New York Jets

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Anderson OUT a Billsnél, Allen limitáltan edzett.
Valszeg Peterman kezd...makker Bowles...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Billsnél Allen 2. limitált edzésén van túl a héten, Anderson továbbra sem edz.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Azt már tudjuk, hogy Darnold OUT vasárnap.
Emellett nem edzett Robby, Long, Enunwa, Brooks, McLendon és Sterling.

Illetve Davis Webb jön fel PS-ről és lesz McCown backupja.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Komolyan amennyire vártam ezt a szezont, most már legalább annyira várom hogy vége legyen. Vasárnap tuti hogy redzone lesz ebből.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Bowles most komolyan az ujsagiroktol tudta meg hogy Darnold serult? LOL
Apex
Meglátjuk mit kamuzik majd ma edzés után. Am Long és Robby sem edzett.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Bowles most komolyan az ujsagiroktol tudta meg hogy Darnold serult? LOL

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Am szakadjak meg, ha értem...Darnold vasárnap azt mondja minden oké, hétfőn is minden oké, Bowles nem tud semmilyen sérülésről nála...ma meg walking boot és week-to-week akár Pats meccset is kihagyhatja.
Visszanéztem a meccs végét és semmi furát nem látok a mozgásán. :/
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
#Jets QB Sam Darnold has a significant foot sprain, per sources. He will not play vs Bills, I'm told.

McCown time. Kevésbé érdekel így már az a meccs. Mekkora kurva jók leszünk h legyőzzük Peterman vezette Bills-t.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Darnold nem edz ma.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 turnonthejets.com/2018/11/new-york-jets-rebuild-reality-check/
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Todd Bowles is on track to have the Jets finish with a W% below .350 in 3 straight seasons for the 2nd time in their history, the last time being 1975-77.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sean McDermott says Derek Anderson would start Sunday against the Jets if Josh Allen cannot play and if Anderson is cleared from the concussion protocol. Making it clear Nathan Peterman is last in line.

Jól mutat az a sok ha a mondatban. 😀
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
 www.youtube.com/watch?v=SGFyc78ufdM

Ez volt még a Jets meccsek ásza azok közül, amit eddig láttam.
Beki
Nem tudom mi a bajod ezzel, itt még nyertünk, sőt még a snapet is fel tudtuk adni... réges régen egy messzi-messzi galaxisban

Green is green
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
 www.youtube.com/watch?v=SGFyc78ufdM

Ez volt még a Jets meccsek ásza azok közül, amit eddig láttam.
Beki
Muszáj volt belinkelni xd

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
 www.youtube.com/watch?v=SGFyc78ufdM

Ez volt még a Jets meccsek ásza azok közül, amit eddig láttam.
Beki
Oh boy, ez volt a csúcs 😀

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó


Ez volt még a Jets meccsek ásza azok közül, amit eddig láttam.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A ti meccseteken volt az a jelenet, amikor kb 5 másodperccel a támadóidő lejárta után sem adta még fel a center a labdát, majd amikor nagy nehezen igen, akkor lábon dobta az irányítót?

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Baszki...nézem a tegnapi meccs videóját és mást sem hallok: low snap, bad snap again, bad snap, bad snap...
Darnold 4 INT-je mellett kettőt még elejtettek a védők.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Basszunk már ki mindenkit

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
WR Robby Anderson: "I feel like we have a lot of talent on offense and we’re not capitalizing and… using each other in ways that we can use our talent and our skillset to… our advantage, honestly"

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Bowles said the decision to pull Long was injury-related, not performance related.

Nincs több kérdésem.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Remélem jövő héten kiszopunk a Bills ellen és ki lesz baszva az egész edzői stáb, ilyen egy hulladék szánalmas meccset a Jets-től nem tudom mikor láttam, ami mondjuk egy jó dolog lenne, csak az a baj hogy ezek a meccsek baromira szétbasszák Darnold önbizalmát
Apex
Őszintén szólva, ha Peterman lesz megint a kezdő QB, akk alapból nem szabad majd kedves tulajunknak figyelembe vennie azt a meccset. Persze, ha az offense ugyanúgy tolja, mint az utóbbi meccseken, sok kérdés nem marad.
Beki
Egyetértek, meg én továbbra is azt mondom hogy ez a mostani csapat sokkal tehetségesebb mint az utóbbi években akármikor, és egyszerűen nem tudom elhinni hogy ennyi van bennük egy Miami ellen ráadásul. Lehet hogy Bowles egy baromi jó DC, de hogy HC-ként megbukott mint a szar, és mehet Bates-el együtt a picsába, tavaly érdekes módon Enunwa nélkül feltudtunk rakni pontokat, leszámítva pár meccset, most meg 3 meccse egy nagy nulla az egész Offense. Szánalmas tényleg nem tudok erre mit mondani. Most hogy ledraftoltuk a Fr. Qb-t baromira nem kéne elbaszni, ideje egy tökös edzőt idehozni.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Remélem jövő héten kiszopunk a Bills ellen és ki lesz baszva az egész edzői stáb, ilyen egy hulladék szánalmas meccset a Jets-től nem tudom mikor láttam, ami mondjuk egy jó dolog lenne, csak az a baj hogy ezek a meccsek baromira szétbasszák Darnold önbizalmát
Apex
Őszintén szólva, ha Peterman lesz megint a kezdő QB, akk alapból nem szabad majd kedves tulajunknak figyelembe vennie azt a meccset. Persze, ha az offense ugyanúgy tolja, mint az utóbbi meccseken, sok kérdés nem marad.
Beki
Hatalmas meccs lesz....

Green is green
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Remélem jövő héten kiszopunk a Bills ellen és ki lesz baszva az egész edzői stáb, ilyen egy hulladék szánalmas meccset a Jets-től nem tudom mikor láttam, ami mondjuk egy jó dolog lenne, csak az a baj hogy ezek a meccsek baromira szétbasszák Darnold önbizalmát
Apex
Őszintén szólva, ha Peterman lesz megint a kezdő QB, akk alapból nem szabad majd kedves tulajunknak figyelembe vennie azt a meccset. Persze, ha az offense ugyanúgy tolja, mint az utóbbi meccseken, sok kérdés nem marad.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Remélem jövő héten kiszopunk a Bills ellen és ki lesz baszva az egész edzői stáb, ami mondjuk egy jó dolog lenne, csak az a baj hogy ezek a meccsek baromira szétbasszák Darnold önbizalmát. Tényleg nem tudom utoljára mikor láttam ilyen fos meccset a Jets-től, legalábbis offense részről.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath