszeg szezonvégén úgy is kivágjuk, de tuti az lesz hogy azért majd 1-2 győzelmet behúzunk még csak hogy hátraessünk a drafton is, a többi meccsen meg jól szétbasszuk Darnold önbizalmát ami már így is a béka a segge alatt lehet. Mondjuk ez így hasonló szitu lesz mint a Rams-nél volt. Ott is érdekes módon az edzőváltás után a bust irányító hírtelen topkategóriássá lépett elő. Nyilván nem minden évben van ilyen fordulat mint a Rams-nél, de egy O-minded coachal talán többre megyünk, úgy is rég volt már ilyen nálunk.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mehta és Vacchiano szerint nem utal perpill arra, hogy Bowles ma repül.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Macc-et nem fogjuk kivágni, pedig 4 év alatt egy átlagos rostert sem sikerült összehoznia, ami nem kis bravúr.
Kb hasonló cipőben jár, mint a Bearsnél Ryan Pace: ott Turbó boy személyében 1 évvel korábban draftolt QB-t Pace, akire alapozva eladhatta az elképzeléseit a tulajnak. Maccagnan ezt 1 évvel később lépte meg.
Ott Fox-ot tavaly kivágták, de asszem Pace választott HC-t (max kijavítanak, ha nem így volt), nálunk viszont a tulaj fog dönteni.
Beki
Hmm nem tudom, Macc-et nem feltétlen vágnám ki. Azért mégis csak összehozott egy egész jó kis B tervet ebben az offseasonban a QB szitura. Az idei draft nem néz ki rosszul eddig. FA-n is igazából jól teljesített, az hogy ennyire alul teljesít ez a keret nagyon nagy részben a coaching staff lelkén szárad, mert ne mondják már hogy egy Stafford ellen 4 intet hozó védelmet most leszopat egy Matt Barkley...nonszensz, ez egy olyan szintű quit volt tegnap a játékosoktól, amilyet én nem is tudom mikor láttam utoljára. De egyébként ha mégis kivágnánk igazából az is érthető.
Apex
Ezért is írtam, hogy sztem sem fogjuk kitenni. Bár Darnoldon kívül semmi olyat nem látok eddig, amiért megérdemelné h megtartsa a poziját.
Na mindegy, 5. pick perpill a mienk.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 937
Ugyan Bowles-nak lesz ma beszélgetése C. Johnsonnal, de most mondom h nem fogják ma kivágni.

1. ártana a csapategységnek (a minek?)
2. ártana Darnoldnak (végülis önbizalmát a béka segge alá verték ilyen téren is + meg is sérült)
3. nincs stábban, aki interim HC-ként tudná csapatni

Ezek most a hirtelen eszembe jutott, BS generátoros dolgok, amikkel a tulajunk előállhat majd. Amennyiben viszont Bowles megtarthatja az állását és lecseréli Bates-t és ezt szánják a szezon megmentésének, idén nem nézek több meccset.
Beki
Szerintem Bowles csak idő kérdése. Én el tudom képzelni h most. Az izgalmasabb hogy Maccnak is mennie kell-e. Ha igen akkor teljesen új stáb, remélem olyan aki Darnoldot tekinti a jövő QBjának, hogy legalább azzal már ne kelljen foglalkozni... rajta kívül egy-két arc a védelemből még számít. Ja és a szezon sikere, hogy megvan a kickerünk...
Bye week jön amúgy, most van értelme lépni
Pityu Gyor
Macc-et nem fogjuk kivágni, pedig 4 év alatt egy átlagos rostert sem sikerült összehoznia, ami nem kis bravúr.
Kb hasonló cipőben jár, mint a Bearsnél Ryan Pace: ott Turbó boy személyében 1 évvel korábban draftolt QB-t Pace, akire alapozva eladhatta az elképzeléseit a tulajnak. Maccagnan ezt 1 évvel később lépte meg.
Ott Fox-ot tavaly kivágták, de asszem Pace választott HC-t (max kijavítanak, ha nem így volt), nálunk viszont a tulaj fog dönteni.
Beki
Hmm nem tudom, Macc-et nem feltétlen vágnám ki. Azért mégis csak összehozott egy egész jó kis B tervet ebben az offseasonban a QB szitura. Az idei draft nem néz ki rosszul eddig. FA-n is igazából jól teljesített, az hogy ennyire alul teljesít ez a keret nagyon nagy részben a coaching staff lelkén szárad, mert ne mondják már hogy egy Stafford ellen 4 intet hozó védelmet most leszopat egy Matt Barkley...nonszensz, ez egy olyan szintű quit volt tegnap a játékosoktól, amilyet én nem is tudom mikor láttam utoljára. De egyébként ha mégis kivágnánk igazából az is érthető.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ugyan Bowles-nak lesz ma beszélgetése C. Johnsonnal, de most mondom h nem fogják ma kivágni.

1. ártana a csapategységnek (a minek?)
2. ártana Darnoldnak (végülis önbizalmát a béka segge alá verték ilyen téren is + meg is sérült)
3. nincs stábban, aki interim HC-ként tudná csapatni

Ezek most a hirtelen eszembe jutott, BS generátoros dolgok, amikkel a tulajunk előállhat majd. Amennyiben viszont Bowles megtarthatja az állását és lecseréli Bates-t és ezt szánják a szezon megmentésének, idén nem nézek több meccset.
Beki
Szerintem Bowles csak idő kérdése. Én el tudom képzelni h most. Az izgalmasabb hogy Maccnak is mennie kell-e. Ha igen akkor teljesen új stáb, remélem olyan aki Darnoldot tekinti a jövő QBjának, hogy legalább azzal már ne kelljen foglalkozni... rajta kívül egy-két arc a védelemből még számít. Ja és a szezon sikere, hogy megvan a kickerünk...
Bye week jön amúgy, most van értelme lépni
Pityu Gyor
Macc-et nem fogjuk kivágni, pedig 4 év alatt egy átlagos rostert sem sikerült összehoznia, ami nem kis bravúr.
Kb hasonló cipőben jár, mint a Bearsnél Ryan Pace: ott Turbó boy személyében 1 évvel korábban draftolt QB-t Pace, akire alapozva eladhatta az elképzeléseit a tulajnak. Maccagnan ezt 1 évvel később lépte meg.
Ott Fox-ot tavaly kivágták, de asszem Pace választott HC-t (max kijavítanak, ha nem így volt), nálunk viszont a tulaj fog dönteni.
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Ugyan Bowles-nak lesz ma beszélgetése C. Johnsonnal, de most mondom h nem fogják ma kivágni.

1. ártana a csapategységnek (a minek?)
2. ártana Darnoldnak (végülis önbizalmát a béka segge alá verték ilyen téren is + meg is sérült)
3. nincs stábban, aki interim HC-ként tudná csapatni

Ezek most a hirtelen eszembe jutott, BS generátoros dolgok, amikkel a tulajunk előállhat majd. Amennyiben viszont Bowles megtarthatja az állását és lecseréli Bates-t és ezt szánják a szezon megmentésének, idén nem nézek több meccset.
Beki
Szerintem Bowles csak idő kérdése. Én el tudom képzelni h most. Az izgalmasabb hogy Maccnak is mennie kell-e. Ha igen akkor teljesen új stáb, remélem olyan aki Darnoldot tekinti a jövő QBjának, hogy legalább azzal már ne kelljen foglalkozni... rajta kívül egy-két arc a védelemből még számít. Ja és a szezon sikere, hogy megvan a kickerünk...
Bye week jön amúgy, most van értelme lépni

Green is green
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ugyan Bowles-nak lesz ma beszélgetése C. Johnsonnal, de most mondom h nem fogják ma kivágni.

1. ártana a csapategységnek (a minek?)
2. ártana Darnoldnak (végülis önbizalmát a béka segge alá verték ilyen téren is + meg is sérült)
3. nincs stábban, aki interim HC-ként tudná csapatni

Ezek most a hirtelen eszembe jutott, BS generátoros dolgok, amikkel a tulajunk előállhat majd. Amennyiben viszont Bowles megtarthatja az állását és lecseréli Bates-t és ezt szánják a szezon megmentésének, idén nem nézek több meccset.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 937
Na jovore johet LaFleur

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Botrány. Most már lépni kell Bowles ügyben

Green is green
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
McCown vs Matt Barkley
Beki
Igazi közönségcsalogató párositás

Green is green
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
McCown vs Matt Barkley
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ennyire aggódtok a meccs miatt?
Sima Jets siker lesz. Allent nem fogják kockaztatni szerintem, Peterman fog "vezényelni". A bills offense amúgy is gyenge, így meg INT is lesz bőven. Hiába jó a Defense , ha nem szereznek pontokat a támadók. (utolsó 3 meccs 20 pont).
Bazsinho
Nem aggódom. Ha ezt sem leszünk képesek megnyerni, nyugodtan mehet mindenki amerre lát.
Lényeg h Jets offense is szenvedjen hnap és alig tudjuk megnyerni a meccset h vezetőség szeme végre kinyíljon.